24 máj 19, 14:23:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011395 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3795 Dátum: 14 ápr 02, 14:27:02 »

szerintem meg ti becsülitek túl kyrost:D

nem értem, hogyha olyan erős, akkor hogy tudta sugar játékká változtatni... oké, hogy fél lába volt, de még így is illett volna kitérnie sugar támadása elől

na mind1, most úgy is kiderül, mennyit ér valójában. nagy eséllyel a következő fejezetekben harcolni fog
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3796 Dátum: 14 ápr 02, 14:30:09 »


Én nem mondtam hogy felvág vele.
- Speciel nem neked mondtam, hanem azoknak akik ezt írták.
Arra gondolok, hogy Doflamingo érkezése előtt ez csak egy hétköznapi sziget volt
- Nem mondanám hétköznapinak. Olyan hely, ahol csak "úgy" szerelemből ölnek. De ami a legnagyobb, ami a "nem hétköznapi" mellett szól, az az, hogy ez már az Újvilág. Ott nincs olyan sziget, hogy: "-Ja, aha. Beállt már a Pose?"

de egyszerűen nem tartom olyan erősnek, hogy Doflamingot így lefejezze.
- Miért ne lehetne olyan erős. Szerintem Oda nem hiába írta azt, hogy több mint 3000 harcot nyert meg, ha nem lenne iszonyat erős és tápos. Ha 3000 csata után nem edződött meg, akkor semmi nem edzi meg.

Régen a kolosszeumban (szerintem) max. ilyen Bartolomeo szintű kalózok fordultak meg.
Bartolomeo pedig egy igen erős karakter, bírja Diamante ütéseit.
Amikor Burgess megjelent akkor is mindenki hogy meg volt lepve, hogy milyen híres ember

kétlem hogy régen Riku király is Logia gyümölcsöt ajánlott volna fel a győztesnek.
Ez a kettő üti egymást. Pont azért van itt Burgess, mert nagy a tét.
Ergó szerintem gyengébbek voltak az ellenfelek mint most.
- Ne felejtsük el, hogy azért van itt ennyi erős ember, mert most az One Piece ennél a szigetnél tart.
de a mostani Zoronál tuti nem erősebb.
Egyértelmű.
jelenlegi Zoro harcol Picával, és (még) nem bír vele.
- Mert Zoro nem egy iq fighter és nem is nagyon tudja hogy vágja meg + olyan sok idő nem telt el, mióta kettesben maradtak.


Puding: Adott egy harcos, aki erős. Van egy kislány. Szerintem Kyros pont leszarta, hogy most egy kislány megérinti - e a csuklóját.. így nem is tudhatta, hogy vigyázni kéne a lánnyal. Ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 14:31:04 írta Rain » Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #3797 Dátum: 14 ápr 02, 14:49:09 »

Sugár támadása nem nagy támadás, elég ha csak hozzáér valakihez. Kyrosnak pedig abban a felfokozott idegállapotban, amiben levágta a saját lábát is pont arra volt még kedve, hogy az ő szemszögéből nézve holmi kislány kezét kerülgesse. Ő semmit sem tudott Sugar erejéről, vagy akár arról, hogy evett-e gyümit vagy sem. Érzékelő hakit szerintem tud használni, ő tanította Rebeccának, viszont szerintem nem volt meg a higgadtsága ahhoz, hogy éppen azt használja, és erőből támadt Doflamingora.

Amúgy meg kezdek kételkedni benne, hogy Doflamingo csapatában ő lenne a legerősebb. Nem kell feltétlenül a legerősebbnek lenni egy csoport vezetéséhez (lásd: Buggy). Doflamingo elég dörszölt ahhoz, hogy elvezessen egy csoportot, ráadásul elég jó kapcsolatai vannak, van hátszele is, és király akarata használó. Ennek ellenére konkrét harcban szerintem nem olyan erős, Law 1 vs 1-ben leverte volna. Viszont sem Trebol, sem Pica, sem Diamante nem tűnik lángelmének, szóval nem nehéz őket manipulálni (szerintem jó példa erre, mikor Doffy Diamantére bízta a lánggyümölcsöt).
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3798 Dátum: 14 ápr 02, 15:26:03 »

Amúgy meg kezdek kételkedni benne, hogy Doflamingo csapatában ő lenne a legerősebb. Nem kell feltétlenül a legerősebbnek lenni egy csoport vezetéséhez (lásd: Buggy). Doflamingo elég dörszölt ahhoz, hogy elvezessen egy csoportot, ráadásul elég jó kapcsolatai vannak, van hátszele is, és király akarata használó. Ennek ellenére konkrét harcban szerintem nem olyan erős, Law 1 vs 1-ben leverte volna. Viszont sem Trebol, sem Pica, sem Diamante nem tűnik lángelmének, szóval nem nehéz őket manipulálni (szerintem jó példa erre, mikor Doffy Diamantére bízta a lánggyümölcsöt).

