24 máj 19, 16:26:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 249 250 [251] 252 253 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011533 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3750 Dátum: 14 márc 28, 06:44:17 »

Usopp küldetése Sugar kiütése volt és teljesítette. Ez egy olyan világ, ahol a túlélésre kell játszani mindenkinek, aki nem szétszteroidozott állat. A győzelem, az győzelem, mindegy hogy érték el. Amíg Usopp akár csak szerencsével is de megoldja a problémákat, addig hasznos tagja marad a csapatnak.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3751 Dátum: 14 márc 28, 07:00:44 »

Ezen a héten ez a fejezet volt a király! Volt benne minden, s a cselekmény is ment! Mosolyog

A hős Usoland akinek az aurájától eszméletét vesztette az ellenség. Olyan erős volt hogy elég volt csúnyán néznie ellenfelére. Ez az Usopp féle király akarata. Nevet

Ezen meghaltam!!! ikszdé

Szerintem totál illett Usopphoz ez a jelenet és megoldás. Erre tuti senki sem számított, az fix.
Nem kell túlbonyolítani, Sugar sokkot kapott az ijedtségtől, ilyen egyszerű.

Na igen, nem értem, miért kell halál komolyan venni, amikor látszott, hogy Oda poénnak szánta elsősorban. Nem az, jó lett volna, ha Usopp komolyabban veszi a dolgokat, de ha már egyből futással állt a dolgokhoz, akkor onnantól már nem igazán lehetett komolyan venni.

De mondjuk b*sszus, ahogyan Usopp és Sugar kinéztek az utolsó oldalon....... azt hittem, hogy én hallucináltam be, s nem láttok jól, mert az a kép és az a két karakter minden ocsmányságot überelt, amit valaha láttam!
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3752 Dátum: 14 márc 28, 08:33:13 »

jasek89:

értem amit írsz és egyetértek. usopp még a gyojin szigezten mindenki szemében nőtt, ám itt minden kreditet, amit ott bezsebelt a tetteiért elszórta...
és belegondolva igazad van abban, hogy gyáva volt, a meneküléses jelenet, amit felbátorodás követett nagyon gyenge volt és abszolult nem utalt semmiféle jellemfejlődésre, inkább csak stagnálásra. ugyan ezt csinálta anno az arlong parkban azzal a kivétellel, hogy ott volt olyan erőben, hogy chu-t legyőzze.

még mindig állítom, hogy a bátorság NEM = butaság
azzal, hogy szemtől szembe kiállt SNIPERként trebol és sugar duója ellen egyértelműen aláírta a halálos ítéletét. Ha lett volna egy kis intelligenciája, akkor visszasurran és orvul megtámadja a kislányt, trebolt meg hagyja a francba... akár még úgy győzhetett és volna és sniper módjára cselekedett volna.
de ehelyett ő szörnytrió módjára szemtől szembe állt ki ellenük még is mit várt? (mondjuk a végén mákja volt, de ezt a mákot tudjuk be "a jónak mindig győznie kell" erőltetett sablonnak.









ugyan ez vonatkozik kyrosra:
ő is egy buta ember, mert amikor doffy elfogta, akkor ugye le volt láncolva a lába. doffy meghívta  a csapatába, erre ő nemet mond, levágja a lábát és nekimegy a donquioxote családnak FÉL LÁBBAL! még is mit várt? azt hitte így győzhet?
vicces!
inkábbb fogadta volna el doffytól az ajánlatot és miután levették volna a lábáról a bilincset, utána támadt volna, vagy ha még okosabb, akkor behízelgi magát és utána hátbaszúrja_>problem solved




ilyen értelemben violet a legokosabb a riku családban.... ha erővel nem megy, akkor könyörgböm, legalább az eszünket használjuk.

kyros és usopp nem beastek (fenevadak) voltak a tetteik miatt, hanem ostobák, akik túl erősnek hitték magukat!
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #3753 Dátum: 14 márc 28, 08:52:33 »

