24 máj 19, 15:49:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011514 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Dittkee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 26


« Válasz #150 Dátum: 10 szep 14, 14:05:30 »

Oké akkor ne legyen egy nap minden sziget, de egy évnél akkor se utazhattak többet... mert amikor elindultak a szülőfalujukból, Luffy 17 éves volt. És az utolsó moovie-ba(nem tudom ezt írhatom- e ide? smirksweat) Oda azt mondta, hogy ez lesz Luffy utolsó csatája 17 évesen, vagyis, csak max egy év telhetett el... Gondolkozik
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #151 Dátum: 10 szep 14, 17:37:44 »

Azért a moviet nem kell alapnak venni. A hiteles dolgokat a manga és az iró  által kiadott Databook. Ezek tartalmaznak olyan adatokat amelyek hivatalosak. Ám én sem gondolom, hogy egy évnél több lett volna az eddigi eltelt idő, sőt inkább a fele.
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #152 Dátum: 10 szep 17, 19:44:36 »

Jövő héten már lesz manga, vagy csak az után lesz? Kissé elszámoltam a heteket, és nem tudom, hogy pontosan hol szakadt meg a film Gondolkozik
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Hiei
Vendég
« Válasz #153 Dátum: 10 szep 17, 20:13:09 »

Sztem jövő hét után lesz manga.
Naplózva
todi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 12


« Válasz #154 Dátum: 10 szep 18, 14:20:23 »

én meg remélem hogy jövő héten lesz
mert azt írta, hogy négy hétig szünet és a kövi hét a negyedik hét
ha az azutáni héten adná ki akkor az 5 hét szünetet jelentene
szeretném hogyha igazam lenne mert már nagyon várom a kövi fejezetet
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 18, 14:21:18 írta todi » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #155 Dátum: 10 szep 18, 15:45:39 »

Én is remélem, hogy 21.-én bejelentkezik a 2 év leteltével. bow
Naplózva
brian
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #156 Dátum: 10 szep 20, 08:17:45 »

Szerintem meg mutatnak minden tagot, milyen erős, meg stb lett belőlük és lassan majd visszaemlékezésekből megtudjuk mitől, hogyan érték el azt a szintet amivé lettek
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #157 Dátum: 10 szep 20, 15:30:02 »

Nem hinném, hogy ilyenre vetemedne Oda. Inkább a búcsúzásokat és utazásokat, esetleg a találkozásokat fogja megmutatni. Azt, hogy hogyan és mit értek el az inkább a jövő zenéje lesz. Majd néhány harc közben bevágnak ilyen részleteket ezzel is nyújtva a történetet. Én például arra lennék kíváncsi, hogy mi történhetett a világban az elmúlt 2 év alatt? Milyenek lettek az erőviszonyok a csata után? Mi történt a többi kalózbandával, például Shank kalózaival? Mellesleg kíváncsi vagyok, hogy az animében is kihagyják ezt a "két évet"?
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 20, 15:33:10 írta rini67 » Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #158 Dátum: 10 szep 20, 15:44:16 »

Az animében is lessz 2 év de remélem nm fogják annyira nyújtani h X hétig nem lesz anime Nevet én a 2 év elteltében abban reménykedem h Lufynak lesz még 1 ördöggyümije Nevet hátha Nevet és a Lehető leghamarabb találkozzon Shanksel mert most whitebeard halála után ő lett a kedvenc Yonkou tagom és a kedvenc karakterem is egyetemben Nevet Bár kicsit hamarabb érkezhetett volna megvédeni Acet dehát ez van Nevet

Manga meg ha minden igaz a héten!!! Nevet (JEEEEEE) Lesz és végre nem fogom 25 ödjére megnézni a youtubes videókat Nevet
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #159 Dátum: 10 szep 20, 16:53:37 »

Egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy az animében is kihagyják a ezt az időt. Esetleg most úgyis egy hosszabb filler időszak fog következni nemsokára, és ez miatt nem lesz kihagyás ennél a résznél. Amúgy szerintem Shanks nem is akarta megmenteni Ace-t. Egyszer megpróbálta de akkor nem járt sikerrel. Így a felelősséget már letudta. Ő nem szól bele, hogy mit csinál Fehér szakáll,  de a komolyabb vérengzést megakadályozta. Ennyi.

Én is remélem, hogy 21-e után olvashatom de ha nem akkor jövőhéten biztosan. Nevet
Naplózva
brian
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #160 Dátum: 10 szep 20, 22:50:53 »

ha azt vesszük figyelembe hogy Roger legjobb barátja és jobbkeze  Raleight edzi Luffy-t akkor az nem lesz piti, főleg hogy a pasas nagyon komoly, Kizarut is simán lealázta, az pedig nem egy kis dolog. Mindegy, azért arra nagyon kiváncsi leszek, mi lett Zoróból, akit maga Hawk edzett, vagy Sanji, akit Iva-"chan" tanít. Mert akárhogy vesszük a 3 legnagyobb harci erőt Luffy, Zoro, és Sanji képviseli. a Straw-hat csapatot nagy nevek készítik fel a visszavágóra és az új világra
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #161 Dátum: 10 szep 21, 12:48:44 »

Én pont nem tőlük várom a nagy csattanokat. Nami, Usopp, Chooper hármastól. Illetve sztem Franky is sokat tápolodik a többit nem nagyon ismerjük:D.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #162 Dátum: 10 szep 21, 13:17:16 »

Igen. Én is így gondolom. Tőlük lehet várni a legtöbbet fejlődésben mert nagyon lemaradtak  Luffyéktól. Amúgy nem biztos, hogy sokat fejlődtek mert más az irányultságuk, de látványügyileg biztos, hogy náluk vesszük észre legjobban a fejlődést. Egy biztos, nagyon fájna ha most Usopp sokat változna. Én olyan lököttnek szeretem amilyen eddig volt. Nem mondom, hogy a történet végére is ilyen legyen de most még ne. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 21, 14:26:38 írta rini67 » Naplózva
brian
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #163 Dátum: 10 szep 21, 16:12:21 »

Én konkrétan arra vagyok kiváncsi, Luffy képes lett e mindazt a sok teknikát elsajátítani amit Rayleight mondott neki, Zoro hogy képes mindig ennyi sérülés után is némi alvással felépűlni, és Sanji diabolo teknikája is érdekes volt......főleg Sanji az akire kiváncsi vagyok, meg Brook. Namiról tudom hogy nagyon okos, Chopper nem tudom hova tudott fejlődni könyvek és gyakorlat nélkül.... ..na mindegy,Usopp meg érdekes lenne ha valami kigyúrt "beszóltál öreg? azonnal szét agyallak kö....g" fazonná nőtt volna ki. Én pontosan tudom ki mennyire jó, de a 3 ember, ok, 4 ember akire nagyon kiváncsi vagyok, azok akik eddig is olyan miszterikusak voltak.....Lffy, Zoro, Sanji. Franky meg tuti nagyon durva lesz Vegapunk laborjából nem is jöhetne ki másképp. Viszont Robin esete már annyira nem dob fel, elvégre Dragonnal kavart addig míg mindenki más erősebbé gyúrta magát 
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #164 Dátum: 10 szep 21, 16:24:07 »

Nem akarok senkivel kötzekedni, de a zseni abban a csapatban sztem egyértelműen Usopp. Usopp ilyen szemontból erősebb mint Sanji meg Zoro, ha feltud készülni a harra nem veszítene ellenük se. Off end:D.

Jahh amúgy azt olvastam a hónap végén jön manga szal nekem még mindig jövő hét gyanús a dolog.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 21, 16:25:59 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!