24 máj 19, 01:56:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 495666 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1065 Dátum: 10 szep 22, 20:02:17 »

flashelt xboxal ugyan kockázat van lájvon játsznani eredetivel mint másoltal...lehet de csak saját felelőségre.
A gémről...még katagóriájában sem a legjobb. ha 1-1 es bunyóst nézünk a tekken a doa a soul calibur esetleg a SF vagy MK simán lekörözi bármelyik narutós gémet, ha esetleg mászkálós játékról beszélünk, szerintem elég a Devil May Cry vagy esetleg a Ninja Gaiden címeket leírni nem beszélve a God of War-ról.
a demó alapján semmit nem fejlődött olyan mint az eddigi összes animéből/mangából készült játék, elején nagyon látványos, későb a túlegyszerűsített momentum alapú kombórendszer miatt unalmassá váló játék lesz. Mivel a shippuden története még a még az alap narutónál is statikusabb, gyaorlatilag beszélgetés, harc, beszélgetés nem tudom, hogy mivel fognak tudni játékidőt csinálni, félek, hogy rengeteg töltelékharcal, ami a videóbetétek nélkül sablonossá vállnak (gyorsan nyomod a kört és úgyis nyersz), és idióta minijátékokkal ami meging kell mint púp a hátamra.
Mindegy a játék a rajongóknak készül, nekik az elég, hogy benne van pain vagy naruto...nem kell több, elég karakterenként 3 kombó két spec mozgás meg egy ulta és máris boldogok. Taktika játékmenet senkit nem érdekel, O-O-O-O osz megy a kombó valamilyen.  Előbb utóbb nyersz mindíg...
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1066 Dátum: 10 szep 22, 20:36:48 »

Naont erről ssszólna dolog neked a black ops lesz  nekem a naruto.
Ez csak 1 -1 vélemény , emberek vagyunk nem egyformák. Amm én is várom a black opsot .
Egyébként kornel őrülnénk sokan ha nem húznád le alaptalanul a játékot!
Nha jó én is mondjak valamit a szeretett fight os játékokról.:Soul calibur 4 , tekken.:
Rém unalmas 2 ember van a pályán bonyolult kombó rendszer, kevés pálya  és még kevesebb látványosság.
Semmi értelme  hogy lehet fejre hasra, lábra ilyen helyekre támadni, stb. Nha akkor az meg a másik véglet. Ha már a játékok lehúzásánál tartunk. TEkken meg még roszab arról inkbább nem is beszélek.
Stb.
Jó lenne ha nem állandóan a játék szapulása menne, arra ott van a melyik a leg roszabb játék  topic.
Most emberek vagyunk nem vagyunk egyformák ezt igazán be lehetne látni. Én tesztelőkén a verekedős játékokra adnék csekély 6 pontot. Elhiszems biztos jó játékok, de csak harc core gamareknek mint amilyen valszeg te is vagy.
Most az menyivel jobb h hónapokig tanulod a combókat ? az elején attól elmegy az ember kedve, hogy jáccon vele mert 1 értelmes combot nem lehet kivitelezni. Szerintem akkor ez sem jobb.
Hangsúlyozom tuti jó játékok de nem nekem és sokaknak,   ls fordítva is.
Szóval ha lehetne nem kellene csak állandóan azért ide írni, hogy ez bizony menyire 1 nagy kalap*************
Ezzel csak minket idegesítesz provokálsz.
Remélem meg érted hogy nekünk akik várják, akiknél eleve el van könyvelve a 9-10 pont azoknak ez eléggé szemet szúr.
Nha de mondjuk én tudom reálisan is nézni a dolgokat a játékkal szembeni elfogultságom ellenére, mert anno a 2 boxos narutót is vártam és csalódban. Nha majd ha végig tolom akor meg mondom hogy  igazad van e vagy sem.

u.i:Javítva a helyes írási hiba, köszi exkirion hogy figyelmeztettél(nha jó hamar felkapom a vizet ennek eredménye volt)

