24 máj 19, 16:31:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011536 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #1515 Dátum: 12 szep 05, 18:51:42 »

Zoro-nak így is körbe van nyalva a segge, felesleges lenne Vergo ellen küldeni.

Amúgy a két vágás közepette nehogy szétroncsolja az arcát egy égő láb kacsint
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1516 Dátum: 12 szep 05, 18:57:49 »

Zorót bárki ellen lehetne küldeni, úgy fel van turbózva (és van menő sebhelye is, sanji ilyet nem bír felmutatni maximum a feneke körül Faceg.
Égő lábakat amúgy szereti ám levágni tőből. Vergot én smokernek szánnám, bár volt egy ilyen hogy: law>smoker, és vergo>law [(vagyis smokernek esélye 0, mivel vergo haki használó is)]; bár ott erősen fogta a szíve helyét, lehet hogy azért győzték le mert megszorongatták neki a kabátjuk alatt hárpia vagy vergo.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
renato
Vendég
« Válasz #1517 Dátum: 12 szep 05, 19:01:43 »

Mikor a hozzád hasonló fanok írásait olvasom, attól félek, hogy szegény Zoronak van pár sebhelye a feneke körül, nem Sanjinak.
Égő lábakat igen, csak Sanji gyorsabb mint ő. Sakk matt.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #1518 Dátum: 12 szep 05, 19:04:39 »

renato

Ha most Sanji-ra gondolsz az "égő láb" képében, akkor remélem nem gondoltad komolyan. Nem kell most olyanról beszélni, hogy Zoro vagy Sanji az erősebb. A két karakter nagyjából egyenlő erős, de valószínűleg Zoro erősebb. Zoro-nak pedig hiába van "körbenyalva a segge", Sanji nem lesz kevesebb ettől semmivel. Mind a kettő meghatározó személy a csapatban és a történetet élvezetessé tudják tenni. Nem véletlenül van ellentétes személyiségük sem.
Én is remélem, hogy Oda-sensei nagyjából egyenlő szintre emeli őket. De ezt úgyis ő dönti el, szóval ha fejre állunk se biztos, hogy minden úgy lesz, ahogy azt mi akarjuk.

Zoro meg miért ne lehetne annyira erős. Végigedzette a két évet a világ legerősebb kardforgatójának társaságában. Bár nem vele edzett, de gondolom erős ellenfelekkel küzdött meg. (főleg majmokkal) ikszdé
Sanji pedig megint csak egy olyan helyen edzett, ami tele van erősebbnél erősebb emberekkel.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 05, 19:07:49 írta hagabi » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #1519 Dátum: 12 szep 05, 19:08:24 »

Jelenleg valóban Zoro tűnik erősebbnek, de ehhez hozzátartozik, hogy az Újvilágban mindenhol reflektorfényben van. Nem vitatom, hogy a mostanáig látottak alapján legyőzné Sanjit, de nagyon-nagyon nem 1-2 vágásos harc lenne.

Szerk (mert látom te is szerkesztetted): Éppen ez a lényeg. Zoro-t edzette valaki, Sanji pedig önerejéből győzte le a 100 legnagyobb okama mestert. Nem látok sok különbséget az edzéseik nagyságában, sőt..
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 05, 19:09:44 írta renato » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #1520 Dátum: 12 szep 05, 19:15:23 »

Az tuti, hogy a csata elhúzódna egy darabig. De nem is értem ezt a "vitát." A két karakter egy csapatban van. Ti képesek lennétek egymásnak ugrasztani őket csak azért, hogy kiderüljön ki az erősebb? Szerintem minden jó így ahogy van. Bár ha egyszer összecsapnak ott kő kövön nem marad az tuti, szóval a közelből inkább mindenki meneküljön. Nevet

A képességeik meg más tészták. Sanji szinte tuti, hogy gyorsabb, mint Zoro. Viszont Zoro fizikailag még mindig erősebb, mint Sanji. A rúgótechnikákhoz pont a sebesség, ami kell. A kardforgatáshoz meg a testi erő kell.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1521 Dátum: 12 szep 07, 07:59:22 »

De jó az első fejezet is megvan Nevet. Köszi Mosolyog. Tiszta nosztalgia az egész Mosolyog).
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1522 Dátum: 12 szep 07, 12:05:23 »

Nem mi ugrasztjuk őket egymásnak. Ezt ők maguk csinálják állandóan egymás szekálásával. Amúgy teljesen mindegy, hogy melyik az erősebb mert mindig a neki megfelelő ellenfelet kapja párosításba. Ha a stílusa jobban fekszik Sanji képességeinek akkor ő lesz a pár, ha Zoronak fekszik, akkor pedig ő.
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #1523 Dátum: 12 szep 08, 13:59:26 »

Szerk (mert látom te is szerkesztetted): Éppen ez a lényeg. Zoro-t edzette valaki, Sanji pedig önerejéből győzte le a 100 legnagyobb okama mestert. Nem látok sok különbséget az edzéseik nagyságában, sőt..

