24 máj 19, 14:57:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011461 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #2190 Dátum: 13 márc 06, 13:55:26 »

Szerk.:
Ejnye, Sordoran, ez nem volt meg 4 szó. Pojén

Javítottam  Hümm-hümm

Amúgy érdekes részeknek nézünk elébe, vagyis remélem láthatjuk Sanjit szárnyalni az örömtől. El lett kényeztetve mostanság, Nami teste, most meg a csodás hölgyek jönnek majd. Luffy-tól meg megint jönnek majd a légy a társunk felkiáltások a sok báb között. Pontosabban csak jöhettek volna, úgy néz ki hamar belevágnak a lecsóba. A vak embernek meg az arcvonásai engem Kizarut idézik. Érdekes szereplőnek tűnik, lehetne az apja Kizarunak, nem?  Pojén
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2191 Dátum: 13 márc 06, 14:16:03 »

Remélem az öreg akit megismertünk az nem Fujitora lesz. Egyébként az álruhájukon nagyot szakadtam. A bábúknál, meg megint csak legyintettem, hogy: " na ez sem egy normális sziget" Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2192 Dátum: 13 márc 06, 14:26:15 »

Hungaro Zorro rulez! xD Már megint az álcázás mesterfokát mutatja be Oda! ikszdé
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2193 Dátum: 13 márc 06, 14:59:53 »

Ez a fejezet is jó volt.
Áh Kin elképzelése...de azt nem értem Nami miért verte meg Sanjit is.(vagy a perverzség nekem nem elegendő ok?!  Nevet )
A csapatok szerintem jól lettek felosztva, és Luffyék álruhája is príma volt. (a szalmakalapra rátette a kalapot  ikszdé )
A szigetrő: finom ételek, szép nők, és jó környezet, elég tökéletesnek tűnik ez a sziget.(ennyit számít ha egy gazdag shichibukai a király?!) Habár a mozgó babákon meglepődtem egy kicsit.
Luffy tényleg hasonlít ezzel a ruhával Roshi ra. Egy kicsit zavart, hogy egy vak öreget kihasználnak, de meglepődésemre nagyon erősnek tűnik. Szerintem is valami gravitáció gyümölcsöt ehetett meg. Azt én is remélem, hogy nem Fujitora, de szerintem ez annyira nem valószínű.(egy vak öregember, tengerész ruha nélkül, és rulettezik...csak annyi, hogy erősnek tűnik)
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2194 Dátum: 13 márc 06, 18:12:27 »

http://mangastream.com/read/one_piece/97608395/1

Kijött a streames verzió is.  Ebben a verzióban tisztábbna látszik, hog mit csinál az öreg. Tényleg lesz köze a gravitációhoz. A személyét illetően több ötletem is van. Nevet   Pl:, csak egy vak öregember, Kaidu egyik embere, Alvilági ember( vagy neki egy alárendeltje) aki üzletel Doffyval, Fujitora ( és nem is vak, csak álvázza magát)
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2195 Dátum: 13 márc 06, 19:41:01 »

701. fejezet.

Elég badass fejezet volt. Mosolyog Luffy adta ebben a részben is a formáját. ^^
Kinemon se perverz..... Sanji azért kapott mert jónak találta az ötletet? ikszdé
De megsajnáltam Law-ot. ikszdé Semmi se alakul, úgy ahogy ő szeretné. Ezek az élő játékok tetszenek. Vajon e mögött is ördöggyümölcs van? Az álruhákat eltalálták. Nevet
Szegény öreg. '' állítólag '' vak és átverik. De persze a gravitációs dologgal úgy irányíthatta a labdákat ahogy akarta.
Szép kis lyukat csinált oda. Én szerintem ez nem lehet fujitora. Ilyen hamar nem érkezhetett oda, hacsak nem a közelben járt, mert a főhadiszállásról nem kis idő lenne odamenni. Pár óra nem elég.
A képessége tetszik. Még mindig jobb mint a logia gyümölcs. Nevet Kaido embere? Remélem az.

Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2196 Dátum: 13 márc 06, 20:18:41 »

Remélem az öreg akit megismertünk az nem Fujitora lesz.
Pedig szerintem pont, hogy Fujitora lesz Mosolyog

Hungaro Zoro rulez! xD Már megint az álcázás mesterfokát mutatja be Oda! ikszdé
Ja totál olyan, mint mikor Sabaody-ra ment vissza Luffy két év után azzal az álbajusszal ikszdé


Sanji azért kapott mert jónak találta az ötletet? ikszdé
Sanji azért is kapott... de leginkább azért, mert ahogy Kinemon is mutatta a nők kábé semmit sem viselnek és Sanji ezt helyeselte xD

Én azon lepődtem meg leginkább, hogy Momo mennyire megbolondult picit, számomra fura volt, hogy így ráförmedt Luffy-ra. Úgy látszik még mindig mély nyomott hagyott benne CC.
Viszont Momónak is kábé ugyanaz a célja, mint Luffy-nak, csak Momo az összes Wano országnak a sógunja akar lenni Mosolyog