Jó ég nem értem miért zavar mindenkit Usopp veresége, Trebol-t meg ennyire lebecsülni?
Doflamingo top3 embere közül az egyik, ezek a srácok nem kispályások, csak egy kicsit gondoljatok bele: Vergo megrepesztette Sanji lábát, és ő kb. olyan szintű mint Trebol, Diamante vagy Pica.
Én nem is számítottam arra hogy Usoppnak egyáltalán esélye volna Trebol ellen.
Okés hogy Usopp sokat fejlődött, de nem lehet olyan szinten, mint mondjuk Zoro, neki fair ellenfél lett volna Trebol, és tuti győzött is volna.
Sugar ellen egy az egyben viszont korrektül kellett volna harcolnia, sztem lett is volna esélye simán.
Viszont lehet ez volt a terve, tudta hogy kiütik és megkapja az a bogyót, amivel halálra ilyeszti majd Sugart.
Egy valamit nem értek, ha Sugar elveszti az eszméletét visszaalakulnak, ok, de akkor ő nem alszik? mert akkor is eszméletlen... ezt meg lehetett volna oldani úgy hogy meg kell ölni Sugart a visszaalakuláshoz, de gondolom Oda nem akar gyerekeket öletni  Nevet


Megjegyzés: a játékok ha visszaalakulnak, akkor sztem egy Cavendish-Trebol harc lesz, na ők kb. egy szinten vannak.



Engem se nagyon fogott meg a hős gladiátor története, oké oké, kell ez mert csak az egyik főmellékszereplő (Nevet) most, de kétlem hogy valami nagy durranás lesz, olyan Kinemon szintűnek gondolom.


Az aréna már annál érdekesebb, ne becsülném le egyik szereplőt se, Barto pl. simán meg bírja állítani Burgess ütéseit ha akarja, Elizabello király ütését is megbírta.
De most úgy néz ki hogy lesz
Sabo vs. Burgess
Barto + Rebeca vs. Diamante  harc

Naplózva

jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3754 Dátum: 14 márc 28, 11:59:56 »

vaniliaspudinglover

Egyetértek, kicsit unalmas már h Usopp csak szétverve és egy nagy adag mákkal "győzi" le az ellenfeleit, jó volna már egy tiszta harc is tőle és nemcsak a bénázásait látni......

wolfarkas

Ha visszaváltoznak akkor Trebolnak annyi, mert nemcsak Cavendish lesz ott, hanem a többi nagyágyú is a fúrófejék, Elizabelloék, stb stb..... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 28, 13:27:06 írta jasek89 » Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3755 Dátum: 14 márc 28, 12:20:49 »

Okés, Usoppot teljesen szétkapták, ami várható volt. De ahogyan előttem is mondták Trebol Dofi egyik top embere, aki ráadásul saját osztaggal rendelkezik. Erőben jóval Usopp felett áll, ráadásul Logia, ami ellen haki nélkül nem sokat ér az ember. Viszont a fejezetben csak a harc végkimenetelét láthattuk. Lehet, hogy Usopp megtett mindent, amit tudott és csak csellel tudták elkapni. Talán lesz róla egy mini flashback, fene tudja.

ugyan ez vonatkozik kyrosra:
ő is egy buta ember, mert amikor doffy elfogta, akkor ugye le volt láncolva a lába. doffy meghívta  a csapatába, erre ő nemet mond, levágja a lábát és nekimegy a donquioxote családnak FÉL LÁBBAL! még is mit várt? azt hitte így győzhet?
vicces!
inkábbb fogadta volna el doffytól az ajánlatot és miután levették volna a lábáról a bilincset, utána támadt volna, vagy ha még okosabb, akkor behízelgi magát és utána hátbaszúrja_>problem solved

Kyros minden, csak nem ostoba. Egyszerűen a becsülete nem engedte, hogy még ha csak színlelve is, de elárulja a királyát. Ráadásul egy gladiátor sosem támad hátulról, csakis szemtől-szembe.


Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3756 Dátum: 14 márc 28, 13:14:20 »

Jééézusom, ennyi picsogást egy helyen, emberek. Franky is el lett p*csázva. Szintén 2 Doffy beosztott által (akik még alacsonyabban is vannak a ranglétrán, mint Trebol). Erre bezzeg nem panaszkodik senki.
Sőőt, Robin is ki lett iktatva, szintén semmi rossz szó rá.

