24 máj 18, 19:24:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 29
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted mi lesz a naruto vége? Miért? (2 soros szabály!)  (Megtekintve 126816 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
perverzbabi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #225 Dátum: 11 okt 28, 17:30:28 »

Mit szeretnek: Meg sok-sok even keresztul kovethetjuk a kalandokat, a szerepelok megoregednek, uj generaciok nonek fel, es egy Orochimaru-3. hokage parbajhoz hasonloan Sasuke es Naruto osszecsapnak es meghalnak.
Mit nem szeretnek: Az egyesult shinobi sereg gyoz es egyutt maradnak Naruto vezetese alatt, a manga veget er max. nehany honap mulva.

Biztosra veheto:

-Az alap konfliktus Naruto vs Sasuke, Naruto szerint mindketten meghalnak utolso harcuk elott, tehat ez lesz a vege is. Ha a kedves szerzo nagyon puha, xy technikaval feltamasztja legalabb Narutot, akar ugy, hogy Sasuke atadja a sajat eletet.
-Naruto egyszer biztosan hokage lesz, hiszen masrol sem szol a sztori.
-Valahogy fel kell oldani a Sasuke-Sakura-Naruto-Hinata szerelmi szalat is, szerintem S-S, N-H kapcsolatok lesznek. Illetve ami biztos, az Temari es Shikamaru, esetleg Chouji-Ino. (Naruto-Hinata esete mellett szolna az is, hogy a ket Rikudou leszarmazott -az ero es a szem- egyesulne a gyerekukben.)
-A masik fo tema a vilagbeke kerdese. Eddig mindenki azt mondta Narutonak, hogy amig a jelen nindzsa-rendszer mukodik, nem lesz beke, tehat ez valahogy megszunik. Akar ugy, hogy a haboruban mindenki meghal (a vegen termeszetesen egy Sauske-Naruto parharccal), akar amolyan Avatarosan, azaz ugy, hogy a chakra megszunik, es nem lesz tobbe shinobi.
-Latjuk mi meg Rikudout es a tizfarkut.
-Amikor A szel kepessegevel ismerkedik Naruto, Yamato megemliti a Yin es a Yangot, talan ez lesz a kovetkezo tulajdonsag, amit Naruto elsajatit, es ez lesz a kovetkezo sorozat fo fegyvere is: Yin-Rasen-Shuriken  Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 28, 17:34:10 írta perverzbabi » Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #226 Dátum: 11 dec 10, 11:00:46 »

Szentem a halálcsilagon Tobi majd elkezdi áramozni narutot aki már a halálán van, de Sasuke nem bírja nézni ahogy megölik a barátját ugyhogy az utolsó pillanatban megfogja tobit és lehajitja egy jukban de öis meghal a sérüléseitöl. Ja, ez másik story bocs. smirksweat
Ha a Narutorol van szó akkor:
Valahogy leverik Tobit, aztán jön szaszuke és megküzdenek narutoval, és a küzdelem alatt naruto vissza állítja sasukét a vérvonal képességével: föszereplö, ugyhogy minden hüjeség amire megesküszik azt el is éri.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
kiszsivany
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 10

Dark Lord


« Válasz #227 Dátum: 12 jan 18, 22:05:15 »

Narutot nem fogja megölni Kishi mester, de Sasukét sem, viszont Sakura meg fog halni, de a lánya aki Sasukétól van bele fog szeretni a fiába aki Narutotól van de ők nem tudják és Sasuke és Naruto sem tudja hogy testvérek a gyerekeik így újra véres csatát fog vívni naru és sasu és a gyerekeik közbe akarnak avatkozni de ők halnak meg helyettük és akkor elpusztítják az összes shinobit ! Majdnem Happy End de mégsem Mosolyog
Naplózva

Raiton - Chain Lightning no jutsu!
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #228 Dátum: 12 jan 20, 13:43:45 »

kiszsivany nem vagy te szappanopera író véletlen? ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
kovi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 5


« Válasz #229 Dátum: 12 márc 13, 06:06:54 »

Hát ezekhez a hozzászólásokhoz nem tok mit írni.  Szomorú
Én szerintem az lenne a legjobb befejezés ha Rikuduo megjelenne Naruto-nak és esetleg átadna egy olyan erőt amivel legyőzhetetlen lenne Naruto! Bár nem tudom hogy, de ha játszok a fantáziámmal és elképzelem az erő+szem egyesítését Narutoban+9 farkú meg a többi! Durva lenne az egyszer biztos! Bár ennek kicsi a valószínűsége! Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 13, 15:55:47 írta kovi » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #230 Dátum: 12 márc 13, 15:22:18 »

Ezen besírtam kiszsivany... Hát remélem együtt verik le a főbosst sasuke és naruto, majd egymás elllen is nyomnak egy csatát hogy lezárják kettejük ügyét.valameik meghal és cső.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #231 Dátum: 12 márc 13, 15:32:59 »

Remélem nem lesz happy end a vége  ikszdé Az túl sablonos lenne. Sasuke, Naruto vagy Sakura biztosan meg fog halni. Ők hárman a hetes csapat tagjai, barátok, sőt, szinte szerelmi háromszögben élnek ,  Nevet ( Sakura szereti Sasukét, Naruto Sakurát, Sasuke meg... Narutot?  smirksweat ) így szinte biztos, hogy nem lesznek újra együtt. Fura is lenne, ha Sasuke csak úgy visszamenne a faluba és együtt ramen-enze Naruto-val Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #232 Dátum: 12 márc 13, 15:42:21 »

