24 máj 19, 15:47:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 229 230 [231] 232 233 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011507 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #3450 Dátum: 14 jan 29, 14:06:20 »

Tetszett a fejezet. Bár nem volt benne vmi sok infó. (Számomra fontos infó ikszdé )
Amúgy Sabo bal szeménél-homloknál van egy heg. Szomorú Remélem olyan személyisége van mint Luffy-nak. Vagy legalább ahhoz hasonló. Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #3451 Dátum: 14 jan 29, 14:24:45 »

"""Oké hogy Luffy 10 tagot akart még a legelején a csapatába de nem nagyon tudom hogy az elsőtiszt, navigátor, szakács .... zenész után kire lenne még szükség."""

Nem feltétlen kell így gondolkodni, ennyi erővel Usoppnak mi dolga van? Nevet Én örülnék ha Jinbei és Bartolomeu is csatlakozna Luffyékhoz, "kicsit" erősödne a csapat.... Mosolyog   Titokban reménykedek, hogy még a volt admirális Aokiji is csatlakozni fog, de erre tudom nagyon kicsi az esély, de sztem szövetség már van valamilyen szinten Luffy és Aokiji közt... xD
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 29, 14:29:37 írta jasek89 » Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3452 Dátum: 14 jan 29, 14:52:19 »

Én nem hinném, hogy szövetkezett volna vele, még egy kicsit is. Egyszer megkegyelmezett is neki - egyébként is nem ő volt a célja.
Aztán a háborút már komolyabban vette, és ott is egy pillanatnyi habozás nélkül földre terítette.

Ha - tudom, hogy ez manga topic - nézel One Piece filmet, akkor azt csak felejtsd el, mert ott csak anime aokiji van, de én az Oda-Aokijire figyelek.  Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3453 Dátum: 14 jan 29, 16:41:15 »

Hát 5-en egymás ellen csata. Mit mondhatnék? Érdekes. A probléma ott van, hogy nem páros a szám és ezért valaki mindig egyedül marad, vagy lehet az lesz, hogy még amíg 1 nem marad harcolnak és az utolsó Diamante ellen? Érdekes lesz mindenképp. Szerintem Bartolomeo mindenképp Lucy pártján áll ( Sabo ) ezért itt egy 2 vs valamennyit kaphatunk. Remélem...

Doflamingo feje meg milyen volt már. Nevet Nevettem egy jót. Nevet

Pica gyümölcse szerintem nem kő gyümölcs mert, akkor jobban ki lehetett volna venni. Inkább szikla gyümölcs.

Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3454 Dátum: 14 jan 29, 17:24:46 »

Jó fejezet volt, de nem ezt vártam.
Őszintén bevallom, hogy Sanjiék helyzetére lettem volna kíváncsi, hisz Ők vannak a legnagyobb sz@rban(feltéve, ha Big Mom is megtisztelte őket a jelenlétével).

Szóval: a rész továbbra is a a két "főhőst" követte, a gladiátor Lucyt és a kalóz Luffyt, ami nem önmagában egyáltalán nem nagy dolog. Viszont az, hogy Donquixote Dofflamingo is megkapta a fülest, hogy Lucy már nem Luffy, az megfizethetetlen, minden másra ott a Master Card. smirksweat
Mint, ahogy írtátok az arénában igen csak érdekfeszítő jelenetek fognak következni. Az a kérdés, hogy 2-1-1-1-es lesz a felállás vagy 3-1-1-es. A szövetség Barto és Sabo között biztos, az viszont még kérdés, hogy Rebecca(lássuk be, hogy ő a leggyengébb láncszem a döntőben) is csatlakozik-e hozzájuk. Kétlem, hogy Burgess szövetkezne Diamanteal, sőt...
Remélem a Pica elleni harc nem fogja sokat fárasztani a Antiflamingo csapatot.
Azér' Luffy erejének bőven elégnek kell lennie, ahhoz hogy pillanatok alatt legyőzzön egy sziklahalmazt(ha egy 300 milliós (ütődött) logia és egy 550 milliós kiöregedett, DE(!) erős Haki használót is komolyabb gond nélkül legyőzött, akkor ne egy (feltehetőleg degenerált) beosztott izzassza meg őt). Zoro ugyan az, mint a kapitánya. Vagyis inkább titokzatosabb, mint valaha, ami remélem meg is marad még egy Fujitora elleni visszavágóig(továbbra is reménykedem egy esetleges csatára a két említett személy közt).

