24 máj 19, 17:28:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011561 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1485 Dátum: 12 aug 30, 20:23:10 »

Rosszat nyugodtan lehet róla mondani, csak a baromságoktól kíméljetek meg. Majd 1-2 év múlva visszatérhetünk a témára. Felesleges azon vitatkozni, hogy milyen most a One Piece. Találgatások vannak csak, hogy miért ilyen. Bízom Odában, eddig sosem csalódtam benne. Majd ha 15 év után ennél sikeresebb lesz az én mangasorozatom ( ja, ami nincs ), akkor majd kiröhögöm és fikázom. Addig viszont meghúzom magam, mert ennyi embert a büdös életbe nem fogok szórakoztatni, mint ő.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #1486 Dátum: 12 aug 30, 20:34:59 »

Szóval azt mondod, hogy egy filmet sem szabad bírálni, amíg nem rendezett a kritikát fogalmazó személy egyet? Az ország helyzetére se mondjon senki semmit, csakis és kizárólag az, aki vezetett már egyet? Nem mondhatja senki olyan egy focistára sem, hogy rosszul játszott a meccsen, aki nem játszott még egy bajnokságban sem? A világ legostobább, és legsemmitmondóbb "indoka" ez a "majd ha lesz egy ilyen sikeres valamid, akkor ócsárold más munkáját" duma.

Baromság azt mondani, hogy a héten ismét toronymagasan a legjobb manga a Bleach lett, és hogy a One Piece nincs a régi formájában? Mert lássuk be, nincs a régi formájában, ennél a Laboon-os részek jobbak voltak, pedig az is előkészítő volt, ha minden igaz. Nem tud érdekelni, hogy most Oda a végső arcot készíti fel, vagy sem, én azt tudom értékelni, amit a héten kaptam. Lehet, hogy később kiderül, hogy a húspogácsa, ami Vergo arcára volt ragadva, valójában az Uranus, de ember legyen a talpán, aki mindent előre megjósol. Az a fejezet, amiben Oda feltárja nekünk ezt meg azt a titkot, valószínűleg a hét -sőt- a hónap fejezete lesz, de most, 2012. augusztus 30-án ez a fejezet... semmi.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #1487 Dátum: 12 aug 30, 20:51:01 »

Lehet h Oda ezzel az igen lassan haladó részekkel az új 10-k tagot akarja bemutatni (madár csaj akinek nem tudom a nevét de jó lenne ha ö lenne a 10 szalmakalapos). Mosolyog
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1488 Dátum: 12 aug 31, 06:24:01 »

Tapionnal egyet kell értsek, csak még annyit tennék hozzá, hogy a története összetettebb, és hihetetlenebb, mint bármelyik másik shounen, amit láttam életemben. Na meg, ahogy kikötnek egy szigetre ott új karakterekkel is megismerkedünk, mindig van újítás.

naru-kun: Mone a neve. Miért lenne jó, ha ő lenne a 10.tag? Hmm?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #1489 Dátum: 12 aug 31, 07:00:47 »

Csak 2 lány van a csapatba kel 1 harmadik is  Nevet
Meg ahogy nekem feltűnt ö is 1 kicsid bolondos (mint a szalmakalaposok  Nevet ) és és látta ahogy Choppe elszaladt és nem buktatta le.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1490 Dátum: 12 aug 31, 07:08:37 »

Inkább akkor már J. Bonney lehetne a 10.tag ^^ Sokkal jobban bele illene a csapatba.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Lancher
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1


« Válasz #1491 Dátum: 12 aug 31, 07:33:42 »

Ja Nevet Ha ő meg Luffy beindul a kajálással...  ikszdé
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1492 Dátum: 12 aug 31, 08:08:47 »

azt tudom értékelni, amit a héten kaptam.
Egy értelmes mangát nem fejezetről fejezetre kell követni, hanem hosszabb távon fel kell halmozni a fejezeteket, mert a One Pieceben a fejezetek egységet alkotnak. Sok felesleges fejezet nyert már értelmet, és szerintem Oda ezekután is így dolgozik. A One Piece egyetlen hibája, hogy túl komplex az aktuális shounenekhez képest.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1493 Dátum: 12 aug 31, 08:12:54 »

Szóval azt mondod, hogy egy filmet sem szabad bírálni, amíg nem rendezett a kritikát fogalmazó személy egyet? Az ország helyzetére se mondjon senki semmit, csakis és kizárólag az, aki vezetett már egyet? Nem mondhatja senki olyan egy focistára sem, hogy rosszul játszott a meccsen, aki nem játszott még egy bajnokságban sem? A világ legostobább, és legsemmitmondóbb "indoka" ez a "majd ha lesz egy ilyen sikeres valamid, akkor ócsárold más munkáját" duma.

Baromság azt mondani, hogy a héten ismét toronymagasan a legjobb manga a Bleach lett, és hogy a One Piece nincs a régi formájában? Mert lássuk be, nincs a régi formájában, ennél a Laboon-os részek jobbak voltak, pedig az is előkészítő volt, ha minden igaz. Nem tud érdekelni, hogy most Oda a végső arcot készíti fel, vagy sem, én azt tudom értékelni, amit a héten kaptam.