Mert Zoro nem a  saját erejéből győzte le a majmokat akik mindig elsajátították a mozdulatait. Just sayin'
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #1524 Dátum: 12 szep 08, 14:04:08 »

Zoro edzését elvállalta Mihawk, Sanji edzését nem vállalta el Ivankov, egyszerűen csak kiadta neki, hogy a 100 társát kell legyőznie, hogy megkapja a féltve őrzött receptjeiket, ergo fejlődjön magától, semmi tanácsot sem kap. Just sayin'
Naplózva
Takarek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #1525 Dátum: 12 szep 10, 22:14:28 »

Huh! Most egy hét alatt megnéztem a One Piece anime eddigi részeit és elolvastam pár részt a mangából is (kíváncsi voltam a rajzaira)! Jó kis sorozat, de szerintem ha nem nézem a fillereket, akkor is nagyon lassan halad az író! Azt értem, hogy a legvégén Feketeszakáll fog Luffy előtt állni a végső harcban és ez nagyon szépen fel van vezetve, ő egyszerűen gonosz benne nincsen kedvesség mint Fehérbajusznál, a tengerészet is be fogja látni, hogy csak a kalózokkal összefogva győzhetik le őt, őt aki ténylegesen felelős Ace haláláért! De míg eddig eljutunk, hát lesz ez még jó pár év! Tuti lesz még Shichi Bukai történet valamint szembe fog még kerülni Akainuval, ott van még Dragon, a négy yonkou este is meg még... sorolhatnám még! Nekem tetszik de haladhatnánk gyorsabban is! (Nem rohanásra gondolok, csak egy hangyányit)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1526 Dátum: 12 szep 11, 12:09:48 »

http://www.mangareader.net/one-piece/681

Én továbbra is kitartok a Punk Hazard ív mellett. És ha nincsenek benne kölykök, nem okoz csalódást.^^

CC fejei továbbra is epikek. Nevet Továbbá tetszik, hogy tűzzel vegyíti a gáz képességeit.
Mone is végre mozgósította magát. És úgy néz ki, Doflamingo embere. Hmm.

És Trafi, a kis sunyi... A végén még kiderül, hogy ő lesz az ív főgonosza.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1527 Dátum: 12 szep 11, 12:22:20 »

Na ez aztán komoly fejezet volt!

Bár ez a CC elmenekül Luffy elől, kicsit már idegesít. Viszont Sanji emberére akadt. Nem igazán lehet kivenni a képekből, hogy mi történt, mikor összerúgtak, de a fejéből ítélve lehet, hogy fájt neki pöppet. Mone végre akcióban! Habár így már kizárt, hogy csatlakozna a Szalmakalaposokhoz, elvégre Doflamingo embere. Hacsak nem jár úgy, mint annó Robin. Bár ahhoz talán Luffy-nak ki kellene klopfolnia Doflamingo fejéből az agyát... vagy mi xDDD

Szó mi szó, szerintem remek fejezet lett!
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1528 Dátum: 12 szep 11, 12:34:43 »

Remek rész volt. Tippem sincs, hogy mi Vergo, Mone képessége, de ez így érdekes kissé. Aztán Chopper még lehet, hogy Law felé téved szerintem. A többieknek meg, hogy lesz e ellenfél vagy vmi azt nem tudom, bár nem nagy választék van ellenfelek közül.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1529 Dátum: 12 szep 14, 08:30:19 »

Sanjinak lesz most esélye villantani, hogy mit is tanult, bár azért Vergo ellen nem hiszem, hogy  nagy fölénye lenne ..
Azért nagyot néznék, amikor Sanji betol egy fegyverzet színét a lábába és kilométereket elrepül Vergo Nevet

Az lenne jó kis "poénkodási lehetőség" egy ideig, ha most Sanji leverné Vergo-t. Így mondjuk Sanjinak magasabbra emelnék a vérdíját, mint Zoronak és Sanji állandóan ezzel cukkolná Zorot. ikszdé
Ez úgysem fog megtörténni (szerintem legalábbis) Mosolyog

