24 szep 27, 21:05:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted mi lesz a naruto vége? Miért? (2 soros szabály!)  (Megtekintve 135115 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #210 Dátum: 11 ápr 30, 07:30:25 »

Ayumichan: jó érv, de szerinted Kishi is így gondolja, vagy beletesz egy 7-es csapat "drámát" Gondolkozik
remélemnem tesz ikszdé
igazad van, zseni vérvonal ^^ ne vesszen kárba  Pirul Pirul

Kyba: szerintem az első nagyon jó ^^ a másik kicsit sablonos. meghát Sakurát sem szeretem xd (bocs Saku-fanok Szomorú )
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 30, 07:34:51 írta ^^ » Naplózva

hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #211 Dátum: 11 máj 06, 21:36:34 »

Én még folytatnám a háború után is, hogy a végét 1 nemzetek közötti háborúval zárjuk engem az érdekelne xD, meg hogy Narutonak legyenek tanitványai addigra stb, simán eltudnék képzelni 1 6. nagy ninja háborút Nevet
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #212 Dátum: 11 máj 07, 12:37:13 »

Sokat gondolkodtam már ezen,szerintem így érne véget:
Naruto enyhén szólva is lyukat beszél Sasuke hasába, de tudja, hogy ez nem elég. Így harcolnak. Valahogyan kiderül egy mélyen lappangó titok (pl Madara kiléte, illetve a titokzatos koporsó de ez másik topic), ,aminek hatására Sasuke Madara ellen fordul és együtt harcolnak Naruto-val. Naruto halálos sebet kap a harc végére, de mégis túléli, mert nem Naruto manga lenne, ha nem így lenne. Mosolyog Ezután együtt visszamennek Konohába, Naruto Hnatával jönne össze és Hokage lenne, Sasuke meg Sakurával és happy end.
Nos,röviden tömören ennyi, de én mindenképpen ezt a verziót szeretném viszontlátni kacsint
Naplózva
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #213 Dátum: 11 máj 07, 19:51:15 »

Nekem van egy pár jövő képem. Kezdjük a "happy end" feelingessel:

1.
Mielőtt sor kerülni a Tobi vs Naruto harcra, kiderül, hogy Sasukéhoz elértek Naruto szavai, s már csak azért maradt Tobinál, hogy a végén hátba döfje. Így Naruto és Sasuke együtt verik le, majd mikor Sasuke bíróság elé kerülne Naruto prédikál/nyafog egy sort, meggyőzve a Kagékat, hogy a kivégzés helyet kerüljön inkább Konoha börtönébe(?). Eltelik jó pár év közben Naruto Hokage lesz, s kihozatja Sasukét a börtönből, persze a falu felháborodására. Eltelik megint egy jó pár év, s Sasukének valamelyest sikerül visszanyernie a falu bizalmát, ezalatt bekerül az ANBU-ba, s kivívja a kapitányi címet. Közben összejön Sakurával, mert a lány még mindig szereti (ki érti? Nevet). Naruto meg egy olyan lánnyal jön össze, akit még a Jiraiyával utazgatása alatt ismert meg. Aztán azzal zárulna az egész, hogy Naruto és Sasuke fent ülnek a Yondi fején mindkettejük kezében a saját gyermekével, s azt tervezgetik, hogy milyen nagyszerű shinobik lesznek majd gyerekeik.
S akkor még mindig nyitva van egy szál a folytatásra.


2.
A Sasuke vs Naruto harc a vége felé jár, s Tobinak is elfogyott a türelme. Megakarja szerezni a Kyuubit (persze úgy, hogy végez Narutóval), de mielőtt megölné Narutót Sasuke felfogja a csapást, így ő kerülve a földre. Egy utolsó mélyre ható beszélgetés a két barát között, majd Sasuke végleg eltávozik. A távolban feltűnik Sakura, hogy megállítsa a két fiút. Még mielőtt odaérne a Naruto-Sasuke pároshoz, Toobiból előbújik a kisördög, s egy szempillantás alatt végez a lánnyal. Ettől Naruto bepöccen, s nem törődve, hogy a Kyuubi teljes mértékben leszívhatja a chakráját, mindent bevett, ami jön: Bijuu bomba, Rasenshuriken... Tobit megöli, de egyúttal ő is már a halálán. Az utolsó csepp erejével egymás mellé húzza a két "volt" csapattársát, s melléjük lefeküdve várja a halált. Utolsó gondolataiban még végig veszi kiknek tartozik köszönettel, majd  Team 7-tel eltöltött boldog perceket. S végül ott lyukad ki, hogy a túlvilágon mégis együtt lesz a Team 7.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 07, 20:07:39 írta Arisa-chan8 » Naplózva
Hatake-Kakashi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2



