24 máj 19, 13:57:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011386 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #810 Dátum: 12 jan 07, 10:12:29 »

Nem is olyan hülyeség. Sőt! Ishida, ha igazad lesz jövök neked egy sörrelxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
renato
Vendég
« Válasz #811 Dátum: 12 jan 07, 10:25:35 »

Kaidora is vonatkozott amit írtam Csizi. Örülnék, ha ő is inkább valami különleges erőt birtokolna, mint egy gyümölcsöt.
A só gyümölcs nekem is tetszik, igazából nekem is volt egy olyan elméletem, hogy valami miatt zabál olyan sok édességet, de a só valahogy nem ugrott be. Remélem Ishidának igaza lesz Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #812 Dátum: 12 jan 07, 10:45:44 »

Viszont a mérete még Lolát talán magyarázná, de Bonny-t  kizártnak tartom:D. Amúgy a tengerészetre azt mondta Jinbei, hogy félelmetes erő van a kezükben. Akainu mikor megtalálta ezt mondta:
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/595/13

Kíváncsi vagyok ő micsoda vagy kicsoda. Lehet ő is egy titkos fegyver lenne? Esetleg ő is egy érdekes ember leszármazottja? Továbbra is őt tartom esélyesnek a Mugiwara csapattagjának. Én kifejezetten örülnék is *perv mosoly* Jó arcnak tűnikxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
renato
Vendég
« Válasz #813 Dátum: 12 jan 07, 11:02:17 »

Most már kifejezetten nem szeretném, ha Lola miatt jóba lennének Mama-val. Már hadat üzentek egymásnak, most már harcoljanak Nevet
Bonny-t szívesen látnám én is a csapatba, csak az a gond, hogy kapitányi pozíción kívül nem látok olyan szerepet, amit betölthetne. A súly-kor változtatós gyümölccsel nem lesz egy úthenger, nem üt le nagyon senkit. Főzni-lőni-gyógyítani-hajót javítani-dalolgatni-navigálni-kardot forgatni-Poneglyph-eket olvasni nem hiszem, hogy tud.
Ha kiderül, hogy Bonny-nak van valami speckó képessége, akkor már lenne értelme betenni a főszereplők közé, ha nincs, akkor maximum Sanjinak adna még egy (vagy kettő? Pirul) okot a harcok túlélésére Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #814 Dátum: 12 jan 07, 11:22:58 »

Olvasgatom a mangát és itt azt mondja a Madam, hogy nem tudja mikor pusztítja el a szigetet Luffy.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/633/9
Lehet, hogy tényleg a Big Mom elleni harca ezen a szigeten történik majd meg? Kíváncsi vagyok mi jár Oda fejében. Szerintem nyugodt szívvel állíthatom, hogy nem teljesítette még be a jóslatot senki és az animben látott képek után biztos vagyok benne, hogy a jüslat tényleg Luffyról szól. Ami kicsit nekem Harry potter paródiának tűnikxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
renato
Vendég
« Válasz #815 Dátum: 12 jan 07, 11:40:42 »

Akkor viszont ez a harc lehet, hogy a Raftel után történik.. eddig nem nagyon haladtak visszafelé, remélem nem is tervez ilyen "felénél visszamegyünk az elejére aztán újrakezdjük a kalandokat" dolgot Oda. Maximum Mama esetleges halála után a területszerzéskor mehet vissza Gyojin-to-hoz Luffy, ott pedig egy ádáz csata után elpusztulhat a sziget.. hmm...
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #816 Dátum: 12 jan 07, 11:55:49 »

Bár nem hiszem, lehet jó feltevés, hogy Big Mam vs. Luffy által fog elpusztulni a Gyojin-sziget, de ezzel egy a gond, hogy Big Mam még maga mondta, hogy "Gyere át az Újvilágba", aztán ott majd eldöntik. Úgyhogy nem hiszem, lehet hogy Madamnak ez lesz az első igazán nagy tévedése.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #817 Dátum: 12 jan 07, 11:59:50 »

Nem hiszem, hogy téved. Én valami olyanra is gondoltam, hogy Luffy tudatosan elpusztítja a szigetet, hogy a Gyojinek kénytelenek legyenek beilleszkedni az emberek világába. Azt megmondja a világkormánynak, ha nem fogadja be őket akkor szétrúgja a seggüketXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #818 Dátum: 12 jan 07, 12:11:58 »

Azért még annyira nem erős a Szalmakalpos team, hogy lezúzza a Világkormányt, főleg, hogy a Tengerészet még erősebb, mivel Akainu bekeményített, habár elvesztették Aokijit, de még így is, szerintem még nélküle is erősebbek. Na meg még Smoker és Koby is kérdéses, hogy milyen erősek lettek két év után.  Hümm-hümm
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #819 Dátum: 12 jan 07, 12:15:01 »

