24 máj 17, 09:04:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 694 695 [696] 697 698 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778171 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #10425 Dátum: 15 márc 24, 13:27:07 »

Szerintem paradoxonokról beszélni itt most nem sok értelme van. A mangaka a több idősík elméletét alkalmazza, vagyis ha változás áll be a múltba, akkor a múlt síkján keletkezik egy törés, egy új idősíkot hozva létre, az eredetivel párhuzamosan, ahol már másképpen indulnak el a szálak! Hszen Lucy (a jövőbeni Rougenál) nem zárta be a kaput, és 10000 sárkány lépett át rajta, most pedig csak alig néhány darab, és ezzel már változott rengeteg minden!
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10426 Dátum: 15 márc 24, 13:28:16 »

De a Fairy Tail-ben most az történt, hogy mivel J. Lucy visszajött, és még idejében becsukták a kaput, akkor nem az a jövő lesz, amit J.Rogue meg J.Lucy megéltek. Pláne, hogy már azzal megváltozott a jövő, hogy a gonosz Rogue idejében 10 000 sárkány volt, itt meg csak hét.(a kapu miatt ugyebár) Szóval arra, hogy Rogue gonosz legyen EBBEN az időben, elég kevés esély van. Gondolkozik Sőt, már eleve az megváltoztatta a dolgok folyását, hogy egyáltalán visszajöttek a jövőből. ikszdé
Kivéve ha a szokásos "a sorsod akkor is bekövetkezik, csak más úton" elvet követi Mashi.

szerk.:látom ennek a kifejtésével megelőztek, és ahogy elnézem értelmesebben is magyarázták smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 24, 13:29:48 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10427 Dátum: 15 márc 24, 14:21:19 »

Ha jól emlékszem, akkor jövő Rouge idősíkjában nem voltak sárkányok, csak Achnologia mint a világ ura. Ebben a korban fejlesztette ki Rouge a sárkányigát (slayers Nevet), de az nem működött Achnologián és ezért ment vissza a múltba, hogy a kaput kinyitva hozzon sárkányokat, amikkel megöli Achnologiát és ő lesz a világ ura. (időutazás az időutazásban >.<#) Ebből a jövőből jött vissza Lucy, ahol Rouge szabadon engedte a 10 000 sárkányt és ebből lett a "valós idősík" ahol csak 7 sárkány jelent meg.

Ugyebár a bizonyos törvény szerint, aminek meg kell történnie az meg is fog és ha valamit kivesznek az egyenletből más kerül a helyére, szóval lehet hogy valaki más tényleg meg fog halni.
Nem is tudom melyik filmben vagy sorozatban mondták ezt, hogy "Ahol halál van, ott halál is lesz" A Steins;Gate-ben talán?  Gondolkozik

Simán rájöhetett szerintem hogy a gonoszt gonosz nem tudja elpusztítani. Hisz a gonosz ellensége a jó. És direkt egy jó démont alkotott és ezért nem volt képes Igneel megölni hiszen E.N.D nem gonosz. Tehát Igneelnek nem ereje hanem szíve nem volt hozzá hogy megölje hisz miért ölne meg egy olyan lényt ami nem gonosz....sőt simán belefér hogy ezért is ő nevelte fel mert tudta miért született E.N.D. Hogy Zerefet elpusztítsa. És mivel jó nincs mitől tartania hogy visszaél a tudásával.
De ha E.N.D jó, akkor nem ölné meg Zeref-et, hiszen jó és a jók nem gyilkolnak )többnyire).  xD De amúgy Igneel sem mondott el semmit Natsunak, hogy erősnek kell lennie, mert végeznie kell egy sötét mágussal, vagy valami.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10428 Dátum: 15 márc 24, 16:03:42 »

BTW, remélhetőelg holnap már lesz belőle angol, vagyis ma de addig is itt van a Holtak Nappala - Fairy Tail módra Omake fejezet Kínai scan-je. Nevet Zseniális na, gyomor szaggatóan jó volt. ikszdé

