24 máj 19, 15:31:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011483 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1575 Dátum: 12 okt 24, 08:38:02 »

http://www.mangahere.com/manga/one_piece/v60/c686/3.html

Húúúúhhh... ez a fejezet nekem nagyon tetszett... nem volt benne felesleg, sallang, eszméletlenül bejött. *___*
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1576 Dátum: 12 okt 24, 14:41:18 »

Egy pillanatra azt hittem csak Nami vs. Mone lesz, de mégsem így lett. Jó volt végre huzamosabb ideig látni azt, hogy Zoro harcol, a végén Tashigi belépője nagyon nagy volt és a haki, vááá, szerintem is nagyon király volt az e heti fejezet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1577 Dátum: 12 okt 24, 15:05:38 »

Jó volt, de ha még egyszer az kell olvasnom, hogy 'hurry up, and please save the children', lefordulok a székemről.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1578 Dátum: 12 okt 24, 16:59:33 »

Akkor azt javaslom,hogy legközelebb ülj karfás székbe Nevet, mert tuti lesz még benne ilyen.
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #1579 Dátum: 12 okt 24, 17:01:31 »

Áhh, pedig a fejezet közben én is Nami vs Monere számítottam. Tekintve, hogy a Gyojin arcban nem kapott rendes ellenfelet, nem lett volna rossz ha ő harcol a hárpiával  Nevet. Tashigire valahogy nem vagyok kiváncsi...

« Utoljára szerkesztve: 12 okt 24, 17:02:09 írta mateee-kun » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1580 Dátum: 12 okt 24, 17:45:47 »

Sanyi és Zorró cívódása mindíg üt, én inkább emiatt akartam leforduni a székről. Nevet Ez a csoportos gúnyolódás az átlagnál is viccesebb volt. ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1581 Dátum: 12 okt 24, 19:27:18 »

Végre egy jó rész volt! Változatos, pörgős és tetszetős.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Orphan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8


« Válasz #1582 Dátum: 12 okt 24, 21:01:20 »

Bejövős manga. Most kezdtelm el olvasni, hogy az elejét is fordítjátok. Luffy VS Buggy harc nagyon tetszett és végre van navigátoruk. Am Zoro a kedvencem Mosolyog.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1583 Dátum: 12 okt 25, 10:31:28 »

Tashigire valahogy nem vagyok kiváncsi...
Pedig Ő róla biztos tudjuk, hogy használ hakit és a fegyverzet színe nagyon is jól jön egy logia használóval szemben Mosolyog

Bár Nami a forrósággal kezdhetett volna Mone ellen valamit, de szerintem nem sokat ért volna egy idő után.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1584 Dátum: 12 okt 25, 11:51:11 »

Kitudja? Az számomra minden esetre meglepetés, hogy Zoro semmit sem ér egy logiát használó ellen. (legalábbis eddig semmi ilyet nem mutatott) Ha erre nem képes akkor csak Luffy marad az egyetlen aki felveheti velük a harcot. Bár amit eddig láttunk Luffytól ebben a harcban, az is édeskevés. Másrészt én lehetségesnek tartom, hogy Nami a természeti elemeket variálva képes lehet megszorongatni egy gyümölcshasználót mert ő nem konkrét fizikai sebzést oszt, hanem az elemeken keresztül viszi be a találati sebzést. tehát nem megüti hanem hideggel, tűzzel vagy villámmal operálhat és azok hatásait nem tudni, hogy hogyan fogadja egy logia. Mint láttuk Mone a hőséget megérezte.
Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #1585 Dátum: 12 okt 25, 12:03:45 »

Nekem az egész fejezetből a tengerészekkel felfegyverzett Sanji megjelenése és Zoro csoportos szivatása tetszett a legjobban.  >.<# Kicsit hiányoltam már őket...
Zoro meg eddig csak védekezett. Kíváncsi vagyok az okára, kicsit reménykedek benne, hogy azért mert a logiák még gondot okoznak neki...akkor legalább tudnám, hogy hol van még mit fejlődnie. Másrészt viszont nem hinném, hogy Mihawk ne tanított volna neki Haki használatot...bár sohase lehet tudni.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1586 Dátum: 12 okt 25, 17:36:03 »

Jó volt, de ha még egyszer az kell olvasnom, hogy 'hurry up, and please save the children', lefordulok a székemről.
Erre még hozzászólván, menekülés közben nem mondhatják azt, hogy "Na gyertek, menjünk sakkozni." XDDDDD Szóval még sok ilyen lesz szerintem, mivel kell amivel éreztessék, hogy rohadt gyorsan menekülnek Mosolyog

rini67:
Te milyen fejezetet néztél? Zoro végig védekezett, meg próbálta megvédeni Namiékat. Még itt is mondja Mone: http://mangastream.com/read/one_piece/13749530/17 , a 4.képkockában, védekezik és vissza se támad, szóval simán legyőzhetné, csak amíg Namiékra kell ügyelnie/vigyáznia, addig ez van.
Luffy is most dühödött be igazán CC-re, úgyhogy CC-t már temethetjük ^^

Amikor Sanji színre lépett a tengerészekkel és Zoróval szópárbajozott, az a jelenet egy külön vígjáték XDDDDD
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 25, 17:38:31 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1587 Dátum: 12 okt 25, 18:11:18 »

Zoro visszaszólása (csúsznátok el és halnátok meg) valamiért a Gintamára emlékeztetett, ott vannak ilyen beszólások. Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1588 Dátum: 12 okt 25, 23:32:16 »

Az egy dolog, hogy védekezett Zoro. Miért ezt csinálta? Nekem ezzel van a bajom. Azzal, hogy állandóan védekezett épen, hogy Mone kezébe adta a kezdeményezést. Ezért tudott többször is másokra támadni. Ha viszont Zoro támadott volna akkor átveszi a kezdeményezést és Monenak kellett volna védekezést végrehajtani. Így nem lett volna képes rátámadni másokra és ezzel meg is oldották volna a feladatot.
Naplózva
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #1589 Dátum: 12 okt 30, 11:09:20 »

http://www.mangareader.net/one-piece/687/3

Hát ez a mai fejezet valami eszméletlenül jó volt! Zoro szokásához híven kemény Nevet Jó volt látni, hogy Sanji azért jót is mond riválisáról. És tetszett Tashigi gondolatmenete, miután Zoro levágta a hóhárpiát. A végén meg az elmaradhatatlan veszekedés köztük... szerintem teljesen összeillenek Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!