PicsogásPicsogásPicsogásPicsogásPicsogásPicsogásPicsogásPicsogásPicsogás... Hümm-hümm
Ugyan már.. Frankynak voltak normális harcai, nem egy olyan szerencsétlen, mint Usopp. Franky ellen ott volt két Doffy emberke, egy al-admirális, az emberei, meg még mondjuk a Doffy tisztek mellett lehettek még mások is. Még így is állta a sarat, mert sokáig húzta. Usopp meg kikapott a g*cibe..
Írjátok itt, hogy nem láthattuk mi történt, de szerintem  semmi nagy dolgot nem alkotott, vagy megizzasztotta volna akár csak Sugart, az elkapásában.
Naplózva
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #3757 Dátum: 14 márc 28, 13:52:44 »

Emberek. Törődjünk bele hogy Usopp karaktere ilyen. Ha hirtelen cool-á változna az már nem is ő lenne. Van mellette nagyon sok menőbb karakter akiket lehet kedvelni. Ne háborogjunk.
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #3758 Dátum: 14 márc 28, 13:57:11 »

De emiatt visszafogja a többi karaktert.. rontja a hírnevét a csapatnak. Meg, ha ennyire gyenge, akkor minek van? Csak úgy, vendégnek? Az elején még egy kis haszna volt, "javította" a Merryt. De már nem kell, teljesen hasztalanná vált. Nevet
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3759 Dátum: 14 márc 28, 15:00:18 »

Hát azért fontos volt Usopp régen is. Jó lövész volt, amit sajnos Usopp nem sokáig mutogatott a Merry hajóján.
Aztán furfangos volt néha. Cseleket tervezett. A Merry-t javította. Bogyókkal foglalkozott.
És hazudott. Védte a faluját szépen, s ezt jól tette.
Ha a Merry-t nem javította volna, akkor talán még kevesebb ideig utazhatott volna rajta a Szalmakalapos kalózcsapat kényelmesen (kényelmesebben)

De ez már csak a régi Usopp volt. Manapság nem látom azt, hogy a hajójukon viccelődnek, beszélgetnek, verekednek, vagy Usopp, Zoro, Sanji kártyázik, vagy Zoro alszik, Sanji főz, Usopp és Luffy hülyéskednek.
Brook nem kellett nekem oda, Franky se nagyon, s az új hajójuk sem tetszik.
Robin tanulmányoz dolgokat. Ezt mind - pontosan így - nem nagyon látom.
Usopp nem csinál sarat az ellenség elé például, hanem most már csak lő és lő.
A gyojin-szigetnél láttam egyszer, hogy volt egy "normálisabb" csatája.

Usopp bíztatta Luffyt Enies Lobbynál.
Nos, a régi Usopp nem kicsi hasznot nyújtott a Szalmakalaposok kalózcsapatának, ámbár az igaz, hogy a "mostani Usopp" kevesebbet ad át.
Chopper egy kis One Piece kabalának betehetjük, de Franky és Brooknál már nem éreztem a régi Szalmakalaposokat.
Bár mindenkinek meg van a maga véleménye. én elkezdtem, folytattam, és folytatni is fogom. Legalábbis egy valami érdekel:
Mi a One Piece.
Erre volt már sok elmélet, de engem nem csak a One Piece érdekel, hanem, hogy Oda hogyan csinálja meg azt a részt, amikor Shanks és Luffy találkoznak. Vagy -  talán - Shanks hogy fog meghalni.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 28, 15:01:33 írta EEsmiley » Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #3760 Dátum: 14 márc 28, 16:39:27 »

Usoppnak tényleg lövészként be kellett volna lőnie a bogyót Sugar szájába. De ezt a lehetőséget már az elején elpuskázta a Tontotta roham. Viszont mikor Trebol már a Tontottákat nyomkodta agyon, akkor Usoppnak nem volt már lehetősége sem kínálkozó esélyre várni, sem nagyon tervezni. Szerintem ezt kellett tennie. Mellesleg Robin is vesztett Sugar ellen, mert elszámította magát. Usoppnak esélye sem volt egy logia és egy paramécia ellen. Amúgy Trebol szerintem nagyon le van becsülve. Sőt, hiába változtak vissza a játékok, még így sem lesz könnyű legyőzni. Elizabellonak 1 óráig kell előkészülnie az ütéséhez, ami haki nélkül amúgy sem sokat érne. Cavendishről sem tudjuk, hogy használ-e hakit. Ha nem, ő sem tudja legyőzni Trebolt. Mindenesetre árulkodó, hogy Rebecca egy kis érzékelő hakival egész jól teljesített pont abban a blokkban, ahol Cavendish is volt. Logiát elemi gyengeséggel vagy hakival lehet csak legyőzni. Chinjao az egyetlen, akinek a látottak alapján esélye van.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3761 Dátum: 14 márc 28, 18:56:18 »