Szeritnem Akainu közel nem olyan erős mint a GoroseixD Azok a vénségek tartogatnak még sok meglepetést. Nem most gondoltam:D. Úgy értettem, hogy később talán elpusztítja. Mondjuk tényleg a Raftel után. Lehet van itt valami amit csak a Pónigrifet olvasottak tudnak működésbe hozni.
A Noah is még egy kérdéses dolog. Valamit még be kell teljesítenie,

------------------------------------szerkeszt------------------------------------

Mi van ha ez a retard Kouribu lesz a kapcsolat a pusztulással? Tud az ősi fegyverről. Ha ezt az infót elköpi fent és a világkormány fülébe jut az igen nagy következményekkel járna. Valószínűleg a világkormány nem hagyná szó nélkül...
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 07, 12:44:46 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
baton
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #820 Dátum: 12 jan 07, 16:41:38 »

Kár hogy még egy hét mire kijön az új fejezet: (
Viszont mivel még nem láttunk semmit az új világból (csak hallottunk esetleg) remélem valami nagy meglepetéssel indít:P
Nem hiszem hogy Big Mom kimozdulna abból a barlangból:D
Régebben volt egy fejezet ahol, az egyik feltörekvő kalóz (aki dinóvá tud válni[Kid?!
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/651/18          ]) megtámadott egy szigetet ami az egyik császár kezében volt, úgy emlékszem az is Big Mom hoz tartozott, így viszont Luffyék talán egy alkalmi szövetségesre lelhetnek benne a harcokhoz (elvégre erős kalózokból alló bandája kell hogy legyen).
Izgalmas részek következnek, remélem nem kell sokat várni (egy teljes arcot mondjuk) hogy elérjenek Big Momhoz.
Viszont mivel Teach-et már császárként emlegetik (talán Luffy fő "vetélytársa"), talán az a célja Oda-nak Mommal hogy hőseink ne maradjanak annyira le tőle, és be tudják hozni a "lemaradásukat".
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #821 Dátum: 12 jan 07, 17:02:32 »

X Drake és Kaido szigetét támadta meg. Szerintem már rég elmentek onnan, vagy esetleg már meg is haltak.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #822 Dátum: 12 jan 07, 17:19:22 »

ha Kidd nem halt meg, sztm ő sem.. Gondolkozik
 de remélem, nem lesz úgy megcsinálva a big mom-os harc, mint TB-nál, hogy éppen nagynehezen a trágyába gáncsolják, a fő Bosst, mindneki hulla fáradt, erre betoppan egy másik terminátor, itt Kidd.. :S mert az nem lenne túl szép.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #823 Dátum: 12 jan 11, 16:42:44 »

Alakul a mandula:D Végre megjelent Smoker is mint vice admiral:D Tashigi meg kapitány lett:D örülök nekik. Megindul a Luffy vadászat második része.Nevet Big mom emberétől meg nem is vártam kevesebbet, viszont fogalmam sincs, hogy milyen gyümölcse lehet. Oroszlán, aztán meg teknős???
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #824 Dátum: 12 jan 11, 16:56:54 »

Smoker altengernagy lett, Tashigi kapitány. Ezek közül Smoker az érdekesebb. Ugyebár mikor Cobyban felébredt a haki, akkor mondták, hogy ezt a képességet az altengernagyok használják. Vajon Smoker is megtanulta a hakit? Vagy legalábbis valamelyik formáját? Tashigivel kapcsolatban meg. A 2 év alatt a fodrászok sztrájkoltak? Nem elég, hogy Niko Robin és Nami haja is hosszabb lett, Tashiginek is hosszabb lett a haja.
Ha jól értettem, Jinbie Big Mam miatt maradt volna a szigeten. De ha most Big Mam bosszúja áthelyeződött Luffy-ra, szerintem velük fog tartani. Az is kideült, hogy az újvilágban nem lesz olyan ritka a haki, ha Pekoms is használja. (és nyilván nem ő az elsőtiszt, "csak" egy behajtó. talán az elsőtiszt a 3 szemű csaj).
A Big Mamos arc meg szerintem az Alabasta történetívhez lesz hasonló, tehát több (vélhetően Big Mam területéhez tartozó) szigeten kötnek ki, ahol először osztagvezetőkkel, ott hagyott helyőrökkel harcolnak, mielőtt a fő csatákra sor kerül. Közben esetleg még Aokijibe is belebotolhatnak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!