24 máj 17, 11:47:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 685 686 [687] 688 689 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778248 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10290 Dátum: 15 márc 10, 23:50:49 »

Azt a rohadt, mire végigolvastam a 3 oldal kommenteteket... kajak csomó jegyzetet kellett felírnom, hogy el ne felejtsek az érdekesebb dolgokra, és persze a saját magam által kreált elméletekre emlékezni ikszdé
De meg is értem, hogy ennyit írtatok róla, erről bőven lehet beszélni, pláne, hogy Mashima-sensei megint túlórázott Mosolyog Oké, volt pár Kubo féle oldal, de még így is bőven hosszú lett a fejezet Nevet Akkor kezdjünk neki!
Végül Bluenote tényleg egy ember méretű szalbazsák lett Natsu számára ikszdé Azért nem kicsit lepődtem meg rajta, hogy Villámmód és Dragon Force nélkül oneshotolta a fenébe Kéknoteszt ikszdé Csóri.. Pedig nagyon durván befeszített és mindenki összeesett körülötte, persze Natsut leszámítva. Amúgy persze mindig ez van, egy régi ellenség sose jelent másodjára akkora fenyegetést, mint anno, kivéve persze, ha főfőellenségről van szó, vagy még nem használta minden erejét.
Szóval Natsu lenyomta Bluenote-ot, azt a Bluenote-ot, aki úgy-ahogy majdnem Gildarts szintjén volt 8 éve, de ha azon még nem is, akkor Luxusén bőven... A 8 év 3 hónappal (Luxus számára -7év) ezelőtti Luxust Natsu már lazán ownolná... Te jó ég!! Ja amúgy gyors kitérő: Luxusra
@Kuro25: ki is olvassa csukott szemmel a mangát/nézi az animét??? Te kajak ilyen buta vagy?? Luxus csak 3szor győzte volna le Natsut, de összeszedem neked:
-elsőnek Gazille megmentette Luxus egyik végső támadásától
-egyszer besült Luxus Fairy Lawja
-még egyszer megmentette Gazille Natsut
Ha ezek után is azt állítod, hogy a Tenrous timeskip előtti Natsu erősebb volt, mint Luxus, akkor te valamit nagyon benéztél, de nagyon...
Persze most már én se merném biztosra állítani Nevet Sőt, ezek után már lazán Natsut tenném az első helyre a céhben, hacsak a többi nagy figura: Makarov, Gildarts, Luxus, Erza, Gazille és Gray (esetleg Mira és Elfman) nem fejlődött ekkorát, de ezt bőven kétlem. Mondjuk Cheataniáról sosem tudni. De azt a rohadt!
Még most se tudom felfogni, hogy ilyen lazán lenyomta Bluenote-ot. Legalább egy villámsárkány mód lehetett volna, vagy egy hosszabb verekedés. Ezek után tényleg nehéz lesz értelmes ellenfelet találni Natsunak.
Amúgy az üvöltése engem erre emlékeztetett:  http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/319/9  Nevet
Az, hogy Natsu ilyen erős lett, majdnem biztosra vehető, hogy a mangából már relatívan nincs sok hátra (max 2-3 év). Ilyen nagy power up-al már valóban alig lehet találni nem főfőellenséget a főszereplő számára. Viszont tetszik tyber22 elmélete, miszerint Natsu lesz a főgonosz és azt már el is tudom képzelni ekkora erővel felvértezve Nevet Elég epik lenne az, hogy a főszereplő lenne a legfőbb ellenség meg ugye Gray bosszúja is kapóra jönne. A Nirvánás gondolat sem hülyeség, hogy Acnologia jó volt, E.N.D meg ugye a gonosz. Csak az Oracion Seis első támadásánál láthattuk, hogy Natsu nagyon erősen jó, így nem volt rá hatással a Nirvána képessége. Szóval akkor régen se kellett volna, hogy legyen, nem?  Gondolkozik
Hú, na nagyon elidőztem a Natsu VS Bluenote-tal, de menjünk tovább Nevet
Jót nevettem az Orochi Fin céhmesterén, hogy "akármennyire is népszerű vagyok, egy tapodtat se tudok mozdulni" ikszdé Na meg a végén a feladásukon is, bár abszolút meg tudom érteni Nevet Most biztos elviszik őket a Tanácshoz, ahol Jura majd jól értelmet ver beléjük, hogy egy életre ne csináljanak semmi gondot Nevet Csöbörből vödörbe ikszdé Amúgy, akkor a céhmester idézte azt a sok szörnyet? És honnan?  Gondolkozik
Natsu üvöltése jó volt, hogy levitte a felsőjét Cheriáról, de szerencsére most nem erőltette Mashima ezt a fanservice-et, így abszolút lájtos kis mutogatás volt csak Nevet
A manga második felének jelentei is jók lettek Nevet Igazából Wendy még mindig nem tetszik, hogy ennyire határozatlan, de a többiek reakciója nagyon jó volt. Lyon mosolygó fejeiből sosem elég! Nevet Na meg Toby is vitte a prímet Nevet Beáll Éginővérnek ikszdé De akár Oba-baba-sama is ikszdé Jut eszembe, őt még sose láttuk komolyan harcolni, pedig elég erős mágiája van, ha belegondoltok. Lazán ájulásig forgatna meg mindenkit, szerintem Bluenote-ot is legyőzné ezzel Nevet Bár Jura szerintem erősebb a Lamia céhmesterénél.
Amúgy visszatérve a többiek fejlődősére, az 40 felettiek, tehát Makarov, Gildarts biztos nem lett szerintem semmivel sem erősebb. Luxusnak elég komoly jelenete volt, szóval ő biztos op-bb lett, Erza meg nem hiszem, hogy sokkal keményebb lenne, így is megúszott minden 1v1 vereséget eddig is, ezután sem lesz baja Nevet Grayre és Gazille-ra vagyok a legjobban kíváncsi.
Wendy meg végül csak Ft-es lett... Maga a jelenete jó volt Sheriával, ezt az utóbbi szereplőt nagyon meg is kedveltem, de Wendy továbbra is mindf#ck számomra.
Abszolút tökéletes fejezet lett, megy rá az 5/5 Mosolyog Rég írtam ennyit egy fejezetről ikszdé
Juvia a végén érdekes volt, ami egyenlőre nem tetszik Szomorú Két lehetőség van, Gray dobta, vagy történt vele valami, de úgy néz ki mégsem jöttek össze... Van benne ráció, hogy Gray csak nem akarja bajba sodorni őt, de ez akkor is csalódás... Mondjuk az Avatár cím érdekes. Lassan valóban be kéne hozni az Isteneket a mangába, azok még talán méltó ellenfelei lesznek Natsunak ikszdé
De öröm az ürömben, visszatér Juvia "shin-shin-to"-ja? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 10, 23:58:41 írta Csabi28 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10291 Dátum: 15 márc 10, 23:52:43 »

