24 máj 19, 14:28:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011398 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #1350 Dátum: 12 júl 12, 11:20:01 »

Kár volt olyan sok oldalt a kölykökre pazarolni, de az utolsó oldal nagyon jóra sikerült. Lehet hülyeséget mondok, de szerintem az első képen Crocodaile és Daz Bones van.  Gondolkozik
Most akkor megint két hetet kell várni a következő fejezetre... Szomorú
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
ikariam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #1351 Dátum: 12 júl 13, 11:37:50 »

Amúgy hogyhogy mostanába nem fórditotok One Piece Magnát? :O
Naplózva

http://titok0008.qwqw.hu <---Oldalam! nézd meg, One piece nevelde.(remélem nem gond, ha az akkor írj üzit Admin, és leveszem.)
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1352 Dátum: 12 júl 13, 11:47:20 »

Úgy hogy nem csak ez az egy elfoglaltságuk van....a "helye sírás" ellenőrző használata meg nem fáj.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 13, 19:44:54 írta Marci1996 » Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1353 Dátum: 12 júl 13, 13:24:30 »

Akinek hasonló jellegű kérdése illetve panasza van, javaslom elolvasásra a legújabb hírhez írt kommentjeimet. Valamint az "ingyenes rajongói alkotás" és a "hobbi" szavak, kifejezések Magyar Értelmező Kéziszótárban való kikeresését. A biztonság kedvéért még a következőket sem árt definiálni: hála, köszönet, türelem.
Naplózva

Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #1354 Dátum: 12 júl 13, 17:46:48 »

Úgy hogy nem csak ez az egy elfoglaltságuk van....a helye sírás ellenőrző használata meg nem fáj.

Marci1996 ez a második topic ahol ilyen jellegű megnyilvánulásodat olvasom Nevet De te se tudsz (ahogy néha én se Nyelvesít) helye sírni Nevet (Megjegyzem egy normális böngészőbe ma már automatikus a helyesírás ellenőrzés)

A fordítás lesz mikor lesz, ne reklamáljatok, örüljetek, hogy ilyen jó minőségű munkát végeznek. Néha más csapatok munkáit is megnézem, de messze a Naruto-kunosoké a legjobb. Stílusban és szerkesztésben egyaránt. Meg ahogy a mondás is tartja: Jó munkához idő kell. Szóval türelem. Mosolyog
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1355 Dátum: 12 júl 13, 19:44:34 »

OFF:bocs,kellett volna egy idézőjel,a szóközt direkt írtam oda Nevet így nem úgy jött át ahogy terveztem Nevet egyébként na,allergiás vagyok az ilyen dolgokra Nevet

ON:Én most jöttem rá hogy hülye vagyok a One Piece-hez xD a szereplőgárda felét nem tudnám beazonosítani xD Amúgy ha Hakit lehet fegyverbe tölteni,akkor mondjuk Usopp is meg tudná csinálni a növénybombáival?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1356 Dátum: 12 júl 13, 20:04:00 »

Lőfegyverekre még nem igazán volt példa, hogy arral használna bárki is hakit. Annyit tudunk eddig, hogy közelharci fegyverekkel tudsz hakit hanálni. Egyedül a Kuja szigeten lévők nyilvesszői voltak hakisok, de ott is közvetlen a nyilvesszőt fogták, és lőttek vele. Na most azt még nem tudjuk, hogy egy pisztolyban, csuzliban, csak magára a fegyverre mehet a haki, vagy a belemenő töltény is megkapja ezt a tulajdonságot.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #1357 Dátum: 12 júl 13, 20:16:13 »

Fehérbajusz hadosztályainak parancsnokai közt van az az okama kinézetű. Ő pisztolyokkal harcol és ha jól emlékszem volt olyan a Legjobbak háborújában, hogy a pisztolygolyóval eltörte a kardot. (Meg is jegyezte, hogy a kard milyen gyenge.) Na szerintem ő Haki-t használ. Máskülönben nem igen tudná pisztolygolyóval eltörni az acélpengét.
Naplózva
ikariam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #1358 Dátum: 12 júl 13, 20:18:12 »

Amúgy tényleg nem azért hogy kötözködjek, de most megkérdeztem.Lehet NORMÁLISAN is válaszolni, mert érdekelt.
ENNYI!
De csak úgy megjegyzem, hogy igen, hobbi, igen van más elfoglaltságod is, de akkor szólj az Adminnak hogy keressen mást, aki viszont megcsinálná.Vagy akár ki is írhattad volna az oldalra.Mert tudod gondolat olvasó nem vagyok hogy lássam, te mást akarsz csinálni.