« Válasz #214 Dátum: 11 máj 20, 18:51:51 »

Szerintem Sasuke és Naruto is túléli!
Naruto egy harc során visszaállítja Sasukét a jó oldalra és megküzdenek egy közösen egy Hatalmas ellenséggel.
Majd a végén Sasuke nehezen de visszakerül konohába és valahogy újjáépíti az uchiha klánt bratyója tiszteletére
Ő lessz az uchihák vezére
Naruto hokage lesz lehetséges családja lesz mind 2 nek(hogy esetleg vmivel folytatódni tudjon)

Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #215 Dátum: 11 máj 24, 16:45:25 »

Olyan vég kéne a Narutonak is mint a "Hoshi no samidare"-nak. Persze nem szó szerint, hanem úgy értve, hogy nem az a kifejezett happy end ahol még Tobi is boldogan legel a 10 farkúval a réten hanem, ami ugyan happy end de benne van, hogy ára volt a boldogságnak. Ja és Naruto ne merészeljen meghalni az lenne a legnagyobb hülyeség, ez nem dráma manga. Ha már mindenképp likvidálni akarja Kishimoto Naruto-t akkor legyen valami olyasmi mint a "Fullmetal Alchemist" vége, mittomén sérüljön szarrá a chakra keringése és ne legyen többé Ninja vagy valami. Nem mintha lenne elég vér Kishi pucájában, hogy megölje a fontosabb szereplőket, ha lenne már halottak lennének, ala Pein. Mondjuk azza legyetértek, hogy Naruto nem lesz Hokage. Szerintem vagy Tsunade túléli, vagy Kakashi lesz a hokage (maszk nélkül természetesen Nevet), és ugyan már írtam de látni akarom, ahogy Shikamaru vért izzad miközben Asuma gyerekét tanítja Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 24, 16:48:28 írta Exkirion » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #216 Dátum: 11 júl 27, 21:47:21 »

én szerintem:

eljött az idő amikor naruto sasukéval kerül szembe. először is megpróbálja meggyőzni de ez nem teljesen sikerül és sasuke neki ront elkezdődik a harc és még közbe közbe is próbállja győzögetni de azután mikor már mind 2-en utolsó csakrájukon vannak elinditják végső csapásukat és kifekszenek, de túl élik és valamilyen módon mégis meggyőzi a harc után hogy ki is tobi meg ki van a koporsóba hogy álljon az ő oldalára meg ilyesmi és eggyütt harcolnak tobi ellen. naruto meg sasuke nem győzik a harcot ellene de tobi is a vége felé jár és épp egy jutsuval akarja megölni narutot de sasuke felfogja a csapást és egy jutsu révén megöli tobit is de egyben magát is vagy belehal. a háborúnak vége és utána naruto összejön vagy sakurával vagy hinatával és családot alapítanak később naruto lesz a hokage és sasuke meg tobi mégsem haltak meg a végén ( ha igen is akkor vége a narutonak szerintem ) és tobi bosszút tervez.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #217 Dátum: 11 júl 27, 21:59:09 »

én szerintem:
tobinak sikerül a hold-szeme terv vagy mi és mindenki él boldogan tobi genjutsujába:D
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #218 Dátum: 11 júl 27, 23:52:02 »

Sztem elképzelhető h vhogy sikeról a Holdszeme dolog de nemalszikbe mindenki, vagy vhogy felkel 1-2 illető és "intézkedik"  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #219 Dátum: 11 aug 02, 17:38:12 »

