24 szep 27, 20:58:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted mi lesz a naruto vége? Miért? (2 soros szabály!)  (Megtekintve 135109 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #195 Dátum: 11 márc 25, 05:49:46 »

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=251.msg594225#msg594225  az ötletem, de inkább itt reagáljatok, h ne off legyen Nevet
Naplózva
Bazsóka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11


« Válasz #196 Dátum: 11 ápr 15, 10:45:12 »

Szerintem tobi nem fogja megszerezni a 10farkút mert ahoz naruto is kell, de ő a főhős így nem lehet. Saske megfog halni mert madara kiszedi a szemét, hogy erősebb legyen. Naruto meg gyilkos-Méh felveszik a teljes bijuu formát és így nyírják ki madarát. Vagy lehet, hogy Saske újra jó lesz és Naruto oldalán harcol majd tovább és így happy end.
De én nem hiszek az ilyenekbe szol madara megszerzi a 10farkút és egy végső genjutsuval uralkodik a világon ikszdé hajrá Madara!!!!!!!!!!!!!:D
Naplózva

a holdszem terv végre lesz hajtva, senpai hehehe:D
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #197 Dátum: 11 ápr 16, 18:00:20 »

Most, hogy Naruto (elég makacs volt) meglógott, hogy segítsen a csatában, kezdem sejteni valahogy, hogy mi fog történni: rövid idő alatt végez a tengernyi Zetsu-klónokkal meg Kabuto bábjaival. De az is lehet, hogy előtte Kabutót öli meg, nehogy újra felhasználja a halottakat.
Sasukével kapcsolatban elég nehezek az elképzeléseim, de az biztos, hogy csatázni fognak, mert ezt már régóta emlegetik. Lehet, hogy a csata alatt Sasuke megvakul, mert túlzásba viszi a sharingan használatát. Vagy az is lehet, hogy Narutó észhez téríti, ő meg Madara ellen fordul és neki annyi!

De van egy másik elképzelésem is: Madara megszerzi a két démonhordozót, kiszívja belőle a démonokat. A 10 farkú meg rövid ideig fog élni, mert lehet, hogy a róka a testében megöli őt. Ki tudja? A történetnek így kellene megtörténnie, hogy először a gonosz nyer, majd hirtelen veszít. Az olvasók / nézők meg persze izgulhatnak.  ikszdé
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #198 Dátum: 11 ápr 16, 18:07:07 »

Hát Sasuke biztos hogy nem fog megvakulni ,mivel már beültette magának itachi szemeit.
           Azt az álláspontot viszont én is adom hogy Madara valahogy összegyűjti a 10 farkút ,így Bee biztos meghal ,naruto pedig valahogy túléli.Végül Madara elbukik Sasuke pedig örök nyugalomra szenderül.
Naplózva
NaruTom
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22


« Válasz #199 Dátum: 11 ápr 19, 21:26:17 »

Szerintem Naruto a harcban csak éppen annyit fog szerepelni, hogy láthassunk az új erejével kapcsolatban egy kis demonstrációt majd szembe kerül nagy riválisával Sasukevel aki hosszas küzdelem során de végül felül kerekedik Naruton. Viszont a csattanó hogy még nem hal meg és Sasuke nem lesz képes végezni a barátjával, ekkor ott terem hirtelen Madara aki a legyengült Narutot el akarja vinni amit Sasuke nem fog hagyni és szembeszáll Madarával. Mivel őt az előző csata kimerítette ezért Madara könnyen legyőzi és miellőtt megölné Naruto hirtelen ott terem de már nem csak a kyubi chakráját használva mert míg kómában volt szövetkezett a rókával aki behódol neki és egy új szintre emelkedik melynek köszönhetően soha nem láttot erőket mozgósít. Vagy a másik ,Madara elkapja és elkezdik kiszívni Narutoból a kyubit amit képes lesz meggátólni valahogy és ezzel párhuzamosan ő fogja kiszívni a már meglévő biyuk erejért ami összeáll a testében a 10 farkuvá és így ő lesz a 10 farkú jinjurikie. onnantól meg nincs aki legyözhetné
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #200 Dátum: 11 ápr 20, 17:37:16 »

Sasuke szerintem menthetetlen...najó, 1% esélyt adok hogy Sasuke "megtér", de inkább Naru meg fogja ölni őt...még az is lehet, hogy Kakashi meghal Ohh My God mondjuk ez nem lenne jó, egyáltalán nem, de megeshet végüliss. vagynem. remélem nem Nevet még az is lehet, hogy Sasu végül Madara ellen fordul Gondolkozik

vagy Naruból kiszabadul a 9farkú...de visszateszik ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 20, 17:38:18 írta ^^ » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #201 Dátum: 11 ápr 20, 18:22:45 »

