24 máj 19, 14:09:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011393 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
slycoop
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3720 Dátum: 14 márc 26, 10:25:45 »

Valószínű sugar nem számolt azzal hogy ez nem méreg hanem tabasco, és mikor usopp tüzet okádott tőle annyira megijedt hogy valószínű elveszti végre az eszméletét amire már olyan régóta várunk. Így végre visszaváltozhatnak a játékok emberré.
Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #3721 Dátum: 14 márc 26, 10:33:43 »

Hát mit ne mondjak, az utolsó oldal elég ocsmányra sikeredett ... szegény Usopp Nevet De úgy tűnik végül mégis csak sikerült elérnie a célját és kiütötte Sugart. Amúgy tetszett a fejezet, szinte mindenhonnan kaptunk egy kis ízelítőt. Ráadásul a flashback is egész jóra sikeredett. Alig várom már a jövő heti részt Nevet
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #3722 Dátum: 14 márc 26, 10:35:33 »

Oké, ezt értem is, na de mi az amit Usopp csinál? Megnyúlt a nyelve, meg ilyen fura csavaros izé jött elő a szeméből. Nevet Sugarnal még megértem, láttam már ilyen eltúlzott *meglepődök* rajzolást Peronánál is, de ez az Usoppos nagyon fura.

Szerintem az a 2 év tapasztalat után Usopp tuti ki tudott találni valamit erre, vagy csak már a szervezete alapból így reagál a bogyókra. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 10:42:38 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #3723 Dátum: 14 márc 26, 10:45:01 »

Jó ksi rész volt. Nevet

A flashback is egéssz jóra sikeredett. A végén Usopp szegény Sugart halálra ijesztette,igy végre visszaváltozhatnak a játékok emberré. Szegény Franky-t szépen helybenhagyták. Biztos nagyot néz majd Violet,mikor Kyros visszaváltozik emberré,nameg a többi játék is. Ugye ottvannak a kalozok akiket Sugar változtatott játékká,szerintem ha visszaváltoznak Doffy eléggé megfogja bánni. smirksweat Amugy meg ha mindenki visszaváltozik emberré,akkor ott lázadás lessz Doffye ellen,s ugye akkor a tengerészek sem fognak tétlenek maradni.
Kiváncsian várom a kövi fejezetet.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 11:35:54 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #3724 Dátum: 14 márc 26, 10:50:24 »

Ez már-már olyan lesz, mint egy háború. Nevet
A tengerészetnek Doffyt kell majd segítenie, szóval hűűű...  Technikai KO Nagyon tetszik. Amúgy meg tényleg lehet, hogy Usopp nem csinált semmit, csak annyira kikészült, hogy halálra ijedt tőle Sugar. Viszont ez a rajzolás akkor is nagyon eltúlzott... :/ Még Sugaré oké, de Usoppé...  Pojén
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #3725 Dátum: 14 márc 26, 13:04:18 »

Nem volt rossz fejezet, ez az első flashback ami tényleg tetszett. Sugar meg ahogy ki lett ütve hát Usopptól nem is vártam mást.Nevet Kár hogy a 2 éves timeskip után még mindig egy gyenge karakter. Már hallom is ahogy a legendákban beszélnek majd róla: A hős Usoland akinek az aurájától eszméletét vesztette az ellenség. Olyan erős volt hogy elég volt csúnyán néznie ellenfelére. Ez az Usopp féle király akarata. Nevet Frankyban csalódtam, reméltem h ezt a 2 másodosztályú bohócot leveri, sajna nem. Innentől kezdve ha mindenki visszaváltozik felpörögnek az események. Luffyéknak hirtelen nagyon sok követőjük lesz. + kiváncsi vagyok Kinemonnal mi történt, futni hagyták?
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 13:05:27 írta Lchangetheworld » Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3726 Dátum: 14 márc 26, 13:21:40 »

ez most annyira nem jött be, de azért jó rész volt.

