24 máj 19, 13:54:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011385 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1995 Dátum: 13 feb 04, 20:01:25 »

Leginkább a Luffy hakijának nagy próbája lesz ez sztem. Ott csúcsosodhat ki hogy mennyire erős a hakija, mint pl Eneis Lobby új technikákra hasonlatok dologra gondolok. Persze nem feltétlen új technikákkal, de ha már "kibírja akár harc alatt is" Shanks Hakiját akkor az már egy mondás.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1996 Dátum: 13 feb 04, 21:56:12 »

Szerintem el kéne felejteni azt, hogy Luffy Shanks-szal össze fog ütközni.
Mivel ad 1, Luffy a nagybátyjaként tekint, így max annyi fog bekövetkezni amit Duuu mondott a cím átadásával kapcsolatban.
Ad 2, itt: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/696/20 négyet mond, de mégis ha jobban megfigyelitek három ujjat mutat. Én szerintem ez célzás arra, hogy csak hármat ver le Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1997 Dátum: 13 feb 04, 22:25:57 »

Japánban az 4-nek számít Samdav. Ők így mutatják. Ahogy például a nemet is csomó országban fordítva mutatják. Rengeteg jel van amit mi magyarok ellentétesen használunk.
Erről egyszer láttam egy filmet. Melyik országban mi az amit jobb, ha mi magyarok nem használunk mert félre értés születik belőle.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 22:27:02 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1998 Dátum: 13 feb 05, 11:42:32 »

Nos, itt a következő rész. Kicsit korán de annál jobb lett, különösen a végén.

http://www.mangareader.net/one-piece/698
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1999 Dátum: 13 feb 05, 11:45:42 »

MEglep, hogy Doflamingo király akaratával rendelkezik. Gerinctelennek tűnik szóval én nem adtam volna neki. A vége jó volt Law pofázása meg kicsit feleslegesnek éreztem mivel ezt mi is leszűrtük már.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2000 Dátum: 13 feb 05, 12:20:04 »

Hát ez a fejezet szerintem nagyot ütött. Baromi jól lett, minden egyes szövegbubit élvezettel olvastam. A balf@sz trió tagjait Zoro elintézte egy "pofa be" megnyilvánulással XDDD Hatalmas XDDD Chopper-Caesar párbeszéd szintén hatalmas, kegyetlenül betalált Oda-mester XDDD

Aokiji szerintem mondjuk akkorát nem alkotott, mivel tudtuk, hogy előbb-utóbb megjelenik, ha már a mozifilmben feltűnt. Viszont így Luffy-nak most már van saját oka arra, hogy Doflamingóval feltörölje a padlót, és így értelmet nyert az előző két bulizós fejezet is, hiszen ha ott nem barátkoznak össze a G5-tel, akkor most Luffy-nak nem lenne indítéka.

Mindent összevetve: epekedve várom a Dressrosa arcot, és szerintem előbb Joker megmaradt embereit hentelik le és Dofla csak a végére fog megérkezni, mikor már mindenki leszámolt saját ellenfelével. Azt sem tartom kizártnak, hogy Aokiji szintén odamegy, és csak aztán csatlakozik a Szalmakalaposokhoz, miután látta, hogy mit műveltek Doflával, aki ugye most nagy szálka Aokiji szemében, elvégre majdnem megölte Smokert.

Huh, ez kellett mára Nevet Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 05, 12:20:36 írta Tapion D. sama » Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2001 Dátum: 13 feb 05, 12:25:06 »

Nnnna. Mondtuk mi, hogy Aokiji lesz az!

Szóval irány Dressrosa. Ha a helyi őslakosság csak fele olyan lökött, mint a két hórukkember, akkor most igen érdekes események következnk  Nevet
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2002 Dátum: 13 feb 05, 13:09:54 »

Japánban az 4-nek számít Samdav. Ők így mutatják. Ahogy például a nemet is csomó országban fordítva mutatják. Rengeteg jel van amit mi magyarok ellentétesen használunk.
Erről egyszer láttam egy filmet. Melyik országban mi az amit jobb, ha mi magyarok nem használunk mert félre értés születik belőle.
Hm... Akkor értem, ez így fura picit, de akkor így érthető. Mondjuk, ha ezeket a jeleket nézzük, akkor például a spanyoloknál is a felfelé mutató hüvelykujjnak is más a jelentése, mint nálunk ^^

Előtte még Green Bit-be mennek Luffy-ék, úgyhogy még Dressrosa várat magára ^^ Jó lesz ez Mosolyog
Mégis csak Aokiji volt az árnyékban lévő ember, megint elvesztettem egy fogadást... xD
Ez a fejezet 10/10-es Mosolyog Várható szerintem egy Aokiji vs. Joker, hiszen azt mondta a végén, hogy Smoker a barátja és hát Joker eléggé lekaszabolta a G-5 embereit és Smokert is eléggé meghurcolta.
Király akaratán egyébként én is meglepődtem kicsit, de eléggé badass belépője lett evvel Jokernek Nevet