Amúgy tényleg nem lehet 1 kategóriába sorolni.
Nézzük meg jobban.:
Autós játékok.:
-simulátor(F1, nfis shift stb)
-Arcade-Többi nsf
Verekedős
-Simulátor (mondjuk mma, vagy fight night round, vagy pedig az ufc)
-Játék termi (javitsatok de igy tudom) Mondjuk Mk, sc4, tekken stb
-hack&slash(dmc4, bayonetta , és szerintem a narutó is ide tartozik)
Lövöldözős(shooter)
-Fps/taktikai mondjuk 1 rainbow six , Másik véglet cod
-Tps/gears of war1-2
Nos ezzel csak azt szeretném demonstrálni hogy vannak a nagy játék stílusok , de azon belül több al kategória, látható hogy mindegyiknek meg van a maga királya, de nem hasonlítható ösze egy másik alaktegória beli "társával"
Mert milyen is lenne a pl a cod, tps be? és a gow fps be?
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 22, 21:23:58 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1067 Dátum: 10 szep 22, 20:52:24 »

flashelt xboxal ugyan kockázat van lájvon játsznani eredetivel mint másoltal...lehet de csak saját felelőségre.
A gémről...még katagóriájában sem a legjobb. ha 1-1 es bunyóst nézünk a tekken a doa a soul calibur esetleg a SF vagy MK simán lekörözi bármelyik narutós gémet, ha esetleg mászkálós játékról beszélünk, szerintem elég a Devil May Cry vagy esetleg a Ninja Gaiden címeket leírni nem beszélve a God of War-ról.
a demó alapján semmit nem fejlődött olyan mint az eddigi összes animéből/mangából készült játék, elején nagyon látványos, későb a túlegyszerűsített momentum alapú kombórendszer miatt unalmassá váló játék lesz. Mivel a shippuden története még a még az alap narutónál is statikusabb, gyaorlatilag beszélgetés, harc, beszélgetés nem tudom, hogy mivel fognak tudni játékidőt csinálni, félek, hogy rengeteg töltelékharcal, ami a videóbetétek nélkül sablonossá vállnak (gyorsan nyomod a kört és úgyis nyersz), és idióta minijátékokkal ami meging kell mint púp a hátamra.
Mindegy a játék a rajongóknak készül, nekik az elég, hogy benne van pain vagy naruto...nem kell több, elég karakterenként 3 kombó két spec mozgás meg egy ulta és máris boldogok. Taktika játékmenet senkit nem érdekel, O-O-O-O osz megy a kombó valamilyen.  Előbb utóbb nyersz mindíg...

Ne hasonlísd légyszives ezt egyik álltalad felsorolt játékhoz sem mert teljesen más kategória. Egyébként ha engem kérdezel a Tekken egy idegesítő sz*r 0 személyiségű karakterekkel a DoA ugyan ez, a Mortal Kombat klassz de tök más yattara yattara.
--Ezekhez a játékokhoz nincs értelme hasonlítani mert más kategória. Azok mind mondjuk úgy mély harci engine-el pro fighting game nek vannak szánva miközben a Storm2 azért inkább casual játék és lehet, hogy egyszerűbb az irányítása de ezt a csak a kört kell nyomni dolgot légyszi felejsd már el mert egy marhaság, a játék közepén-végén megesz az ellen reggelire ha csak a kört nyomod erre most beveszek egy ciánpirulát mert az 1 ben is így volt. Amúgy meg nem azért de hatalmas pro fighting T0ekkenben és a Mortal Kombatban is nem 1x vertem már egy úgy llent, hogy 2 gombot nyomtam. Korábban említettétek a Dragonballos játékot, hogy abban jobb a harci engine, nah ja jó vicc, 5-6 harc után annyira egyforma benne minden csata, hogy nyertem már csukott szemmel is Nevet (nem poén, tényleg).
Az általad felsorolt "mászkálós" játékok amúgy mind hack and slash-ek amiknek semmi köze a Storm 2 es játékmenethez, úgyhogy ezt haggyjuk.
A demóval kapcsolatban érdekelne te melyikkel játszottál, mert én annak ellenére, hogy a kiadott demó igencsak le volt butítva a végleges vagy akár csak a gamescom verzióhoz képest így helyből vagy 5-6 újítást tudnék mondani az 1. részhez képest csak magában a harcban a cutscene elött, de mindegy....
Külömben a sztori nem hiszem, hogy repetitív lenne, elég sok munkát öltek bele, ha megfigyeled szinte minden trailerben agyonreklámozzák a sztori módot, a boss harcok pedig 100x jobbnak nézek ki mint az 1 ben.

