24 máj 19, 13:58:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011387 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1500 Dátum: 12 aug 31, 11:46:17 »

Gépelési hiba a 10 rész(javítom is), de látom a gondolatmenetet meg sem akartad látni. Innentől tárgytalan a folytatás. Viszont teljesen egyetértek az utolsó mondatoddal.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #1501 Dátum: 12 aug 31, 12:01:46 »

Átjött, de nem értem, hogy miért rosszabb a Dexter, mint a One Piece, mikor két totál más világról beszélünk. Tapion felhozta, hogy a sorozatok sem nekem valóak, mert azt is részről részre kell nézni, én pedig felhoztam ellenpéldának a Dextert, ami tökéletesen helytálló, hiszen a világ egyik legizgalmasabb sorozata, és nem múlik el a varázsa, hiába kellett majd egy évet várni rá, hogy láthassam a folytatást.
Erre bejöttél, és elkezdted mondani, hogy 12 részre nem nehéz sorozatot írni, blablabla.. Pedig nagyjából semmi azonos sincs bennük, ami által összehasonlíthatóvá válna a két mű. Valamint megjegyezném: ILYEN történetet kicseszettül nehéz írni, még 12 részre is.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 31, 12:02:52 írta renato » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1502 Dátum: 12 aug 31, 13:21:30 »

Pont, hogy félreértetted, nem vagyunk egy hullámhosszon, ez a válaszodon is látszik. Nem azt mondtam, hogy az egyik jobb, mert baromság összehasonlítani ilyen szempontból. Én azt mondtam, hogy egy évad forgatókönyvét könnyebb beosztani, mert annak van egy ütemterve. Amíg a One Piece esetében nincs olyan, hogy most kijelenti Oda, hogy én 67 fejezetből oldom meg ezt az arcot.
Összegezve: 12 epizódnál könnyebb közérthetően és jól szerkeszteni, ütemezni a storyt, míg egy never ending stuffnál, szinte lehetetlen az ütemezés, főleg Oda stílusa miatt. Oda pedig imád olyan dolgokat kreálni, amikre hivatkozhat több száz fejezettel később is. Szinte, mindennek van értelme, nem sok az üres járat.
Amúgy meg nem nehéz történetet írni a Dexterhez, főleg, hogy kapaszkodónak ott vannak a Dexter könyvek is. Persze azok rakás szarok a sorozathoz képest. Mondhatni egy gagyi könyvsorozatból alkottak egy kíváló sorozatot.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #1503 Dátum: 12 szep 01, 13:01:20 »

Szerintem ez a vita pont nem ide való, de ezt nem én döntöm el. Bár összehasonlítani a mangákat még mindig értelmetlen, mert teljesen más az összes. Arról nem is beszélve, hogy az összes ember ízlése más. Nálam például a Fairy Tail a top 1 és ha fejre álltok az se érdekel, mert az tetszik és kész.

Mindenesetre a fejezet tetszett.
Kíváncsi leszek a harcokra. Vergo eléggé kemény fickó és CC-t se kell még leírni. Mone elég érdekes karakter. Ne kérdezzétek miért, de szerintem is beillene a Szalmakalaposok közé.

Ez az arc szerintem is csak felvezető lesz valamihez. Valószínűleg most már egy izgalmas és nagyon jó arc fog következni. A Gyojin arc és Punk Hazard arc után nem hiszem, hogy még egy "unalmasabb" arc következne.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1504 Dátum: 12 szep 01, 15:05:07 »

Csak én érzem úgy, hogy Zoro kicsit túlzottan is megkomolyodott? Számomra mindig is olyan karakterként volt jelen a szememben, aki a profi kardforgatóvá váló úton haladva nem egyszer bizonyítja be, hogy ő is ember, és milliószor csinál magából hülyét. Nevet
Sajnos a 2 éves ugrás óta ebből az énjéből nem villantott túl sokat. Így továbbra is úgy érzem, Sanji a csapat legszínesebb pontja. A legütősebb poénok mindig hozzá köthetőek, amire a szinkronhangja csak rádob egy lapáttal. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1505 Dátum: 12 szep 01, 15:24:55 »

