24 máj 19, 16:51:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011539 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2340 Dátum: 13 ápr 12, 17:55:14 »

Mivel admirális....elvárható, hogy tudjon hakit használni és ha már vak, akkor ebből lemerem fogadni, hogy az érzékelés színe nagyon fejlett lehet.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2341 Dátum: 13 ápr 12, 21:59:09 »

jó fejezet volt!:) tetszik, hogy külön utakra mentek a csapat tagjai.
mondjuk az előző fejezet jobban tetszett, mert ott több új karakter tűnt fel, meg az aréna a legizgalmasabb szál eddig...
azért arra kíváncsi vok, hogy ezek az újvilági fazonok milyen erősek luffyhez képest. az a dagama nevű arc elég erősnek tűnik, meg ahogy kinézXD nem tudom az író hogy talál ki ilyen fejeket:D
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2342 Dátum: 13 ápr 16, 11:56:01 »

Váááá de jó holnap jön az új manga rész! Nevet Kíváncsi vagyok, hogy honnan folytatja Oda bá remélem a colosseumos részt folytatja... Kíváncsi vagyok a B block-os csatára Bartolomeo-ra meg Cavendish-re is hát ha látunk róluk pár izgis képsort Nevet de véleményem szerint azzal lesz vége hogy Luffy csoportja fog következni a "C block".
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2343 Dátum: 13 ápr 16, 14:42:25 »

Franky kijelentése még mindig nagyon zavar: '' Azt hittem luffy hátrakötött kézzel is kiüti őket ''. ikszdé
Azért ha jobban megnézed, akkor egy '' ilyen '' ördöggyümi-ért nem '' csak '' kispályások jönnek. Lesz még luffy-nak gondja szerintem a C-részlegbe.
100 millió feletti bellamy...és mivan ha 199? Faceg Ő se lehet azért gyenge, de luffy-hoz...

Én remélem a hajót védelmezőkhöz térünk vissza. Nagyon érdekel ki van a hajón. Mosolyog
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2344 Dátum: 13 ápr 16, 19:22:56 »

A hajós részre én is kíváncsi vagyok, hogy ki lehet a hajón! Meg mondjuk Zoro vkijére is kíváncsi vagyok... egyedül Sanji nem érdekel őt meg se említsék Nevet

Amúgy Luffy-ra visszatérve hát de überboss fájt se lesz a C block-ban Luffynak milyen lenne már a rajtnál félholtra verik a száját oszt utána alig bír állni xD Szerintem egy hódító haki nagyrésze kidől, aki állva maradt azt lecsépeli oszt kész Nevet Bellamyról meg annyit, hogy olyan lesz mint múltkor vagy most kicsit tovább bírja de esélye nincs Luffy ellen....
Amúgy azon gondolkoztam most, hogy ha meg lesz a 4 ember a csoportokból, akkor utána ezek ellen fognak harcolni, mert nekem úgy jött le a dolog ( http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/702/15 ). Vagy rosszul értelmeztem és akkor már az a 4 ember fog küzdeni egymással?
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2345 Dátum: 13 ápr 16, 20:12:40 »

Jól értelmezted. A négy csoport győztese harcolhat a Dofflamingo család tagjai ellen a gyümölcsért. Egyenlőre ennyit tudunk. Azt, hogy a továbbiakban milyen szisztéma szerint harcolnak, arról még nincs infó.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2346 Dátum: 13 ápr 17, 13:00:26 »

Új fejezet kint van: http://mangastream.com/read/one_piece/29713937/1
Minden megvolt benne, ami kellett. Bartolomeónak a kinézete is király, a kannibál. Egy valamit nem értek, hogy lehet Bellamy eléggé megcombosodott, meg erősödött, de még így is vajnyi kevés esélye van Luffy ellen... Nem értem a csávót, meg azon is csodálkozom, hogy eljutott az Újvilágba. Mondjuk Joker biztos segítette Mosolyog