1. visszaemlékezés: még hány lesz? csak mert már mondtam korábban is, hogy jobb lett volna régebben letudni egybe az összes múltas részt.. mint tudjuk a rosszat ömlesztve, a jót elosztva és nem fodítva...
szerintem uncsi volt, az hogy kyros levágta a seját lábát azért, hogy harcolhasson, nem tette őt naggyá... egyszerűen számomra ő egy jelentéktelen figura, aki csak azért van, hogy bemutassa rajta majd akésőbbiekben az író doffy vagy valamelyik doffy kalóz erejét.

2. szerencsére visszatértünk a jelenbe (remélem nem megyünk vissza már a múltba)

3. luffyék sarokba lesznek szorítva nagyon hamar, mert gradiusék arra tartanak. kíváncsian várom itt a fejleményeket

4. usopp: gagyi a köbön volt, gyenge megoldás, de eleve nem tetszett az a szál, ahogy az egész játékos dolog sem.
mondjuk arra már várok, hogy a colosseumosok visszaváltozzanak emberré, akkor trebolnak lőttek, ha ezek begurulnak és egyszerre rárontanak:D
cavendishen meglepődtam mikor mondja, ha visszaváltoztatják akkor megbékél luffyvel. fura, azt hittem ő sokáig haragba lesz még luffyvel... de akkor annyira nem utálhatja, ha ilyet mondott
dagama meg poén volt, persze majd pont ő fog pénzt adni valakinek:D nem a szavahihetőségéről híres.

5. franky: nekem tetszett, hogy leverték (hú, most kb egy egész fórumot haragítok ezzel a kijelentéssel magamra) és hogy miér tetszett?
franky túl nagyszájú volt az utóbbi időben. jót fog tenni neki a vereség, amúgy sejtettem is, hogy veszíteni fog, hisz doffy 2 embere és egy aladmirális mellett egy kisseb sereg támadt rá egyszerre. logikus, hogy vesztett, ha nem vesztett volna, akkor overpowered feeling lenne.

 6. colosseum: diamante elég semmireseméltó karakter... még jó, hogy bartolomeo bevédte. szerintem az első aki ki lesz itt ütve az diamante.
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #3727 Dátum: 14 márc 26, 17:04:20 »

Nem értem hogy egyeseknek mi a baja a flashbackekkel...  Ohh My God Ez a flashback egyszerűen a legepicebb volt az összes közül Nevet Végre megismerhettük Kryos és Riku közös múltját és végre már kaptunk egy jó képet arról hogy ki milyen rokoni kapcsolatban van egymással. Aztán a láblevágás, majd az hogy Riku azt mondja Katona-sannak hogy sose hallota a nevét, az valami nagyon komolyat ütött, a Rikus visszaemlékezéssel együtt ez elérte azt hogy Flamingot nagyon megutáljam ikszdé Aztán a másik epik rész amikor Diamante megmondja Rebeccának hogy "én voltam" is nagyon ütős lett Nevet Ekkor már azt hittem hogy ezzel vége lett a fejezetnek de a java még csak most jött XDXD amikor megláttam Frankyt kiütve majdnem elsírtam magam és gondolom magamban: minden Usoppon múlik... erre meg lapozok és őt is kiütötték... hát itt már szinte tényleg el is hittem hogy végük van, erre meg az uccsó lap Nevet ugyan az értelmezése elég nehéz volt de sztem nagyon is adja magát: Sugarék azt hitték méreg ezért beadják usoppnak, aki hátradől mintha meghalt volna, erre meg Sugar aki azt látja hogy egy "hulla" rohadt hangosan ráordít "tüzet okádva" sztem mindenki sokkot kapna ettől (bár lehet hogy más történt itt amit majd a kövi fejezetben tudunk meg de kitudja) XDXD Ja és aki azt mondja Usoppra hogy gyenge az sztem vonja vissza mert nem láttuk hogy mi történt, ugyan ez a helyzet Frankyval is, ráadásul Usopp két rohadt erős ellenféllel akik közül az egyik Logia állt szemben. Összeségében annyitt tudok mondani a fejezetre hogy Oda egy zseni és a többi mai shonennel ellentétben itt látszik hogy az egész előre kivan találva, és minden nemű sablonnak ellene megy, ez az arc a sztori eddigi csúcspontja lehet simán, annyira összetett és zseniális Nevet Ilyen fejezetek után bátran mondom hogy a 21. század legjobb mangája a One Piece, nem hiába van mindíg 1. helyen Nevet Alig várom a kövi heti fejezetet Nevet:D:D:D
Naplózva
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #3728 Dátum: 14 márc 26, 19:51:44 »

