24 máj 19, 17:06:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011549 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #630 Dátum: 11 szep 08, 15:08:22 »

Amikor Luffy háta mögött felbukkant Hody, akkor arra számítottam, hogy víz alatt is kap egy taslit, amitől szintén repül pár tíz métert. És végképp nézett volna egyet, talán az is eszébe jutott volna, hogy itt biza nem győzhet. Ennek örültem volna. Mondjuk később akár még be is következhet...
Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #631 Dátum: 11 szep 08, 15:21:57 »

Azért Hodinak kellett végeznie Deckennel, hogy az olvasók is meggyőződhessenek arról, hogy Hodi a királyságot akarja, nem pedig a királyság pusztulását. Nem mellesleg Decken nagyon gyenge lett volna Zoronak vagy Sanjinak, szóval...
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #632 Dátum: 11 szep 08, 16:08:23 »

Hisz csak a szigetet akarja elpusztítani... tényleg nem a pusztulását akarja Nevet

Decken nem csak Zoroéknak, szerintem még Naminak is gyenge, de mint láttad Luffy is 1 oldal alatt verte laposra Hodit, szóval nem kell ilyen 4 saganyi harcba gondolkodni egy Sanji vs. Deckennél, elég 2-3 oldal... egyértelmű, hogy a Mugiwarakat senki sem tudja ott megállítani.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #633 Dátum: 11 szep 08, 16:22:33 »

Talán csak az admirálisok tudnák megállítani vagy Feketeszakáll kalózokkal egy jó parti lenne, de ez még nagyon odébb van... Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #634 Dátum: 11 szep 08, 18:24:05 »

Sok még nem mutatott technikájuk van még közel sem mutatták be maximális erejüket Nevet ennek örülök még sok jó fight lesz ez itt még lapos egy kicsit mert luffy hitelgeti a népet
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #635 Dátum: 11 szep 08, 18:30:20 »

Amúgy, lehet kicsit unalmas, mint Skypiea. Én szerintem, csak a visszaemlékezős rész volt egy kicsit uncsi és gyengének éreztem, de ha ez nem lett volna, akkor nem ismertük volna meg a körülményeket. Kellenek az ilyen magyarázos részek is, hogy az ember tudja mi-merre-hány méter Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #636 Dátum: 11 szep 08, 18:33:59 »

Nekem pont a viszsa emlékezés tetszett benne. Az faja volt. Viszont a többi nem igazán jött be.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #637 Dátum: 11 szep 13, 20:33:00 »

Íme a 639. fejezet angolul:

http://www.mangareader.net/one-piece/639
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #638 Dátum: 11 szep 13, 20:38:46 »

Na végre, erre vártam Zoro vs Részeges kardforgató gyojin Mosolyog Zoro jól szét szabdalja. Mosolyog
Sanji meg jól roston süti azt a nagy bamba Wadatsumit Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 09, 09:38:57 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
renato
Vendég
« Válasz #639 Dátum: 11 szep 13, 20:54:14 »

Bénának érzem az elosztást.Jinbe egyedül elég lenne Wadatsumi ellen, erre odadobják Sanjit is, holott volt még ellenfél a láthatáron.... na mindegy, viszont a következő fejezetben esélyesek még az új képességek Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #640 Dátum: 11 szep 13, 20:57:45 »

Végre Zoro még 1 nagyot villant Nevet Remélem gyorsba lerendezi a részeget Hyozokou-t és Sanji, Jinbei is és a többiek is, akit kell és végre mennek tovább Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #641 Dátum: 11 szep 14, 10:04:17 »

Nos, valóban volt még ellenfél a láthatáron, de azért valljuk be, hogy elég kevés gyojin van, akinek akár szemernyi esélye is lenne a Szalmakalaposokkal szemben.

Az biztos, hogy Hodi bandájából még megvan Dogan, Daruma, Zeo és Ikaros Much.

Daruma egész biztosan Chopper ellen fog harcolni, Zeo illúzió szerű valamit használt, mikor megtaposták, így szerintem Nami lesz az ellenfele, Ikaros talán Franky-val vagy Usoppal küzdhetne meg, Dogannak pedig marad Robin és Brook.

Aki még talán gondot okozhat, az Caribou, akiről már nagyon régóta megfeledkezett a mester, bár biztos, hogy van vele terve. Ezen kívül még talán Hammond és az egyik embere ( mert 3-man voltak, de a 3. az Hyouzu volt ) csatlakozhatnak a harchoz, bár Luffy már lerendezte őket, de azért szerintem még felbukkanhatnak.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #642 Dátum: 11 szep 14, 11:32:19 »

Ez a rész jobban tetszett mint az előzőek. Végre kialakulnak a párok az igazi jó harcokhoz és ez azt is jelenti,hogy lassan vége lesz ennek a szagának. Attól nem félek, hogy nem kapja meg mindenki a magának való ellenfelet mert ez csak úgy az igazi. Arra azért én is kíváncsi leszek, hogy mi lesz a hajóval ha Decken megpusztul mert ebbe a pozícióba biztosan nem marad.
Naplózva
Bereja
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #643 Dátum: 11 szep 16, 16:05:30 »

Üdv.
Jó, hogy végre van időm újra Fórumozni Mosolyog Jól esik itt lenni...
Nos az One Piece mangát és Animét is nyomon követtem.
Szerintem is kicsit lassan indult be az új story, de nem lehetett egyből egy harccal indítani.
Megmondom őszintén nagyon kíváncsi vagyok a mostani harcokra, bár szerintem nem igazán fog most kijönni, hogy ki-mennyit fejlődött.
Arra vagyok még nagyon kíváncsi, hogy a harc végén mit fog lépni a tengerészet Luffy és csapata visszatérésére..  Gondolkozik
Nagyon várom Nevet
Naplózva

Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #644 Dátum: 11 szep 21, 18:19:16 »

Örömmel jelenthetem be: http://mangastream.com/read/one_piece/74977550/1   !!!!!!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!