Jah és elolvastam amit oda írtál amire csak annyit tudok mondani hogy:De képzeld el van aki meg szokta köszönni, és nem is egy embertől láttam. És én nem is azt kérdeztem hogy: "Mikor lesz már manga?" hanem kulturáltan érdeklődtem hogy "Hogyhogy nem fordítotok?" ami szerintem azért nem ugyan az...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 13, 20:22:38 írta ikariam » Naplózva

http://titok0008.qwqw.hu <---Oldalam! nézd meg, One piece nevelde.(remélem nem gond, ha az akkor írj üzit Admin, és leveszem.)
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1359 Dátum: 12 júl 13, 20:21:20 »

egyébként logikus lenne,hogy ha a pisztolyba,vagy csúzliba tolod a Hakit,akkor az összes részét felerősíti...Na most a golyó vagy lövedék a csúzlival/pityuval érintkezik,szóval szerintem kell hogy legyen abban is Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1360 Dátum: 12 júl 13, 21:43:41 »

logikus-nem logikus, kimondva még nem volt. A háborúban lévő okamának sanszos amúgy, na meg nem hiszem hogy Kizaru megilyedt volna Ben Beckmantől pisztollyal a kezében, ha nem lehetne hakizni:D Lehet maradi vagyok, de amíg a történetben nincs leírva addig nem tekintem 100%-ban annak. Amint Luffyéknak meglesz az első olyan ellenfele/társa aki lőfegyverben használ hakit azt mondom ok.

Ikariammost nem kötöszködésnek mondom de nézz be az erdőbe és meglátod a fát(a híres mondás ellentéte). Oda volt írva, hogy tisztelet a kivételnek mindenhova. Kultúrált kérdéseddel nem volt probléma, csak tudod, van egy nem kicsi olvasó tábora a naruto-kunnak, és amikor te vagy az utóbbi időben az 50x-k tag aki ugyan azzal a kérdéssel bombázza őket, akkor túl tud feszűlni a húr, ami jelen esetben rajtad csattant.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 13, 22:23:42 írta Duuu » Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #1361 Dátum: 12 júl 13, 22:09:30 »

Ikariam: szólnék az ottani adminnak, de nem szoktam saját magammal társalogni ^^ ez van, emberből vagyok. Sosem tekintettem magamra másképp. Igyekszem, hogy időm engedi.
Naplózva

ikariam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #1362 Dátum: 12 júl 14, 08:30:51 »

De azt hogy ne kérdezze meg 55 ember, ki is lehet írni, hogy "Idő hiányába meghatározatlan ideig nincs manga."
Ennyi.Azt tudom hogy nekem most itt igazam úgy se lesz, mert aki hozzá fog szólni az vagy szerkeztő, vagy aki csontig nyal a szerkesztőnek:)
Naplózva

http://titok0008.qwqw.hu <---Oldalam! nézd meg, One piece nevelde.(remélem nem gond, ha az akkor írj üzit Admin, és leveszem.)
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1363 Dátum: 12 júl 14, 12:36:16 »

Nem,itt most azt kéne megérteni,hogy dolgoznak rajta,csak lassan megy,mert rohadt sok fejezete van a mangának,plusz a tagoknak más elfoglaltságuk is van.Türelem,tornaterem.Majd ha az lesz kitéve,hogy nem fogunk több OP-t fordítani,akkor lehet pánikolni,de ha meg nem,akkor miért nem lehet szépen türelmesen megvárni amíg lefordítják?

Duuu:Én se mondtam hogy 100% lehet Hakizni,csak megkérdeztem Nevet Szerintem a történet vége felé úgyis lesz Hakija mindenkinek,mert azért mégis csak Roger nyüves aranyáért mennek,meg nem hiszem hogy Rogerék csak úgy végighajókáztak vidáman Haki vagy gyümi nélkül Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
ikariam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #1364 Dátum: 12 júl 14, 13:49:01 »

De nem is türelmetlenkedtem, ez a poén! én elolvasom máshonnan a mangákat, csak megkérdeztem hogy "hogyhogy mostanában nem.." Ami nem ugyan az, mert ez nem türelmetlenségnek hívják, hanem kíváncsiságnak.Csak megkérdeztem, és rögtön jött hogy "ez hobbi, meg ingyenes rajongói alkotás", de én ezt tudom, csak az érdekelt hogy történt-e valami, mert azzal hogy "Nincs idő, és van más elfoglaltság" válasszal semmi bajom különösebben, annyi hogy utána kicsit bunkóztál, de megértem Nevet
Csak azt nem értem hogyha valaki érdeklődik valami iránt akkor miért lesz belőle rögtön türelmetlen,hisztis rajongó?!

De hogy ahhoz is hozzászóljak amit ti beszéltetek:
Én azt olvastam sok helyen hogy a fegyverekbe is lehet hakit vezetni, ami gondolom a pisztoly se kivétel, és gondolom a pisztolyból a golyóba is át tudja vezetni:)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 14, 13:50:20 írta ikariam » Naplózva

http://titok0008.qwqw.hu <---Oldalam! nézd meg, One piece nevelde.(remélem nem gond, ha az akkor írj üzit Admin, és leveszem.)
Oldalak: 1 ... 89 90 [91] 92 93 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!