Na ez hülyeség, Doffy egyedül győzte le Law-ot, az admirális nem avatkozott bele, a párbajt ugyan nem láttuk, de Law pár pillanat alatt a padlóra került, míg Doffyn karcolás sem volt, ez nem azt mutatja h Doffy olyan gyengus lenne....

Sanjit is két mozdulat alatt megölte volna, ha Law nem menti meg.....
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3799 Dátum: 14 ápr 02, 15:46:51 »

Btw elég abszurd látvány lesz, ha emberként is egy lábon fog pattogni Kyros. Sz'al tuti kap valami implantátumot, a tolószéket kizárnám.
Csak ott folytatja, ahol abbahagyta... és milyen szépen levágta Mingo fejét Nevet Mondjuk animében vicces lesz látni, ahogy egy lábbal ugrálgat és megindul felé Nevet

Én nem azt mondom hogy gyenge volna Kyros, erős ő, ilyen time skip előtti Zoro szintűnek gondolom
Cöhh... hagyjuk már... talán a fele. Zoro jóval erősebb volt nála már akkor is.

Usopp még így is teszi a fejét és menőzik, hogy szarrá lett verve, tök poén ikszdé
Ja, meg végén a Koalás kép érdekesnek tűnt. Csak kíváncsi vagyok rá, hogy kivel beszélt... Valami még őrültebb, durvább dolog lesz itt készülőben.
Habár ezzel, hogy a játékok visszaváltoztak emberekké, így kapunk egy második Marinefordot, csak kicsit ütősebb és több haki benne, na meg más karakterek Mosolyog

De... wtf?! Mi van már Sanjiékkal? O.o Rohadt régóta nem volt semmi hír felőlük... Jó sokáig üldözheti őket Big Mom. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3800 Dátum: 14 ápr 02, 16:16:42 »

Koala a Huck vagy Hack nevű Gyojin-al beszélt, akit lent van a a 'játékos gyűjtőben"  szerintem. Ahonnan Trebol húzta fel a népet, mielőtt játékok lettek volna. LEhet h a gyojin még nem kerüt sorra.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3801 Dátum: 14 ápr 02, 17:07:01 »

Akik azt hiszik, hogy meghalt Doffy, azok eddig is ugyanazt a mangát olvasták, mint én? Nevet
700 fejezet alatt kemény 4 karakter halt meg a több ezerből. És majd pont egy premierplán(!) lefejezés(!) lesz az 5. halál, mi? Nah de sráááácok. Mosolyog

Usoppal addig szerintem nincs, és nem lesz gond, amíg sikerül neki az a feladat, ami rá van bízva. Most sikerült neki még úgy is, hogy sokkal erősebb ellenfelei voltak -lásd Robin is kikapott.
Ezt a 2 mondatot be kellene keretezni, és mindenki arcába nyomni, aki még mindig azon picsog, hogy Usopp kikapott.

Anno még FRANKY is félholtra verte őt Water7-ben, utána mégis voltak kemény ellenfelei. Na bumm.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3802 Dátum: 14 ápr 02, 17:45:56 »

Amúgy te vagy az egyetlen, aki picsog... Usopp egy szánalmas pondró és már idegesítő is. Franky után egy darab értelmes ellenfele se volt, aki lett volna az is elverte mint a lovat. Perona, pedig minden csak nem erős.
Abban egyetértek, hogy Doffi ennyitől nem fog kikapni kicsit szánalmas lenne. A rész pedig nem tetszett. Hiányzik belőle még valami. Egyáltalán nem epic a helyzet annak ellenére, hogy a játékok visszaváltoztak. Kellett volna ide egy Enies lobbys vagy Arlongos menetelés a bossok ellen. Szóval nem hiszem, hogy az end gamnél tartunk. Sok víz lefog itt még folyni remélem.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3803 Dátum: 14 ápr 02, 18:23:56 »

Usopp idegesítő?
Jól játssza a szerepét.

