24 máj 19, 04:02:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 495673 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
phamerik13
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Válasz #2145 Dátum: 12 jan 01, 05:43:52 »

Üdv, nagyon rosszul ismerem a warez dolgok kiírását és letöltését Box-ra. Valaki adna egy linket a játékról hogy honnan tudnám leszedni, vagy csak a torrent nevét és én rákeresek.. Fő a biztonság :DD Előre is köszi

2 soros szabály van a topicban.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 05, 09:52:56 írta Hiei D. Legend » Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2146 Dátum: 12 jan 01, 11:20:20 »

Ha a Generationra gondolsz akkor avval még kell várnod egy kicsit, ugyanis az még nem jött ki.(február 23.-án jön ki Japánul) Ha viszont a storm 2re gondolsz sajnos abban sem tudok segíteni. Szomorú  Mostanábban nagyon sokat gondolkozok a PTS  Sasukékon, és én arra jutotam hogy szerintem úgy lennének a legjobban megoldva hogy: Curse markos Sasuke jutsuja: Chidori/Katon ultimate jutsuja: Chidori (az amilyen a chunin examos Sasukénak volt, mert nekem annyira nem tetszet az a lila chidori ugyanis olyat nem használt a Naruto során, ha jól emlékszek.) awakeningje: curse mark 2. szint és szerintem levehetnék a fejpántját.  Chunin examos Sauke Jutsuja: Chidori  ultimate jutsuja: Chidori  awakening: Sharingan És az a Sasuke akinek az a csukló szorító félélye van mint inonak a storm 1be jutsuja:Katon  ultimate jutsuja: az valami nagyobb Katon meg egy kombó elötte vagy lehetne az oroszlán ketrec csak azzal talán annyi baj van hogy túl rövid, de ha nem ultimate jutsu akkor én még thrownak tudnám elképzelni. awakeningje: Sharingan. Hát kiváncsi vagyok hogy a CC2es fiúk hogy oldják meg. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 01, 17:05:31 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
phamerik13
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Válasz #2147 Dátum: 12 jan 01, 12:48:36 »

Csak a Storm 2-re Nevet Ne nézzetek hülyének tudom használni a torrent oldalakat, meg mindent (ki nem tudja?O.o), csak mondom olvastam hogy az se mind egy milyen csapat törte fel vagy hogy mondjam Nevet

Ezt még így sem. Küldd el neki pü-ben.^^

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 01, 17:36:50 írta Aes Sedai » Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #2148 Dátum: 12 jan 02, 00:32:21 »

ÁÁÁ nagyon nagy alig várom csak az a nagy bajom volt a atorm2 vel is (nemtom mitől miért) de az egyhez képest a normál fightok nem olyan jók pl az ultimate jutsunál nekem tetszett a nyomkodás és az is hogy különböző erőségel tudtál jutsuzni meg a falon harcolni stb. remélem ez élvezetesebb lesz (lehet azért mert az csak psre adták ki és nem volt anyi munka vele)
A másik fontos dolog hogy az L2 gombnak van egy funkciója nem tudom mi ezen a videón a csíknál van http://www.saiyanisland.com/2011/12/naruto-generations-naruto-vs-orochimaru-itachi-gameplay/ (igen ezt már vki beküldte)
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2149 Dátum: 12 jan 02, 15:01:50 »

Az L2 re lesz leosztva a kawarimi. Vagyis a gen ben nem a védekezés atomra nyomkodásával kell majd kawarimizni hanem lesz saját gombja. Valamelyik nap beraktam a Storm 1 et, mondom megnézem milyen is ez újra és hát pffff, Samat nem értek veled egyet. Az 1 ben annyi volt a jó kb, hogy lehetett választani jutsut a karaktereknek, volt duma a harc elején és az awakeningeknek is volt ultimateje ha átváltozott.

De

A kamera túl közel volt a karakterekhez, jobb a 2 kicsit hátrébtolt perspektívája mert jobban belátni a harcteret. A falon futás értelmetlen, mert az 1. komolyabb pofon után leesel. A jutsu clash-ről nem mondok semmit, az nem is jó nem is rossz, mert egyrészt Iszonyú ritkán sikerül de azért mókás, a jutsuk erősítéséről annyit, hogy úristen. Egy két jutsu olyan imba lesz tőle.... Sasuke kb 90 el szalad, utánadkanyarodik, átmegy a pályán és védhetetlen a chidorija.... OK!

A storm 1 ről most is azt tudom mondani mint régen: Nagyon jó játék volt, de nagyon kiegyensúlyozatlan. Egyes karakterek túl erősek (Gaara, Sasuke, Itachi), mások meg tök használhatatlanok (Chouji, 3. Hokage).

Ez persze csak az én véleményem, de a Storm 2 énszerintem köröket ver az 1 re.