Akik meg Gravitációs démongyümölcsre tippelnek, azok lehet eltalálták, mert nagyon arra áll a széna. Viszont ilyen gyümölcs van már Shikinek is, nem? Akkor meg nem hinném, hogy Oda ugyanazt a képességet adná két karakternek is, biztos lesz még itt valami. Karddal is bűvészkedett valamit, úgyhogy várjuk még ki mi sül ki ebből Mosolyog

Egyébként pedig 5/5-ös fejezet volt, poénok terén vitte a prímet és nagyon jó bevezető fejezet volt az új arc-ba Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #2197 Dátum: 13 márc 06, 20:40:45 »

Bár nem tudom mi történt Shikivel (és a wiki szerint a filmben sem derül ki), Ace gyümölcsét is viszontláttuk múltkor, ki tudja mi van az övével... Nevet Persze így kicsit furcsa, hogy egy vak öregemberhez került egy ilyen értékes dolog.
Az is lehet, hogy tényleg ő Fujitora, de szerintem tényleg vak. Engem meggyőzött az utolsó mondataival.

A fejezetről csak annyit, hogy az elején féltem, hogy elviccelik az egészet, de a végére kiderült, hogy nem. Szóval, jó volt. Mosolyog
Buffaloval nem jó rulettezni Pojén ikszdé

Szerk.: A wiki szerint a Fuwa Fuwa no Mi "lebegtető" gyümölcs, szóval gravitációs erő még simán lehet. Ezzel már elfogadhatóbb lesz számomra, ha tényleg ő Fujitora. Nem hinném, hogy Akainu újonnan megerősödött embereket vett maga mellé admirálisnak, inkább a régi, jól bevált emberekre támaszkodhat.

Ui.: Sajnos a bábuktól :okád:
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 06, 20:48:49 írta dtatar » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2198 Dátum: 13 márc 06, 20:45:40 »

Shikkinek nem gravitációs gyümölcse van. A képesség maga hasonlíthat kicsit, de Shikki a repülés/reptetés gyümölcsöt ette meg. Ha azt nézzük vmilyen szinten bb is használja a gravitációt a sötétség gyümölcsével. Itt az öreg egyértelműen a karddal is csinált valamit, de a csávó, akit leütni készült, mondja közben, hogy: "ugh...nagyon nehéz....összezúz engem", miközben megpróbál a padlóról feltápászkodni.



Odának megint sikerült elérnie azt az állapotot, hogy tippelni sem tudok, hogy mit hoz ki ebből az arcból.  Nevet Pont ez ami miatt One Piece függő vagyok kb.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #2199 Dátum: 13 márc 07, 16:58:45 »

Szerintem ő lesz Fujitora. Azért az elég epic hogy rulettezik egy olyan aki tudja növelni a tárgyak súlyát :DDD
(nekem is kéne ilyen tudás)

Az lesz a vége hogy Law fel fogja dobni a pacskert ha ennyire nem bízik a sikerben. (pedig az időugrás után megkedveltem, előtte egy tucat volt a többi supernovából)
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2200 Dátum: 13 márc 07, 17:47:04 »

Oda nem szeret ölni főbb karaktereket, Law halálát pedig végképp elvetném. ( Azt hiszem nem csak én kedveltem meg a személyiségét, pláne mióta Luffyék hajóján van még jobban meg lehetett kedvelni).

Abban is reménykedek, hogy miután leverik Dofit nem rúgják ki a 7bukaiból. Luffynak milyen kapcsolatai lesznek. Nevet Az apja által a forradalmárokkal, jó pár településsel és királysággal amit megmentek útjuk során. A Fehérbajusz megmaradt kalózaival akiket Marco vezet.
Hancock, Law, talán még Mihawk akit már az elő találkozás után érdekelte a szalmakalapos csapata. (Bugyt nem mondom mert ő lepkefing). De az is lehet, hogy a 7. tag és aki most Doffy helyére fog kerülni kapcsoaltban áll vele. És ugyebár ott van Coby aki egyre gyorsabban tör a ranglétrán felfelé.

És Smoker,Tashigi, akiktől már kiderült az alabasta arc ban, hogy másképp néznek Luffyra mint a többi kalózra. A Punk Hazard arc ban kiderült, hogy nincsenek egy szinten vele... szóval biztos fel fog hagyni az üldözésükkel(egy darabig biztosan). Eleinte olyannak tekintettem a kapcsoltukat, mint Roger és Garp. (Rejtegette és felnevelte a fiát, és azt monda, hogy Roger nagyszerű ember volt...de háth ha valaki tengerész, és ha valaki kalóz akkor a munkája miatt...).