Szökött shinobinak nyílvánították , tehát bárki megölheti, és visza nem térhet a faluba.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #233 Dátum: 12 márc 13, 15:53:01 »

Mit értünk sablonos alatt? Három változat közül lehet vége a történetnek. Ez mind a három változat már régóta a sablonokat követi. Narutoék nyernek és mindenki Happy. Narutoék veszítenek és mindenki mély letargiába esik. Harmadik szerint nem történik semmi és minden megy a maga útján tovább. Ezek a befejezések már mind sablonok, viszont más befejezés nem is létezhet. Persze a megoldásokban mindig van különbség de valójában ezeket jelenti a befejezés az eltérések hatására is. Ráadásul minden ember maga dönti el az ízlésének megfelelően, hogy melyik számára a sablonos. Van akinek a a jó, van akinek a rossz és van akinek a megy tovább verzió jön be és ez alapján dönt a sablonosságról.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 13, 15:55:34 írta rini67 » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #234 Dátum: 12 márc 14, 23:15:37 »

Naruto lesz a hokage,és sakura beleszeret és járni akar vele. Járnak is sokáig.Minden simán megy,naruto erős,és a kagék haverságban vannak,nincs háború,béke van és nincs gyűlölet. Nah,igen,Amíg egy nap kiderül,hogy naruto megcsalta/csalja sakurát tsunadéval,ezért felakasztja magát sakura,ezután naruto egy "b.tch" jelzővel illeti tsunadét,és megöli. Ezután rájön kakashi,hogy naruto mit tett és sasukéval el akarják kapni,de bebuknak,avagy a harc közben bevallja sasuke narutonak,a szerelmét,naruto még nagyobb depresszióba esik,és megöli őket. Aztán felfogja,hogy ő most a legjobb barátját(egyik oldalról viszonyzott szerelmét Nevet) és a mesterét ölte meg,szóval átmegy pszichóba. A 9farkú megpróbálja már előtte is visszatéríteni narutot,de hiába,mert a gyűlölettől megvadul és mellé áll. Ezt mind titkolni tudja naruto. Pár napra rá összehívnak egy kage tanácsot,és megvadul naruto és kinyír mindenkit,mert felhozták a kakashi-sasuke-sakura-tsunade témát,meg akkor már skizofrén is. Aztán,hazamegy,és egy jó pár konohai lakost kinyír,mert az idegbeteg,skizofrén énje van helyette. És mikor visszatér normálba ,akkor rájön mit tett,és felfalatja magát a 9farkúval,aki addigra már megőrült a sok gyűlölettől,amit narutotol szívott. Csak gondoljatok bele,a faluk elveszítik a kagéikat,a világ már elismerte narutot,mint remény forrást és a béke fenntartót,ő is meghal,az őrült 9farkú szabadon járkál,és a faluk egymást gyanúsítják. Olyan gyűlöletbe és botrányba süllyed a ninja világ ,amire még a faluk alapítása előtt sem volt példa. De persze ez nem az én ideálom,sőt szerintem senkié sem,és nem is fog megtörténni,úgyhogy ezt a legrosszabb eshetőségnek veszem,ha esetleg Kishinek hatalmas magánéleti problémái lennének,ekkor a VIZ média nem hagyná ezt a botrányt ki adni,aztán kishimoto elszegülne onnan,és átmenne egy nagyon olcsó kiadóhoz,akik akármit kiadnak ,amit mondd,még Hentai-t is. Szóval ez max. így történhetne meg,de még így sem biztos.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #235 Dátum: 12 márc 15, 09:10:24 »

Feraa ez rettentően béna dolog nem beszélve hogy sok szappan operát nézel....
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #236 Dátum: 12 márc 15, 09:13:19 »

Ugyan már, csak élénk a fantáziája  Nevet A kiskölyköknek általában ilyen  ikszdé
Egyébként a sablonos alatt azt értettem, hogy a jó fog győzni. Remélem itt nem teljesen így lesz. Legyen benne jó dolog, de legyen benne rossz is, pl. egy nagyon fontos szereplő halála.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #237 Dátum: 12 márc 15, 17:38:29 »

Orochimaru megszerzi Sasuke testét, Itachit lepecsételi a Totsukával, NAruto lenyomja Tobit, de Beet addigra megeszi a Gedou Mazou, Orosuke a sharinganjával simán írányítani kezdi Narutót, megeteti őt is a Gedou Mazouval, magába pecsételi a Juubit, és megszerzi a világuralmat. Időnként testet vált, uralja tovább a világot, és egy posztapokaliptikus világ IStene lesz.
B-lehetőség, kiderül, hogy Madara annaki idején végrehajtotta a hold szeme tervet, és az egész manga a Mugen Tsukiyomiban játszódott.
C-lehetőség, elszabadull a Juubi, és mindent és mindenkit lezúz, és a világ elpusztul. c/b, mivel a bijuuk már jóarcok voltak, ő is az lezs, és mindenkin segít, a háborúk megszünnek, és a Juubi lesz a ninja-Jézus NAruto helyett.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 16, 16:26:41 írta STM » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #238 Dátum: 12 márc 17, 01:11:04 »

Ti meg nem értitek a poént,meg hogy dagasztani akarom az elküldött üzeneteim számát....Uram isten,emberek,komolyan nem hiszem,hogy mindent komolyan kell venni. És mellesleg nem nézek szappan operát. És kiskölyök sem vagyok. És köszönöm a figyelmet.  smirksweat
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #239 Dátum: 12 márc 17, 19:38:47 »

... dagasztani akarom az elküldött üzeneteim számát...

Moderátor:
A hsz-vadászat tilos. Legalább ne valld be önként...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 29
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!