Neharagudj kornel, de amiket elmondtál a fele tök hülyeség, és nem azért várom a játékot mert az évezred játéka lenne és nem is lesz, de egy Casual-abb Fun játék lesz amitől nem kapsz Agyf***t 10 perc után mint pl a Tekkentől (Jinpachi és társai). Hogy mennyire lesz unalamas? Nos ehhez csak annyit fűznék, hozzá, hogy nekem meg van a Storm1 és az UN5 is és mai napig szivesen előveszem őket, mert szórakoztató pont ugyan olyan módon mint a SC4 is (ami szerintem egy nagy csalódás volt a 3 hoz képest amúgy) és ahogy ellenben pl a Tekken vagy a deadly alliance óta a MK nem az(kivéve a shaolin monks).

Nem akarok veled erről vitatkozni tovább, mert 1 demó alapján és egy halom noob álltal játszott gameplay videó után ítélsz meg egy játékot ami még ki sem jött és olyan játékokkal hasonlítgatod amikkel még a műfaja sem egyezik (ráadásul az álltalad felsorolt ilyen játékok fele egy f*s szerintem, Tekkennel az élen amiből a Tag tournement volt az uccsó jó).
Ezt megveszed/letöltöd leülsz elé és egyből szórakozol 1-2 perc után nem három napig a practice menüben tanulsz kombókat, a karaktereknek ismered a történetét tudod kitől mit kéne látnod, és a fejlesztők igyekeztek is ezt minnél jobban visszaadni.
Utolsó mondatként megjegyezném, hogy én nem azért várom a játékot mert Naruto, hanem azért mert tudom, hogy fun lesz és le fog kötni, akármennyire is nem egy SC vagy MK szintű harcrendszere lesz de cserébe nem kapok 5x idegbajt mire végigviszem. Bár szerintem mi ketten örökké vitatkozhatnánk erről a játékról, akármennyire is kritikus vagy én azért örülök, hogy a sok pro mellett van egy kontra is a topicban, meglátjuk 3 hét múlva kinek volt igaza Nevet

Félreértés ne essék nem haragszom rád meg semmi csak nagyon nem értek egyet, ha esetleg lekezelő lettem volna vagy valami akkor bocsánatot kérek ez csak az én véleményem és a tények.
-EDIT:
-huhh látom kemény ellenállást kapott a postod Nevet Mondjuk megértem a szokásosnál is kritikusabb voltál ikszdé
-Batai lécci javísd ki a helyesírási hibáid mert láttam már szólt érte 1x 2x az admin, köszi.
-Ha már lődözős játék én a Vanquisht várom, a CoD a 2 óta hidegen hagy. Time splitters 3 nál úgyse csinálnak jobb fps-t Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 22, 21:03:26 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #1068 Dátum: 10 szep 22, 21:10:33 »

HÜ-LYE-SÉG!
Az Ubisoft Xbox360-ra kiadott 2 Naruto játékot is a Tekken-hez hasonlító harcrendszerrel.
 Gyerekeknek való játék lett belőle. -.-" ---> Visszaadta a hangulatot normálisan???K**VÁRA NEM!