Jó fejezetet kaptunk.
Rövidnek éreztem a visszaemlékezést, de mindenesetre megható volt. Szerintem Law múltjára fog nagyobb hangsúlyt fektetni Oda.
A fejezet vége meg vicces volt. ikszdé Szegény Sugar annyira megijedt, hogy kitört a szemüveg lencséje. ikszdé Kíváncsi vagyok, hogy tényleg visszaváltoznak-e a játékok emberré. Remélem igen.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 22:27:10 írta asdfgrey » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3729 Dátum: 14 márc 26, 19:53:52 »

A flashback nekem is teljesen korrekt volt. Jó volt olvasni. Usoppnál pedig nem tudok egyenlőre mit mondani. Első tippem hogy amit láttunk az egy növény és nem is ő. A második, hogy a csajt vagy ő vagy valaki más kiütötte Király akaratával. Látszik a képen, hogy habzik a szája. A harmadik, hogy megmérgezte Usopp egy növénnyel.
Elhinni nem akarom, hogy megijedt a csaj és ezért ájul el. Azt se vagyok hajlandó elhinni, hogy az első keményebb ellenfél ellen Usopp kifekszik. Szánalmas lenne és hatalmas csalódást okozna. Amennyiben így lesz innentől nem tudok rá kalóz ként tekinteni kár pazarolni rá a lapokat.
Várom a következő részt ott gondolom kapunk némi magyarázatot.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #3730 Dátum: 14 márc 26, 21:55:53 »

ez most annyira nem jött be, de azért jó rész volt.

1. visszaemlékezés: még hány lesz? csak mert már mondtam korábban is, hogy jobb lett volna régebben letudni egybe az összes múltas részt.. mint tudjuk a rosszat ömlesztve, a jót elosztva és nem fodítva...
szerintem uncsi volt, az hogy kyros levágta a seját lábát azért, hogy harcolhasson, nem tette őt naggyá... egyszerűen számomra ő egy jelentéktelen figura, aki csak azért van, hogy bemutassa rajta majd akésőbbiekben az író doffy vagy valamelyik doffy kalóz erejét.

2. szerencsére visszatértünk a jelenbe (remélem nem megyünk vissza már a múltba)

3. luffyék sarokba lesznek szorítva nagyon hamar, mert gradiusék arra tartanak. kíváncsian várom itt a fejleményeket

4. usopp: gagyi a köbön volt, gyenge megoldás, de eleve nem tetszett az a szál, ahogy az egész játékos dolog sem.
mondjuk arra már várok, hogy a colosseumosok visszaváltozzanak emberré, akkor trebolnak lőttek, ha ezek begurulnak és egyszerre rárontanak:D
cavendishen meglepődtam mikor mondja, ha visszaváltoztatják akkor megbékél luffyvel. fura, azt hittem ő sokáig haragba lesz még luffyvel... de akkor annyira nem utálhatja, ha ilyet mondott
dagama meg poén volt, persze majd pont ő fog pénzt adni valakinek:D nem a szavahihetőségéről híres.

5. franky: nekem tetszett, hogy leverték (hú, most kb egy egész fórumot haragítok ezzel a kijelentéssel magamra) és hogy miér tetszett?
franky túl nagyszájú volt az utóbbi időben. jót fog tenni neki a vereség, amúgy sejtettem is, hogy veszíteni fog, hisz doffy 2 embere és egy aladmirális mellett egy kisseb sereg támadt rá egyszerre. logikus, hogy vesztett, ha nem vesztett volna, akkor overpowered feeling lenne.

 6. colosseum: diamante elég semmireseméltó karakter... még jó, hogy bartolomeo bevédte. szerintem az első aki ki lesz itt ütve az diamante.

