24 máj 17, 10:37:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 693 694 [695] 696 697 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778207 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10410 Dátum: 15 márc 23, 17:39:40 »

Ezek szerint Gray mégis csak gonosz lett. Mivel Silver jófejnek akart tűnni, odaadta Graynek az erejét, amitől az gonosz lett, beállt egy sötét céhbe, elkezdett gyilkolászni és ez sötétségbe taszította Rouge-t, aki visszament az időben és szinte elpusztította egész Crocust (és majdnem elfoglalta a világot), közben Gray meg is halt, ezért Urtearnek kellet feláldoznia az életét, hogy megmentse. Best Dad Ever.  Hümm-hümm

« Utoljára szerkesztve: 15 márc 23, 17:40:52 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10411 Dátum: 15 márc 23, 17:42:15 »

Hát Kuro, az azért tagadhatatlan, hogy eléggé hajaz a Naruto-Sasuke esetre, ill. most hogy mondod (eddig ezt nem is regisztráltam) Naruto ígéretére is. Nem mondom, hogy copy, de nagyon hajaz rá. Az a különbség, hogy míg a Narutot is sokan szidták, hogy majdnem mindenki megtér, azért óriási a különbség, mert ott a legtöbb esetben logikus, érzelmes (de nem nyálas) volt a megtérés, jobban ütött, talán azért is, mert sokkal közelebb hozta a Naruto a karaktereit, mint a FT. Minerva...hát na, nem mondom, hogy rossz ez így, de erőltetett volt az a megtérés (főleg Erza miatt), meg lehetett volna jobban is oldani, szerintem.
DE! Az utóbbi két fejezet ritka jó lett. Pörgős, komoly, izgalmas. Még sosem vártam ennyire egy harcot, mint ezt a mostanit, nem érdekel, hogy klisés, nem klisés, kiszámítható, vagy copy, nekem nagyon bejön, szerintem nagyon jót tett a mangának ez a Gray fordulat (ami amúgy egyáltalán nem ésszerűtlen).
Sőt. Nem gondoltam volna, hogy ilyet mondok, és csodálom is, hogy eddig nem nagyon emeltétek ezt ki, de nekem ez is nagyon bejött:
http://readms.com/r/fairy_tail/425/2726/9
pedig kifejezetten nem szeretem a szerelmi szálakat, párosításokat, egyik mangában sem jött be még, fárasztanak, de ez most nagyon aranyos volt. Minden csöpögősség, fanservice, erőltetettség nélküli, csak tisztán aranyos. TETSZETT Nevet Nevet
Szóval csak így tovább, remélem, hogy Mashima ezúttal nem fogja elrontani a megint nagyon jól felvezetett szálat, és mutat valami nagyon-nagyot a Gray-Natsu vonalon.
(Amúgy az szerintem elég egyértelmű, hogy Rogue-ék nem fognak a seggükön ülni, és majd gondolom ők is be fognak segíteni az Avatar ellen.)
A rész szerintem simán 9/10, egyedül talán Sting kövérsége volt az ami nekem nem passzolt, gyenge poén, ráadásul időugrás után a badass csávó meghízik...szerintem klisés, de egye-fene, ezt simán elnézem, főleg, hogy ideiglenes volt.

Szerk.:
Ezek szerint Gray mégis csak gonosz lett. Mivel Silver jófejnek akart tűnni, odaadta Graynek az erejét, amitől az gonosz lett, beállt egy sötét céhbe, elkezdett gyilkolászni és ez sötétségbe taszította Rouge-t, aki visszament az időben és szinte elpusztította egész Crocust (és majdnem elfoglalta a világot), közben Gray meg is halt, ezért Urtearnek kellet feláldoznia az életét, hogy megmentse. Best Dad Ever.  Hümm-hümm

Nevet Nevet Mekkora igaz.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 23, 17:43:33 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #10412 Dátum: 15 márc 23, 18:02:17 »

Hát nekem van egy elég elborult elméletem... Lehetséges, hogy frosch helyett happy hal meg Gray által és ez kihozza Natsuból
END-et. Happy semmit sem fejlődött az elmúlt 1 évben ezzel a fejezettel így olyan beáldozható karakternek tűnik + END könyve Zerefnél ő meg valószínűleg jó pár száz fejezetig nem fog mutatkozni. Szóval ha Gray meg akar küzdeni END-el (ami miatt a démon ölő mágiát is kapta) és Natsu END, emiatt jobb motivációs szálat nem látok Happy halálánál...

