24 máj 26, 05:06:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 497079 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #1125 Dátum: 10 szep 26, 20:15:04 »

háát nagyon úgy tűnik.... am akkor most pontosan mivan?? végig viszem a stori módot azt kapok 44 karaktert azt ennyih? semmi extra?  Ohh My God
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1126 Dátum: 10 szep 26, 20:36:19 »

Végigviszed a sztorit az 15 óra ha nem szarakodsz semmivel csak a szükséges dolgokat csinálod meg, ha gyűjtögetsz stb akkor ~30, eközben megszerzel új karaktereket, tárgyakat, ultimateket, ruhákat stb. Ezermillio dolgod lesz közben és tuti nem fogsz unatkozni, ha ezzel végeztél ottvan az Online amivel ha nem is örök időkig, de egy jóideig biztos elvagy. Ha letöltöd és ez miatt nem tudsz netezni xbox360-on és ez miatt ez a mód neked nem fog menni akkor ez van te akartad flashelni a boxot tudtad, hogy ez lesz. Plusz karakterek DLC formályában nem lesznek egyenlőre de bármi másra valószínűleg lesz DLC(úgyse bírják ki h ne legyen Nevet).

-Nem nagyon értem mi mást akartok még. Az ultimate-ek kicsit le lesznek rövidítve, de így mangahűek lesznek nem túltápolt baromságok(Tsunade miatt kitör a vulkán-os marhaság stb), ezenkívül a gombnyomogatós rész valóban nem lesz, cserébe a support karikkal mindenféle kombót és egy Csapat ougit is lehet nyomni stb. Lényegében sokkal több dolgot tehetsz csata közben a karaktereddel mint az 1 ben vagy a régebbi UN játékokban. Amúgy 44 karakter az rohadt sok az UNH3 ban sincs több ha összevonod a sasukéket Narutokat Paint és a Kabutokat szóval nemtom mi a baj.

Ezekívül nem tudom mit értesz "nyomkodós durvaság" alatt, de ha azon a 4 másodperces gombnyomkodós dolgon nyavajogsz miközben az előző játékok kontentjének többszörösét kapod, hát a te bajod. A DLCkkel eddig is csak a baj volt, az előzőhöz volt akkor az volt a baj, hogy nem tetszettek(ez nem itt olvastam amm), most nincs most az a baj, necsináljátok már Nevet. A pénzetekért/letöltésre várásért, megkapjátok az eddigi legszebb grafikájú legbővebb tartalmú, legmangahűbb Naruto-s játékot.

Ami kikerült a játékból az a gombnyomkodás, meg a falonfutás, ellenben egy igen hosszú listányi dolog van amit feljavítottak, vagy új, stb. Tény, hogy attól még ez sem lesz tökéletes játék, de biztos, hogy a legjobb lesz az eddigiek közül szerintem. Nyílván nem lehet minden benne, valahol kompromisszumokat kellett kötni, most épp az ougiknál, vagy a falonszaladásnál(online mód miatt), ez van.
Naplózva

koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #1127 Dátum: 10 szep 26, 21:12:05 »

Engem csak az zavar, hogy nem képesek felfogni, még mindig sok ember van akit nem érdekel az online (pl engem ), és emiatt ilyen drasztikus változásokaz kellett eszközölni? Akkor megtehették volna azt. hogy a nagy ougikat nem lehetett volna online mode-ban használni csak vs ben mondjuk. Én nemtom ti hogyvagytok vele, de én pont ezt a "tápolgatást" , menőzést szeretem a shounen animékben, sztem ez egy alapvető stílusjegy... Kár érte, az accel 2-es ougik többsége legendás, pl Itachi-Kisame közös vidi, Sasuke-Orochimaru közös vidi, accel 3-ból Minato, Gaara vagy még sorolhatnám, szal azért sztem ez már a paci másik oldala hogy Gaara ougi-ja egy valósidejű homoklavina az eddigi szokásos " sabaku taisou" helyett, és nincs a végén a tipikus :" kore de owari da":/
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1128 Dátum: 10 szep 26, 21:16:23 »

NHa most valaki nyugtasson meg hogy minatoval az is tud játszani aki nem fog rendelkezni a colelctors editionnal, nem csak az ő kiváltságuk lesz.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1129 Dátum: 10 szep 26, 21:24:57 »

Épp ez az, hogy amik most lesznek a játékban azok a mangahű Ultimatek és nem azok amik eddig voltak, egyébként meg az eddigi ougik közük kb azok voltak a jók meg amiket mindig szivesen nézett az ember amiket felsoroltál, meg a Storm1 ben volt pár jó. De mondok mást, igen tök jó a baromi hosszú meg látványos ougi úgy 1 hétig, utána már semmi újat nem látsz és ha épp egy szoros csatát tolsz akkor úgy leszel vele, hogy "wááh na most megint nézhetem ezt végig", de ha nem is egy hét után de egy idő után elöbb utóbb tuti. Én pl amikor az accel 2 vel játszottam sokat régen, és mondjük öcsémmel toltok akkor az ougik alatt ittam meg helyezkedtem stb, egyikünket sem érdekelt már egy idő után mert már 100x láttuk. A gombnyomkodásnak is megvan az a hátránya, hogy tuti lemaradsz az ougi elejéről mert a gombokat nézed, vagy pl a storm 1 ben iszonyat rosszul is lehetett látni őket.

--ezzel most nem azt akartam mondani, hogy ez jobb lenne vagy, hogy rosszabb, csak felsoroltam a hátrányait is a hosszabb ougiknak. Egyébként nekem tetszenek ezek az ultimatek is, főleg, hogy olyan csapat ultimate-et kombinálsz össze amilyet akarsz és azok már bőven vannak olyan hosszúak mint pl az UNH3 ban, még a legrövidebb is.