ugyan ez vonatkozik kyrosra:
ő is egy buta ember, mert amikor doffy elfogta, akkor ugye le volt láncolva a lába. doffy meghívta  a csapatába, erre ő nemet mond, levágja a lábát és nekimegy a donquioxote családnak FÉL LÁBBAL! még is mit várt? azt hitte így győzhet?
vicces!
inkábbb fogadta volna el doffytól az ajánlatot és miután levették volna a lábáról a bilincset, utána támadt volna, vagy ha még okosabb, akkor behízelgi magát és utána hátbaszúrja_>problem solved

ilyen értelemben violet a legokosabb a riku családban.... ha erővel nem megy, akkor könyörgböm, legalább az eszünket használjuk.

kyros és usopp nem beastek (fenevadak) voltak a tetteik miatt, hanem ostobák, akik túl erősnek hitték magukat!

Már nem azért de:
1.Kyros körbe volt véve Doffy valamennyi legerősebb emberével
2.Doffy kijelentette, hogy a felesége és a lánya így is úgy is ki lesznek végezve (már el is volt küldve Diamante, hogy kivégezze őket).

Szóval sem ideje, sem helyzete nem volt, alkudni meg nem lehetett vele, csak ha ha valami szuper speciális dolog birtokosa lett volna Rebecca vagy a felesége (kár, hogy se Rebecca, sem pedig az anyja nem rendelkeztek Doffy számára értékes skill-el, így számukra a kiegyezés nem volt lehetséges). S mivel tudta, hogy Diamante megfogja ölni őket, ezért a már fent említett dolgok miatt kétségbe volt esve, s persze, hogy próbálta menteni a menthetőt, csak neki nem jött össze.

Violet-et meg kár felhoznod, hiszen ő testvérével és unokahúgával ellentétben evett egy Devil Fruit-ot, aminek hála Doffy szemében - Rebecca-val ls anyjával ellentétben - értékes volt, így neki volt választása, s így volt ideje bosszút forralni. Kyros meg max annyi, hogy ő életben maradhat, mivel nem folyt benne Riku király vére. Tehát igen, Kyros csak túl emberi volt.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3762 Dátum: 14 márc 28, 19:39:36 »

Sokan itt valamit nagyon félre értenek. Nem vártam, hogy Usopp kiáll és rommá lövi Trébólt. Viszont láttuk és tudjuk, hogy egy halmozott fogyatékos. Usopp pedig cseles, rafinált és okos. Erre csinál egy olyan szánalmas dolgot, hogy a nemi szervem ketté áll.
Bár továbbra se kiabálnám el, hogy a játékok visszaváltoznak. Sőt bízom benne, hogy Oda is érzi és tudja, amit többen gondolnak és nem lesz elég Sugar kiütése. Kénytelen lesz legyőzni takony arcut és kairosekivel elzárni Sugar erejét.



Amúgy Tréból Doffi egyik főtisztje... és? Dofflamingo nem csinál semmit évek óta, mert karcsú az ereje hozzá. Ha az emberei olyan kemény arcok lennének már rég nem itt tartana. Van hát szele a származása miatt évek óta szövögeti a terveit még sem lépett Law nagyon jól megmondta ez a gyengeség jele.
Ha már itt elakadnak, akkor később mi lesz?
Franky veresége egyáltalán nem meglepő kitudja meddig és mennyi ember ellen tartotta a frontot. Valaki már írta, hogy ő legalább már villogott egy párat.
Egyenlőre pozitívan állok a dologhoz és várom a kövi fejezetet. Usopp ennél okosabb így nem veszíthet.

Ha még is megteszi, akkor ássa el magát.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #3763 Dátum: 14 márc 28, 21:21:45 »

Egy kérdés: ha Sugart kiütik, visszaváltoznak a játékok. Ezt honnan szedték? Az ájulás nem áll messze az alvástól. Akkor éjszaka minden játék visszaváltozik? Hiei mellett vagyok, szerintem ez kevés lesz ahhoz, hogy visszaváltoztassák őket.
Naplózva

slycoop
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3764 Dátum: 14 márc 28, 21:24:30 »

Amikor Jora vagy ki megtámadta a hajót, és mindenkit játékká változtatott neki elég volt annyi hogy Brook kiüsse és visszaváltozzon minden és mindenki nem? Őt se ölték meg.
Ebből szerintem lehet következtetni hogy Sugarnál is így lenne.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 249 250 [251] 252 253 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!