24 máj 29, 06:01:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018415 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #495 Dátum: 11 jún 29, 21:21:53 »

1, Skypiea nem volt szar egyáltalán, sőt, nagyon is jó volt.
2, Azért nem árt, ha tisztában vagyunk az ellen erejével, Arabastánál, CP9-nál és végül is a Marinefordi csatában is megjátszották ugyanezt, csak akkor éppenséggel volt idejük, mert az ellenek szét voltak szóródva, itt meg azért egy szigeten tömörül mindenki.
Értsd: Mr. 3-vel is sokat szenvedtek és sejthettük, hogy akkor Crocodile mennyire erős lesz. A Cp9 széjjelcsapta a Szalmakalaposokat. Marineford előtt kaphattunk ízelítőt Kizaruból és Aokijiből... szerintem ez korrekt, csak a nép már túl kíváncsi Luffy-ék erejére, és kurv@ türelmetlen, beleértve engem is XDDDDD higgyétek el, kell a felvezető. Animében ez sokkal faszányosabb lesz.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #496 Dátum: 11 jún 30, 18:01:14 »

A szomorú az, hogy túl misztifikálják pár hal képességét. Hiába a pár kapszula hiába az ember feletti erő. Engem a Haki használok és az admirális kaliberű emberek érdekelnek. Azt már látztam, hogy Luffyék képesek elpusztítani egy szigetet.
Itt pedig a cp9 ellenkezője történik majd. Ott Luffyékat csapták meg mint a lovat az elején itt pedig ők csapták meg a konzervbe valókat. Ez a fejezet szerintem egy új társ szerzésére szolgál. Ne hogy már ne legyen egy tonhal a csapatbaxD

Skypiea pedig szerintem dögvész volt az ellenfelek idegesítőek és nyomorékok voltak az egyetlen valamire való dolog a vissza emlékezés volt. Hazug Norland története. Azt ennyi.

u.i. Mikor megláttam Bigmom jelét megörültem, hogy itt döglik és Luffy esetleg bele kóstol egy Yonkou hatalmába, de nem így lett. Így nincs semmi érdekes ezen a szigeten. A Kroko boy azért az elején elég nagy név volt. Elvégre  Shichibukai. A cp 9 is nagy név... viszont itt a legnagyobb név Jinbei aki nem is ellenségXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #497 Dátum: 11 jún 30, 23:21:51 »

Skypiea így utólag nem volt szar , viszont a One Piece mélypontja , ezt meg kell vallani... Sok felesleges anyaggal volt megtűzdelve és Viper... Esküszöm ő volt Oda Hinamoria. -.-"
Az aktuális fejezetek nem olyan rosszak , de igaz ami igaz kell a felvezetés. Nem lehet egyből ellőni minden ászt ami Oda zsebében lapul. Az arc végén vagy új nakama lesz , vagy új. x'D Én legalábbis szeretném , hogy Jinbei leverje Hordyt és utána csatlakozzon a Mugiwara Crewba. Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #498 Dátum: 11 júl 01, 01:19:20 »

Nem hiszem, hogy Jinbei lesz az új társ. Valaki másnak és legfőkébb, fiatalabbnak kell lennie Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #499 Dátum: 11 júl 01, 20:44:46 »

Nem tudjuk meddig él egy Tonhal... Nico Robin és Franky is elég idős. Brook meg már ősleletXD Én is Jinbeire szavazok mást nem tudok elképzelni. Nem ismerünk olyan Gyojint aki elég erős lenne hozzájuk. Mondjuk Jinbeiben meg nincs semmi egyedi. Nem illik a csapatba. A szalmakalapos kalózok mind a kilenc tagjának van valami furcsa heknije. Jinbeinek semmi ilyen nincs.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #500 Dátum: 11 júl 01, 20:51:17 »

Na látod, kell valami furcsa hekni Nevet Nevet
Amúgy így 2 év múlva is köbö 28 éves lehet Robin és Franky is annyi lehet sztem. Brook-ról nem nyilatkozom Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #501 Dátum: 11 júl 01, 21:02:52 »