Szerencsére nem te írod a mangát. Nevet Kyros ennél nagyobb már nem is lehetne, maximális tisztelet neki és gondolj bele az ember mit élhetett át. Szerintem egyáltalán nem gyenge, respekt. Engem nagyon megérintett. Ugyanazt a mangát olvassuk? Am Luffy lassan indulhat a Yonko címért ennyi követővel a háta mögött.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 21:57:05 írta Lchangetheworld » Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #3731 Dátum: 14 márc 26, 22:07:03 »

Ez az utolsó oldal...hááát nem mondom, hogy ronda, de nem lett túl szép, amikor megláttam, kb ugyan úgy néztem ki mint a másik kettő  ikszdé Jó lenne, ha végre befejeződne ez a szál, bár azt még szívesen megnézem, hogy a kis szemét Trébolt hogyan ütik péppé Nevet Frankyt jól elintézék sajnos, kiváncsian várom a flashbecket, hogy mit történhetett. A Kuros sztorit valahogy így képzeltem el már egy hete is, tulajdonképpen kissé unalmas volt, de belefért. Én azt nem értem, hogy miért Luffyra külde Oda az ellenséget, miért nem a szamurájunkra, sokkal jobban tetszett volna. Neeem
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3732 Dátum: 14 márc 26, 23:27:39 »

A hős Usoland akinek az aurájától eszméletét vesztette az ellenség. Olyan erős volt hogy elég volt csúnyán néznie ellenfelére. Ez az Usopp féle király akarata. Nevet

Ezen meghaltam!!! ikszdé

Szerintem totál illett Usopphoz ez a jelenet és megoldás. Erre tuti senki sem számított, az fix.
Nem kell túlbonyolítani, Sugar sokkot kapott az ijedtségtől, ilyen egyszerű.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3733 Dátum: 14 márc 27, 07:46:34 »

Diamante mitől olyan boldog? Mármint oké, megalázott egy tehetetlen kislányt, van aki erre gerjed, de nem látja, hogy a másik kettő mit művel a háttérben? Nem tűnik fel neki, hogy ők az ellenségei, akiknek a köldökszöszük erősebb, mint ő? Nem kéne esetleg aggódnia? Vagy csak azért piszkálja a csajt, hogy legyen egy kis sikerélménye is?
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3734 Dátum: 14 márc 27, 10:37:06 »

gman: összefoglaltad azt, amit diamantéről gondolok, szánalmas a karakter mondjuk ki bátran

sejtettem, hogy sokak fogják vétózni a kommentem, de ez a véleményem. Valahogy nekem érhetetlen volt az a jelenet is amikor kyros levágta a lábát... alapból, ha valaki tőből levágja a lábát, az utána már nem ugrál, hanem a földön fekszik ordítva (ki lehet próbálni otthon, ha nem hiszitek:D )
de jó, vegyük bele, hogy kyros egy szörnyeteg és ő ezt meg sem érzi. akkor sem értem a döntését, hisz doffy felajánlotta, hogy legyen az embere, erre ha igent mondott volna, akkor levették volna róla a bilincset és hátba támadhatta volna doffyt, ehelyett ő fél lábbal neki ment a donquioxote családnak, mit ne mondjak "okos" döntés

ezen kívül ez már szubjektív, amit írni fogok, de nekem kyros karaktere meg mendemondája eleve nem fogott meg, sőt egyenesen nem tetszik a karaktere, ahogy a törpicseknek sem... valahogy túl gyerekesnek vélem.
írták előttem, hogy law múltjára biztos nagyobb hangsúlyt fektet az író, hát azt merem remélni, mert law pl szerintem jó karakter és érdekel a múltja, de valahogy kyros múltja abszolult nem foglalkoztat...
usopp "győzelme" meg szintén túl gyerekesre sikeredett, amolyan "goofy-s"jelenet volt... emellett én nem is nevettem rajta (pedig elvileg jó a humorérzékem)
fura, hogy egy sugar szintű kalóz, aki doffy egyik titkos fegyvere is egyben ennyitől megijed... már nem azért, de kalózokról beszélünk! és az ijedt fej, amit váltott túlzás volt, túlerőltetett jelenet szerintem

( viszont a többi szál jó volt)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!