Viszont Bartolomeóra visszatérve, 150 milliós a vérdíja, és elintézett egy altengernagyot. Én igazából nagyobb vérdíjra számítottam. Lehet mégis csak nagyon erősnek ítéltem meg és így is semmit se fog érni a harcban és tök gyenge lesz. Legalább egy 300-400 milliós vérdíjat jósoltam neki, vagy erős és nem változott neki se a vérdíja, mert ő is két évig edzett, mint Luffy-ék Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2347 Dátum: 13 ápr 17, 13:09:37 »

Mikor tanuljuk már meg, hogy a vérdíj nem mérvadó?
Chopper csak 50 rongy alatti ellenfeleket képes legyűrni? Nem. Na ugye. Pojén
Ez a Bartolomeo halál laza figura. Amikor behajította azt a gömböt a tömegbe, azt hittem egy késleltetett gyümiképességet villant. De nem, mindegy.
Tetszett, hogy Bellamy ilyen könnyedén kiszúrta Luffyt. És ahogy látom, Oda próbált rajta kicsit fejleszteni.
Kiváncsi vagyok, hogy ő vagy pedig Bartolomeo nyeri a B blokki ütközetet. Én utóbbira tippelnék. Doflamingo emberei ellen tuti nem Doflamingo egy embere fog küzdeni a későbbi meccsekben. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #2348 Dátum: 13 ápr 17, 13:21:54 »

Bartolomeo alacsony vérdíja kevésnek tűnhet, de Zoronak is csak 120 milla van a fején, Sanjinak meg csak 77. Nem minden a vérdíj.
A fejezet inkább felvezető volt, de megláttuk kik kerülnek az egyes csoportokba:
B csoport:
Bellamy vagy Bartolomeo a befutó. A csoportosulás nem kifizetődő, hiszen csak 1 valaki juthat tovább, és az miez fog kezdeni a továbbiakban egyedül?

C csoport:
Ránéztem a sorsolásra, és rögtön az ugrott be, hogy ezek közül vajon melyik lenne képes egy kicsit is megszorongatni Luffy-t. Hát a szalmakalapos nagy valószínűséggel hátrakötött kézzel jutna tovább, ha használná a gumi erejét. Ezzel viszont felfedné magát. De vajon mennyit ér Luffy ereje magában? És vajon Lucy lesz-e elég taktikus hozzá, hogy ne veszítse el a fejét...

D csoport:
Vajon a piromániásnak miért fáj foga a lánggyümire? Nem is értem Nevet A csoportból Cavendish győzelmét jósolom, de valami aljas trükkel. Nem olyannak néz ki, aki a fizikai adok-kapok nagy híve lenne.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2349 Dátum: 13 ápr 17, 13:31:26 »

Szeritnem is a stylist győz a D-ben. És az a küzdő oroszlán nem lehet a buggy csapatból való?Nevet az esélye ennek emg van akár 1% is.
A cből emg az öreg emlékeztet egy bleach szereplőre. Bár abból ha láttam 2 részt!
Remélem bartolomeo nyeri a b-t, nagy arcnak tűnik, bár az ilyen orrfityegő nem kéne még egy kannibálra se. Amúgy szövetség mindig a gyengék fegyvere, ebből most kitűnt hogy halálosan bénák azok akiket bemutatott Oda.

gt12, luffy amilyen béna simán leüt mindenkit gomugomu gatling gunnal, de hát ezért szeretjük.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2350 Dátum: 13 ápr 17, 13:39:05 »

Ez ígéretes néz ki! A rész jó volt és úgy látszik beindul a colosseumos rész elég rendesen fel lettek vezetve a veszélyesebb arcok. Hát igen a B block-ból úgy tűnik Bellamy és Baltromeo közül kerül ki majd a győztes...
A C block a mi Luffy-nak egyenlőre úgy néz ki sima dolga lesz ha nem lesz benne egy kis csavar Nyelvesít
A D block-nál Cavendsiht hoznám ki én is győztesnek de lehet ott is lesz meglepetés Mosolyog
Tetszett Bellamy becsaphatatlansága hogy nem tévesztette meg Luffy álcája, de az már nem hogy mit csinálhatott Skypiea-n... meg hogy mennyit fejlesztett rajta Oda bá remélem a kövi részből kiderül Mosolyog
A bounty-kat kb ennyire saccoltam magamban, de hát ezt mindenki tudja a vérdíj nem minden a csata közben dől el minden...
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2351 Dátum: 13 ápr 17, 13:56:10 »