Szerintem Usopptól sosem fogunk egy csalás nélküli győzelmet látni.
Még Arlong arcnál is egy kicsit tisztességtelenül harcolt.
És úgy látszik, hogy ez is egy ilyen pillanat, tehát én már elfogadom.

De egy valami hiányzik Usoppból. Régen láttam - magát a bolondját - egy epic jelenetben.
Lásd: Enies Lobby Bírák Tornya tetején lövöldözött. Az már tetszett! Mosolyog
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3804 Dátum: 14 ápr 02, 19:29:56 »

Most kivételesen nagy szerencséje volt Usoppnak (a golyó csípős és nem mérgező), de mi lesz majd a keményebb ellenfelek ellen? Pl Big Mom emberei ellen? Usopp most bebizonyította h továbbra is ő a csapat gyenge pontja.....
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 19:34:07 írta jasek89 » Naplózva
barkoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 24


« Válasz #3805 Dátum: 14 ápr 02, 21:38:17 »

Azért én azt mondom hogy nem véletlen hogy Usopp Luffyék csapatában van, nem véletlenül írta így meg Oda. Nekem van egy olyan sanda gyanúm hogy előbb vagy utóbb fog kapni ördög gyümit. Meg nem várhatjuk hogy egyik pillanatról a másikra (2 év alatt) egy tökös mindenre elszánt valakit kapunk egy nyápicból. Szerintem sokat fejlődött mind erőben, mind jellemileg, de még sokat kell fejlődnie az fix. Főleg ha szembe kerülnek komolyabb ellenfelekkel pl. van auger, vagy más yonkou mesterlövésszel.

A mangára visszatérve Doffy tuti hogy Luffyval fog harcolni, bár igencsak érdekes lesz hogy pl. Big mom mit fog csinálni, ha szembe kerülnek Luffyékkal. Meg ugye az is kérdéses, hogy Sabo pontosan kiknek az oldalán áll, és minek ment oda?Kíváncsian várom a folytatást:)
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #3806 Dátum: 14 ápr 02, 21:39:10 »

Azért látatlanba én nem becsülném ennyire túl pl. Big Mom embereit. Persze valószínű erősek lesznek, de nem hinném, hogy mindegyik übererős szörnyeteg lesz. Buggy is a kalózkirály, Roger embere volt! Az ereje meg... Mellesleg ha Usopp nincs, Ceasar elmenekül. Az ő feladata sosem az ellenség gerincét alkotó legerősebb emberek legyőzése lesz, de szerintem a későbbiekben is lesz olyan alkalom, amihez pont az ő képességei szükségeltetnek majd. Lehet, hogy azokat sem úgy oldja meg, ahogy várná az ember, de amíg megoldja, addig a csapat hasznos tagja marad.
Mellesleg a terv amúgy is "halálra ijesztésről" szólt, legalábbis ezen oldal szerint:
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/731/12
Ezt a feladatot pedig Usopp teljesítette.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3807 Dátum: 14 ápr 03, 06:22:09 »

Perona, pedig minden csak nem erős.
Ahhoz képest mindenki esélytelen volt ellene Usoppon kívül.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3808 Dátum: 14 ápr 03, 08:27:27 »

Mellesleg ha Usopp nincs, Ceasar elmenekül.


vagy ha usopp nincs, akkor law kapja el usopp helyett caesart...
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3809 Dátum: 14 ápr 03, 11:08:05 »

Ha már picsogás akkor szerintem lassan ideje lenne abbahagyni mindenkinek. Ez az Usopp téma már hetek óta tart, de magához az aktuális fejezethez sok hsz nem is kapcsolódik. Kicsit sok az OFF.

Az eheti fejezet nem volt annyira rossz. Bár annyira nem érdekelt a játékok visszaváltozása és ezt eléggé elhúzták.
Sabo szépen szétcsapta a ringet és Burgess is milyen meglepődött fejet vágott már. Nevet
Doffy tuti nem ennyi lesz, de ez a halál illene hozzá. Nagyon megérdemelné.

Én arra vagyok kíváncsi, hogy Doffy bukása után mi lesz. Nem vagyok benne biztos, hogy csak úgy visszaveszi a trónt a Riku család és boldogság, öröm, béke. Azért mégiscsak egy Schicibukai és egy Égi Sárkány egyszerre Doffy. Nem vagyok benne biztos, hogy a Kormány vagy a Tengerészet engedné egyáltalán kitudódni az ügyet. Lehet egy Buster Call-al vagy valami támadással Desrossa-t is eltörlik a föld színéről?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 11:08:57 írta hagabi » Naplózva
Oldalak: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!