24 máj 19, 16:18:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011528 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3105 Dátum: 13 okt 24, 20:09:20 »

Az kérdés, hogy haza ment, vagy csak vissza Dressrosára?
Doffi már elkapott néhány kalózt a csapdájába, tehát nem hinném, hogy sok dolga lenne jelenleg a bűnözőkkel.
Egy admirálisnak nem az a dolga, hogy csak elszállítson egy kalóz csapatot, hanem, hogy elfogja őket.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3106 Dátum: 13 okt 24, 21:40:40 »

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/724/18

Remélem válasz a kérdésedre.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #3107 Dátum: 13 okt 24, 23:08:23 »

"nem az a dolga, hogy elszállítson, hanem, hogy elfogja őket"...  smirksweat Pojén  bow .Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 24, 23:09:21 írta sasukeuchiha17 » Naplózva

iiHALA MADRID!!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3108 Dátum: 13 okt 29, 11:54:40 »


A rész "csattanója". Engem eddig nem érdekelt, de most már ezt is megtudtuk. xD
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #3109 Dátum: 13 okt 29, 13:44:54 »

Jó fejezet volt, bár a vége tényleg nem volt meglepő számítani lehetett rá, hogy valami ilyen kapcsolat van köztük. Végre tisztázódott, hogy Trébor a játékgyümölcs használó, már féltem, hogy Diamante lesz az. Remélem valami jó képességet ad neki Oda. Ha Bartolomeo így halad talán 3-4 fejezet múlva sikerül Zoroékhoz vinnie Luffy-t.  smirksweat Simán kinézem, hogy a következő fejezetben még csak addig jut el, hogy megszólítsa Luffy-t. Nevet
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #3110 Dátum: 13 okt 29, 18:39:07 »

Szerintem meg kb mostanában az egyik leggyengébb fejezet volt, majdnem elaludtam rajta. Hosszabbnak tünt mint az előző fejezetek, de nekem nem nyerte el a tetszésemet. Egyedüli érdekes dolog hogy Hack a gyojin dendenmushizott valakivel, remélem az öreg Jinbei-jel és ő is megjelenik majd. A rész végén meg ez hogy a kis katona Rebecca apja, háát nemtudom engem nem igazán tüzelt fel. Máskor mindig olyan a fejezet vége hogy úristen mi fog történni a következőben, hát ez most elmaradt nálam.  Szomorú Ahoz képest hogy a múlthéten nem volt OP manga ez rémgyenge volt, dehát kell a felvezető valami epicebb részhez meg el kell varrni a szálakat, értem én.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 29, 18:42:34 írta Lchangetheworld » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3111 Dátum: 13 okt 29, 19:43:31 »

Annyira nem volt meglepő, hogy a katona Rebecca apja. Hetekkel ezelőtt ki is beszéltük szerintem.
Viszont számomra jó fejezet volt. Bár fáradt vagyok, feldobott.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3112 Dátum: 13 okt 29, 19:48:37 »

Ahoz képest hogy a múlthéten nem volt OP manga ez rémgyenge volt

Ezt sosem értettem, hogy szünet után miért vár kárpótlást az olvasó. A "kiadási" szünet nem párhuzamos az alkotói szünettel. Értelem szerűen előre dolgozik a mangaka. Szóval nem tudja előre, hogy melyik fejezete után jön egy kis kimaradás.

Amúgy egyetértek. Gyenguska volt. Az utsó pár oldalt már úgy pörgettem végig.
Trébolt nem nagyon értem. Mindenképpen valami takonygyümölcs használónak néztem eddig.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3113 Dátum: 13 okt 29, 21:13:01 »

Biztos azzá a takonyjátékká változtatta magát, amivel mi általánosban szívattuk egymást.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3114 Dátum: 13 okt 29, 21:33:06 »

Gyerekek.... Azért nem lehet mindig, olyan rész, amit akartok, hogy a vége izgalmas legyen. Még t ise tudnátok minden egyes-egyes részben ilyet csinálni. Az író halad, de ha ti nektek nem tetszik, és ha azt akarjátok, hog mindig izgalmas legyen a vége, akkor még talán elrontja a történetet. Elég annyi, ha csinált valami, "kicsit" izgalmasat a végére az író, kedvetekért.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #3115 Dátum: 13 okt 30, 13:05:21 »

Gyerekek.... Azért nem lehet mindig, olyan rész, amit akartok, hogy a vége izgalmas legyen. Még t ise tudnátok minden egyes-egyes részben ilyet csinálni. Az író halad, de ha ti nektek nem tetszik, és ha azt akarjátok, hog mindig izgalmas legyen a vége, akkor még talán elrontja a történetet. Elég annyi, ha csinált valami, "kicsit" izgalmasat a végére az író, kedvetekért.