Igazából nem tartott soká, Luxus messze a kedvenc szereplőm a FT-ből (de nem hiszem, hogy elfogult lennék vele szemben), és nem szerepel annyira sokat, szóval kb.-ra tudtam fejből, hogy hol vannak a bizonyos részek, amiket ki akartam emelni.
Amúgy ja, én is észrevettem, hogy ez a fejezet megint ilyen hosszú lett (ennek ellenére azon kívül, hogy Natsu menő volt, szerintem elég semmitmondó volt), szinte hihetetlen...az tagadhatatlan, hogy Mashima élvezi a munkáját, és valszeg munkamániás. Ebből a szempontból le a kalappal előtte  bow
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10292 Dátum: 15 márc 11, 00:00:05 »

Valóban nem sok olyan manga van ahol a főszereplő a legerősebb. Úgy kicsit unalmas lenne a manga. Esetleg a Dragon Balls. Még arra is gondoltam, hogy ha a Dragon Force-t használta volna, mint anno Gerard ellen akkor talán 1vs1-ben is sikerült volna lenyomnia Laxust, de azt először csak Mard Geer ellen sikerült segítség nélkül használnia. Remélem, hogy most már bármikor "elő tudja hívni" vagy legalább az elmúlt 1 év alatt szerzett ő is egy olyan lacrimát.