UchihaMasashi: szerintem számíthatunk ilyen részre mert eleve a címe naruto és ő nem hal meg ezek alapján viszont fenn áll az is hogy ezután is lesz még naruto mint a sima naruto után a shippuuden tehát e közül a kettő közül lehet valamelyik
Naplózva
BaLaGe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


« Válasz #220 Dátum: 11 aug 22, 17:10:21 »

Ez nem az lesz hogy milesz a vége hanem egy kis "érvelés" féleség  ikszdé
Olvastam egy oldalon hogy Sasuke Kishimoto kedvenc karaktere (vagy hát nemtom hogy kedvenc mert már nememlékszek  m1)
Sztem a végén úgylesz hogy lesz egy nagy Naruto Vs Sasuke harc
A Harc végén(Naruto vs Sasuke) sztem úgylesz hogy Sasuke végül megtudja ki/mi Madara valójában(vmi sötét titok Gondolkozik Gondolkozik )és utána Naru nyeri a harcot de mindaketten megsérültek... És utána jönnek a gyógyító Ninják és meggyógyítják őket...Utána Sasukét bevágják a börtönbe...Naruto Hokage lesz(márha smirksweat ) és éévek múlva kihozza onnan Sasukét. És sztem is lesz fojtatása a Narutonak (báááár nemtom miről szolna mikor mindenki meghalt már  ikszdé )
Én így képzelem el  Pirul smirksweat
Naplózva

Az aláírást a moderátor (Chakra) törölte. A magassága (képpont) és a mérete (kbyte) is túl nagy volt. Ha új aláírást helyezel el, akkor ezt a szöveget törölheted.
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #221 Dátum: 11 aug 22, 20:08:52 »

Egy kétt tipp:
- Naruto nem lesz Hokage mivel már egyesültek a Shinobi nemzetek és annak lesz a vezetője Nevet
- A háború úgy ér véget ahogy a valódiak általában a sereget legyőzik de vezetőket nem Madara ki fog kapni de nem meghalni Sasuke meg szerintem elveszti a szemeit és hadi rokkant ként talán vissza mehet Konohába
- A Hold szeme terv sikerülni fog mivel elég nagy lyuk lenne ha nem mutatnának be egy ilyen kaliberű jutsut de akkor sztem Bee meg fog halni és 10 helyet egy 9 farkas változatot ad be Madara amiből majd a Sharinganosok ki tudnak tőrni és mivel már Narutonál van Shisui szeme majd őt is de ez csak tipp.
- Folytatás szerintem csak ezért lesz mert a közönség ki követelni mint sajnos a Bleach-nél, és arról fog szólni, hogy a Bijuuk el szabadultak (talán miután megtörik a Hold szemét kiszabadulnak) és újra be kell fogni őket mivel veszélyesek és Naruto is be pecsételni az egyiket a lányába aki HINATA-TÓL VAN!!!!!!!!! AKKOR IS !!!!! KIBA APASÁGI VIZSGÁLATOTT IS KÉRT!!! APELLÁTA NINCS!!!!  Ördögi  Nyelvesít  Nevet 
Naplózva

Hinafan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6

NaruHina For ever!


« Válasz #222 Dátum: 11 szep 18, 17:10:33 »

Sztem Naruto kijózanítsa vhogy(vagyis remélem)Sasukét.Legyőzik Madarát és Happy End lesz szal én ezt szeretném.Nevet
Naplózva
kikolo001
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #223 Dátum: 11 okt 05, 12:28:47 »

Szerintem ugy lesz (vagyis remélem), hogy lesz egy nagy és utolsó döntő csata Naruto és Sasuke között.
Mindketten meghalnak....de aztán naruto ismét találozik valakivel (mint ahogy találkozott Minato-val és Kushinával is).
Naruto-t jelölik ki a Hokage címre...de ezt Naruto nem fogja elfogadni...összejön Sakurával (és a Shippudenben eljön a happy end^^) Aztán jön a folytatás más storykkal ujjab kalandokkal, szereplőkkel, képességekkel és titkokkal(hallottam is valamilyen Akipphuden-ről nem tudom, hogy, hogy kell helyesen leírni xD
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #224 Dátum: 11 okt 05, 15:05:33 »

nem értem naruto meghal találkozik a mennybe az apjával és a másik percben meg már hokagénak jelölik?Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!