Így viszont már tényleg elveszítheti a Shichibukai rangját Joker, amiket most a G-5 és Smoker ellen tett.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Negativchaos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #2003 Dátum: 13 feb 05, 13:41:53 »

wááááá ez a manga/anime egyre jobb uristen de még mindig nem tudjuk joker képességét ez örjitő
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2004 Dátum: 13 feb 05, 13:59:04 »

Azért itt már árulkodó volt, hogy huzalok vannak Doflamingo ujjain. Szal valszeg most már biztosan kijelenthetjük, hogy báb mester:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Negativchaos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #2005 Dátum: 13 feb 05, 14:14:14 »

hát sose lehet tudni tudják a mangakák bonyolitani még azt is ami egyszerű  Nevet
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2006 Dátum: 13 feb 05, 15:21:30 »

Ez a fejezet is jó volt nagyon.
Áh de várom a Dressrosa arc ot. Az elején nagyon aggódtam a tengerészekért de a végén Aokiji rendesen megijeszthette Jokert...
Chopper meg Ceasar párbeszéde nekem is tetszett.

még annyit hozzátennék, hogy ez a arc Smokernek elég rossz volt.
Law elverte.
Ceasar elverte (Tashigi testében)
Vergo elverte
Joker elverte
Az egyik kedvenc tengerészem remélem legközelebb keményebb lesz.(Habár igaz. hogy még csak aladmirális és itt már mindenki nagyágyú...meg Luffy 2 éve is leverte volna Marinefordban ha megtudta volna ütni)
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 05, 15:26:48 írta Beeng » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2007 Dátum: 13 feb 05, 16:35:43 »

Doflamingonak Király Akarata? Not bad Nevet Nem is vártam tőle kevesebbet.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2008 Dátum: 13 feb 05, 18:05:17 »

Nagyon jó fejezetet kaptunk. Gratulálok Oda-nak. Nevet 10/10.
Doflamingo: Én még régebben azt hoztam fel, hogy a király akaratával irányítja az embereket, de tévedtem 50%-ban ugyanis rendelkezik is vele. Nevet
Smoker: Szegénykét leverték, de nagyon ebben az arcban. :/ A logiák lesznek a végén a leggyengébbek. Ez tény, mert az újvilágban mindenki hakival tolja és nem lehet már minden logia erős. Azok a logiák akik említésre valóak: Akainu, Kizaru és Aokiji. Lehet még a 4 yonkou közül 1 rendelkezik logia-val de nem hinném.
Aokiji: Megjelent a jégember, de mit keres pánk hazárdon?
Law: Figyelmeztetve lett szegény. ikszdé Elég sokat megtudott, de ennyi idő alatt nem is csoda. Hol lehet a legénysége?
Kinemon: Nagy volt ő is. Nevet Vajon ki a társa? Mosolyog

Mindenki hozta a formáját. Badass és vicces is volt. Ilyen fejezetek kellenek. Mosolyog
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #2009 Dátum: 13 feb 05, 18:05:51 »


még annyit hozzátennék, hogy ez a arc Smokernek elég rossz volt.
Law elverte.
Ceasar elverte (Tashigi testében)
Vergo elverte
Joker elverte
Az egyik kedvenc tengerészem remélem legközelebb keményebb lesz.(Habár igaz. hogy még csak aladmirális és itt már mindenki nagyágyú...meg Luffy 2 éve is leverte volna Marinefordban ha megtudta volna ütni)

Nos igen ez mondjuk,nekem se tetszett pedig faszi egy állat,sajnos ö kezd olyan lenni mint többi logiás,hogy az hiszik senki se tudja megütni  erre pl volt Hancoock esetnél is.1kivétel Ceaser szerintem elverte volna hisz te is gyengébb testbe kerülnék nem hiszem ugyanyit teljesitenél˘˘.
Doflamingonak Király Akarata? Not bad Nevet Nem is vártam tőle kevesebbet.
Nos meglepett engemet is,nos hogy tetszik vagy sem jeleleg ugy vagyok illik is rá,de nem is pláne 1Császár mondjuk kis csicskája^^

Amitt visszatérve régen volt szavazás legerösebbek,és admirálisok gyengék most ugy vok vele,hogy pont hogy ellentétesen szerintem admirálisok erössebek doflamingot szerintem aláznák föleg mind3logiás és nem csak legjobb logiások de olyan logiások aki haki ellen és kibaszottan jól birják tehát igy elöre raknám több5eröségben berakom.Habár még mindig fövezetöket 5öreget erejüket,még mindig nemtom,hogy milyen erösek tehát lesz tölük is meglepetés,hanem is az összes de 2-3 között biztos császár szintet ütik...
Többit jeleleg angol tudásal,nemtom tovább hozzáfüzni :/,de kifejezetten tetszett manga 10/10adok lassan doflamingo ideje is lejárt...
Kiváncsi leszek merre mennek,kövi fejezet lassancskán 1Császár földje lesz de,hogy melyik az pass^^

Ja és még valami Aokijit apszulot nem támogatom,hogy mugiwara csapatába kerüljön,sokkal jobban örülöknék ha Tengerészek vezetöje lenne,nem csak ereje és tudása hanem még rendes éskedves ember ö,aki tökéletes vezetö lenne,nem csak erö hanem öszinteség is lenne tengerészetnek.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 05, 18:13:02 írta Pein7 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!