Azt meg már korábban írtam, hogy Mira és Lisanna valószínűleg a B.P.-ba kerültek, most végre egy erős nyom is van rá (bár ha Tilon nem írja akkor észre sem veszem  smirksweat)
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 11, 00:04:22 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10293 Dátum: 15 márc 11, 00:04:08 »

Jah, Dragon Force-ban azért valószínűleg leverte volna Luxust, csakhogy azt nem tudta eddig előhívni egyedül.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
egri1995
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #10294 Dátum: 15 márc 11, 00:10:50 »

@olcha94

@egri1995

Ha Acnologia azért ment most oda, hogy megakadályozza E.N.D. (Natsu) felébredését, akkor nem tartom elképzelhetőnek, hogy utána összefogva, 2v1-ben harcoljanak Zereffel. Elvégre nem akarja, hogy létrejöjjön, ergo nem lehetnek valami nagy puszipajtások.

A 423-as fejezet egyébként nem volt jó. Natsu lazasága oké. Jó volt, ahogy kicsit érettebb fejjel, egy mozdulattal, nyugodtan elbánt Bluenote-al, de a rész 90%-a rinyálás volt. Nem tetszett.
Szerintem felreolvastad vagy en irtam felreerthetoen en azt mondtam h Zeref ellen lenne Natsu es Acnologia ( ugye Acnologia nem akarja h feltamassza ENDet ) persze ezalatt nem azt ertem h Natsu es Acnologia osszefognak es puszipajtasok lesznek hanem a fo celpont mindket reszrol Zeref lesz. Plusz egy masik elmelet : Ugye Acnologia volt regen a legerosebb sarkanyolo . Az is lehet ha kovi ellenseg o lesz az osszes eddig ismert sarkanyolo osszefog ugysincsenek meg azon a szinten h maguk legyozzek ot. Es a vegen mikor legyoztek ot de meg nem vegeztek ki Acnologia elmondana valami titkot ami buffolna a sarkanyoloinket + kivegzik es akkor sarkanyverben is furodtek mar. Plusz hatha meselne valamit mondjuk Natsurol ENDrol Zerefrol.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 11, 00:27:52 írta egri1995 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10295 Dátum: 15 márc 11, 00:11:56 »

