24 máj 26, 05:08:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 497080 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1140 Dátum: 10 szep 27, 17:06:35 »

http://www.mcvuk.com/press-releases/63413/NARUTO-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-2

Másik (angol) fórumról szedtem ezt most épp, és sok más infó is onnan jön(űberkocka adatbányászok klubbja vagy nemtom), de hidd el amennyi sötét értetlen ember ostoba kommentjét kell ezekhez átolvasnom pfff. Azért van 1-2 jó arc is szerencsére

-nem mártírosítani akarom magam, ezzel annyit akarok, mondani, hogy örülök, hogy ide értelmes emberek járnak.
-blackfire(lejjebb): jézus mivan veled,  ma engedett ki a vérrög a szarkazmusvénádban?
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 27, 17:09:09 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #1141 Dátum: 10 szep 27, 17:06:55 »

Most beszélte meg a játék producerével a dolgokat. Nevet Csak be kellett öltöznie Pein-nek, és már fogadta is. Hmm?
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1142 Dátum: 10 szep 27, 17:18:31 »

"Arany"

Most jött a hír, hogy a játék aranylemez lett, ez nem az jelenti, hogy már megjelenés elött ennyire fogy, hanem, hogy kész az UN "master copy" ami játék eredetije, vagyis az első discre írt végleges változat(remélem nem törik össze). Azért hívják aranylemeznek mert álltalában egy sárga/aranyszínű lemezre írják. Innen már csak másolgatnak, csomagolnak, küldözgetnek stb.
-Szal mostmár új kontent nem kerül a játékba, úgymond kész.
Ez azt jelenti, hogy különböző kevésbé legális oldlakon valszeg 1-2 napon belül letölthető lesz...
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1143 Dátum: 10 szep 27, 18:09:21 »

Sajnos nem, a japánok elég tisztességesek ilyen téren, moziból se lopnak ki filmet, vagy kamerázzák le. Majd amikor megérkezik Európába az első pár csomag vagy Amerikába, kb 1-1.5 hét még sztem.
Naplózva

Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #1144 Dátum: 10 szep 27, 18:29:31 »

Erre most akadtam http://bestreviewscenter.wordpress.com/2010/09/26/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-2/ elvileg tegnapi a hír, nem tudom hogy valós-e mert itt 48 karakter van amit meg itt olvastam az meg csak 44, ugyhogy nem tudom mennyire megbízható
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 27, 18:30:46 írta Ice007 » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1145 Dátum: 10 szep 27, 18:33:10 »

Hátha, bár yondi a fontos nekem hogy ce nélkül is legyen.
Amugy meg hamarosan szerintem is fenn lesz megsoztó oldalakon.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1146 Dátum: 10 szep 27, 19:04:01 »

Sajnos nem, a japánok elég tisztességesek ilyen téren, moziból se lopnak ki filmet, vagy kamerázzák le. Majd amikor megérkezik Európába az első pár csomag vagy Amerikába, kb 1-1.5 hét még sztem.
Igen Tekken 6, 3 héttel hivatalos megjelenés előtt tölthető volt...mintha valami Namco adta volna azt is ki...lehet, hogy a jap verzió nem lesz tölthető, de az USA/EU hivatalosan is hamarabb jön...
Na mindegy ez csak régebbi tapasztalat, de az arany lemez általában elég hamar p2p megjelenést szokott jelenteni.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1147 Dátum: 10 szep 27, 19:04:27 »

Erre most akadtam http://bestreviewscenter.wordpress.com/2010/09/26/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-2/ elvileg tegnapi a hír, nem tudom hogy valós-e mert itt 48 karakter van amit meg itt olvastam az meg csak 44, ugyhogy nem tudom mennyire megbízható

A játék producere(Matsuyama=a japán csávó) megerősítette, hogy 44 karakter lesz(ez nemtom h Lars al együtt vagy nélküle értendő mondjuk szóval max 45), szal a válasz: egyaltalán nem megbízható. AZ valószínűleg csak egy "wish list" vagyis, hogy az író miket szeretne. De íme pár példa:

2. Three tailed naruto (When health bar is red 4 tailed)  <-- B*romság
4. Sasuke (With akasuki costume and his current costume — When health bar is red he can use susanoo but it drains health and depending on the costume he can use curse seal level 2)  <-- B*romság

Najó nem folytatom mert a fele marhaság, főleg a kiemelt részek ezekben szúrtak szemet. Látszik, hogy a faszi az után írta a postot, hogy megnézett 1 trailert és elolvasott max 2 hírt, de, hogy nem nézett kicsit sem utána az biztos.

Ha karakter listát szeretnétek olvassátok ezt: http://naruto.wikia.com/wiki/Ultimate_Ninja_Storm_2

Erről tudom, hogy pontos mert én is szerkesztem (Tobi karakterének hozzáadása, Deidara és Kisame awakening kiírása az én művem pl), gyorsan frissül és csak az van benne amit scannel vagy videóval meg lehet erősíteni.