Egy pillantra azt hittem hogy Lucy-t öleli keblére Gray és nem Juviát de bakker most már tényleg nagyon hasonlítanak egymásra ezt nem hiszem el. Egy pillanatra levert a víz. ikszdé

MAAAAAAAN! ikszdé

http://www.mcanime.net/foro/viewtopic.php?t=556376&sid=146
Erre nem sokat kell várni animében sem. A következő rész (226. március 28.) ezt dolgozza majd fel. A rákövetkező 227. meg végre a Nap Falus szál kezdete lesz  Pattog
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10429 Dátum: 15 márc 24, 16:09:55 »


Lucy-nak milyen jól áll már Natsu ruhája. Kúl
Várom már az eheti ME-N részt. Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10430 Dátum: 15 márc 24, 16:10:32 »

Ha jól emlékszem, akkor jövő Rouge idősíkjában nem voltak sárkányok, csak Achnologia mint a világ ura. Ebben a korban fejlesztette ki Rouge a sárkányigát (slayers Nevet), de az nem működött Achnologián és ezért ment vissza a múltba, hogy a kaput kinyitva hozzon sárkányokat, amikkel megöli Achnologiát és ő lesz a világ ura. (időutazás az időutazásban >.<#) Ebből a jövőből jött vissza Lucy, ahol Rouge szabadon engedte a 10 000 sárkányt és ebből lett a "valós idősík" ahol csak 7 sárkány jelent meg.
 
Nagyjából így csak, hogy éppen fordítva. Eredetileg azért fejlesztették ki a kaput, hogy zerefet elintézzék, de a hold miatt ehelyett 10.000 (vagy akárhány) sárkány jött át. Ezért Lucy visszajött és bezárta a kaput. Így viszont Acnologia pusztította el a világot emiatt Rouge is visszajött, hogy pár sárkányt az irányítása alá vonva legyőzze Acnologiát.
Itt egész szépen ki van fejtve: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/333/3
szerk: Mashima te beteg állat  smirksweat: https://41.media.tumblr.com/fe7c66006a5579fc4f4711af845fb629/tumblr_inline_nlod2gXyV11sdk41h_500.png
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 24, 17:13:39 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10431 Dátum: 15 márc 24, 16:13:28 »

Tehát gyakorlatilag három idősík van? Technikai KO

ui.:Jaa, már értem. Nevet Arigatou mohric-san.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Katja-sama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


« Válasz #10432 Dátum: 15 márc 24, 22:12:29 »

Engem meglepett ez a dolog, hogy "Gray fogja megölni Frosh-t", most visszaolvastam és nem írta sehol... Lehet, hogy csak egy ilyen kimaradt dolog és most lett befejezve úgymond a mondat, de ha ezt tudom, akkor nem lepődök meg annyira múlt héten, hogy Gray-nek elgurult a gyógyszere. Viszont pozitív csalódás, hogy Natsu emlékezett az ígéretére. Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10433 Dátum: 15 márc 24, 22:28:49 »

Tehát gyakorlatilag három idősík van? Technikai KO

Igazából már csak egy idősík van hála Natsunak mert lerombolta a kaput. Kapu nélkül már a egyik jövő sem valósulhat meg ezért ez egy teljesen más idősík már amit anno J.Rouge vagy J.Lucy ismert.

Engem meglepett ez a dolog, hogy "Gray fogja megölni Frosh-t", most visszaolvastam és nem írta sehol...

Nem is írta sehol mert ezt csak a hülye anime készítők tették bele csak nem tudom minek.
Folyamatosan ezt nyomatják mióta elkezdték újra az animét. Állandóan utalgatnak a mostani manga történetívre. Mármint a Tartaros-ra. Happy afrójától kezdve mondhatnám még hogy meddig.