Most akkor őszintén. Miről beszélünk?
Ez az a jelenlegi technika által a lehető legjobb harcrendszer egy NARUTO játék kivitelezéséhez. A 2 játék Xbox-ra nem ért annyit, mint az az egy PS3-ra.

Kornel, még1x megkérlek, meg nem csak téged, hanem mindenkit, hogy október 15ig ne szidjátok, csodáljátok annyira ezt a játékot. Rakunk ki új híreket, friss cuccokat, azokat lehet kommentálni, kérdést feltenni ilyesmi, de véleményt alkotni a TELJES JÁTÉKRÓL óriási nagy hülyeség.
Magamból kiindulva pl.: Guitar Hero. Ahogy néztem róla a vidiket nagyon nem tetszett, mindent mondtam rá. Kipróbáltam, és hoppá. Ez még is jó! -kellemeset csalódtam

Egy kis "ajándék":

Tokyo Game Show 2010 csajok:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=H8jdYWd4fgs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=H8jdYWd4fgs</a>

Ezt a játékot pedig ugyan az a fejlesztőbrigád készítgeti, mint a NUNS2-őt:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1PCDxS8uJFQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1PCDxS8uJFQ</a>

Ezt pedig akkor már "pofátlanság" lenne kihagynom...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=K7TWrgCN0jM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=K7TWrgCN0jM</a>
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 22, 21:15:39 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1069 Dátum: 10 szep 22, 21:14:24 »

Köszönöm, valami ilyesmit karatam én is kihozni a dologból, csajok és az asura's wrath nélkül.

Amúgy már sztem linkeltem, de itt: http://www.bandaigames.channel.or.jp/list/naruto_storm2/movie/index.html

Fennt van minden trailer. a 6. trailer ami irónikusan 6 perces lesz valamikor a közeljövőben várható, lehet csak kövi hónap elején.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 22, 21:19:11 írta Exkirion » Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1070 Dátum: 10 szep 22, 21:22:44 »

A két xboxos narutót a világsajtó  jobb játéknak tartja mint a stormot, legalábbis nem rosszabnak semmivel ehhez elég elolvasni az ign, gamespot edge értékeléseit..és az egyik kolega írta, hogy azokban is csalódott, az elvárások, és a képzelet amilyen szerintetek ez  játék és a valóság két külön dolog lesz.
Csak ezért írom amit írok, hogy lehűtsem a gyerekeket néha, mert nagy csalódás lesz a vége, mint pl a most megjelent F1 2010-el mindenki mint messiást várta, most meg csak pislognak, hogy mekkora szar lett...nem lett szar csak nem olyan mint amilyennek elképzelték.
Aki játszott Naruto ultimate ninja játékkal az tudja mien lesz, én ps2-őn próbáltam egyet kettőt, az egyiket végig is vittem, mivel a másik is tök ugyan olyan volt mint az előző beleuntam. PS3-ra az egy nincs meg, nekem pénzt nem ér.
Sztori mód, nem tudom nagyon lelkesednek...meg ígérgetnek, de lehet, hogy én emlékszem rosszul a Shippudenre, valahogy nem igazán történik benne megjátékosítható dolog, van beszélgetés, utána egy harc, utána megint beszélgetnek, nincs igazán cselekmény amivel játékidőt lehetne csinálni, egy főnökharc tartson 5 percig, utána idegsítő, de közte mi lesz...majd meglátjuk, félek az arctalan banditaveréstől, és a rámenkihordástól...
Mellesleg
Tekken 6 szerintem is fos lett, de volt 5 kiváló része előtte, nekem egyébként a DOA4 a kedvencem, a SC4 és a VF5
egy szar na mindegy...  És igen HC játékos vagyok, tehát kevés játékkal játszom, de azokkal sokat, és már nehezn emésztek meg új dolgokat.


Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #1071 Dátum: 10 szep 22, 21:34:43 »

Nagy részben egyetértek veled, de...
A 2 xbox-os harcrendszere olyan egyszerű volt, hogy még egy kisgyerek is nyugodtan tudott vele játszani az első pillanattól kezdve. Tiszta Tekken féle harcrendszer.
KIVÉTEL:
A jutsukat nem volt könnyű megcsinálni, és amikor benyomtad, az téll jó volt. Grafikailag meg jobb volt a Storm-nál.
Nekem nagyon tetszett mind a két játék, és haverokkal még ma is néha elő tudjuk venni.

Viszont a Storm az egy más tészta.
Nézzünk csak körbe?  Hümm-hümm
Mi jön Xbox-ra is?
A Storm. Nem az UBISOFT-os Naruto, hanem az a játék, ami nagyobb sikert ért el a célközönségében.
Mert komolyabb játék, mint az a kettő együtt.

Ha valaki Naruto miatt akar konzolt venni, az leginkább PS2-őt, de másodsorban Xbox-ot vegyen szerintem. Nevet Ezzel választ is adtam arra, hogy Naruto 1 + Naruto 2 > Storm. Külön-külön viszont teljesen esélytelenek...


A F1 2010 nekem tetszik. Azért, mert ennyit vártam el tőle. Se többet, se kevesebbet. Sztem fasza lett.  bow
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 22, 21:38:34 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1072 Dátum: 10 szep 22, 21:35:33 »

Nha jó kornel te vagy a vén róka aki előre lát ugye? egyébként tényleg rosz rengeteg játék amit említettél igazad van.
Amugy pár hétig toltam az sc4 et, nem volt rosz de nem az én világom azért.
Az f1et amugy sem szeretem, és a vidikből is leszürtem menyire gyenge lett.
A story módot nem tudom hogy oldják meg,  mondjuk edzésekkel, meg esetleg  apróbb küldetésekkel lehetne feldobi, bár nekem a harc a lényeg , a vs mód és az über boss fight-ok és az ilyen hasonlók érdekelnek.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1073 Dátum: 10 szep 22, 21:45:26 »

Hmm lehet tévedek, de asszem kb egy értékelést kapott a storm 1 meg a két xboxos nem?

Igen én is mint mondtam játszottam a PS2 es accel 2 vel, szerintem az jó volt, egyenlőre ebben nem láttam banditaverést sztem nem lesz. A PS2 es játékokkal az a baj, hogy csak 2 arc volt elérhető ezért nagyon egyformák lettek, ugyan ez van a Bleach heat the soul 6-7 el is ha jól tudom.
A külömbség a Storm 1 és a 2 között viszont azért nagyobb, ugye eleve a shippudent viszi 6-7 arc al ami ezért nem kevés.
A minigame-ekkel amúgy nem tom milesz az 1 ben elég repetitívek lettek de állítólag itt jobban meg lesznek oldva. Gondolom nem véletlen hypolják a sztori módot.
A shippudenben amúgy azért történt ez az, pl Jiraya halála Sasuke vs Itachi, a sztori is elég jó és ahogy láttam eddig elég hűek lesznek hozzá.
Blackfire nek pedig igaza van a harcrendszerrel kapcsolatban. A Narutohoz tényleg ez jobban illik mint a hardcore oldalnézet.
Persze azért a mellékküldetések itt is meglesznek, pl ninja kártyát lehet gyűjtögetni stb de maga a sztori megoldás szerintem mérföldekkel jobb ötlet mint az 1 ben a konohába zárás.
Igazságszerint elég spoiler infót olvastam és láttam(+postoltam), hogy tudjam mit várjak a game től, szerintem te sem fogsz csalódni Kornel, ha mást nem a sztorit szerintem te is élvezni fogod max a minijátékokat nem csinálod meg.

