24 máj 19, 01:33:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 495652 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #2955 Dátum: 13 okt 31, 18:38:06 »

végig toltam ez  a fantasztikus gamet  Nevet csak az a baj h kimart a kabuto vs itachi sage modos kabutot megse kabtam de bent van a több ruha meg minden aki tudja a választ az irhatna köszi
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Nemesis
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #2956 Dátum: 13 okt 31, 19:52:02 »

Sziasztok, segítség kellene nekem.

Elsőnek, letöltöttem a játékot majd meg crackeltem. Fut rendesen, minden ez eddig oké, de ugye  nincs még a Billentyűzet beállítva. Nos, megnyitom a konfigurációt. Rendben, bejön az ablak kitöltöm normálisan, majd rálépek, hogy ok. oké... elindítom a játékot és újra alap beállításon van. Majd, próbálkoztam a másik beállításal vagyis, a képernyő beállításával,  de ugyan úgy nem menti el. Kérlek, szépen segítsetek minél előbb mert nagyon ki szeretném már próbálni a játékot! Nagyon, szépen köszönöm aki hajlandó segíteni.
Naplózva
Ervin198
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #2957 Dátum: 13 okt 31, 20:30:18 »

Sziasztok 1 kérdésem lenne amúgy köszi az onlineos infot :!!!! Mosolyog

narutoval kurama modba hogy kell átváltozni megvan a karakter de nemtudom hogy kell átváltozni
vagy pl narutoval kyuubi modba váltani help pls
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #2958 Dátum: 13 okt 31, 23:27:28 »

Nemesis nyisd meg az option1-et rendszergazdaként (jobb klikk és indítás rendszergazdaként) és úgy állítsd be. Elvileg úgy menni fog.
Ervin a kurama módhoz talán a jobb kart kell feltolni, ha jól emlékszem.

Egész jó játék, bár néhány helyen lerendezték sima vs meccsel az egészet, pl. a Danzou vs Sasuke harcot kiegészíthették volna néhány qiuck time eventtel (fura ez az első eset, hogy keveslem egy játékban  smirksweat). Viszont a hangulata nagyon jó. Egyetlen bajom vele, hogy néha eléggé robot mozgása van az emberkéknek és lassabb a kép, mint a hang az átvezetőknél. Lehet, hogy a gépem korával és tudásával van gondja. Bár fura, hogy a crisis 2, Far cry 3, Tomb raider simán megy rajta, ez meg akadozik (igaz nem eredeti). Szerintem ha lesz rá pénzem beszerzem PS3-ra.
Azt meg tudja nekem mondani valaki, hogy van e olyan része a sorozatnak, amiben a teljes előzményt végig lehet játszani?
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Nemesis
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #2959 Dátum: 13 nov 01, 14:37:14 »

Halli, köszi a segítséget.

Még valami megtudnátok mondani, hogy Multiplayert hogyan szerezem be hozzá, tört verzióra? Reload-os a verzió.

Idézet
Tessék egy Multiplayer crack. Működik tesztelve.
http://www.mediafire.com/download/eclwezba6di2nhb/Naruto.Shippuden.Ultimate.Ninja.3.Steamworks.Fix-RVTFiX.rar

Követelmény:
- Érvényes steam fiók

Telepítést:
- Tömörítsd ki a .rar tartalmát a Naruto mappájába és írd felül a régieket.
- Add hozzá a launcher.exe-t nem steames játékként a steam-edhez
- Steamről indítsd a játékot.
- Jó játékot.

Ez, nekem nem működött. Viszont, már nagyon ki vagyok éhezve a multira.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 01, 14:44:34 írta Nemesis » Naplózva
Ervin198
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #2960 Dátum: 13 nov 01, 14:45:06 »

Shiranai azthiszem félre értettél mindnekinek van egy képessége ami erősebbé teszi pl naruto kyuubivá változik
kakashi sharingant aktivál , madara susanoot hív ezeket hogyan kell aktiválni?
Naplózva
dano913
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24


Én a bosszúálló vagyok!!!


« Válasz #2961 Dátum: 13 nov 01, 18:42:16 »

De jó nektek  Szomorú Ti már végig viszitek az egész játékot én meg még csak nem is játszhatok  Szomorú Istenke se akarja  Neeem
Naplózva
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #2962 Dátum: 13 nov 01, 18:52:48 »

Aki multizik ,annak nem tudom máshogy mondani..feljön az a "hiba" ,hogy "Transmission error"? Ha igen ez pontosan mitől lehet és erre van valamilyen megoldás is már? Mert elég idegesítő,hogy bent vagy egy nyolc fős tornán és a döntőben ez fogad és lópikulát se kapsz. Válaszokat előre is köszönöm.  bye bye
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #2963 Dátum: 13 nov 01, 21:58:31 »

Nincs rá megoldás, nem lehet normálisan multizni.  Szomorú
Naplózva
endeneu82
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2964 Dátum: 13 nov 01, 22:20:08 »

Nem tudom, nekem normálisan működik a multi. Már több meccset is lejátszottam. Csak kár, hogy kevesen vannak akik multizni akarnak.
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #2965 Dátum: 13 nov 02, 00:15:16 »

Azt meg tudja nekem valaki mondani, hogy a supportot hogy lehet a legegyszerűbben kinyiffantani? Köszi. Mosolyog
Naplózva
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #2966 Dátum: 13 nov 02, 13:41:39 »

Csáó.

Afelől érdeklődnék, hogy mégis, hogy a retekbe lehet nyelvet választani/változtatni a játékban?? :'D... Nem a szinkronra gondolok, hanem magára a játékban alkalmazott szövegekre. Nehéz ez az Orosz vagy Ukrán vagy az Isten tudja milyen nyelv és nem is olyan élvezhető, mint pl. egy Angol, amit legalább értek is : D. Someone pls help me!!
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2967 Dátum: 13 nov 02, 14:50:15 »

Én arra az 1 dologra lennék kíváncsi hogy Pc-n optimalizálva lett e az a "hiba"  ami ps3-on és xbox-on is bökte sokaknak a csőrét amikor harc közben beszaggat kicsit a játék "sok support és jutsu egyszerre jelen a harctéren"  Nevet
Én is észrevettem ps3-on és néha elég idegesítő volt főleg online  kíváncsi lennék pc-sek tapasztalták e ezt a jelenséget vagy oda már javították ezt ? Nevet
Ja és még annyi ps3-asok jöhetnétek páran 1 tournament-re mert már unom a sok külföldi majommal a ranked meccseket meg a player meccseket 1 kicsit jó lenne magyarokkal is egymásnak esni :DD
Naplózva

mause55
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2968 Dátum: 13 nov 02, 19:17:34 »

Sziasztok! Lenne egy olyan problémám hogy amiket be állitok billeket azokat nem menti el... akár el inditoma játékot akár nem...és nem tudom mit tegyek... valaki tipp?
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #2969 Dátum: 13 nov 02, 21:38:24 »

Csáó.

Afelől érdeklődnék, hogy mégis, hogy a retekbe lehet nyelvet választani/változtatni a játékban?? :'D... Nem a szinkronra gondolok, hanem magára a játékban alkalmazott szövegekre. Nehéz ez az Orosz vagy Ukrán vagy az Isten tudja milyen nyelv és nem is olyan élvezhető, mint pl. egy Angol, amit legalább értek is : D. Someone pls help me!!

Nekem van egy SKIDROW.ini fájl a főkönyvtárban. Megnyitod és átírod a "Russian" t Englishre. Kb ennyi.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!