Robin 30 éves a mangában. Franky pedig 36 éves. Brook meg szerintem a legidősebb lesz mindig a maga 90 évévelXD
Jahhh Jinbei jó fej meg minden, de csak mint szövetséges. Belőle társat csinálni szerintem mellé fogás lenne.
Az új világban már úgy is bejönnek a kalóz csapatok akik segítik a szalmakalaposokat. Elvégre a csúcsra nem érhet fel egyedül. Impel Down és a háború  ezt alapozza meg. A 11 szuper novának is ez a szerepe lesz . Ha Luffy valóban a világ ellenfordul aminek nagy az esély főleg, ha elolvasná a pónigrigffeket.
Lehet furcsának tűnik amit mondok, de  Luffy "hamarosan" kalóz király lesz. Elfogják olvasni a kavicsot és a Gorosei ellen fordulnak majd. Mint kalózkirály  Shanks, Marcoék, Dragon, Buggy, Croco-boy és még sokan követni is fogják és az utolsó felvonás a világkormány elleni háborúról fog szólni. Ha véletlen nem is kalózkirály ként csak egyszerű kalóz kéne ezek az emberek tuti támogatnák. Főleg, ha a világ ellen mennek. Még Mihawk is dezertálni fog szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 01, 21:11:37 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #502 Dátum: 11 júl 01, 21:23:20 »

Azért az még kicsit odébb van, hogy "világháború" legyen. Sztem majd idővel vagy lehet nem is lesz és szépen folytatják az útjukat. Bár, ha így folytatják Mugiwaráék, akkor elképzelhető lenne...
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #503 Dátum: 11 júl 01, 21:43:53 »

Ha a világkormány ellen lesz háború, akkor a forradalmárok se maradnak majd ki. Csak az égi sárkányokat nyírják ki minél hamarább...
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #504 Dátum: 11 júl 01, 22:11:45 »

Jaja, engem már baxotul érdekel, mikor vált már szót Dragon a fiával Nevet Nevet jó lenne már, talán Baltigo-ra eljuttnak Mugiwaráék és akkor majd ott Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #505 Dátum: 11 júl 02, 07:12:07 »

Hiei,a skypiea-s nézeteiddel teljesen eggyet értek mivel az volt az eggyetlen arc az egészben amit a szívemből utáltam,ezt az arcot is kezdjék nagyon szét húzni de ezzel nem is lenne baj,de amikor Luffy Jinbei ellen harcolt nagy csalódás ért hogy nem nyomta le itet egy ütéssel,mert a cxp4(azt a gépet aki Kumára lett tervezve) na azt egy ütéssel le szedte,na de most már ahogy láttuk az események kezdenek fel peregni,de még az a nagy gond hogy a tonhalak mind ugyan úgy néznek ki és fogalmam sincs minek kell az összesset be mutatni,úgy se emlékszek egyre sem Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #506 Dátum: 11 júl 02, 07:39:33 »

Én is csak néhányra emlékszem, a legfőbbekre Nevet Nevet
Engem az idegesített, hogy vagy 5-6-7 fejezeten áthúzták a flashback-et a múltról Otohime királynőről, stb... Igaz, így jobban megismeri az ember, de ennyire szájba rágni áhhh....
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #507 Dátum: 11 júl 02, 09:11:07 »

Kubo lerendezte volna a flashbacket 3 lappal. x'D
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #508 Dátum: 11 júl 02, 11:19:44 »

PErsze mertő, ha 10 embernél többel kell foglalkozni már nem képes történetet is alkotniXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #509 Dátum: 11 júl 02, 14:56:58 »

Szerintem, ha nem is ezen a szigeten, de biztosan lesz halember társuk. A tenger az egyedüli gyengéje a szalmakalaposoknak. Mondjuk el tudnék képzelni egy Tom-san kaliberű emberkét:D aki  meg fel tudott kapni egy hajót a vízről, csak úgy heccből:D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!