Madarát vagy Sasuke nyírjaki, vagy Kabuto. (vagy Madara Kabutot és akk marad sasuke eme nemes "feladatra")  smirksweat
Más esélyest nemlátok aki +tehetné, szetm úgy lesz h Kabutonak van 1 nagyszabású terve h átvegye a hatalmat a "teljes Madarahaderő" felett, de a végén besül, és Madara (nagy nehézségek árán) legyőzi, és az árulásér kinyírja. (így nincs edo-zombi utánpótlás, a maradékkkal végez ESH)
aztán Madarát kinyírja Sasuke, mer őis bennevolt a klánírtásba (+ saske amúgyis "klinikai eset")
Naruto vs Saske biztos h lesz, Sasi vagy +murdel, v elszökik és ő lesz a jövő "orochimaruja". (és ezzel Kishi nyitvahagyna 1 szálat)
Naruto vagy Hokage lesz, v elmegy vándorolgatni mint anno Jiraya és/v Tsunade.
Zetsu: van 1 olyan érzésem h +marad, és elmegy vhova messzire.
Kakashi+ csak maradjon szépen életben, mer vannak Narunál fiatalabbakis akiknek szükségüklehet 1 tanárra, különbenis ha +hal akk a családfája is velehal, mer nincsenek leszármazottai.  >.<#  Nyelvesít (kár lenne ezéra zseni vérvonalér  smirksweat )
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #202 Dátum: 11 ápr 21, 09:58:10 »

Sztem úgy lenne fasza a vége, hogy mittomén valahogy biztos elkalapálják Tobit, de sztem Naruto meg Sasuke együtt, de a csata közben Sasuke megmenti Narutot egy tuti kill csapástól de ő meghal (Sasuke), Naruto meg így leveri Tobit. Aztán vége lesza  háborúnak (gondolom elhullik pár szereplő közben). Befejezni úgy lenne ideális, hogy eltelik x év (5-10) Naruto nem lesz hokage de Jounin igen és kiderül kivel milett az eltelt idő alatt, talán összejön pár ember valakivel és az akadémiáról frissen kikerült geninkék várják a tanárukat aki már 1 órája késik és egyszercsak betoppan Naruto (ő a tanár) és bejelnti, hogy mennek "túlélő gyakorlatra" a csengőkkel.

Szerintem így lenn ideális. Meg jólenne látni Shikamaru mit szenved össze Asuma gyerekével Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 21, 09:58:54 írta Exkirion » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #203 Dátum: 11 ápr 21, 10:03:15 »

Idézet
Meg jólenne látni Shikamaru mit szenved össze Asuma gyerekével Nevet

Szerintem nem a gyerekével szenvedne hanem asuma csajával Pojén Nevet Szerintem átveszi asuma szerepét  Pojén
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #204 Dátum: 11 ápr 21, 10:42:30 »

Vmiért nekem is van egy olyan érzésem, hogy nem naruto lesz a hokage... Talán Shikamaru... Utolsó jelenet, a hokage kalap takarja az új hokagét, és felemeli a fejét, kiderül, hogy shikamaru az, azt mondja, hogy ez bosszantó, és vége a narutonak Nevet
Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #205 Dátum: 11 ápr 21, 11:04:11 »

Hát én annak örülnék, ha pár helyen nyitva hagynák a háború után a dolgot, és akkor jöhetne a 3. naruto sorozat megint x évvel később Mosolyog ideális is lenne, hogy trilógia lesz belőle Nevet
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
ifjuminato
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #206 Dátum: 11 ápr 21, 11:09:17 »

Szerintem Naruto és Sasuke együtt győzik le Madarát és a végén Naruto lesz a Hokage.
Hogy miből gondolom? Naruto csaknem 430 része mondogatja hogy egyszer ő lesz a hokage Pontosan
ezenkívül ő a főszereplő és a legjobb karakter az egész animében Nevet
shikamaru 100% hogy elutasítaná a hokage pozíciót Neeem
tehát nincs min gondolkozni Gondolkozik

 
Naplózva
Itanashi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 19



« Válasz #207 Dátum: 11 ápr 24, 21:07:58 »

Énis arra tippelnék, hogy Tobi vhogy megszerzni a 10farkút, Narutót feltámasztják /mint pl Garaát/, sasuke megtudja hogy Tobi elárulta, mert eladta őt Kabutónak, és azért lássk be ő nem oan aki ezt haygja és a végén Narutoval együtt verik le Tobit. Egy másik véglet, hogy narutó vmien hősies dologban meghal (nem ez lenne az első a mangák világában hogy meghal a főszereplő)
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!



"baby lay in my arms, and cuddle me close
soon this will be, just an awful memory
will i ever be able to sleep again?

my angel lie to me
and tell me i'm dreaming"- Alesana - The Curse of the Virgin Canvas
NaruTom
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22


« Válasz #208 Dátum: 11 ápr 26, 11:22:17 »

Szerintem az alap ,hogy Naruto és Sasuke harc lesz a finálé egy meghatározó mozzanata, de azt képtelenségnek tartom, hogy Naruto ha tehetné is megölné őt egyáltalán. Naruto valószínűleg a siker küszöbén megtorpan és hagyja magát legyőzni amire két két lehetőséget tudok el képzelni: 1. Sasuke még sem tudja megölni és talán megtér.
2. Meg akarja ölni és mikor lesúlytana aktiválódna Itachi ajándéka ami vagy megöli vagy megbénítja vagy lepecsételi a sharingánját vagy valami hasonló.
Naplózva
Kyba
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 18