@Batai15

"NHa most valaki nyugtasson meg hogy minatoval az is tud játszani aki nem fog rendelkezni a colelctors editionnal, nem csak az ő kiváltságuk lesz."

Fogsz tudni nyugi, csak valami gyökér rémhíreket terjeszt a youtube-on. Amikor bejelentették a CE-t meg lett mondva, hogy megszerezhető lesz amúgy is, a CE kód csak unlockolja
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 26, 22:34:31 írta Exkirion » Naplózva

ggeerryy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #1130 Dátum: 10 szep 26, 22:24:40 »

"nyomkodós durvaság" .... nah én itt a hosszabb ougikra gondoltam .... én mindig imádtam mindegyiket a régebbiekben és nem untam őket és nem helyezkedtem közben hanem próbáltam hárommal többet nyomni ikszdé igaz utána mozi de az a megérdemelt mozi volt mondjuk a storm 1 ben már tök jól kikerülték ha sikerült többet nyomni szóval én meg ezt nem értem hogy miért lenne unalmas Nyelvesít de igazad van biztos is hogy több mindent lehet majd kihozni ebből a részből főleg a kombinálható ougik miatt is meg ha lesz több rövidebb ougik az is elfogadom majd próbálom úgy felfogni mintha az ultimate ninja 3al nyomnám mondjuk ott is volt nyomkodós rész de lényegesen rövidebb lett .... majd a storm 3 ban ikszdé
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1131 Dátum: 10 szep 26, 22:33:53 »

Hehe, Storm 3 az még nem most lesz. Ha azt veszük, hogy a játék Nagato halála után ér ugye véget, gondolom ott ahol Naruto-t üneplik (én pl baromira örülnék neki, ha az utolsó küldetés az lenne, hogy vidd el Konan virágait és a Könyvet Jiraya sírjához), és az anime akkor lesz 2-3 résszel előrébb a manga kronológiája szerint és ebben benne lesz ugye 3 évnyi shippuden, szal úgy 3-4 évnyire saccolom a kövi részt, az elött ne nagyon várjátok Nevet

De szerintem egyenlőre hagyjuk a 3 at a 2 sem jött még ki :3
Naplózva

ggeerryy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #1132 Dátum: 10 szep 26, 22:50:07 »

 Nevet poén volt a végére Nevet .... így van foglalkozzunk inkább a 2vel  Pojén bow
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #1133 Dátum: 10 szep 27, 12:02:31 »

Jajj, ne idegesítsetek már! Storm 3?  Technikai KO

LOL, jobb lett volna, ha ez a játék a Naruto vs Kakuzu-ig megy, aztán 1 év múlva kiadták volna a Pein-ig? -más platformokon sokszor így csinálják, megtehették volna itt is.
Ez a Storm2 ez így a jó, a teljes Shipuuden sztorit körbeöleli, nem lehet már csinálni 3-at. Max 3-4 év múlva, de addigra meg már kiöregedek szerintem ebből az egész mániából. Nevet  A másik meg, hogy ki tudja erre mi lesz a licensszel. Nem e veszi meg az UBISOFT, vagy valaki, és akk még1 Shipuuden elejétől, vagy akármi lehet... smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 27, 12:03:40 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1134 Dátum: 10 szep 27, 12:04:22 »

Hát a Naruto-t akkor is végig olvasom ha még 3-4 évig megy a manga, a játékot meg úgy is megveszem aha fun-nak néz ki szal nem biztos

Itt egy újabb vidi, nekem gőzom sincs mi van benne, némi Hidan gameplay-t láttam véletlenül csak(nem akarok több spoilert traileren kívül) de állítólag érdekes. Ha igen akkor a kredit megy Blackfire-nek, hogy felhívta rá a figyelmem.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MCtqtSbiVY8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MCtqtSbiVY8</a>
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 27, 12:48:28 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #1135 Dátum: 10 szep 27, 12:51:28 »

Sztori módból meg mutatja egy kicsit a "szabad mászkálást", meg jah... Hidan elleni harc, meg Naruto vs Kakuzu harc eleje (vége az előző oldalon lévő vidiben van).  bye bye
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1136 Dátum: 10 szep 27, 16:42:59 »

"Arany"

Most jött a hír, hogy a játék aranylemez lett, ez nem az jelenti, hogy már megjelenés elött ennyire fogy, hanem, hogy kész az UN "master copy" ami játék eredetije, vagyis az első discre írt végleges változat(remélem nem törik össze). Azért hívják aranylemeznek mert álltalában egy sárga/aranyszínű lemezre írják. Innen már csak másolgatnak, csomagolnak, küldözgetnek stb.
-Szal mostmár új kontent nem kerül a játékba, úgymond kész.
Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #1137 Dátum: 10 szep 27, 16:44:44 »

És ez a lemez megrendelhető a 3201-3331-es telefonszámról. Ugye? Nevet
Vagy esetleg személyes átvétellel tőled?  Hmm?
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1138 Dátum: 10 szep 27, 16:51:36 »

Szerintem ennek a lemeznek az lesz a sorsa, hogy többezerszer lemásolják, utána bekerül a cég központjában egy vitrinbe. Valószínűleg nagyon sokba kerülne neked megvenni Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1139 Dátum: 10 szep 27, 17:00:51 »

És azt honnan tudod amugy exkirion? Van 1 tikos embered ott mint aki informál? mint jiraiyát az akatsukiról valaki? xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!