Kérdéses, hogy Gray az 1 év alatt rájött-e kicsoda END, mert ha nem tárgytalan az egész  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 23, 18:07:51 írta TrieDoX » Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10413 Dátum: 15 márc 23, 18:26:46 »

Happy feláldozható karakter? Az egyik legpoénosabb manga karakter EVER.
Mire kéne még több száz fejezetet várni? Szerintem nem lesz 600 az egész, persze, ha nyújtani akarja, akkor simán benne van, de minek akarná nyújtani.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #10414 Dátum: 15 márc 23, 18:52:41 »

Egész jó fejezet volt. Nagyon tetszett a színes oldal is, amin az Avatar tagjai voltak.

Pár dolgot sikerült eltalálni, párat meg nem.

Biztos voltam benne, hogy egy Fairy Tail-es csatlakozott a Sabertooth-hoz. Ha Natsu csak Lucy-val megy bezúzni az Avatart, akkor tényleg nem várok sokat attól a sötét céhtől. Jó persze nyilván majd később mennek a Sabertooth-ból is, de még akkor is Gray-en kívül heten vannak a céhben az eddigi ismereteink alapján.

Arról is megvoltam győződve, hogy begyűjtenek még néhány tagot és kicsit később mennek az Avatarhoz, eléggé sietősre vette Natsu a figurát, mondjuk ez érthető. Bár lehet, hogy út közbe összetalálkoznak még valakivel.

Amikor Natsu azt mondta Sting-nek, hogy ő se változott, azért egy kicsit fogtak a fejem... Technikai KO smirksweat ikszdé

Még a Lucy és Minerva közti szálat is el kellett varrni, az engem nem nagyon érdekelt. Viszont ami most nagyon kiszúrta a szemem és számomra nagyon érdekes, hogy Natsu nem teljesítette teljesen J. Rogue-nak az ígéretét. Ugye azt mondta, hogy monjda el neki, hogy védje meg Frosch-t, és ehhez képest Natsu eléggé köntörfalazott. Lehet, hogy majd ez okozza Frosch vesztét, hogy Rogue későn kapcsol, hogy Frosch van a legnagyobb veszélyben.

Amúgy meg lehet, hogy ez a szál hasonlít, a Sasukés dologhoz, de Gray "megtérését" szerintem ne nagyon hasonlítgassátok majd hozzá, főleg, hogy a jelenlegi tudásunk szerint nem önszántából lett gonosz, hanem valami úgymond "hatással van rá".
Eddig nagyon bejön a történet, remélem marad ez a színvonal.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10415 Dátum: 15 márc 23, 19:06:54 »

Hát Kuro, az azért tagadhatatlan, ....

Többit most töröltem hszedből mert nem akarok fél oldalt befoglalni így is mindig megszólnak hogy regényt írok. Nevet

No akkor szép sorjában:

Az egyetlen hasonlóság a Naruto/Sasuke dologgal az, hogy két úgy mond barát (Mert Natsu és Gray közel sem olyan jó barátok mint Naruto és Sasuke) egymás ellen fog harcolni. De ezt minden 2. Shounen manga meglépi. Ráadásul itt még egyelőre azt sem tudjuk, hogy Gray miért állt át csak találgatunk, lehet hogy átvette az uralmat felette a démon erő, lehet magától csinálja END meg Zeref miatt. Viszont az hogy ő öli meg Frosht sok mindent elmond mert ha csak úgy átáll és nem vesztette el az irányítást akkor tuti nem ölné meg Frosht. Szóval nekem erős a gyanúm hogy Gray lehet hogy tényleg gonosz lett. Elég nagy fordulat lenne ha a végén kiderülne hogy END valójában nem is gonosz és Gray totál feleslegesen állt át. Nevet Egyébként az megtérések itt is logikusak csak kevésbé dramatikus a dolog. Minervát azért jól megkínozta az apja pucéron kellett lennie stb. Egy kislánynak ez hatalmas sokk azért. Persze hogy beleőrült. Szóval igazából itt is az van mint a Narutoban itt sem térnek meg a gonoszok akik egykor jók voltak, hanem végre visszatérnek a saját énjükhöz. A megtérés az ha egy tényleges gonosz átpártol. De itt egyáltalán nem ez a helyzet Gray soha nem volt gonosz csak sokat szenvedett és most bosszút akar. Meg is értem én is ezt tenném, senki más nem érdekelne. Narutoban az ilyenek azért voltak jobban megoldva mert sokkal több volt benne a drámai rész. Ezért mondom mindig hogy a Fairy Tail alapjában véve nem dráma, hanem egy Fantasy ecchi shounen. Egyébként le sem lehetne tagadni hogy van hasonlat bizonyos mangák közt de ez nem baj. Nem értem miért rója fel neki úgy mintha ez rossz lenne, ez csak tisztelet nyilvánítás egy másik mangaka felé hogy az ő ötlete jó volt és a másik is szeretné valahogy beépíteni a saját munkájába. Itt a lényeg azon van hogy ki hogyan csinálja ezt meg. Pl a Bleachben inkább nem is mondom milyen a két főhős párharca mint két ovisé kb.