Law elment a szívéért, és valószínű hárpiával csap össze.
Na most végre eddig erősebb ellenfelet kapott sanji mint zoro (mint mondtam eddig  Pojén); hízhat a mája neki meg a rajongóinak. Aztán nehogy zoro két vágással kivégezze a nyálkát. Amúgy sok embernek nincs ellenfele, vajon az eddigi nézők megindulnak a szigetre? Mert akkor bővelkedünk majd harcokban.
Ellenfél nélkül maradt zoro, smoker, a többi mugiwara, hova fajul ez az arc?
Azért Mone, amint lehetett látni, Luffy Gear secondos gatling gun-ját is simán hárította (amit amúgy ahogy megnéztem még a Fegyverzet színét is belevitte, ha jól láttam/olvastam MR-en), úgyhogy kemény ellenfele lesz Law-nak Mosolyog
Zorónak valami speciális vágás kéne ahhoz, hogy a nyálkát a vágásaival kivégezze ^^
Jó ötletnek tartom, hogy meginduljon a többi néző a szigetre (például egy-két Supernova Nevet), de ez nem hiszem, hogy így lesz.
Majd lesz Zorónak és Smoker-nek meg a többi Szalmakalaposnak is ellenfele, csak várd ki a végét kacsint Nevet

Zoro-nak így is körbe van nyalva a segge, felesleges lenne Vergo ellen küldeni.

Amúgy a két vágás közepette nehogy szétroncsolja az arcát egy égő láb kacsint
Pff... Jó vicc volt Nevet

Zorót bárki ellen lehetne küldeni, úgy fel van turbózva (és van menő sebhelye is, sanji ilyet nem bír felmutatni maximum a feneke körül Faceg.
XDDDDD
(mondjuk a Sanji vs. Zoro témát nem itt kéne szerintem kibeszélni ^^)

Az tuti, hogy a csata elhúzódna egy darabig. De nem is értem ezt a "vitát." A két karakter egy csapatban van. Ti képesek lennétek egymásnak ugrasztani őket csak azért, hogy kiderüljön ki az erősebb? Szerintem minden jó így ahogy van. Bár ha egyszer összecsapnak ott kő kövön nem marad az tuti, szóval a közelből inkább mindenki meneküljön. Nevet

A képességeik meg más tészták. Sanji szinte tuti, hogy gyorsabb, mint Zoro. Viszont Zoro fizikailag még mindig erősebb, mint Sanji. A rúgótechnikákhoz pont a sebesség, ami kell. A kardforgatáshoz meg a testi erő kell.
Ennyi, öröm és boldogság, meg a Szalmakalapos csapat Nevet Ezt szépen megfogalmaztad Mosolyog

De jó az első fejezet is megvan Nevet. Köszi Mosolyog. Tiszta nosztalgia az egész Mosolyog).
Örülök, hogy teszik, majd jön a többi Nevet

Én továbbra is kitartok a Punk Hazard ív mellett. És ha nincsenek benne kölykök, nem okoz csalódást.^^

És Trafi, a kis sunyi... A végén még kiderül, hogy ő lesz az ív főgonosza.
Ezt jól mondtad, az óriás kölykök engem hihetetlenül irritáltak, nem kellettek volna bele. Mondjuk anélkül meg hülyén nézne ki CC, de mindegy. A lényeg a lényeg, hogy egyre jobban tetszik ez az arc, ahogy a vége felé közeledik Mosolyog

Mindig is sunyi volt Law... Én is gondoltam erre, habár ez akkor csavar lenne a sztorin, hogy még Hilti fúróval se lehetne kicsavarozni ikszdé

Viszont Sanji emberére akadt. Nem igazán lehet kivenni a képekből, hogy mi történt, mikor összerúgtak, de a fejéből ítélve lehet, hogy fájt neki pöppet.
Hát ja, Vergo is kicsit vért izzad, hogy talpon maradjon Sanji ellen, és Sanji is komoly erőfeszítéseket tesz, hogy legyőzze Vergót, csak meg kell nézni a mostani fejezetben a fejét az egyik oldalon, amikor bővebben mutatják a harcot Mosolyog
Szerintem ez a harc nagyobb lesz, mint a Jyabura ellen harca és sokkal megerőltetőbb és nehezebb lesz számára.

Na, már nagyon várom a következő fejezetet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!