Szabad bírálni bármit, bár gondolom f1ngod sincs arról, hogy mi munka megrendezni egy filmet, végignyomni egy focimeccset, vezetni egy országot. A gép, TV és újság mellől nagyon könnyű vastagot sz@rni. Tévedés ne essék, én se tudom mi munkák ezek.

Ha csak azt tudod értékelni, amit hetente kapsz, akkor ne nézz/olvass sorozatokat. Vagy CSAKIS olyanokat, amiknél 1 rész = 1 sztorival, lásd Pokemon.
A sorozatnak az a lényege, hogy összefüggő legyen, nem az, hogy minden héten kinyírjanak egy olyan szereplőt, akinél a törzs-fanok sírva vágják fel az ereiket, vagy épp önkielégítést végeznek, mert HÚÚÚÚ de jó hogy ezt meg meri tenni a szerző... hát... szomorú, ha egy sorozatban csak a halál és a feltámadás miatt jó a "sztori".
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #1494 Dátum: 12 aug 31, 10:08:21 »

Fingom sincs róla, de meg tudom mondani, hogy mi tetszik, és mi nem, és ez általában az ilyen műveknél befolyásoló tényező, hisz ha ellaposodik a történet, akkor megköszönik a mangaka munkáját. Oda ettől messze áll, de egy embereknek szánt mangát ír, gondolom nem fájdul meg a szíve, ha egy, a célközönségébe tartozó ember véleményt alkot a művéről.

Ha már felhoztad a sorozatokat: furcsa módon a Dexter 6. évadát hétről hétre néztem, és egyszer sem mondtam, hogy "na most ellaposodott a történet", sőt... A House 2. évadát (az a rendőrös-drogos-bíróságos, igaz?) is a TV-ből néztem napról napra, ott is össze tudott hozni a stáb egy olyan történetet, ami miatt mindig epekedve vártam a következő részt. Na itt nem ez van. Oda csinál egy nagyon unalmas felvezetést (legyen ez most Punk Hazard eddig), majd egy nagyon-nagyon penge végkifejletet (már ha ilyen lesz), viszont el is kell jutni addig..

Ishida: egészben nézve mondtam már, hogy egy szavam sem lehet, mivel a TS előttig nagyon király volt a manga, az utána lévő dolgokkal nem vagyok elégedett.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1495 Dátum: 12 aug 31, 10:48:13 »

Erre írtam tegnap, hogy ízlések és pofonok. Ott kezdődött a bájcsevely Mosolyog
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #1496 Dátum: 12 aug 31, 10:57:19 »

Nálad lehet, nálam ott, hogy a másik három shounent együtt is veri a One Piece. Nekem édes mindegy, hogy te mit szeretsz, és mit nem, de ez még túlzásnak is erős volt.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1497 Dátum: 12 aug 31, 11:06:04 »

Gratulálok Renato...
Ha csak azt tudod értékelni, amit hetente kapsz, akkor ne nézz/olvass sorozatokat. Vagy CSAKIS olyanokat, amiknél 1 rész = 1 sztorival, lásd Pokemon.
Nos erre ezt írni...  :
Ha már felhoztad a sorozatokat: furcsa módon a Dexter 6. évadát hétről hétre néztem, és egyszer sem mondtam, hogy "na most ellaposodott a történet", sőt... A House 2. évadát
1. Van különbség aközött, hogy a forgatókönyvíró 12 epizódra ír egy storyline-t, vagy egy mangaka ír egy storyline-t, aminek beláthatatlan a hossza.
2. HOUSE? Banyek, olyan példát hoztál fel, ami fail. Ugyanis a House szerkezetét tekintve, kb. egy rész/ egy story és igen a történet érdemileg halad 2-3 percben. Wow. (Történet House->Cady, House->Wilson vagy a slepp)

« Utoljára szerkesztve: 12 aug 31, 11:46:39 írta Ishida » Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1498 Dátum: 12 aug 31, 11:07:15 »

Harmadikként amúgy a nagyra becsült és túlhype-olt Fairy Tail-re gondoltam, de amúgy semmi gond Nevet
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #1499 Dátum: 12 aug 31, 11:36:11 »

Ishida, tudod te miről beszélsz, vagy csak feltétlenül kötekedni akarsz?
1) Éppen, hogy nem 10 epizódra (ami megjegyzem 12) lett írva a Dexter 6. évada. A befejezés is arra hajaz, hogy nézd tovább, mert most bukott le Dexter a testvére előtt, ez is felkészítés. Vagy ez már így nem jó, mert előtte is élvezhető volt a történet?
2) Itt viszont megfejeltem a billentyűzetemet. Még azzal a "2-3 perc" (ami megjegyzem sokkal több, mivel House bevonul elvonóra, meg részeken át szívatják a gyengébb gyógyszerekkel, stb...) is felkelti az érdeklődést, az pedig, hogy 4 fejezeten át síró óriásbébiket kell nézni... nagyon nem.

Tapion:
Nem tudhatom, hogy melyikre gondolsz éppen, hiszen van rengeteg neverending shounen. A régebbi aláírásodban lévő szöveg miatt választottam a DB-t, de ha a Fairy Tail-re gondoltál, akkor ezt elcsesztem. Mindegy, az FT-nél jobb a One Piece, ezt aláírom.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!