Egyelőre én sem mondok semmit erről a Natsu vs Gray-ről mert nem tudni mi lesz a vége csak sejtésünk lehet.
De lepett meg már minket Mashima, szóval nem félek. Egyébként mindenki ezzel jön hogy klisé így klisé úgy. De csak azért lett ma már minden ilyen dolog klisé mert nem divat kimondani amit érzünk mert mások szerint az nem menő vagy macsós és akkor egyből nyálasak vagyunk ha vannak érzéseink. Szerintem ennél nagyobb bullshit nincs is a világon. A Lucy Natsu kép nekem is bejött aranyos volt. És én nagyon várom már hogy meglegyenek a párosok. Szeretem ha van egy kis valóság is a történetben. Sokszor mondtam már hogy a Dragon Ball is ezért volt akkora nagy szám és igazából még most is töretlen a sikere. Persze a szappanoperás baromságokat én is utálom de van egy szint ami még jó. Unalmas is lenne ha csak harcokat meg fanservice-t látnánk és semmi életet.

Na basszus mégis csak kisregény lett. Evvan. Nevet

Hát nekem van egy elég elborult elméletem... Lehetséges, hogy frosch helyett happy hal meg Gray által és ez kihozza Natsuból END-et. Happy semmit sem fejlődött az elmúlt 1 évben ezzel a fejezettel így olyan beáldozható karakternek tűnik

Ez az ötlet már ott meghalt hogy Happy főszereplő és Mashima nem fogja megölni csak azért hogy Natsuból előtörjön END. Maga az ötlet nem hülyeség ha ez nem egy Ecchi Shounen lenne. Nevet Egyébként az koránt sem biztos hogy Happy semmit sem fejlődött. Ökörködik de szerintem meg fog lepni minket. És nem a halas tudományával. ikszdé

Ezek szerint Gray mégis csak gonosz lett. Mivel Silver jófejnek akart tűnni, odaadta Graynek az erejét, amitől az gonosz lett, beállt egy sötét céhbe, elkezdett gyilkolászni és ez sötétségbe taszította Rouge-t, aki visszament az időben és szinte elpusztította egész Crocust (és majdnem elfoglalta a világot), közben Gray meg is halt, ezért Urtearnek kellet feláldoznia az életét, hogy megmentse. Best Dad Ever.  Hümm-hümm

Azért ez kicsit igazságtalan. Silver nem tudhatta hogy mi lesz ennek a vége. Igazából ideje sem volt hogy tanítson bármit is a fiának. Neki adta az egyetlen dolgot amivel megmentheti, erősebbé teheti. Melyik apa nem tette volna ezt meg most őszintén. Senki sem láthatja előre mit hoz a jövő így senkit sem ítélhetünk el azért mert valaki több ezer embert kinyírna mert megölték a macskáját. Azt még megérteném ha nem Gray-t akarta volna megölni de J. Rouge mindenkit meg akart ölni uralni akarta a világot. Ráadásul az indokai inkább Acnologia felé mutattak. Nem tudom ki hogy van vele de ha megöli valaki egy szerettem akkor én nem az egész világot akarom elpusztítani hanem azt aki megölte. Szóval ez egyáltalán nem Silver hibája, az meg pláne hogy a fia hülye és beállt egy szektába. Kivéve ha csak nem valami nagyobb terve van ugyanis a jövő elvileg megváltozott hisz nincs kapu így J.Rouge sem jöhet vissza már. Ergo Frosh tuti nem hal meg. Így Silver bűne is semmissé lett ha egyáltalán nevezhető annak. Sőt inkább Gray bűne vált semmissé. Kivéve ha meg nem öl valaki mást helyette. Ugyebár a bizonyos törvény szerint, aminek meg kell történnie az meg is fog és ha valamit kivesznek az egyenletből más kerül a helyére, szóval lehet hogy valaki más tényleg meg fog halni.
Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10416 Dátum: 15 márc 23, 20:23:29 »

