24 máj 19, 14:33:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011400 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #3555 Dátum: 14 feb 20, 17:56:27 »

Mert ebben az esetben teljesen feleslegesnek tartjuk. Mikor mini cover story van, azokat beírjuk, de az ilyen "Franky várat épít a hörcsögöknek - felkérés Gipsz Jakab Skywalkertől Nagasakiból" jellegű bizgentyűket töröljük, csak felesleges billentyűkoptatásnak véljük. Semmi köze a OP világához.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3556 Dátum: 14 feb 20, 18:24:13 »

Ennyi erővel az Oda Eiichiro feliratot is mindig törölhetnétek.
Szerintem van értelme ezeknek a szövegeknek. Mert ez is azt mutatja, Oda mennyire olvasókra szabja a saját mangáját.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3557 Dátum: 14 feb 20, 19:20:54 »

Tényleg jó volt, hogy most csak a gyáras történetszálat mutatták. Nem a legizgalmasabb, de ha már túl kell esni rajta, akkor minél előbb Mosolyog Habár Trébolt nagyon alábecsültem! Az eheti rész után viszont a legerősebb tisztnek mondanám, a látottak alapján. Megvan Usopp tökéletes, de annál töketlenebb ellenfele. Kiderül ki a jobb lövő. ;D Persze Robin segítsége nem fog ártani. Ezek a tanoták(?) meg olyanok, mint ha miniatür Chopperek lennének ikszdé Remélem minél hamarabb kapunk végre infót Sanjiékról is, mert most ők vannak a legizgalmasabb helyzetben.
Ami az Antidoffy csapatotr illeti, kinézem, hogy amíg Luffy hárította a támadást, addig Zoro kettécsapta a kőkupacot, úgy hogy még Donquixote Doflamingo szobáján is keresztül ment a csapás. Pojén
A gyümölcs előállítása nagyon tetszik Mosolyog Tényleg váratlanul ért, hogy "fán terem az alma". Nyelvesít
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3558 Dátum: 14 feb 20, 22:04:18 »

jó hír:) megjelent az új borító (a 73.)

http://i59.tinypic.com/6r33hd.jpg



nagyon tetszik a borító kompozíciója:) doffy meg law eszméletlenül jól mutatnak együtt:D ez az egyik kedvenc borítóm lesz, és megjegyzem talán a legjobb borító amit oda rajzolt, amióta az újvilágba érkeztek:) max még a 70. volt közel ilyen jó:)

várom már a jobb minőségű verziót:)
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3559 Dátum: 14 feb 21, 10:10:57 »

jó fejezet volt:)

már annyira megszoktam a dressrosa arcban a pörgést, hogy egyik szálról a másik szálra ugrunk, hogy fura volt végig olvasni egy komplett fejezetet, ahol csak 1 szálon folyt a cselekmény:) a másik meg, hogy luffy mostanában nem szerepel valami túl sokat:D az utóbbi kb 10 fejezetben a legnagyobb tette az volt, hogy nekiszaladt egy kairouseki rácsnak:D ebben a fejezetben sem tűnt fel...

Valahogy én is így éreztem, csak egy cselekmény, mondjuk szerencsére nem jutottam el arra a pontra a manókkal, mint Punk Hazard-ban az óriáskölykökkel, azok idegesítettek, ezeknek van legalább rendesen céljuk és még viccesek is, főleg, amikor Sugarral most találkoztak, azon fakadtam xD

Luffy szerintem is szerepelhetne már, majd amikor leszedik Picát, az lesz a jó Mosolyog Viszont én most Sanjiékat is szívesen látnám már viszont Mosolyog

Ennyi erővel az Oda Eiichiro feliratot is mindig törölhetnétek.
Szerintem van értelme ezeknek a szövegeknek. Mert ez is azt mutatja, Oda mennyire olvasókra szabja a saját mangáját.
Ezt most nem mondod komolyan? Hmm? Törölni pont az ő nevét? ......................................... -.-'

Amúgy én valamit nem értek, azt hittem, hogy Trébol elcsalogatása után, nem ilyen letámadós módszerrel fogják törbe csalni, hanem Leo beoson, vagy Usopp valamilyen körmönfont taktikával adja be neki a tabascót. Így szerintem jobb lett volna, mint ez a letámadás.
Mondjuk már csak abban reménykedek, hogy Sugart lekapcsolják és mindenki visszaváltozik, na az lesz az igazi Marineford 2.0, vagy talán jobb Pojén Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Minatoya-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #3560 Dátum: 14 feb 21, 10:58:48 »

Igazad van samdav. Így, szemből rátámadni, nagy ostobaság volt. Gondolom Oda-sensei azért csinálta így, hogy még több bonyodalom és fordulat legyen itt is. Meg nehogy már csak úgy pikk-pakk kiüssék Sugar-t!!! Az úgy túl könnyű és gyors lenne...  Ördögi Nem gondolod?  Nyelvesít
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3561 Dátum: 14 feb 21, 15:23:08 »

Ezt most nem mondod komolyan? Hmm? Törölni pont az ő nevét? ......................................... -.-'

Komolyan nem érezted a költői túlzást? Mosolyog

Csak egyszerűen nem értem, hogy ha valami bele lett rakva az eredeti mangába, akkor azt miért kell kiszedni? Tök mindegy, hogy egyesek elgondolása szerint belepasszol e a One Piece légkörébe vagy sem. Oda bácsi és a szerkesztői így csinálták, és pont. Még csak lefordítani sem nehéz, mert össz-vissz egy mondat. Gondolkozik
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #3562 Dátum: 14 feb 23, 22:58:14 »

Tényleg jó lett az új kötet borítója. Mosolyog

Jó volt ez a fejezet. Én sem ilyennek képzeltem el a gyárat. Szeretem mikor Oda kreatív. Biztos túlkombinálom a gyáras jelenetet, de úgy látom, hogy veszteséges a gyár. 10/1 használható gyümölcs az nagyon kevés.
Jaj nem gondoltam, hogy ennyire hülyék a törpök. Még jó, hogy velük van Usopp. Nevet
Frankyről is jó lenne egy kis infó. Vajon sikerül levernie Diamante embereit és mit tud kezdeni a tengerészettel.