-------
Storm 1
+ Jutsuk választhatóak
+ Harc végi és eleji animációk
+ Awakening ultimatek
+ Ultimate jutsu megtörhető
+ Ingyenes DLC-k
0 Jutsu clash
0 Falon futás van, csak minek
- Kiegyensúlyozatlan
- Unalmas Sztori mód (10 perc ugrálás után semmi újat nem mutat)
- Kevés karakter
- Kevés pálya
- Sound4 csak support karakterek és nincs Haku Zabuza arc
- Minden boss harc ugyan olyan
- Elfuserált awakeningek (Choji mért nem lesz lepke Gaara meg félig Shukaku?)
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 02, 15:02:49 írta Exkirion » Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2150 Dátum: 12 jan 02, 18:52:54 »

Az awakeningek a storm 2be engem nagyon idegesítet, mert volt kb 2 karakter(killer bee, Deidara) akinek olyan volt az awakeningje hogy mondjuk Kankouru ultimatje furán nézett volna ki velük, de akkor mondjuk ha olyan az elenfél megcsinálhatták volna azt hogy más az ultimatje. Itachit azért nem irtam mert amég megy az Ultimate addig megszűnhet a Susanoo. 
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #2151 Dátum: 12 jan 02, 20:21:39 »

Jajjjj de jó...lassan itt van Február 13. és kijön...amúgy voltak a storm 1 ben pl. a rasenganos tréningek...nah azok milyen gagyira sikeredtek....LOL...futkároztunk a fán és ezáltal megtanultuk a rasengant ikszdé ez egy kicsit vicces,mert ha Naruto az anumében igy megtudta volna tanúlni,akkor már a FRS-t is tudta volna ikszdé jó ez lehet kicsit túlzás Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2152 Dátum: 12 jan 02, 20:40:06 »

Hát nem akarom elvenni a kedved de nem február 13 az hanem március 30. A február 13 a japán megjelenés európában csak március végén jön ki a játék. Amerikában asszem március 23 de mire ideér jobban jársz ha inkább megvárod a 30. át.
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #2153 Dátum: 12 jan 02, 22:26:46 »

A 3d ben mászkálás sztem értelmetlen volt az 1 ben. Oké poén 1 darabig de nincs célja mint pl: juss el ide, vagy fogj madarat ilyenek Nevet. A dioramakat el is felejtettem, azok jók de nem dobnak annyit. Az volt a baj az 1 ben, hogy a város a főutcán kívül tök üres és azonkívül, hogy van semmi szerepe.
Az tényleg idegesítő volt hogy csak konohát járhatod be de az aból bébe dolog meg a fáramászás jó volt ha még a tekercsszedés nem.A madarakról meg annyit hogy ott macskavolt de ha egész világot így lehet bejárni ugyértem a fontosabb helyeket a többin meg olyan erdőjáros izé akkor tökéletes lessz
Naplózva
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2154 Dátum: 12 jan 03, 13:27:35 »

Jaj de szép keddi napunk van,(sulitól eltekintve) ugyanis jött egy scanünk.Ami azt mondja hogy TS Naruto vagy kap egy új Ultimatet valamelyik helyett vagy kap egy új Ultimateet és váltható lesz, ez úgy fest hogy úgy kb 70-100 naruto jön a levegőböl egy Rasengannal. Van 2 másik kép is a Homok testvérekről (Garaa,Temari,Kankurou) Akik benne úgy ahogy a Kage summiton is láthatuk őket, Csak még nem biztos hogy rendes Karakterek lesznek így.Óh és emlékeztek még arra a pletykára  hogy majd február 24.-én valahol lehet játszani a 4 kagéval Meg Temarival és Kankurouval, mostmár biztos!! Nevet Remélem hogy majd Kankurou és Temari a Kage summitos arcukkal lesznek benne, ha egyáltalán nem csak supportok lesznek a játékban. Itt a link: http://images.saiyanisland.com/showphoto.php?photo=8943 Jobban megnézve mintha az egyik képen Temari egyedül lenne Gondolkozik Ja és itt vannak a pályák is, hát eddig 35
 egész szép kis szám Mosolyog http://www.saiyanisland.com/2012/01/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-generations-stages/
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 03, 13:28:55 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
samat
Vendég
« Válasz #2155 Dátum: 12 jan 03, 14:00:51 »

Ezek a képek nagyon szépek remélem tanultak a hibákból és lehet majd váltogatni az ultimatet és szerintem ez a soknaruto az égből jutsu olyasmi lesz mint amit a rókaszelídítésnél látunk tehát ez a naruto alakul át narancsmódba és ez az ultimateje  Gondolkozik lehet nemtudom de remélem ennél több lesz
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2156 Dátum: 12 jan 03, 14:30:14 »