---------------------------------

"Igen Tekken 6, 3 héttel hivatalos megjelenés előtt tölthető volt...mintha valami Namco adta volna azt is ki...lehet, hogy a jap verzió nem lesz tölthető, de az USA/EU hivatalosan is hamarabb jön...
Na mindegy ez csak régebbi tapasztalat, de az arany lemez általában elég hamar p2p megjelenést szokott jelenteni."


Egyetértek csak az időpontban/sebességben nem de majd meglátjuk.

---------------------------------

Sasuke második ruhája + Az akatsuki kaszása akcióban

Nah hát a 700 tök fölösleges Sasuke videó után itt egy hasznos:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MmE2TcX9Qrw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MmE2TcX9Qrw</a>

Sasuke az egyik megszerezhető ruhájában harcol Naruto ellen(a másik az akatsuki köntös) a video érdekessége, hogy ennek a kosztümnek is a CS2 lesz az Awakeningje mint az előzőnek viszont erről nem esik le a ruha stb. Aki nem tudná hol látta ezt a rucit, azoknak mondom, hogy Itachi ellen harcol ebben a ruhában.

Ez pedig egy Hidan vs Shikamaru gameplay video, jó nézelődést

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jx00N4lc1YA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jx00N4lc1YA</a>
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 27, 19:26:21 írta Exkirion » Naplózva

koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #1148 Dátum: 10 szep 27, 19:22:40 »

Nos, úgy néz ki a verseny valamikor jövő év elején lesz 3 vagy 4 gépen egyszerre a döntő projektoron. A szponzorokkal most tárgyalunk, ami elég valószínű a nagyobb díjak mellé Mondo előfizetés járni fog, plusz lehetséges , hogy az első díj egy nagyon komoly naruto shippuu-s figura lenne  ^^
Ha lesz még valami új akkor majd beírom : )
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1149 Dátum: 10 szep 27, 19:29:30 »

Amugy sok vidi ellenére nem tudtam eldönteni hogy lesz e ultimate vagy csak sima jutsu awaekingben, mivel nem nagyon vettem észre.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #1150 Dátum: 10 szep 27, 19:30:26 »

AZ utolsó a good eater megjelenik boxra is?
Semmi ujjat nem mutatott amugy (
MAx szebb lesz a dragon ball grafikálya, de jó formán ugyan az mint a tenckaichi budokai széria kitaposott utja, mondjuk csak a raggint balstot toltam meg a brust limitet mind2 jó, de a rb 2 ugyan az lesz több kari és enyi :S

Szebb? SZEBB?! Már bocsánat, de a Raging Blast 2 Grafikája UNDORÍTÓ! Rosszul vagyok tőle, és ezt ritkán mondom egy játékra. Én nem az a fajta ember vagyok aki a Grafika alapján ítéli meg a játékot, sőt a legtöbbnél le is szarom, de ez az Árnyékolás Undorító. Nem néz ki olyan animésen mint az első rész. Azért hasonlítsátok már össze a Screenshotokat!

Raging Blast 1: www.gamespot.com/ps3/action/dragonballragingblast/images/0/12/
Raging Blast 2: www.gamespot.com/ps3/action/dragonballragingblast2/images/0/67/

Szerintem undorító és felháborító!
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1151 Dátum: 10 szep 27, 19:32:44 »

Nha jó igazad van, tényleg anime hűbb az leső, nos akkor ugy fejezem ki hogy "fejlesztettek rajta, ami szembetűnőbb változás" remélem igy már helyesebb  Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1152 Dátum: 10 szep 27, 19:42:03 »

Ez nem tom, hogy jön a topicba, de akkor hamár felhoztátok válaszolok, és a válasz NEM! Lesz ez a raging soul rendszer ami = hyper mód a Budokai 3 ból és kész, ennyi. Srácok ne vegyetek dragonball játékot, legalábbis Tenkaichit ne, töltsétek le a 3-at az ér a legtöbbet, ezek már csak újrahasznosított f*sok amikkel kiszívják a pénzeteket. DVD-t se pazaroljatok a kiírására akkor ikább frizbizzetek vele az legalább hasznos időtöltés. Nem is tudom a Bandai miért ad még ki Spike játékot, de ami a legszörnyűbb, hogy látom, hogy youtube on meg máshol van még olyan ember akit ez érdekel annak ellenére, hogy nem csak, hogy semmi új nincs benne (a sz*rrá hírdetett 6 sosem látott karakter meg mind movie B hátsó középszar senkitsemérdekel mellékszereplők amúgy) és még rondább is.

--De szerintem maradjunk témálál, mert az admin urak ránszólnak
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 27, 19:44:28 írta Exkirion » Naplózva

vennyamita
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #1153 Dátum: 10 szep 27, 19:45:35 »

Azt nem tudja valaki hogy majd ki lehet-e választani a karaktereket awaking-ben?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1154 Dátum: 10 szep 27, 19:50:08 »

Ez jókérdés, az 1 ben lehetett ha végig vitted a játékot, illetve a sztori módjának minden sztori küldetését, de itt elég sokat változott az awakening redszer, szal szerintem ez a "megveszed-végigviszed-meglátod" meglepetések egyike lesz.

Pár screenshoot a Pain harcról és Sasukéről akatsuki cuccban

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=I13UiaDuGvo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=I13UiaDuGvo</a>
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 27, 21:06:38 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!