Jővöbeli Rouge azért nem először Grayt támadta meg , mert így egyből kiderült volna minden.
De azért a sötét erő használtatta nagy terhekkel jár, így ha a használója nem képes uralkodni magán és meg változik.
Natsu azt mondta Jővöbeli Roguenak hogy nem hagyja hogy olyanná váljon mint ő. Tudja Natsu mitörtént és tenni is fog érte valamit. Figyelmeztetés Natsunak előnyt adott, megpróbálnak ez ellen tenni.
Elnézve Milyen lenne Natsu vs Gray ellen. Ha E.N.D-ként harcolna ellene és józan maradna,de Natsu személyiségeként.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 23, 20:24:15 írta Ures1 » Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #10417 Dátum: 15 márc 23, 23:15:07 »

Hmm, Naruto-Sasuke párhuzam? Ez már ott bukik, hogy Lucy azt sem tudja, hogy Gray gonosz lett és csak Natsu tudja (vagy sejt valamit. Hiszen Natsu nem tudja pontosan, hogy Gray miért fog végezni Froschal.) A többi értelmetlen belemagyarázás. A másik meg, hogy ahogy elnézem Natsu arcát ezt az ígéretet inkább magának tett, mint Lucynak. Mellesleg a jelenet maga is tényleg aranyos volt. Legyen már ilyen Natsu és Lucy kapcsolata  >.<# Aranyos és humoros lehetőleg fanervicetől mentes. Tökre jól összeillenek, ne tessék elrontani.

Hát a Stinges poén tényleg olcsó volt. De én azért marha jót röhögtem. ikszdé
Érdekes én nem vártam annyira, hogy bárki az FT-ből csatlakozott volna a Saber-hez. Főleg nem Gajeel, ő is inkább olyan, mint Natsu és járja a vadont és úgy képzi magát. Erza meg végképp nem merült fel bennem akkor már inkább Kaguráékhoz ment.

Azért Natsu jól megmagyarázta a dolgokat mit ne mondjak. Szegény Rouge meg Minerva egy kukkot sem értettek. Bár érthető ez a nagy sietség. Minerva személyisége engem nem zavar. Ő már akkor elveszett, mint potenciális gonoszjeölt amikor a Nagy Mágiajátékokon kikapott Erzától.

Ellenben most Gray egy sokkal jobb és izgalmasabb ellenfél lesz úgy hiszem. Nagyon kíváncsi vagyok mit hoz ki ebből Mashima, de én drámát érzek a levegőben. Bár lehet az én szaglásommal van gond, de valamiért én ezt érzem. ikszdé A Natsu-Gray harc mondjuk érdekes lesz. Nem akarok én lenézni senkit de Natsu jelenlegi erejét elnézve kb a Szent mágusok közül néhány lehet vele egy szinten erőben. Nevet
Naplózva
Aphofis58
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4


« Válasz #10418 Dátum: 15 márc 23, 23:18:56 »

Elég nagy fordulat lenne ha a végén kiderülne hogy END valójában nem is gonosz és Gray totál feleslegesen állt át.

Nem biztos hogy nincs igazad hiszen Zeref meg akar hallni....Készített rengeteg démont(gonoszt) de egyiksem elég hozzá hogy megölje. Simán rájöhetett szerintem hogy a gonoszt gonosz nem tudja elpusztítani. Hisz a gonosz ellensége a jó. És direkt egy jó démont alkotott és ezért nem volt képes Igneel megölni hiszen E.N.D nem gonosz. Tehát Igneelnek nem ereje hanem szíve nem volt hozzá hogy megölje hisz miért ölne meg egy olyan lényt ami nem gonosz....sőt simán belefér hogy ezért is ő nevelte fel mert tudta miért született E.N.D. Hogy Zerefet elpusztítsa. És mivel jó nincs mitől tartania hogy visszaél a tudásával.
Ezen már 2-3 hete filózok.
És Zeref is nagy reményeket fűz hozzá ezt már láthattuk Tenrou szigeten meg az utolsó találkozásuknál is.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 23, 23:24:14 írta Aphofis58 » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10419 Dátum: 15 márc 24, 01:16:52 »

