24 máj 19, 13:56:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011386 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2505 Dátum: 13 máj 21, 21:13:15 »

úristen:SS azért ez nem esett jól:S  mivan akkor , legrosszabb esetben, ha mondjuk 1 ilyen híres manga írója elhunyna így a manga felénél?
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2506 Dátum: 13 máj 21, 21:18:30 »

Oda betegségéről:
Betegség valamiféle heveny mandulagyulladásos tályog (ugye, ami az oldalon is ki lett rakva), ami komolyabb is lehet, mert ez a mandula körüli betegség, ami tovább terjedhet akár a szívet is. Plusz ez olyan betegség, ami nem először fordulhatott elő, így már volt Odának, de reméljük ezt is leküzdi.

Mondjuk ez a két hét szünet elég sok pihi lesz legalább a mangakának, ha már nevezhetjük ezt pihenésnek, mielőbb gyógyuljon meg.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 21, 21:19:15 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2507 Dátum: 13 máj 21, 21:34:55 »

úristen:SS azért ez nem esett jól:S  mivan akkor , legrosszabb esetben, ha mondjuk 1 ilyen híres manga írója elhunyna így a manga felénél?

Ebben az esetben az első reakció az illető által alkotott magna kötetei iránti kereslet megugrása az adott országban , illetve ahol megjelentek azon kívül. A manga szempontjából vagy az jön , hogy befejezik, a mangaka tiszteletére vagy ha még több lét akarnak kisajtolni abban az esetben nyilván folytatják. Nyilván képesek megrajzolni a mangákat igen hasollóan a mesteréhez, illetve a történetet nem csak ő gondolja ki, így azzal nem lennének gondok.
De a One Piece mestere miatt nem aggódok erős ember, legyűri a betegséget, és legalább ki kapcsolja magát a munkából addig, még ha beteg is :S
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2508 Dátum: 13 máj 21, 22:15:37 »

Ilyen hülyeségek azért ne forduljon meg a fejetekben. Minden nap egy órát lógok a bestgoren de ez még nekem sem fordult meg, mivel a sensei szent és sérthetetlen. Pontosan
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2509 Dátum: 13 máj 22, 13:29:26 »

Rossz hír, gyerekek:

Egészen Június 5-ig nem lesz manga! Vagyis se ezen a héten, sem a következőn! 3 hét szünet lesz!

Gondoltam szólok.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2510 Dátum: 13 máj 22, 13:41:29 »

Jobbulást Oda!
Amúgy lehet tudni konkrétan mi a baja az írónak? valahol asszem olvastam anno, hogy nem valami jó az egészségi állapota alapból, nem tudom lehet-e hinni annak az oldalnak, meg régen is olvastam
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2511 Dátum: 13 máj 22, 14:10:47 »

Rossz hír, gyerekek:

Egészen Június 5-ig nem lesz manga! Vagyis se ezen a héten, sem a következőn! 3 hét szünet lesz!

Gondoltam szólok.

Már egy napja lehet tudni szal semmi újat nem mondtál. Én nem bánom ezt a kimaradást habár szeretem a mangát és remélem, hogy hamar meg gyógyul a mester. neki is kell a pihenés, minél hamarabb rendbe jön annál többet pihenhet Mosolyog amúgy nem értem soha ehhez hogy van erejük minden hétre új mangát csinálni kicsit brutális azért.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2512 Dátum: 13 máj 22, 14:14:31 »

Már egy napja lehet tudni szal semmi újat nem mondtál. Én nem bánom ezt a kimaradást habár szeretem a mangát és remélem, hogy hamar meg gyógyul a mester. neki is kell a pihenés, minél hamarabb rendbe jön annál többet pihenhet Mosolyog amúgy nem értem soha ehhez hogy van erejük minden hétre új mangát csinálni kicsit brutális azért.

Oh, akkor elnézést, remélem azért lesz, aki még nem tudja. Mosolyog

Kérdésedre a válasz nem más, mint a mangaka segédek. Kishinek egy focicsapatnyi van (8-tól 12 főig), Kubo-nak 4 (s nem fizetheti őket elég jól ha még azt a kevés munkát sem végzik), viszont azt nem tom, hogy Oda-nak van-e egyáltalán. Mert ha nincs, akkor bizony érthető eme kényszer szünet! 18 oldalán át nem csak részletesen mindent megrajzolni, de még írni is... kemény.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2513 Dátum: 13 máj 22, 14:26:35 »

Amúgy jár itt valaki a OnePieceFan oldalunkra??? Tegnap fél négy óta ki van hírezve, hogy Oda beteg, és hogy milyen betegségben szenved.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2514 Dátum: 13 máj 22, 15:10:52 »

Hűha.... csórikám. Remélem nem lesz gond s kifog gyógyulni belőle. Szomorú
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2515 Dátum: 13 máj 22, 16:04:45 »

off: Bocsi, csak én mindíg az alap oldalakat lapozom forum előtt, ahol kivannak ezek írva mielőtt forumra jövök ezért volt furcsa , hogy ki írtad ide is. Csak felépül előbb utóbb. Egy ilyen nem árthat meg neki.

Amúgy egy valamit nem értek a mangával kapcsolatban ami felett lehet átsiklottam, csak nemrég értem a végére. A Mera Mera no Mi ugye Ace halála miatt jelent újra meg, de akkor ez azt jelent , hogy most 2 teljes évig a világ összes gyümölcsfáját átkutatták mire megtalálták vagy hogy ? Mert egy ilyen gyümit is nehéz találni , plána ha specifikusan egyet keresünk.
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #2516 Dátum: 13 máj 22, 16:22:17 »

Nem vagyok ördög gyümölcs szakértő, így nehéz megválaszolni a kérdést. Szerintem elég kevés olyan gyümölcs van már a világban amit nem falt be még valaki. Így ha valahol megjelenik egy új gyümölcs azt könnyebb azonosítani. És mivel a kalózok korát éljük, sok új kalóz szeli a tengereket, sőt két éve ugye Whitebeard kijelentette, hogy a one piece létezik ami még több új kalózt és kalandort vonzott a Grand Line-ra, így hamar rá lelhetett valaki a gyümölcsre, amit aztán valamilyen módon dofly megszerzett.
Nem tudom, hogy hol terem az ördög gyümölcs, de nekem olyasmi rémlik, hogy a tenger alján, de javítson ki valaki aki jobban tudja.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2517 Dátum: 13 máj 22, 16:27:44 »

Kétlem, hogy Robin a tenger aljára leúszott volna a sajátjáért kisgyerekként.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2518 Dátum: 13 máj 22, 16:36:35 »

Ha emlékeim nem csalnak ami koránt sem biztos szóval, ha tévedek javítsatok ki. Vegapunk leírta, hogy melyik gyümölcs milyen képességgel rendelkezik. Kurohige innen tudta melyik az a gyümi ami neki kell.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2519 Dátum: 13 máj 24, 13:26:38 »

azért érdekelne, hogy most mivel kimarad 3 manga, ezek be lesznek-e pótólva?
mert asszem, de ebben sem vok biztos, de ki kell adnia 1 évben x számú kötetet minden írónak.
remélem be lesznek pótolva, nem kell a jövőbe figyelembe venni ezeket az ünnepeket, vagy 3 héten 2 mangát kéne kiadni... meg lehetne oldani valahogy, már csak az a kérdésem, hogy ilyenkor mit szokás tenni?

MEGJEGYZÉS: nem siettetem/hibáztatom az írót, vagy ilyesmi, ha beteg az alap, hogy nem tud dolgozni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!