24 jún 17, 09:55:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 509289 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Black Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 50


« Válasz #1155 Dátum: 10 szep 28, 16:09:14 »

Jó kis vidi csak már abba kéne hagynom hogy mindegyiket megnézem mert semmi újat nemfog mutatni a játék Technikai KO Lenne már október.
Naplózva
Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #1156 Dátum: 10 szep 28, 18:51:01 »

Sztori mód ugye másképpen van megoldva mint az elsö részben?Mert nekem eléggé elvette a hangulatot hogy akkor most kiválasztom,betölt,lenyomok egy meccset,naruto örül,és kész,kezdödhet elöröl.
Jó lenne,ha folyamatosan haladna elöre,és pl.:kakashi booss fighthoz a hokage irodájába kellene bemenni,ahonnan egy kis beszélgetés után elindulna a misszió,és nem a menüböl kellene kiválasztani.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1157 Dátum: 10 szep 28, 19:14:43 »

Igen lesz ilyen, igaz konohában nem szaladgálsz teljesen szabadon, de keress rá pár vidire a storyval kapcsolatban.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
co
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #1158 Dátum: 10 szep 28, 19:58:40 »

szerintem lesz ultimate jutsu hiszen ha jól megnézitek a csakra vonalon van egy kis fehér vonal az egybe is igy volt szal logikusan itt is igy lesz szerintem Nevet
Naplózva

Azért a halál sem lehet olyan rossz hely . Még senki nem jött vissza panaszkodni.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1159 Dátum: 10 szep 28, 22:17:49 »

Így van, csak rövidebbek lesznek és kiszedik belőle a gombnyomkodást Elvileg.

Pár új kép a Takáról/Hebiről Pain boss harcról stb

Egyenesen az anime openingből feeling Nevet: http://images.saiyanisland.com/data/535/221115_naruto-shippuden--ultimate-ninja-storm-2.jpg

A maradék 24 itt megnézhető: http://www.saiyanisland.com/2010/09/25-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-2-screenshots/

Aki inkább a videós formát kedveli annak belinkelem azt is:
http://www.youtube.com/watch?v=8XxXMYf_oKg&feature=recentlik

-Megfigyelhető köztük 1-2 kép az ominózus Sztori módról amiről Hunter0154 érdeklődött

Angol Weboldal

Kis érdekesség, hogy megnyílt a játék hivatalos angol weboldala, de semmi csodát ne várjatok tőle, a linkre kattintva megcsodálhatjátok
http://naruto.namcobandaigames.com/Ultimate-Ninja-Storm-2/
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 28, 23:23:18 írta Exkirion » Naplózva

Awokado
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #1160 Dátum: 10 szep 29, 17:18:29 »

Hali all! 2 Kérdésem/kérésem lenne:

1. Ha jól vettem ki az első pár oldalon leirtakból,akkor a Naruto Ultimate Ninja Storm első részéből nem készült XBOX360-ra?
2. Tudnátok nekem javasolni egy Dragon Ball gamet, ami a legélvezhettőb a harcok terén és XBOX360-ra is kiadták?Nevet


Előre is köszi
Naplózva

Awokado, pomidory i Hrabia Pumpernikiel ;-)
Ricsy23
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 110


« Válasz #1161 Dátum: 10 szep 29, 17:27:46 »

Hali ^^
akkor haladjunk sorban Mosolyog
1. igen jól tudod az első rész nem jött ki Xbox360-ra de örülhetsz neki h ez igen ahogy még sokan mások Mosolyog
2. én személy szerint a Dragon Ball Raging Blast-el szoktam tolni Xbox360-on tesómmal rengeteg jó csatánk volt már csak ajánlani tudom mert én/mi mindig elvoltunk vele ^^
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1162 Dátum: 10 szep 29, 19:15:51 »

Mennyire kell Naruto fannak lenni, hogy CC2 tag lehess? Nevet

Kijött egy nagyon érdekes kis 3 perces fejlesztői, videó, amolyan "Behind the scenes" avagy színfalak mögötti CC2 style videó a játékról. (Mivel part1 valószínűleg lesz majd 2 is valamikor)

Nos eddig is selytettem, hogy valószínűleg Naruto fanok a fejlesztők, de azért azt nem, hogy ennyire Nevet, inkább már betegségnek titulálnám a dologot Nevet. Nemcsak, hogy megvan nekik minden shounen jump magazin az elmúlt 3 évből és minden kiadott anime rész is persze eredetiben, de egyesek saját bevallásuk szerint még Narutoval is álmodnak Nevet

Egyébként a videóban van egy rövid kis rész Konan(angyal mód awakening) vs Sage Naruto.