Lucy-nak milyen jól áll már Natsu ruhája. Kúl
Várom már az eheti ME-N részt. Nevet

LOL tegnap fel sem tűnt így késő este hogy Lucy Natsu ruhájában van mert ez a két majom hátulról belebújt a nyuszi jelmezbe Lucy mellé. Nevet Amúgy ja tényleg jól áll neki.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10434 Dátum: 15 márc 25, 12:19:24 »

425. fejezet:

A nyitólap baromi jó lett az Avatárról, főleg így színesben Nevet Engem eléggé a Tartarosra emlékeztetnek valamiért. Már előre látom, hogy a nagy keblű csaj mi célt fog szolgálni a "történetben"  smirksweat
A kis turbános manó valóban Kain Hikaru babáját fogja, de nem biztos, hogy attól még ő az és ugyanúgy működik-e a mágiája. Mondjuk ha ugyanúgy, akkor lehet megvan a magyarázat Gray Frosch ölésére?  Gondolkozik Erről még később.
Durva, hogy még Wendy sem tudja meggyógyítani Juviát, de hát neki igazából nem fizikai problémája van, hanem bánati Szomorú
Tényleg egyre jobban hasonlít Lucy-ra, Mashima kezd "elkubosodni" rajzolás terén?  Hmm? A bleachben van sok ctrl c ctrl v arc és haj.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/425/7 ez a kép <3 Jöjjenek már össze basszus, ezek a szerelmi kapcsolatok már olyanok, mint egy nagyon hosszúra nyúlt előjáték ikszdé De jó lenne, ha egyről a kettőre lépnének már...
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/425/8 YUKINO!!! Gyönyörű, mint mindig Nevet Főleg ebben a ruhában  Nyelvesít
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/425/9 itt középen ez a alsó kameraplán nem tetszik, és egyre több ilyet használ Mashima-san. Nekem az esik le ebből mindig, hogy a nagy mellüket és néha egy kis belátást a bugyijukra célt szolgál ez az egész és már sok komolyabb jelenetet/beszélgetést elrontott a részemről :/ Szeretem a mutogatást, de néha nagyon túlerőlteti.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/425/10 itt kis híján leestem a székről ikszdé Főleg a Natsu "te sem" változtál - szövegén ikszdé ÁÁÁ, végem volt ikszdé Bár kicsit meg is ijedtem, hogy Stingből is egy Droyt csinálnak, de szerencsére csak ideiglenes volt a kövérsége és remélhetőleg ő is erősebb lett, legalábbis én nagyon örülnék annak. Azért Libra mágiája mi hasznos már Nevet Mint a Mermaidben a kövér csajé Nevet Jó dolog ez a gravitációs varázslat, vajon Bluenote is tudta volna így használni?
De amúgy tényleg Cancer és Libra együtt kiröhögi a világ legjobb szépségszalonját is Nevet És tök jó, hogy mindkettő lányoknál van. Mondjuk lehetne egy férfi csillagmágus is, aki nem Everlue  smirksweat Oké az összes arany kulcsot már ismerjük, de sok ezüst is jó lehet még, vagy valami új platina/gyémánt (challanger? xD) , szóval újfajta kulcsokat is megnéznék Nevet
