24 máj 19, 16:03:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011520 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #75 Dátum: 10 aug 21, 20:34:51 »

Uh, Sabaody után még nem találkoztak? Ez kicsit lehangoló, így hirtelen, de az Impel Down arc eszméletlenül jó, így jelenleg ez kárpótol. xD
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #76 Dátum: 10 aug 22, 12:03:19 »

Szeretnék egy magyar one piece csapatot felszólítani, hogy fejezzzék be a lopást és a hazudozást. Különben olyan ellenséget szereznek aki nem csak az álmaikat tapossa el.

Mi sose mondtuk, hogy nem viszünk mangát. Mindennek meg van a maga ideje. Viszont vannak bogarak akik előszeretettel köpnek ebbe bele:D.
Naplózva
minato chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #77 Dátum: 10 aug 22, 20:00:30 »

Lopás? Ezt hogy érted, ha megkérdezhetem?
És attól még, hogy ti a jövőben elkezdtek valamit, más azt nem kezdheti el most?
Naplózva
Bugatty
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


WWW
« Válasz #78 Dátum: 10 aug 22, 20:02:02 »

Szeretnék egy magyar one piece csapatot felszólítani, hogy fejezzzék be a lopást és a hazudozást. Különben olyan ellenséget szereznek aki nem csak az álmaikat tapossa el.

Mi sose mondtuk, hogy nem viszünk mangát. Mindennek meg van a maga ideje. Viszont vannak bogarak akik előszeretettel köpnek ebbe bele:D.

Ezt pont ti mondjátok akik elkezdték a One Piece feliratozását nevetséges xD (bár Hiei az üzije egy manga fordító csapatnak ment csak ez nekem szemet szúrt)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 22, 20:03:09 írta Bugatty » Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #79 Dátum: 10 aug 22, 21:22:36 »

Na már megint szutykok koszolják a fórumot. Takarodó van. Senki nem kíváncsi erre. Pá.

Hogy ne legyek off: Nem olvasom a mangát. ikszdé
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #80 Dátum: 10 aug 22, 21:31:05 »

szertintem fölös ezen vitázni. nem hiszem h  felszólított csapat eltudja érni valaha is azt a minőséget fordítás terén amit tit tudtok, illetve ti bizonyítottatok, fölös ezen aggódni. most amugy kire gondoltok konkrétan  kik a szutykok?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #81 Dátum: 10 aug 22, 21:42:17 »

Engem nem érdekel ki-mit csinál, csak ne jöjjenek ide általunk nagyra tartott (:]) csapatokból pattogni, mert mi se megyünk át sehova. Persze ezen az íratlan megállapodáson lehet ám változtatni, csak megint nem látom értelmét a háborúskodásnak. kacsint
Attól hogy Hiei beírt egy hsz-t, és? Eltelik pár óra és egyből itt tobzódik mindegyik... lassan benne leszünk a Best magazinban. Minden szavunkat isszák. Nevet Nah én meg felszólítom magamat h nézzem tovább az animét és ne offoljak. Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #82 Dátum: 10 aug 22, 22:23:49 »

Én meg bogarakkal nem foglalkozomxD Már ti nézitek az én hátamatxD és ez örökre így marad. Nem lesz ez másképp semmiben.
Bugatty hazug emberekkel nem fogok vitatkozni. Őszinte leszek egy darab azaz darab munkádat nem láttam még és a csapatodról se hallottam amíg ide nem jöttél verni a nyálad. Én sose mentem oda hozzátok. Szóval te nekem ne papolj inkább mennyél dolgozni vagy még jobban lemaradszxD

Jahhh és engem nem a manga érdekelt. Az vioszi aki akarja. Mi is fogjuk idő kérdése szerintem. Úgyan az lesz mint ami eddig mindenki jön minket köpködni mi meg csináljuk. Ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 22, 22:30:47 írta Hiei D. Legend » Naplózva
DanButcher
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


V.I.P.


« Válasz #83 Dátum: 10 aug 23, 08:26:34 »

Remélem Oda-sensei nem húzza sokáig a csapat mellék történeteit Pirul

Már alig várom a NKWT-s manga kiadását Nevet


Amúgy a Sz@rshop-pal nem kell foglalkozni azért verik itt a nyálukat mert a kutyasz@r se kíváncsi rájuk Nyelvesít Pontosan

« Utoljára szerkesztve: 10 aug 23, 08:27:40 írta DanButcher » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #84 Dátum: 10 aug 23, 09:04:51 »

Kéretik az offolást abbahagyni! Ez nem egy pszichiátriai fórum, hogy idiótákról beszélgessünk rajta! Bízzuk ezt inkább szakemberekre. Szal off end!

Moderátor
Naplózva
chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #85 Dátum: 10 aug 26, 02:00:06 »

Úú, mivel már kijött a manga, így nem spoiler... Nevet
Lesz négy hét szünet - hogyan fogom ezt kibírni? O.o -, aztán pedig egy két éves időugrás. Már most nagyon várom.
A hakiról megtudtunk egy csomó dolgot, a D-ről viszont nem derült ki semmi, az viszont nem semmi, hogy Rayleight milyen erős.
Azt sem gondoltam volna, hogy Hawkeye végülis tényleg képezni fogja Zorot, de úgy néz ki, rosszul tettem. Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #86 Dátum: 10 aug 26, 16:48:20 »

Huh ez a 2 év és Mihawk meglepő volt... amúgy a többi csupa vissza emlékezés. 2 éves time jump vicces lesz alig várom:D.
Elképzelem, hogy a jelenkori Luffy erejével térnek vissza UsoopékxDDD áhhh remélem mindenki über durva lesz nem csak Luffy meg a tucat harcosok.
4 hét szünet? ezt hol olvastad? Én nem találtam semmi ilyet. Utána kell csekkolnom:D.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #87 Dátum: 10 aug 26, 17:11:14 »

nem olvasom a mangát mert még nem járok ott de azért a naruto és a bleach után végig futom és látom ezt a két éves idő ugrást na ez szerintem egy nagyon jó dolog lesz és majd csak ámulni fogtok(4 hét lehet hogy akkor már én is utólérem ) hogy ki mien erős lett  ez nekem nagyon tetszik Nevet
Naplózva
chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #88 Dátum: 10 aug 26, 17:30:47 »

Hiei: az utolsó oldal legalján oda van írva az apróbetűsbe... Nevet
Naplózva
DanButcher
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


V.I.P.


« Válasz #89 Dátum: 10 aug 26, 20:03:22 »

Én se tudom, hogy fogom kibírni ezt a 4 hetet Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!