Én ahogy gondolom már kitaláltad a Tekkent nem szeretem szerintem iszonyú fura az egész és szörnyen nehéz, a SC4 nem "sz*r" szerintem de tény, hogy a 3 sokkal jobb.
Viszont fennttartom, hogy a hardcore bunyós játék meg ez más kategória, itt egy jót Narutozni funolni ülsz le (bár ajánlom figyelmedbe az egyik új videó elején a teljes gombkiosztás leírást, hát azért messze nem olyan egyszerű már mint az 1 ben) egy Mk elé meg, hogy bunyózz. Mindkettő klassz a maga módján ezért nem szeretem ha egy kalap alá veszik őket.

És tényleg nem árt ha néha valaki kritikusabb csak azt a hülye egygombos dolgot hagyd lécci Nevet
-Majd az említett videt megpróbálom megkeresni ahol rajta van a gombkiosztás szerintem érdekes, asszem pont boxos.

Angol opening videó és gameplayek

Érdekes megfigyelni, hogy a zene is más az angol openig alatt és van 1 jelenet eltérés is, mégpedig az, hogy Orochimaru-t muatatják Tobit viszont már nem, sem simán sem a sharinganjával, gondolom a zene az oka, hogy nem passzolna egy picit hosszabb intróhoz. Nekem egyébként kifejezetten tetszik Pein angol hangja bár kicsit narrátorszerű de szerintem nagyon epic-ül hangzik ahogy beszél. A japán azért jobb de piros pont Pein szinronhangjáért még ha nem is hasonlít az eredetire de valahogy mégis jónak tűnik igaz csak 1 sort beszél. Egyébként szerintem kifejezetten színvonalas a szinkron kivéve Sakurát, de majd meglátjátok Nevet

-Sajna a gameplayeket itt sem a legtutibbak játszák de azért egy nézést megér.

Erre tessék: http://uk.gamespot.com/search.html?%20qs=naruto+shippuden+ultimate+ninja+storm+2&om_act=convert&om_clk=search#movie
Összehasonlításnak itt a japán intró: http://www.youtube.com/watch?v=860jXKOHlqc

Chiyo Baa-sama vs Sakura (1v1) az egyik új pályán, ami a "Site of planetary devastation" nevet viseli angolul (A Chibau Tensei helye). Chiyo harcrendszere elég érdekes, trükkös karakternek tűnik mint Kankuro.
Kicsit lejjebb az elöbb linkelt listában is benne van de kirakom külön is:
http://uk.gamespot.com/xbox360/action/narutoshippudenultimateninjastorm2/video/6276680
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 22, 23:11:26 írta Exkirion » Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1074 Dátum: 10 szep 23, 11:11:43 »

A 2 xbox-os harcrendszere olyan egyszerű volt, hogy még egy kisgyerek is nyugodtan tudott vele játszani az első pillanattól kezdve. Tiszta Tekken féle harcrendszer.

Ő nem tom játszottál e valaha tekkenel, az 4 támadógombot használ, plusz azok kombinációit, és komoly, mély, időzítéseken alalpuló kombórendszer van benne, sőt még néhány mozdulat kivitelezése a gombok lenyomásának erejétől is függ, minden csak nem egyszerű (az elcseszett karakteregyensúlynak köszönhetően a tekken 6 attól még fos marad), na ebből sok nem volt az xboxos narutókban...mondjuk inkább semmi, a jutsuk kivitelezése az analóg karokkal ténleg ötletes volt, amíg meg nem untad a kísérő videókat és a QTE-ket hozzájuk.
A kisgyerek is tudott vele játszani...hát a Storm sem lesz más, itt nem feltétlen cél, ninja reflexek megléte, mint a DOA-an, hogy SS legyél xbox live-on, a cél, hogy a show célközönsége, 8-12+ éves főként amerikai gyerkőcök, akiknek komoly szellemi tevékenység egy PS3 bekapcsolása is boldoguljanak.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1075 Dátum: 10 szep 23, 13:56:42 »

Nálam a Tekken 3 a Best of, nem játszottam még ojan játékkal ami anyira lekötne mint a tekken 3 (4-5-el játszottam 1ik se tetszett). Még a mai napig is néha elöveszem a jo öreg PS1-emet és tekken-ezek.