A csoportosulás nem kifizetődő, hiszen csak 1 valaki juthat tovább, és az miez fog kezdeni a továbbiakban egyedül?

Ha belegondolsz, annyira nem hülye logika ez.
Ugyanis a selejtezők tömegharcok, ahol egyedül nagyon nehéz boldogulni. Nem tudsz 360 fokosan figyelni a támadókra. Így legalább tudják fedezni egymást.
Amikor pedig jönnek az 1-1 elleni csaták, sokkal könnyebben boldogulhat egy olyan, aki a védekezésben nem olyan jó, de egy embert ki tud ütni egy csapással.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2352 Dátum: 13 ápr 17, 15:40:20 »

A csoportosulás nem kifizetődő, hiszen csak 1 valaki juthat tovább, és az miez fog kezdeni a továbbiakban egyedül?

Ha belegondolsz, annyira nem hülye logika ez.
Ugyanis a selejtezők tömegharcok, ahol egyedül nagyon nehéz boldogulni. Nem tudsz 360 fokosan figyelni a támadókra. Így legalább tudják fedezni egymást.
Amikor pedig jönnek az 1-1 elleni csaták, sokkal könnyebben boldogulhat egy olyan, aki a védekezésben nem olyan jó, de egy embert ki tud ütni egy csapással.

Ez így van, már nem egy mangában játszották el a "Battle Royal"-t, elég a Kinnikuman, Dragon Ball és Yu Yu Halusho-ra gondolni. Ott is volt "Battle Royale" selejtezők, s elég jól bejött.

Maga a fejezet jó volt, bár van egy megjegyzésem: remélem, hogy végül nem Luffy nyers valahol az elődöntő körül kiesne. Mielőtt rám ugrana valaki, elmondom miért: mert izgalmasabb lenne! Ugyanis így kiszámíthatatlanabb lenne a végkifejlet.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2353 Dátum: 13 ápr 17, 16:29:47 »

Én meg remélem, hogy mire oda jutnak, hogy harcolnak a Doflamingo család ellen mindegyik családtag testén ott fog pihenni egy Szalmakalapos.
Amúgy számomra ez a kolosszeum teljesen érdektelen. Egyik se jelenthet potenciális veszélyt Luffyra. Átfog rajtuk gázolni gyümi ide vagy oda. Itt végre demonstrálhatja Oda milyen erős a Hakija.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2354 Dátum: 13 ápr 17, 17:19:12 »

Hiei: Ahhoz kétség se fér hozzá, hogy Luffy a C blockot úgy helyben hadja, hogy élni nem lesz kedvük, de a kövi fordulókban már azért nem lesz egy könnyű menet (de azt se hogy nagyon megerőltető lesz bár kitudja Nyelvesít). Ez az én véleményem. Amúgy jöhetne már olyan rész ahol azért lassan felsorakozna Luffy "fegyver arzenálja" azaz megmutatná most már az igazi erejét, nem csak ilyen tessék-lássék (amúgy lehet sőt valószínű hogy Doffy vs Luffy csatánál ez elő is fog jönni).

Amúgy nekem tetszik ez a Colosseumos téma én inkább a többieket ignorálom főleg Sanjit...(ezt nem is fejtem ki mert már írtam visszább párszor) Sanjival nincs bajom az tök jó lenne ha kifogna vki erős ellenfelet, de ezek a csajokról szóló story-k nem hatnak meg... Imátkozom hogy jövő héten is maradjunk a Colosseumnál! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 17, 17:24:04 írta chaoslord3 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!