Na igen csak ha igazam lesz és END valójában nem gonosz akkor mire fel ez az egész cécó mert Igneel nem akarta hogy Natsu átalakuljon. Bár ez lehet más miatt is fene tudja. Nevet
Mindenesetre ha Mashi nem sablonosan rendezi le Gray vs Natsu-t akkor valószínűleg jó dolgok elébe nézünk. Remélem nem fogja most pár fejezet alatt lezavarni. Legyen ebből egy szép kis mini arc.  bow

BTW, remélhetőelg holnap már lesz belőle angol, vagyis ma de addig is itt van a Holtak Nappala - Fairy Tail módra Omake fejezet Kínai scan-je. Nevet Zseniális na, gyomor szaggatóan jó volt. ikszdé

Egy pillantra azt hittem hogy Lucy-t öleli keblére Gray és nem Juviát de bakker most már tényleg nagyon hasonlítanak egymásra ezt nem hiszem el. Egy pillanatra levert a víz. ikszdé

MAAAAAAAN! ikszdé

http://www.mcanime.net/foro/viewtopic.php?t=556376&sid=146
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 24, 01:34:17 írta Kuro25 » Naplózva

TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #10420 Dátum: 15 márc 24, 01:44:09 »

Hát nekem van egy elég elborult elméletem... Lehetséges, hogy frosch helyett happy hal meg Gray által és ez kihozza Natsuból END-et. Happy semmit sem fejlődött az elmúlt 1 évben ezzel a fejezettel így olyan beáldozható karakternek tűnik

Ez az ötlet már ott meghalt hogy Happy főszereplő és Mashima nem fogja megölni csak azért hogy Natsuból előtörjön END. Maga az ötlet nem hülyeség ha ez nem egy Ecchi Shounen lenne. Nevet Egyébként az koránt sem biztos hogy Happy semmit sem fejlődött. Ökörködik de szerintem meg fog lepni minket. És nem a halas tudományával. ikszdé

Nem feltétlenül kellene permanensem "meghalnia", csak arra a kis időre míg Natsu elég érzelmi boostot kap, hogy átalakuljon END-é.
Talán még az is elképzelhető, hogy Gray jégkockát csinál Happyből pont olyat mint amit Silver csinálta anno Flare falujából. Gondolkozik
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10421 Dátum: 15 márc 24, 08:50:32 »

nnna Mosolyog Ez egy jó rész volt, a feszültség nőtt, bár semmilyen csata nem történt.  Gondolkozik
Mindenesetre ez hogy Gray ölte meg Frosch-t új megvilágításba helyezi a dolgokat.

Amúgy felesleges városban tartani Rogue-t, mert ha nem lesz gonosszá, akkor paradoxon lép fel.
És akkor az Elsötétülés Tervnél lévő jelenetsor hogy lesz felvezetve?  Pojén
vagyis nem történhet másképp az a jelenetsor ami MÁR megtörtént !!!
na Mosolyog
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #10422 Dátum: 15 márc 24, 09:50:24 »

Ezek a fejezetek már az Avatar Arc-hoz tartoznak.
Naplózva
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #10423 Dátum: 15 márc 24, 12:08:24 »

nnna Mosolyog Ez egy jó rész volt, a feszültség nőtt, bár semmilyen csata nem történt.  Gondolkozik
Mindenesetre ez hogy Gray ölte meg Frosch-t új megvilágításba helyezi a dolgokat.

Amúgy felesleges városban tartani Rogue-t, mert ha nem lesz gonosszá, akkor paradoxon lép fel.
És akkor az Elsötétülés Tervnél lévő jelenetsor hogy lesz felvezetve?  Pojén
vagyis nem történhet másképp az a jelenetsor ami MÁR megtörtént !!!
na Mosolyog


Tegnap elalvás előtt én is ezen filóztam, ha az nem következik be akkor Ultear sem lövi el az ultimate spelljét amitől vén banyává változik...
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #10424 Dátum: 15 márc 24, 12:54:16 »

De Ultear mielőtt ellőtte akkor Gray meghalt szoval nem volt aki miatt gonosz legyen Rogue ott is lehetett volna egy paradoxon... Nevet szülnek ilyen dolgokat az időutazás sztorik... Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 693 694 [695] 696 697 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!