Naplózva
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #3563 Dátum: 14 feb 24, 08:28:57 »

De Sanji is kérdéses, hogy áll a szénája. Én rá is kíváncsi vagyok.

Emlékeztek még Kyros szobrára a kolosszeum-ban? Azt mondta Rebecca, hogy 20 éve eltünt az apó. Ha Oda nem felejtette el akkor ő is feltűnhetne és ha gyűlöli Dofit akkor segíthetne Mugiéknak:)
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #3564 Dátum: 14 feb 24, 12:52:39 »

Kyros szobra pont most volt az animében Nevet Amit Rebecca elmondott róla, az alapján elég köménymagos az öreg, olyan, mintha a Kolosszeum Kalózkirálya lenne.Nevet ...már ha létezett.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3565 Dátum: 14 feb 24, 13:15:04 »

Kyroson én is gondolkoztam és spekuláltam. Játék nem igen lett belőle, mert akkor Sugar még sehol nem volt és Doffi is még csak taknyos lehetett. Az öreg királyon gondolkoztam Violet apján, de csak egy vágást kapott, szóval Doffi nem rendezte volna le ilyen egyszerűen.
Szóval, ha a szigeten is van még, akkor se akar beleszólni az ország történetébe. Lehet feltűnik, de harcolni nem hiszem, hogy fogjuk látni.
Az anime után azon gondolkoztam, hogy Roger nem lehet-e, de kizárnám, mert ő túl híres lehetett mire eljutott az új világba. Ráadásul a Grand Line-t meghódította pikk-pakk. Nem volt ideje 3000 meccset megnyernie. Azért remélem kiderül ki lehetett az.
Dragon biztos ide járt edzenixD
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 24, 14:27:32 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #3566 Dátum: 14 feb 24, 17:23:44 »

Én még mindig tartom magam ahhoz hogy a drága Katona-san maga Kyros. Nagyot ütne ha Usopp kifektetné Sugart és visszaváltoznának a játékok, Lao G meg üveges tekintettel állna a bajnok előtt aki csak úgy odébb suhintaná.

Indokom csak annyi van Katona-san ra hogy ugye Kyros arról híres hogy csak egy ember tudta megsebezni (Gondolom Doffy) pályafutása során. Na most láthattuk hogy Rebbecát is a játék tanította meg a csapások elkerülésére ami nem kis teljesítmény. Plusz Rebbeca említette is Kyros szobra előtt hogy rejtélyes módon senki nem emlékszik a harcosra (Sugar erejének a mellékhatása).

Ha igazam lesz meghívom magam egy sörre az tuti.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3567 Dátum: 14 feb 24, 18:02:51 »

Én is ezen mentem végig, de akkor Katona-san nagyon öreg és 20 éve történt Doffi 20 éve még hol lehetett? Nem hiszem, hogy 20 éve Doffi legyőzte volna. Doffi most 39 éves akkor 19 volt, ha le győzte akkor ki változtatta játékká  hiszen Sugar még gyerek. Ha még is legyőzte hol tartotta Sugar érkezéséig?
Mikor foglalta el Doflamingo a szigetet? Tíz éve? Nem rossz ötlet Rebecca apja én is gondoltam rá, főleg, mert senki nem emlékszik rá így feltételezhetően játék lett, de semmiképp nem történhetett 20 éve.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3568 Dátum: 14 feb 24, 18:36:11 »

Én is sokat gondolkodtam, ki lehetett Kyros, először az öreg királyra gyanakodtam, de szerintem alig33 elmélete lesz helytálló. Ha úgy van, akkor bizony lesznek itt még váratlan fordulatok. Kúl

Hiei, jó látni, hogy te is szoktál felejteni Nyelvesít
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/731/11
Meg is van egy épkézláb elmélet Kyros kilétéről. Az idő viszont kérdéses, attól függetlenül lehetett az aréna bajnoka fiatalon is.

Már alig várom a szerdát, végre mindenhol izgalmas jelenetekre lehet számítani.
- Sanji és a többi hajón tartózkodó Big Mom hajójába futottak
- Az Antidofamingo csapatnak Pica állt az útjába
- Usopp és Robin a gyárnál tevékenykednek
- Franky az úszómesterrel harcol és a tengerészet is ott van Bastille altengernaggyal
- Kinemon a társát ment el megkeresni (talán most ez lesz, mert még nem annyira ígérkezik nagy durranásnak, de ki tudja)
- Katona-san pedig Lao-G-vel került szembe
Remélem nem hagytam kis semmit.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #3569 Dátum: 14 feb 24, 19:30:29 »

De még az aréna maga, ahol nagy valószínüséggel Sabo harcol Ace gyümölcséért.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!