Minerva jelenete nekem tetszett Nevet Szerintem nagyon szép és megható lett. Bár remélem, hogy nem fogják teljesen megerőszakolni a karakterét(vagy már késő?) és még sokszor lesz ravasz meg háttérben intézkedő. Most nem úgy értem, hogy legyen újra gonosz, csak ne menjen át ilyen kis nagyon kedvesbe. Btw jól nézett ki a haja ^^
És akkor térjünk rá végül erre a Grayes dologra. Először is az idő. Elvileg 1 éves timeskip lett TARTAROS UTÁN a mangában, de akárhogy is nézzük, a mágiajátékok és Jövő Rouge által említett 1 év most van. Ezek alapján a mágiajátékok és a tartaros ív között kb csak pár nap telhetett el, de még akkor is ott a Napfalu. A lényeg, hogy szerintem jó pár héttel már eltelt az a bizonyos 1 év, szóval Natsunak le kellett volna késnie az "eseményt". De ez minden mangában ott van basszus, a one piece-ben és narutoban is jó pár példa volt erre. A mangaka nem gondol arra, hogy az ívek között és az ívek alatt is telik az idő, vagy mi?
Ez amúgy még viccesebb lesz az ANIMÉBEN, ahol még csillagszellemes filler és sok 1 részes történet is van, ami BIZTOS, hogy nem lett meg pár nap alatt ikszdé
Viszont szépen igazodott Mashima az animéhez Nevet Jó lesz ez a flashback, mire ideér majd úgy kb. talán 2 év múlva az anime ikszdé
Szóval Gray öli meg Froscht. Ahogy korábban írtam, lehet, sőt szerintem biztos, hogy nem direkt fogja őt kinyírni. A legegyszerűbb eset, hogy a démonölő mágia tényleg megfertőzte gonoszsággal Grayt, de én ezt túl egyértelmű megoldásnak tartom. Szerintem Gray nem rossz, tényleg csak álcázza magát. Én úgy látom, hogy majd lesz egy bizonyos szituáció, amit véletlenül szerencsétlen Frosch fog megszívni. Vagyis itt elvileg nem fogja, mert Natsu pont hogy meg akarja akadályozni.
Frosch ide-vagy oda, ez édeskevés indok volt J. Rouge számára, hogy emiatt (is) akart mindenkit elpusztítani. Persze tudom, hogy Acnologia is a háttérben volt meg a sok sárkány, de akkor is. Szerintem ez bőven nem lesz ilyen egyszerű Nevet
Akárhogy is, elkönyvelhetjük a Tartaros után a kövi ív címét Avatarának. Fél évig bőven mehet Nevet Mire begyűjtenek mindenkit és leverik az Avatárt. Nem bánok egy Natsu vs Gray leszámolást, ha az ív végéig be fog következni, mert akkor ez nem Naruto vagy Bleach(? -.-) copy lesz, mivel így nem fog elmenni a sorozat legvégéig ez a konfilktus, nem ez fogja döntően meghatározni az alapsztori lényegét.
Ez a fejezet egy 4/5 a részemről. Jó volt, vicces volt, kicsit érdekes is volt, de úgy igazán egy komoly jelenet sem lett benne a részemről, legalábbis egyszer sem lepődtem meg úgy nagyon komolyan (kivéve Stingen ikszdé).
Gazille-on viszont azért kicsit néztem egyet, hogy nincs itt. Oké, ő olyan magának való (mint én), de a 2 ikersárkánnyal jól gyakorolhatták volna a sárkányölő mágiát. Vagy ha már magányosan edz valahol Lilyvel, akkor mondjuk egy Rouge követhette volna őt végig, hisz elvileg ő a példaképe  Nyelvesít
Vagy Laxussal van?!!! Ha már Natsu Gildartssal edzett, Gazillenak kijárhat egy Laxus kacsint