Egyértelmű, hogy nem lehet minden rész izgalmas. De a tény az tény, nem volt olyan érdekfeszítő. De én (és szerintem a többiek is) végigolvastam és kész. Majd lesz jobb. Továbbá ha megfigyelted volna, mindig tesz valamilyen csattanót a fejezetek végére Oda.

Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #3116 Dátum: 13 okt 30, 15:00:56 »

one piece 726:

ez egy nagyon is jó fejezet volt!:)

- színes kép: tetszett:)
jó volt látni egymás mellett a szalmakalaposokat felnőttként és gyerekként egyszerre:)
- csapdába esett ex versenyzők:
kifejezetten jó volt látni őket:) örültem, hogy nem csak annyit kaptunk belőlük egyenlőre, mint amennyit a 725-ben láttunk, hanem tovább szerepeltette őket:)
most is tartom az álláspontomat, hogy ez a shounen azért is legsikeresebb, mert minden arcban van újítás, egy rakatnyi (sokszor visszatérő) szereplő. Még az olyan jelentéktelennek tűnő porszem szereplőt sem felejti el az író, mint pl: tank lepanto.
A tény, hogy a volt király Ricky volt azért nem lepett meg senkit, mert ricky-t az író kezdetektől fogva sejtetésekkel ruházta fel, mindenki tudta, hogy róla még úgy is megtudunk valamit.
megjegyzem, még így sem jött ve sokak sejtése, hogy ő rebecca apja, hisz ő rebecca nagyapja:D
Dagama vicceskedésén már csak röhögtem:) igazi vérbeli pénzhajcsár, csak az érdekeket nézi, semmi erkölcs nincs benne:D nem véletlenül tartja magánál elizabello király.
Hackre én is kíváncsi vagyok, de szerintem nem jimbeiel beszélt.
Sai: tipikus példája annak a karakternek, aki iszonyat mennyiségűt tud beszélni, holott nem a legokosabb és nem is a legerősebb a csoportban. ennek ellenére nincs bajom a karakterével.

- törptörténelem:
annyira nem szeretem a törpöket. még lehet, hogy oda kihoz belőlük valami jót, de eddig nem fogott meg. a játékkatona pedig mint rebecca apja, hát sejtettük, hogy valami csavar lesz, mondjuk nem pont erre gondoltam. igazából nem is gondoltam semmire, hisz rebecca meg a játékkatona számomra uninteresting karakterek:D



a részről még:
nagyon jól indult és átlagosan zárult.
Naplózva
Yajden13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 3


« Válasz #3117 Dátum: 13 okt 30, 15:33:52 »

Mindenki másképp vélekedik a fejezetről, de szerintem jó volt  Nevet
1-2 dolgot most tisztábban látok + kiderült amit sejtettek már egy páran hogy katona az igazi apus  ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3118 Dátum: 13 okt 30, 16:04:43 »

Mióta kijött a fejezet próbálom összeszedni róla a gondolataimat, de képtelen vagyok róla bármi pozitívat írni. Valaki írta, hogy átaludta... hát gratulálok neki. Én is vagy egy órán át olvastam és sajnos nem tudtam elaludni:(.
Sokan még is jónak találták a fejezetet szóval biztos velem van a baj:D. No mindegy ilyen is be-becsúszik néha. Az egyetlen észrevételem mintha kezdene tisztulni az ok amiért a Szalmakalaposak harcolni fognak, ha az megvan Doffinak pápá:).
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #3119 Dátum: 13 nov 06, 11:19:18 »

Itt, az új rész.: http://www.mangapanda.com/one-piece/727/3
Jó olvasást  bye bye
Naplózva
Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!