Az, hogy Sanjiékról továbbra sincs infónk, arra enged következtetni, hogy nagy fordulat következett/következik be, amikor újra látjuk majd őket. Egyre inkább olyan érzésem van, hogy nem lesz harc a Mugiwara és Big Mom kalózok között valamilyen okból kifolyólag.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 29, 17:27:12 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3455 Dátum: 14 jan 30, 12:26:15 »

jó rész volt:) de semmi extra. haladnak előrre a dolgok.

valóban sanjiék szála a legérdekesebb, szerintem is nagy gubaszban vannak és van egy olyan érzésem, hogy nem fognak jól kijönni belőle.
caesart elveszítik... emiatt kaido és big mom egymás torkának fog ugrani...

luffy, zoro vs pica-> nem lesz egyszerű! de luffyék vannak előnyben. amúgy luffy diadala caesar fölött koránt sem volt dicsőséges... lehet azzal jönni, hogy el kellett kapnia és nem levernie, ez nehezítette.. akkor is caesar 1x leverte és akkor law mentette meg a helyzetet a ketrecben. majd luffy vívott egy döntetlent caesarral, ahol monet leállította MONET, aki egy kis senki erőben. harmadjára sikerült neki csak.

chinjao meg 2 okból nem ért max 100 milkát jelenlegi erővel: 1. megöregedett 2. elvesztette erejének kulcsát (a fejét)

ha chinjaot fénykorában ismeri meg luffy, akkor gondolhatjátok mi lett volna vele, ha teljes erővel tudott leverni egy 2 okból is legyengült embert.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3456 Dátum: 14 jan 30, 12:36:39 »

Ez mind szép és jó, de honnan tudod, hogy így van? Nekem pont az ellenkezője jött le. Két éves time jump óta nem volt olyan ellenfele a csapatnak aki ellen akár kicsit is komoly erőfeszítést kellett volna tenniük. Ray-san is öreg volt még is partiban volt egy admirálissal, Garp szintén öreg még is simán kijelentette, hogy megöli Sakazukit, ha nem állítja meg Sengoku. Valamiért ki is nézem Garpból, hogy képes lett volna megölni. Lehet a múlt egy szilánkja fúrófejű, de azért nem lett annyival gyengébb. Ráadásul a gyűlölet fűtötte, ami biztos adott neki egy nagy adag adrenalin rusht. Szóval most van itt a lehetőség a bizonyításra topon lévő kalóz ellen. Alig várom megtudjam mennyit fejlődtek Luffyék.
Chinjao megbizonyíthat még van kivel harolni:D Azt aláírom, hogy árnyéka lehet önmagának, de az átlagnál még mindig jóval erősebb lehet.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3457 Dátum: 14 jan 30, 13:33:12 »

rayleigh, garp meg anno fehérBAJUSZ olyan erősek voltak fiatalkurokban, hogy egy egész korszaknak voltak a fejesei. Ők valóban a világ legerősebb emberei voltak a maguk korában és ebben a korszakban élt a mi kis chinjaonk, de az ő ereje össze sem mérhető az imént említett 3 öregével. Chinjao megrekedt az 500-600 milka közötti szinten, ami szerintem annyira nem nagy teljesítmény az op világában (lefogadom, hogy mihawk meg doffy is van ezen a szinten mint anno chinjao, csak pl doffy mindent fű alatt végez, ezért nem nő a vérdíja). Szóval az, hogy rayleigh feltartott egy admirálist nem meglepő, hisz fiatalkorában valószínűleg elpöckölte volna... ebből is látszik, hogy sokat gyengültek. az időt ők sem győzhetik le:)
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #3458 Dátum: 14 jan 30, 20:06:48 »

chinjao meg 2 okból nem ért max 100 milkát jelenlegi erővel: 1. megöregedett 2. elvesztette erejének kulcsát (a fejét)

Azért ne kombináljuk tül a dolgokat. A fejének hála mondjuk volt egy + egyedi képpesége ami a belapulást követően vesztett az erejéből (támadó pontjából), Cavendish támadásának hála megtudtuk, igen erős védő értéke van a fejének.
Nem csak a haki terén járatos de a király akarat terén is ami messssssze meghaladja a 100 milkát, az 500 milka az teljesen jogos szerintem. Nagy tapasztalattal rendelkező kalózról beszélünk aki mondhatni elvesztette a harci morálját.
Most esélyes h kicsit összekapja még magát s a későbiekben még halhatunk róla.