Chunin


« Válasz #209 Dátum: 11 ápr 28, 23:51:07 »

Az én verzióm ^^ Kicsit másabb, kicsit brutálabb:

Ugye tudjuk, hogy Sakura akarja Kibaval felkutatni Sasukét és maga végezni vele. Mivel Sasuke már nem érez semmit a volt csapattársai iránt, így lazán megölné őket. Amit hiszek, hog lesz, az az, hogy Naruto önfejűen Sasuke után megy egyedül, elsősorban, hogy Sakurát emgvédje, mert egy kicsit megjózanul, hogy Sasuke képes lenne megölni Sakurát, ha az útjába kerülne. Miközben siet, hogy elérje őket, beleakad Tobiba, aki szépen magával viszi, és kiszívja belőle a Kyuubi egy  részét, de ekkor Sasuke rájön, hogy átverték, ezért elmegy Tobihoz (Madarához) és ekkor látja, hogy Naruto tehetetlenül lebeg ésa vörös chakra szivárog belőle. Nem fog segíteni narutonak, sőt, úgy tervezi, hogy előbb Madarával, majd Narutóval végez. Közben Naruto egy kis réssel a szemén végignézni, ahogy Tobi szépen elveri Sasukét és elkapja  a düh, hogy meg fogja menteni Sasukét, úgyhogy a Kyuubi valami rejtelmes módon odaadja szinte összes erejét és kitápászkodik az elszívó jutsu elől. Tobi éppen hogy nem öli meg Sasukét, és el akarja venni valami jutstuval az erejét örökre, és ez Narutót persze beindítja és nekiront. Kijön pl. a 6. 7. akár 8. farok is, és ekkor közbelép Sakura, persze rossz helyen, rossz időben. Látja, hogy egyik oldalon Sasuke fekszik, másik oldalon Naruto X farokkal (több mint 5) és Sasuke mellett Tobi áll. Tobi szépen lelép, vagy legalábbis félre áll és
1. Naruto ne tudja megkülönböztetni az ellenséget és barátot így nekiront Sakura-nak és sajnos... végez vele. Utána mikor kicsit lehiggadt és visszajön az emebri formája látja, mindkét barátja a földön. Nem érti mi történt és azt hiszi Tobi csinálta ezt mind a kettőjükkel, így neki is nekiront, de túl késő: épp elég chakrát gyűjtött a Kyuubitól, hogy felélessze a Juubit. Úgy képzeltem el, hogy Naruto és Tobi lesz a final countdown, és Tobit elintézi Naruto, majd odavánszorog Sakura és Sasuke közé, majd térde borul, és az utolsó néhánmy filmkocka az az, amint egyre jobban lehunyja a szemét, miközben felfelé néz, s jobbra-balra is félrenéz, hogy lássa barátait. Majd lehunyja a szemét és vége. Következő amit klátunk az már egy teljesen új évad: Naruto pislákol az ismét felépült konohai kórházban, ahol teljesen be van kötözve. Kivánszorog a folyósón, ahol hangokat hall. Látja Sasukét, és hogy beszél valakivel. Azt hiszi ellenséges területen van ezért ráront Sasukéra, amikor Kakashi leállítja. Elmagyarázza neki, hogy Sasuke felépült, de sajnos Sakura odavész, és hogyez már egy teljesen újjáépült Konoha, Sasuke pedig visszatért. Később megtudja, mert meglátogatja a helyet aol harcolt, hogy Saukrát ő ölte meg, ezt Minato fogja vele közölni, amikor néhány érzelmes pillanatot él abban a helyiségben, ahol megölte Sakurát. Sír, sötét van és egyszer csak megfogja valaki a vállát, az apja. Elmondja neki mi történt és, hogy fel a fejjel.

Itt kezdődik az új korszak. Új Hokage-ként Kakashit választanám, és az utolsó perc az lenne, hogy adjunk neki 7-8 év eltelt és Naruto egy Jounin tanítványokkal, és az Akadémián tanít. Van egy tanítványa, aki már harmadik éve jár az akadémiára, de még mindig nem tud átváltozni. Sőt, a legrosszabb tanuló, és sok marhaságot csinál. Az osztály bohóvca. Az ő neve Uzumaki XY.

2: Naruto a Kyuubit sikeresen legyűri, és az utolsó pillanatban elvéti Sakurára mért támadását, s megmenekülnek mindannyian. Elmenekülnek, immár Sasuke is velük tart, emrt közben rájött, hogy nem a sötétségben vannak az ő céljai. Ennek a befejezésfajtának a vége az lenne, hogy Naruto, Sasuke, Sakura a frontvonalban, egy ninjahadsereg mögötttük, szembe velük Zetsu, Kabuto és mögötte nagyban Madara és a tízfarkú (mert azt azért megszerezte).
Következő évad neve: A 4. nagy ninjaháború.

Választhattok melyik befejezés tetszik nektek jobban Mosolyog
Naplózva

Kyba FTW!
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!