A Dead Meeeeeeeeen manga meg valami hihetetlen wtf, de baromira tetszik ikszdé Végig röhögtem az egészet csak a képek alapján ikszdé Ilyet kitalálni, te jó ég ikszdé És most lesz ez az animében is, már alig várom Nevet
Idézet
Kicsit félek, hogy a következő rész címe Ichiyára akar utalni...
Brownosment igazad volt! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 25, 12:25:17 írta Csabi28 » Naplózva

roorando
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #10435 Dátum: 15 márc 25, 13:12:16 »

Fairy tail of the dead imgur.com/a/1GCZc  egy fairy tail fan fordításában.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 26, 11:24:28 írta roorando » Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10436 Dátum: 15 márc 25, 13:37:23 »

És akkor térjünk rá végül erre a Grayes dologra. Először is az idő. Elvileg 1 éves timeskip lett TARTAROS UTÁN a mangában, de akárhogy is nézzük, a mágiajátékok és Jövő Rouge által említett 1 év most van. Ezek alapján a mágiajátékok és a tartaros ív között kb csak pár nap telhetett el, de még akkor is ott a Napfalu. A lényeg, hogy szerintem jó pár héttel már eltelt az a bizonyos 1 év, szóval Natsunak le kellett volna késnie az "eseményt". De ez minden mangában ott van basszus, a one piece-ben és narutoban is jó pár példa volt erre. A mangaka nem gondol arra, hogy az ívek között és az ívek alatt is telik az idő, vagy mi?
Nem feltétlenül kell pontosan 365 napnak érteni azt az egy évet. Az meg, hogy a Mágiajátékok a Nap falu és a Tartaros arc között mennyi idő telt el nem számít. Az X791.évi mágiajátékok (amikor az ominózus mondat elhangzott) és a legutóbbi X792.évi között így-is úgy-is egy év telt el. De lehet, hogy ezt már korábban is írtam.

A legutóbbi játékok óta meg max pár nap telt el szóval még nem sokkal léptük túl azt az egy évet. Ennyi még belefér.
Az igaz, hogy amikor Natsu elment "edzeni" akkor azt mondta, hogy egy évig lesz oda, de (a fentiek alapján) egyértelmű, hogy ennél rövidebb ideig tartott. Talán kb 10 hónap vagy a fene tudja...
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 25, 14:29:34 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10437 Dátum: 15 márc 25, 14:23:26 »

425. fejezet:

Durva, hogy még Wendy sem tudja meggyógyítani Juviát, de hát neki igazából nem fizikai problémája van, hanem bánati Szomorú
Tényleg egyre jobban hasonlít Lucy-ra, Mashima kezd "elkubosodni" rajzolás terén?  Hmm? A bleachben van sok ctrl c ctrl v arc és haj.

WUT? Nevet De most komolyan mi van? Juvia nem a szerelembe betegedett bele hanem abba hogy kin állt az esőbe. Ami ironikus tekintve hogy víz mágus de akkor is csak tüdőgyuszis és ennyi. Nevet Ennek semmi köze Gray-hez mármint közvetlenül. Wendy nem orvos csak a sérüléseket gyógyítja be. Egy komolyabb megfázás azért más tészta.

Ez meg hogy Mashima kezd el Kubosodni eléggé erős. Oké Juvia és Lucy 1-2 helyen nagyon hasonló de ez csak azért van mert egy színű a hajuk a mangában. Méretre is kb egyformák szóval ja. De azért ennyire nem vészes a helyzet csak aki gyorsan olvassa pláne japánul annak elsőre nem biztos hogy feltűnik hogy mi van főleg hogy mostanában hasonló hajstílusa van Juviának is. Nevet A valóságban is vannak hasonló kinézetű emberek szóval nem akkora gond ez. Csak a mangában jobban oda kell figyelni.

Amúgy szerintem egy icipicit sem hasonlít a Tartaros-ra az Avatár brigád. Totál máshogy néznek ki.
Ja és remélem nem az a voodoo mester fogja irányítani Grayt mert akkor leteszem a hajam ez lenne Mashi egyik leghülyébb megoldása. Egyébként ő inkább Kain mestere lehet és minden más voodoo használónak van ilyen babája elég csak megnézni a neten. Nevet Froshnak meg nem lesz semmi baja az a jövő már nem következhet be amit láttunk. Frosh persze meghalhat ha valaki más is ismeri a jövőt és meg akarja ölni őt de Gray tuti hogy felindulásból ölte meg és nem ez volt a terve. Natsu épp ezért nem mondta el hogy más se tudjon róla.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10438 Dátum: 15 márc 25, 15:13:15 »