És ha már a kapcsolatokba kezdtem bele, tetszik az is, hogy nincs az az erőltetett "csak egy maradhat" hegylakó érzés.
Láthattuk, hogy Roger és Edward is jó barátok voltak. Fehér bajuszhoz még Shanks is elment látogatóba. A Strong World kötetéből az is kiderült, hogy még Shiki is elment baráti látogatásra. Szóval ha nem ugyan azon az oldalon állnak és riválisok attól még lehetnek barátok. Azt hiszem Aokiji se volt sose ellenséges (önszántából) Luffyékkal.

Hogy ehhez a fejezethez kapcsoljam akkor, akkor az első benyomás számít az öreg ha ellenfél is lesz később (Kaido embere vagy Admirális is legyen) lehet úgy végzi mint Mr.2 barát- ellenség- barát.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2201 Dátum: 13 márc 07, 17:59:16 »

Szerintem ő lesz Fujitora. Azért az elég epic hogy rulettezik egy olyan aki tudja növelni a tárgyak súlyát :DDD
(nekem is kéne ilyen tudás)

Azért ennyire ne vegyük még biztosra, hogy gravitáció gyümölcsöt evett az öreg. Ahhoz még nagggyon keveset láttunk belőle.
Különben is, Miss Valentine ette meg a Kilogramm gyümölcsöt. Az gyakorlatilag szinte ugyanaz, mint a gravitáció szabályozás, csak korlátoltan.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2202 Dátum: 13 márc 07, 19:34:26 »

Az Kilo Kilo gyümölcs. Nevet Végül is ennek is van köze, a gravitációhoz. Pontosan annyi, hogy nem csinál semmit a gravitációval, hanem a saját súlyát szabályozza. A két hatás eredménye lehet ugyan az----> gravitáció csökkentés:súlycsökkentés,  de akkor is csak egy emberre hatott, ő magára. A vak öreg, kicsit nagyobb területre hatott. Egyébként azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy ez nem gyümölcs, hanem egy kardtechnika volt. Hasonló a brook által használt " pisztolygolyó" szerű technikájához. Nevet Persze kicsit más méretekben.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2203 Dátum: 13 márc 07, 19:45:33 »

Brook pisztolygolyó az olyan mint mikor Zorro úgy vág meg valamit, hogy nincs a bengéjének hatókörébe. Brook azért kapta ezt a teknikát mert mivel már igen képzett kardforgatónak számít szükséges volt olyan techinkára mint a többi pronak. A szamurájkardot vágásra tervezték, nem pedig szúrásra, ezzel szemben brook kardja szúrásra is gyakran használatos. Ezért gondolom ha egy szamurájkard távoli dolgokat elvág akkor Brook távoli dolgokat leszúr(olyan mint egy lövés)...persze érdekes lenne ha nem démongyümölcs erő lenne de ez elég valószínűtlennek tartom...igazából azt nem tudom miért kellet akkor kihúzni a kardot...(áh..mennyi kérdés merül fel ilyenkor bennem)  Nevet De talán úgy használhatja mint Shirohige a fegyverét.

Még valami...elég sok hasonló gyümölcs van az OP be érdekes lenne ha pl. Összekerülne egy gravitóció gyümölcshasználó a kilógyümölcs vagy Shiki gyümölcsével.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 07, 19:47:45 írta Beeng » Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2204 Dátum: 13 márc 08, 12:38:26 »

Érdekes fejezet volt.
Én is azt hittem, hogy kicsit unalmas lesz a fejezet, de szerencsére tévedtem.
Kivételesen jól lett bemutatva a sziget. Ami Momo jelenetét illeti, még mindig azt mondom, hogy Joker keze valamilyen szinten benne van. Úgy értve, hogy képes befolyásolni a mesterséges Zoanokat. Legalábbis nekem ez jött le.
Elég fura szokások vannak a szigeten, remélhetőleg Sanji nem lesz áldozat...  smirksweat
A bábos dolog valahogy nem jött be nekem, de van egy olyan érzésem, még igen csak fontos szerepet fog kapni az is...
Elég könnyűvérű nők, ha a játék is megteszi nekik...  >.<#

A "vak" öregről van pár elképzelésem:
- az eddig ismeretlen sichibukai
- Kizaru Admirális rokona (az arca Kizarura emlékeztet)
- Fujitora Admirális
- az egyik Yonkuo embere
Ő lesz az a kardforgató, aki később Zoro ellenfele lesz(ebbe szinte 100%-ig biztos vagyok).
A képességét illetően, remélem nem ördög-/démongyümölcs. Luffy is megjegyezte, hogy: "Öreg... nagyon erősnek... tűnsz..." Szerintem Hakival csinálta azt a lyukat(inkább kráter) a padlóra vagy valamilyen spéci képessége.
(egyébként a nagyvak ^^" a YYH-ból Yomira emlékeztet, azt sem tartom kizártnak, hogy hasonló ok miatt veszítette el a szeme világát)
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 08, 12:40:12 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!