Batai: "Rém unalmas 2 ember van a pályán bonyolult kombó rendszer, kevés pálya  és még kevesebb látványosság"
Minek 2-nél több karakter a pályán? Ugy nem élvezetes a játék (nagyon nem tetszik a Strom-ba a support karakter).
Kevés pályához annyit, hogy felölem lehet 1 pálya is az egész game-ben nem azért játszok (játszik a legtöbb ember sztem), hogy a pályát nézegessem a tekken-be.
A bonyolult kombokrol annyit, hogy fél ora alatt hozzá lehet szokni az adott karakter komboi-hoz.
Hogy ha elég jo vagy az adott karakterel akkár ugy is nyerhetsz, hogy mozdulni se hagyod az ellent legyen az a gép vagy valamejik ismerösöd (tekken 3-ba Hwoarang-al eddig sose kaptam ki Mosolyog ).
Ez embertöl függö, idézzem az etika tanáromat: "Nincs 2 egyforma gondolkodásu ember"

Én is várom a Strom-ot, söt nekem nagyon is teszik és az se érdekel, hogy 1 gombot kell csak nyomogatni Mosolyog
Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #1076 Dátum: 10 szep 23, 14:49:00 »

Nevet Tekken 6-ban a saját anyám megvert úgy, hogy össze-vissza nyomkodta a gombokat.
Néztem is, hogy miféle kombó ez. O.o
Az xbox-os narutoban meg 1 perc alatt megtanultad ugye az egész harcrendszert, és hamar rájöttél, hogy X,X,X,Y -> védhetetlen. Mosolyog
Így értettem, bocsi, ha félreérthető volt.  bow

Most nem a hardcore játékosokból indultam ki...
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 23, 14:50:16 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1077 Dátum: 10 szep 23, 14:57:01 »

Batai: "Rém unalmas 2 ember van a pályán bonyolult kombó rendszer, kevés pálya  és még kevesebb látványosság"
Minek 2-nél több karakter a pályán? Ugy nem élvezetes a játék (nagyon nem tetszik a Strom-ba a support karakter).
Kevés pályához annyit, hogy felölem lehet 1 pálya is az egész game-ben nem azért játszok (játszik a legtöbb ember sztem), hogy a pályát nézegessem a tekken-be.

LAci1005 örülnék ha nem csak 1 kis részt ideznél hanem a teljeset is.
Ugye irtam hogy nem az én világom  a hc fightos játékok, és hogy nem vagyunk egyformák.
Nekem az a véleményem , és ez igy is marad.
Nos hack&slash be pedig fordítva van ott általában minden combót tudok(dmc 4 bayonetta, stb)
Amugy black fire, igazad van haverom engem is meg vert jó párszor  a soul calibur 4 be, stb. pedig csak nyomkodta ösze visza a gombokat.
A naruto harcrendszere egyszerű, de cserébe  nem sok dolgot nyujt.
Ut vannak a jutsuk  amiket például nem lehet kikerülni.
Az unsc2 ben használt nekem tünik az arany közép útnak a játékkal kapcsolatban.

Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1078 Dátum: 10 szep 23, 15:20:55 »

Ez embertöl függö, idézzem az etika tanáromat: "Nincs 2 egyforma gondolkodásu ember"

Én senkit se akarok/tam leszolni/megbántani és nekem is ott a mondat végén a lényeg Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 23, 15:59:58 írta laci1005 » Naplózva

Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #1079 Dátum: 10 szep 23, 15:22:58 »

én szívesen jelentkeznék erre a naruto Storm versenyre csak írjátok meg h hol és mikor.... előre is köszi kacsint
nah már csak 3 hét azt mehet a game...
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!