24 máj 19, 16:04:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011520 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #1170 Dátum: 12 máj 23, 15:31:27 »

Ismét egy kiadós, tartalmas fejezetet kaptunk. Law még nem tudja, mire vállalkozott... Ezek teljesen ki fogják idegelni Nevet
Milyen romantikus, hogy Sanji és Nami egymás testében vannak Mosolyog Öröm lesz a találkozás Nevet
Nagyon jó harcoknak nézünk elébe Mosolyog
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #1171 Dátum: 12 máj 23, 16:04:23 »

Hát ez a fejezet állatira sikerült, Law reakcióin jót nevettem, de a pálmát ez a kép viszi: http://www.mangareader.net/one-piece/668/11 - Chopper mint egy túlméretezett plüss kulcstartó  ikszdé .

BB-t szerintem ki lehet zárni a lehetséges célpontok közül, nem hinném hogy az ő neve hallatán Luffy jókedvű fejeket vágna.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 23, 16:17:33 írta mateee-kun » Naplózva
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #1172 Dátum: 12 máj 23, 16:06:25 »



BB-t szerintem ki lehet zárni a lehetséges célpontok közül, nem hinném hogy az ő neve hallatán Luffy jókedvű fejeket vágna.



Akkor te Kaidora tippelsz?
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1173 Dátum: 12 máj 23, 16:26:06 »

Szinte biztos, hogy Kaido ellen fognak menni.
Ha Big Mom lenne a célpont, akkor Luffy biztosan megjegyezte volna, hogy vele pont van egy rendezetlen ügye, meg a többiek is belátták volna, hogy egy szövetség a kalózlady ellen pont kapóra jön, most, hogy az épp rájuk vadászik.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #1174 Dátum: 12 máj 23, 17:59:06 »

Hát elég ütős kis fejezet volt.
Luffy-t nagyon szeretem ennek a bohóckodó bolondos személyiségnek. De könyörgöm egy nagyon picit legyen már komolyabb. Ha most nem Big Mam ellen mennek és mondjuk neki mennek Kaidou-nak akkor Luffy már kettő Yonkou-t haragított magára, úgy hogy még éppen hogy megérkeztek az Újvilágba. Tudom, hogy már sokkal erősebbek, de Luffy nem fél, hogy úgy járnak, mint két éve, hogy szét verték őket? Persze ha Big Mam-nak mennek neki azt mondom, hogy még talán rendeben.
A szövetség annyira nem tetszik. Nagyon bírom Trafalgar-t, de már megszoktam, hogy a Szalmakalapos csapat egyedül szétszedi az ellenfelet. (Kivéve a Sabaody-n két éve.) Na mondjuk egy olyan kapcsolat Trafóék és Luffyék közt mint Fehérbajusz és a szövetséges kalózai (nem a hadosztályaira gondolok itt) közt az jó lenne. Abban az lenne legalább, hogy ha nagy a vész akkor számíthatnak azért egymásra.
Az, hogy Zoro és Sanji is tud használni haki-t nagyon király dolog. Nem tudjuk, hogy melyik színt, de szerintem az érzékelés színét mindenképpen. http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/650/11 Itt a lap alján szerintem az érzékelés színét használták. Remélem mindhármuknak fog még fejlődni a haki-ja.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1175 Dátum: 12 máj 23, 19:01:59 »

Cool fejezet volt. Végre tudjuk, hogy sanji, meg zoro haki használó. Sejthető volt, de akkor is. A végén az a cucc nagyon hajaz a Mincraftos ellenfélre, de nem baj. Sztem a leosztás, traffy cc, Nagy cucc Luffy, a hárpia csaj meg passz.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1176 Dátum: 12 máj 23, 19:34:14 »

Úúúúú, nagyon jó fejezet volt Mosolyog
Ez az előlap: http://www.mangareader.net/one-piece/668 már magáért beszél Mosolyog nagyon király Nevet
És mégis elfogadta Law ajánlatát, ez érdekes lesz az biztos a továbbiakban Mosolyog
Viszont ennek a szövetségnek máris lett egy jó oldala, hogy visszacserélődtek a testek és a lelkek Mosolyog

Ezen a képen: http://www.mangareader.net/one-piece/668/7
Most nem tudom eldönteni, hogy melyik testben is van Sanji, mert az egyiknél írja, hogy "itt nincs" aztán a többi meg visszatért (kivéve Namit ikszdé)

Hm... tényleg jó érzés ezt olvasni, amit mondott Luffy: http://www.mangareader.net/one-piece/668/12
1.képkocka, 1-2 bubi, akkor most már beigazolódott, amit már többen is leírtak előttem, hogy Sanji és Zoro is tud Hakit használni, csak kérdés, hogy a három közül melyiket Gondolkozik