De Juvia alapból a bánat miatt árasztotta el a falut az esővel és igazából emiatt is lett beteg. Lehet tüdőgyuszis, de ha meglátná Grayt pick-pack jobban is lenne, hidd el Nevet
Wendy nem orvos? Látod EZÉRT IS lett volna jobb, ha valamilyen kórházba megy "1" évig Nevet Nem csak jó fizuja lett volna, de még tanult is volna valamit az ottani orvosoktól. Azért remélem ő is fejlődött valamit, mert eddig nem sok újat mutatott.
Oké, hogy a haj színűk más, de így mangában akkor is majdnem egy tojás a kettő. Ha megnézed Juvia még az elején totál máshogy nézett ki, ami persze részben köszönhető Mashima régi rajz stílusának. Igazából 2 ívenként cseréli a haját és a sminkjét ikszdé
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/056/16
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/107/8
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/265/12
Nem igazán tudja eldönteni, hogy mégis milyen legyen az imidzse Juviának, bár nekem mind tetszik Nevet És az animében már úgyse lehet összetéveszteni őket, csak itt furcsa néha.
Ami az Avatár-Tartaros hasonlóságot illeti:
Arlock-Keith
A sötét bőrű nagykeblű lány- Kyouka
A szende kiscsaj- Seyla
A szépfiú- Tempesta visszahozott formája
Kain Hikaru "mestere" (az 5let tetszik Nevet) meg valamiért Franmalthra emlékeztet.
Gray meg Silver.
A hasonlóságot nem minden esetben kinézetre értettem. Egyszerűen csak hasonló jellemeket látok a karakterekben így első ránézésre, ugyanolyan személyiséget bocsátanak ki magukból. De persze 400 fejezet után már nehéz teljesen újat kiötleni, szóval ezt abszolút nem negatívumként mondom. Csak olyan nagyon sötét "szekta" mind2 ^^'
Nem feltétlenül kell pontosan 365 napnak érteni azt az egy évet. Az meg, hogy a Mágiajátékok a Nap falu és a Tartaros arc között mennyi idő telt el nem számít. Az X791.évi mágiajátékok (amikor az ominózus mondat elhangzott) és a legutóbbi X792.évi között így-is úgy-is egy év telt el. De lehet, hogy ezt már korábban is írtam.

A legutóbbi játékok óta meg max pár nap telt el szóval még nem sokkal léptük túl azt az egy évet. Ennyi még belefér.
Az igaz, hogy amikor Natsu elment "edzeni" akkor azt mondta, hogy egy évig lesz oda, de (a fentiek alapján) egyértelmű, hogy ennél rövidebb ideig tartott. Talán kb 10 hónap vagy a fene tudja...

Elvileg évente van a NMJ, nem? Jó, biztos nem ugyanakkor mindig, de nem hiszem, hogy a sárkányos "incidens" után 1 évnél korábban tartották volna meg. A mágiajátékok utolsó napja és a tartaros utolsó fejezete között szerintem lazán eltelt jó néhány hét. De ha tényleg nem 1 teljes évig széledt szét a csapat, akkor még lazán elfogadható Nevet
Bááár: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/416/3  1 hét telt el Tartaros után
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/418/5 1 év telt el és az évszámból is látszódik ugye, de ha x791 év közepe fele voltak az időugrás előtt, akkor elég volt csak 6 hónapnak eltelnie a x792-höz, tehát nem feltétlenül kell 1 teljes év. Sajna nem emlékszek már, hogy milyen hónap volt pontosan a timeskip előtt, de nyugodtan kisegíthettek  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 25, 15:21:10 írta Csabi28 » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10439 Dátum: 15 márc 25, 15:20:47 »

Egyik Avatar tag meg full Roise a Bleacbol. egyik tangnak meg Sharinganja  van...
 Ördögi
Gray meg teljesen apja lett.  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 694 695 [696] 697 698 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!