Chinjao megrekedt az 500-600 milka közötti szinten, ami szerintem annyira nem nagy teljesítmény az op világában (lefogadom, hogy mihawk meg doffy is van ezen a szinten mint anno chinjao, csak pl doffy mindent fű alatt végez, ezért nem nő a vérdíja).
Mihawk  & Doflamingo vérdíja azért nem nő mertn nincs nekik Nevet hisz  Shichibukai tagjai mindd a ketten s a két személyt egy lapon nem igazán lehet említeni.

Ami meg a vérdíj nagyságát illeti nem szabad azt nagyon komolyan venni:
Tudunk olyan ról is aki 0 vérdíjal lett  Shichibukai tagja s Chopper vérdíjja is de mérvadó.

Valamiért ki is nézem Garpból, hogy képes lett volna megölni.
Ezzel száz százalékik egyet értek veled. Roger maga elismerően szólott róla s ha valkit az ellenfele elismer az azért jelent valamit, s Chinjao  is valami kalózok korbácsaként emlegette aszem.
Meg ott van a fia ki a legkeresettebb személy az OP világában s az unokája még zöldfülű de már mekkora erőt tudhat a magáénak, vagyis a gének amikkel rendelkezik azok igen csak erőteljesek.( no azért még szerintem most is simán kikapna a nagypapitól  Ördögi s a Yonouktól meg méginkább, bár már ők is az öregebbek közé tartoznak).

Kobyt várom már de nagyon mikor tűnik fel  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 30, 20:13:39 írta Fr33man » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #3459 Dátum: 14 jan 30, 21:34:27 »

Sziasztok!
Annyit szeretnék kérdezni, hogy ha elakarom olvasni az angol részeket, akkor azt melyik oldalon tegyem, közepes angol tudás mellett? Elsődleges szempont, hogy könnyen érthető legyen, de mondjuk az sem baj ha nehezebb. Max. jobban megtanulok angolul. Előre is kösz.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #3460 Dátum: 14 jan 30, 22:16:35 »

Javaslom a http://mangastream.com/ (ezen csak a friss részek találhatóak)
Szerintem ez amit érdemes olvasni aki tud angolul.
Amit még megleshetsz az a http://www.mangapanda.com/  (ennél megvannak a régiek is) bye bye
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 30, 22:18:37 írta Fr33man » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #3461 Dátum: 14 jan 30, 22:50:33 »

Köszi. Mondjuk én a mangastreamen szoktam, asszem az ugyanaz gyakorlatilag mint a mangapanda, nem?
És amúgy tervezitek vmikor lefordítani a többi részt? Csak kíváncsiságból.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3462 Dátum: 14 jan 30, 22:59:20 »

Igen tervezzük. Mangapandát javaslom, mert szerintem aki mezei angol tudással rendelkezik annak érthetőbb. Nem egyezik a fordításuk. Lesd meg mind a kettőt és igazából el tudod dönteni melyiket érted meg jobban. Nekem a pandás fekszik jobban.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #3463 Dátum: 14 jan 31, 06:05:40 »

A mangastream-esek választékosabban fogalmaznak, de ez azt is adja, hogy olyan szinonimákat és kifejezéseket használnak, amit te alapból nem használsz. Ezért némileg nehezebb mint a mangapanda fordítás.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3464 Dátum: 14 jan 31, 07:09:49 »

Igen, ez igaz. Mellesleg, ha jól tudom, a magyar fordítást is a mangastream alapján csinálják. Vagy nincsen igazam? Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 229 230 [231] 232 233 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!