Jó nézelődést, erre tessék(angol feliratos):
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kf5XDplgWjA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kf5XDplgWjA</a>

-Ó és figyeljetek mit beszéltek Narutos fórumokon Nevet Lehet, hogy épp egy CC2 alkalmazott figyel téged Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 29, 19:39:19 írta Exkirion » Naplózva

koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #1163 Dátum: 10 szep 29, 19:31:02 »

Ha figyelnek az jó, akkor üzenem: vissza akarju kkapni a hosszú ougikat, de persze úgy hogy azok is megmaradnak amik most vannak benne a játékban Nyelvesít Nevet
Naplózva
Ricsy23
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 110


« Válasz #1164 Dátum: 10 szep 29, 19:42:28 »

hát ezek aztán nagyon nagy fanok Nevet bár nekem lennének meg így a részek/shonen jump-ok Nyelvesít
amúgy Narutosat én is gyakran álmodok xD
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1165 Dátum: 10 szep 29, 19:50:50 »

@koola

Nekem semmi bajom a rövidebb Ougikkal, a hosszúakat amúgy is uncsi volt látni sokszor, lehet ez jobban működik majd, de ha pluszban benne lennének az poén lenne.
-Sajnos nem hiszem, hogy egy ilyen viszonlyag számukra félreeső fórumot látogarnának és Magyarul sem hiszem, hogy sokan tudnak arrafelé. Nevet

@Ricsy23

Nekem megvan a gépen 400-ig minden manga chapter és minden Naruto rész minusz a sima Naruto minden fillere, még az utolsó részből is kivágtam a fillert programmal, szal megvan tök fillermentesen a sima Naruto, talán 1-2 jelenet maradt meg Nevet
-megjegyzem ennek ellenére soha sem álmodtam még Narutoval Nevet

Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #1166 Dátum: 10 szep 29, 19:52:02 »

Hát ez óriási!
Örülök, hogy ilyen "emberek" készítették ezt a játékot. Nagyon szuper, hogy nem valami hozzá nem értő banda, akik annyit tudnak a Naruto-ról, hogy anime.
Ez most az egyik legjobb hírként hatott rám. Nevet A mai legjobb, az biztos.
Köszi. bow

-egyébként vannak arcok...  Pojén

Exkirion! MSN? Felejtős?
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 29, 19:52:35 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Ricsy23
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 110


« Válasz #1167 Dátum: 10 szep 29, 19:54:37 »

@Ricsy23

Nekem megvan a gépen 400-ig minden manga chapter és minden Naruto rész minusz a sima Naruto minden fillere, még az utolsó részből is kivágtam a fillert programmal, szal megvan tök fillermentesen a sima Naruto, talán 1-2 jelenet maradt meg Nevet
-megjegyzem ennek ellenére soha sem álmodtam még Narutoval Nevet


Hát jó ^^ az se gyenge gyűjtemény hallod-e Mosolyog de hogy még nem álmodtál? :O azt nem értem hogyan nem Mosolyog csak akarni kell meg egy jó kis jutsut betolni mielőtt elalszol xDD
am nekem is van jópár manga részem de nem annyi mint neked csak a mostanitól vissaszámítva olyan 100 körül  smirksweat
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #1168 Dátum: 10 szep 29, 19:57:59 »

Ez a vidi téll király-és leleplezte a feltételezéseim, hogy Naruto bölcs módban tényleg egy ruha és abból alakul ki a 6 farkú.Csak annyit nem tudok hogy vajon ugyanazt tudja-e mint a 4 farkú vagy nem.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1169 Dátum: 10 szep 29, 19:58:37 »

@Ricsy23

Nekem szerintem pont az utolsó 100 hiányzik, ha véletlenül angolul van meg akkor átküldhetnéd valahogy Nevet
-nem az, hogy nem szeretem a Naruto kunos fordítást csak nekem az angol jobban átjön megszokásból.

@dosreis

Én erre már nagyon rég gyanakodtam(mármint, hogy a sage mód az alapruha és nem awakening), amúgy hát ez jó kérdés, valószínűleg nem teljesen ugyan azokat fogja tudni, külömben nem lenne értelme 2 külön karakternek csinálni őket. Sajna a 6TK módról még keveset tudni, de az biztos, hogy az anime változatánál szebb lesz.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 29, 20:01:59 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!