Az az iszap szörny a végén meg furcsa egy lény az biztos XDDD
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1177 Dátum: 12 máj 23, 19:46:25 »

Big Mom és Kaido a két esélyes. Big Mom-ot azért hoznám fel lehetséges esélyesnek, mert vele van konfliktusa, és Luffy jellemében benne van, hogy olyan hülye, hogy egyből nem esett le neki, hogy ki az a Big Mom, de aztán eszébe jutott és elröhögte magát. Persze lehet Kaido, csak akkor eléggé nagy lyukra futás lenne a Halemberek Szigetén lévő affér Big Mommal, illetve milyen oka lenne Kaidoval harcolnia Luffynek? Kalózkirály akarok lenni, szerintem nem elég ok. xD Na mindegy, majd kiderül.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1178 Dátum: 12 máj 23, 20:00:00 »

A Gyojin arc végén, amikor Luffy és Big Mam beszélgetésbe elegyedtek, akkor az eléggé nyomós indok volt arra és Oda utalt arra, hogy Luffy Big Mam ellen fog menni és ezt már nagyon várom Nevet Eléggé kérdéses lesz, hogy le tudja-e győzni Luffy és csapata (és Law és csapata) egy Younkót és hadát Mosolyog Érdekes fejezetek és epic fejezeteknek nézünk majd elébe az biztos Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1179 Dátum: 12 máj 23, 21:12:31 »

Tudom, hogy nehéz überelni az Enies Lobby arcot, de nekem ez az acr is viszi a pálmát. A sorsdöntő rész az az, hogy a csata milyen lesz.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #1180 Dátum: 12 máj 23, 21:22:23 »

Valamiért úgy érzem, hogy a mostani harcok során kapunk egy nagyon-nagyon Hakira alapuló harcot Sanji és Zoro részéről, Luffy pedig a szokásos kölcsönös püfölésen alapuló hadviselésbe kezd, aminek a végén mindig kifekszik, ám nyer.
Szerintem Law nem csak Luffy-t veszi a szövetségesei közé. Azért spanol most vele össze, hogy Shanks kegyeibe is beférkőzzön, és kapjon egy kis hátszelet egy Yonkou-tól is. Ez esetben Big Mom lesz az ellenfél.
Vagy Kid-et kéri fel a triumvirátus harmadik tagjának szerepére, és Kaido ellen indítanak hadjáratot, a régi szép Pacifistás harcok emlékére Nevet
Naplózva
Iqvad-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1181 Dátum: 12 máj 24, 09:37:56 »

Valamiért úgy érzem, hogy a mostani harcok során kapunk egy nagyon-nagyon Hakira alapuló harcot.

Ezzel egyet kell értsek. Bár megjegyezném azt is , h Trafo tengerészet oldalán is csinált egy hasznos test cserét, vagyis Smot-t és Tashigit, mert egy füst-logia ötvözve egy haki használóval. Így szerintem CC ellen először ő fog harcolni, majd beszáll Luffy is, majd ő rendezi le.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1182 Dátum: 12 máj 24, 09:44:42 »

Amúgy még jó is lenne ez a Hakira alapuló harc, mert ez amolyan innováció lenne a One Piece-ben, mert eddig csak sima harc, meg démongyümölcsös harc volt, meg az alapok, de ez most tényleg egy új dolog lenne, mert eddig nem igazán láttunk olyan Haki harcot, ami mindkét félt megizzasztotta volna, na majd most Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #1183 Dátum: 12 máj 24, 10:18:54 »

hát elég sok haki alapú harc volt eddigis, pl skypia, vagy amazon lily, meg fehérbajusz teljes marinefordos zúzása,
mondjuk nála elég fura volt, hogy szimplán rengés gyümölcsnek az erejével ment, de az admirálisok ellen biztos hakit alkalmazott; hiszen egy gyümölcs; még a rengés se sebezhetné meg őket.
hát bajusz izzadt rendesen akainu ellen és viszont Nevet

remélem zoro vágása valami brutális formában lesz rajzolva/animálva

amúgy pacifista ellen nemkűzdöttek együtt, kid luffy meg law, hanem csak a tengerészek ellen és luffyék egyedül nyomtak le egyet, míg kidék csak lawék segítségével. Ebből is kitűnt ki a főnök !
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
renato
Vendég
« Válasz #1184 Dátum: 12 máj 24, 13:14:27 »

Úgy értettem azt a részt, hogy Law kéri fel Kid-et a Pacifistás harcuk emlékére, tudom, hogy Luffy addigra már lelépett Nevet

Szerintem Sanjinál sokkal látványosabb lesz a Haki használat, mint Zoro-nál, elvégre nála (Luffy-hoz hasonlóan) a teljesen fizikai erőn alapuló Hakit láthatjuk, míg Zoro a már-már milliárdszor feltűnő "fegyverbe teszem át a Hakit" dolog fog érvényesülni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!