Jaj de szép keddi napunk van,(sulitól eltekintve) ugyanis jött egy scanünk.Ami azt mondja hogy TS Naruto vagy kap egy új Ultimatet valamelyik helyett vagy kap egy új Ultimateet és váltható lesz, ez úgy fest hogy úgy kb 70-100 naruto jön a levegőböl egy Rasengannal. Van 2 másik kép is a Homok testvérekről (Garaa,Temari,Kankurou) Akik benne úgy ahogy a Kage summiton is láthatuk őket, Csak még nem biztos hogy rendes Karakterek lesznek így.Óh és emlékeztek még arra a pletykára  hogy majd február 24.-én valahol lehet játszani a 4 kagéval Meg Temarival és Kankurouval, mostmár biztos!! Nevet Remélem hogy majd Kankurou és Temari a Kage summitos arcukkal lesznek benne, ha egyáltalán nem csak supportok lesznek a játékban. Itt a link: http://images.saiyanisland.com/showphoto.php?photo=8943 Jobban megnézve mintha az egyik képen Temari egyedül lenne Gondolkozik Ja és itt vannak a pályák is, hát eddig 35
 egész szép kis szám Mosolyog http://www.saiyanisland.com/2012/01/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-generations-stages/

Az a "70-100  naruto jön a levegőböl egy Rasengannal" az még nem volt benne az animében de aki nem bán egy kis spoilert ha nem olvassa a mangát: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/499/8
Másszóval mostmár jó esély van rá, hogy Naruto tréningje is benne lesz a játékban.

"Csak még nem biztos hogy rendes Karakterek lesznek így" <-- Ezt honnan szedted? Természetesen rendes karakterek lesznek, vissza nem minősítenek karaktereket, Temari meg Kankuro kapott 1-1 pár szép új ruhát, esetleg kankuro valami klassz új ultimatet a Sasori babával.

Az új pályákkal kapcsolatban annyit, hogy szerintem nagyon jók. Bár van 1-2 ami kötelező volt pl: Unraikyou vagy a vas országa, de külön bónuszpont a Mountains graveyard és a Ninja academy pályákért.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 03, 15:18:17 írta Aes Sedai » Naplózva

tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2157 Dátum: 12 jan 03, 15:29:41 »

Exkirion én ez allat azt értem hogy szerintem ez eddig azt mondja hogy supportként biztos, azt nem hogy játszható karakterként is.Viszont ha azt a képet jobban megnézem már nekem is az jön le hogy Játszható karakter  mivelhogy csak Temarit láttni, legalább is én nem látok ott mást mellete, és az hogy pont a 4 kage + ők ketten, ennek nagyon Kage arc Kankourou és Temari szaga van. Még a pályákhoz annyit hogy én egy hulla beváltós pályát várok, ahol az Asuma csapat Hidan(ék) ellen harcolt, és egyben ahol Asuma meg is halt, meg még talán egy Naruto hasa belülről pálya xD is jó lene amikor a kilenc farku ellen harcolt. Meg egy Ao,Izumo,Kotetsu supportnak is örülnék.
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
mohanara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 5


Shinobi


« Válasz #2158 Dátum: 12 jan 03, 20:16:24 »

Sajnos az első naruto ultimate stormmal nem tudtam gémelni. A storm 2 viszont nagyon adja a naruto feelinget jólnéz ki a boss fightok jók a vs móddal is órákat el lehet lenni a haverokkal, de a játék annyira televan kicsi de annál idegesítőbb bugokkal hogy ha azokat nem javítják kihülök. Az biztos, hogy a kawarimi no jutsu +lesz oldva de a generations ba mert a storm2 be pofátlanul sokat lehet nyomni és a játék néha elveszti a verekedős feelinget és arról szól ki tudja gyorsabban nyomogatni a védekezés gombot. A másik amit nem értek, hogy az ultimate jutsut simán ki lehet védeni 1 picit se vesz le a hp ból messziről jön 1 rasenshuriken röhögve kivédi egy 5éves is. A support karaktert behívod de az ellenfél megnyomja a fogást akkor a support nem szabadít ki nem támad még csak be se szól eltűnik és újra várhatod az időt amíg betölt. (lehet hogy csak nekem zavaró de ha már support=segítség akkor abban az esetben segítsen mikor elkaptak és vernek  Nevet) Nekem a 2 jutsu lepattanása sem volt a kedvencem de ezt nem fogják változtatni a játék pörgősségének megtartására hivatkozva Ez nem is akkora baj. Mindent összevetve jó a storm2. De én  várom a genrations-t a hivatalos információk sok pályát karaktert és hosszú story-t ígérnek nemhiszem, hogy csalódni fogunk.
Naplózva

"Használhatunk kardot is, de ha már kard legyen jó nagy és durva. Az mindegy hogy zab-búza vagy más gabonapehelyből szerzitek."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2159 Dátum: 12 jan 04, 17:26:16 »

Kazekage team scan normális minőségben
Ittvan a tegnapi (vagy tegnap előtti) scan normális felbontásban:
http://images.saiyanisland.com/data/589/Naruto-Generations-Sand-kage-Arc.jpg

Ezek után mostmár nem nagyon lehet vita arról h ki játszható és ki nem Nevet
Mindhármuk az. Ja és Kankuro új bábúja Sasori(scoripon) is mostmár tuti.

Ezenkívül mostmár valószínűleg ez lesz a végleges élet/chakra/kawarimi mérő designja is. Szerintem elég szép, valahogy joban mutat mint a storm2-es nem tudom miért.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 04, 17:29:43 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 142 143 [144] 145 146 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!