Time jump óta nem sok nyugodt perce volt a crewnak, de szerintem, amint összeállnak újra és megpattannak valamerre a Sunnyval, akkor majd lesz pár gag fejezet is. Én is hiányolom már a Zoro poénokat, de később biztosra veszem, hogy jönnek majd. Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1506 Dátum: 12 szep 02, 09:24:58 »

Na azért, amikor Sabaody-n voltak, akkor azon szakadtam, mikor így "rossz hajóra szálltam" címszó alatt szétvágott egy galleon hajót Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1507 Dátum: 12 szep 05, 11:27:16 »

Ha már a többi kint van akkor legyen ez is. Beindult az akció.

http://www.mangareader.net/one-piece/680
Naplózva
Nitroglicerin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148


« Válasz #1508 Dátum: 12 szep 05, 12:43:12 »

Jó kis fejezet volt.
Zoroék jól elvannak Brownbeard hátán. Nevet
Sanjinak lesz most esélye villantani, hogy mit is tanult, bár azért Vergo ellen nem hiszem, hogy  nagy fölénye lenne ..
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1509 Dátum: 12 szep 05, 14:06:32 »

Hát, mint láthattuk "fájt" neki sanji rugása. Örülnék, ha nem smoyo ütné ki vergót hanem sanji, és látnánk tőle néhány szépséges technikát. Nevet:D
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #1510 Dátum: 12 szep 05, 14:34:44 »

Szó mi szó, ilyen se volt még, Sanji megy az (erő szerinti) állítólagos ketteske ellen. Várom a következő fejezetet.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #1511 Dátum: 12 szep 05, 14:49:58 »

Jó kis fejezet.

Sanji ment a "ketteske ellen?" Most arra gondolsz, hogy az ellenségek közül Vergo a második legerősebb? Ha engem kérdezel, szerintem Vergo erősebb CC-nél. Bár a fene tudja. Az lenne jó kis "poénkodási lehetőség" egy ideig, ha most Sanji leverné Vergo-t. Így mondjuk Sanjinak magasabbra emelnék a vérdíját, mint Zoronak és Sanji állandóan ezzel cukkolná Zorot. ikszdé

Luffy gyomrosa a végén egyszerűen gyönyörű volt. Remélem egy pillanat időt sem hagy CC-nek és szétveri.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #1512 Dátum: 12 szep 05, 16:26:37 »

Már illene valami nagyot villantani vele, mert a "legerősebb hármas" tagjai közül egyedül ő az, aki nem nagyon szuperált már körülbelül Jyabura óta.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1513 Dátum: 12 szep 05, 16:54:51 »

Egy (vagy több) ezrest tettem volna rá, hogy renato már beírt ide Nevet
Nekem is tetszik, hogy Sanji vagánykodik kicsit, főleg egy Vergo-szintű badass ellen, még ha nem is kedvenc. Tashigi persze szokás szerint csak boxzsáknak jó, ő is legyakhatna egyszer már valami komolyabb embert. A fejezet végén a Smokeres-Luffy rész különösen bejött, annyi fejezet óta kerülgeti egymást ez a két szerencsétlen, hogy már tényleg ideje volt 'hivatalosan' is összedolgozniuk.
Még Lawra vagyok kíváncsi, hová tűnhetett.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1514 Dátum: 12 szep 05, 17:18:56 »

Law elment a szívéért, és valószínű hárpiával csap össze.
Na most végre eddig erősebb ellenfelet kapott sanji mint zoro (mint mondtam eddig  Pojén); hízhat a mája neki meg a rajongóinak. Aztán nehogy zoro két vágással kivégezze a nyálkát. Amúgy sok embernek nincs ellenfele, vajon az eddigi nézők megindulnak a szigetre? Mert akkor bővelkedünk majd harcokban.
Ellenfél nélkül maradt zoro, smoker, a többi mugiwara, hova fajul ez az arc?
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Oldalak: 1 ... 99 100 [101] 102 103 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!