423. fejezet:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/423/2
Ez a Natsu fej nem szerepelt már egyszer véletlen a magazin borítóján...?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/423/4
Úgy látom, Charle szeme az emberi formájában is barna maradt.
Eleinte pont azért is komáltam a FT-t, mert se hajszínben, se szemszínen nem volt elszállva túlzottan. Nem voltak hupizöld hajú, sárga szemű, kreol bőrű szereplők. Akik mégis különlegesebb színekkel rendelkeznek, ott általában van "magyarázat" rá (Wendy kék haja - égi sárkányölő, Hisui jáde színű szeme és haja - hisui=jáde, stb.). Oké, Natsu rózsaszín haja még rejtély, de lehet, hogy erre is kapunk egyszer választ. Főleg ha többet megtudunk E.N.D-ről és Zerefről.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/423/6
Bár valszeg sosem tudjuk már meg, de vajon Bluenote gravitációja a mágiát is "levonzza"? Értem ez alatt azt, amikor egy mágikus lövedéket lőnek ki rá. Mert ha nem, akkor egyszerűen csak messziről szitává kell lőni a fickót. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/423/9
Lehet, hogy tényleg Gildars-cal edzett? Talán megzsarolta, hogy ha nem edz vele, akkor elégeti a magazinjait. Nevet De erre valszeg úgyis választ fogunk kapni.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/423/12
Csak én nem láttam "Karyuu no Houkou"-t? Most vagy "nem kell" már mondania a támadásai nevét, vagy ez nem is volt igazi sárkányüvöltés, csak egy kis bazári mutatvány? Akkor viszont mi lesz, ha tényleg az "igazi" támadásait használja? Kettéfújja a királyságot? ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/423/14
Natsu a kis perverz. Eddig csak Lucy-ről égette le néha a ruhát, de most már kislányokkal is kikezd. ^^"
Az Orochi's Finnek vége lett, mint a botnak. Nevet Amúgy a "fin" spanyolul "vég". ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/423/15
Loki gondol a jövőre is. ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/423/17
Sherriától valahogy kevésbé idegesítő az a "szeretet" szöveg, mint Sherry-től.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/423/19
Lehet írtam már, de eleinte, mikor még viszonylag a manga elején jártam (<100) néha kicsit erősnek éreztem a sok "nyálas részt". De azt kell mondjam, ez is beletartozik abba, amit Fairy Tailnek nevezünk. Ha valaki ismeri ezt a mangát, az tisztában van ezzel. Ha viszont így 423. fejezet után is felháborodik ezen, akkor csak nem elég alaposak az ismeretei. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/423/21
Aham... Charle is "kiépített" magának egy rajongótábort. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/423/22
(1. képkocka)
Ha jól belegondolunk, akkor minden exceed hasonló jellem, mint a sárkányölő, akinek a társa. Kivéve Frosch-t és Charle-t.
Frosch ugye egy kicsit pipogya és bohókás, nem igazán hasonlít Rogue-ra. Ja, és Mashima-sensei még tartozik nekünk a találkozásuk történetével. Csak nehogy az jöjjön ki, hogy mire most hőseink a Sabertooth-hoz érnek (Gazille...?), akkor törjön valaki/valami Frosch életére. Hiszen Jövő-Rogue megmondta, hogy egy év múlva fog Frosch meghalni. És az egy év eltelt.
És persze Charle. Ha úgy nézzük, pont Wendy ellentéte. Bár azért Edolasban róla is kiderült, hogy messze nem érzelem-mentes. ^^
(4. képkocka)
A nagyi rémálmaimban se kísértsen... Ha ő lesz az Égi Nővérek beugró tagja, akkor a duett népszerűsége erősen vissza fog esni. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/423/27
Páran említettétek, hogy esetleg attól depis Juvia, mert Gray lepattintotta. Ennek okait most ne vizsgáljuk, leírtátok.
De nekem is van egy elméletem:
Lásd: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/411/5 és a következő oldalt. Itt ugye Gray félig démonná válik, hogy kivédje a Memento Morit. Feltételezhető, hogy ahogy a sárkányölők teste egy sárkányéhoz hasonlóvá, úgy egy démonölő teste egy démonéhoz hasonlóvá válik a mágiájuk használatával. A sárkányölők esetében a testükben "bujkáló" sárkányaik tettek róla, hogy még csak véletlen se változzanak teljesen sárkánnyá (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/414/11). De lehet, hogy Gray túlzásba vitte a jég démonölő mágiát és démonná változott...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10296 Dátum: 15 márc 11, 00:44:17 »

Huh hát bocs Jon de nem fogok kitérni minden egyes mondatodra mert egyrészt felesleges hisz egyetlen fejezettel megtudom magyarázni miért nem értek egyet másrészt pedig késő van ahhoz hogy regényt írjak.
Igen valóban van abban igazság amit mondasz. Ezt le se tudnám tagadni. DE tudod ahelyett hogy bemásolod az oldalakat tovább is lapozhatnád azokat a fejezeteket.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/126/13

Csak a mihez tartás végett olvasd végig ezt a fejezetet. Igen Gajeel megvédi a támadástól Natsut de könyörgöm ennél sokkal nagyobbat is kapott már Natsu mint amit Laxus küldeni akart rá.  És ha valaki akkor Gerard erősebb mint Laxus. Ráadásul Natsu Hades elleni csatában megette Laxus minden erejét szóval ha azt kibírta akkor szerinted azt a támadást ellene nem bírta volna ki? És ugye tudjuk Natsuról hogy bármit megeszik és ha szarrá is verik akkor is feláll. Persze ezek megint csak találgatások hisz a végkifejlet az lett hogy Natsu nyert de Gajeel segítségével szóval ahogy mondtam erről kár vitázni hisz te is csak találgatsz amikor azt írod hogy ha Gajeel nem szól közben Natsu meghal. Nevet Remélem azért ezt te is be ismered. Elvégre én is elismertem hogy nálam Natsu elméletben erősebb csak hisz SOHA nem harcoltak rendesen. Ráadásul Laxus előnyben is volt mivel ő tudta használni a teljes képességét Natsu viszont csak egy kezdetleges szinten volt.

Egyébként az mit árul el Laxusról hogy minden erejét be kellett vetnie Natsu ellen? De most komolyan kérdem. Ha Natsu annyival gyengébb akkor Laxus miért veti be a komoly támadásokat. Ráadásul Fairy Law-t is. Egyébként abba nem sült bele Csabi egyszerűen nincs hatása a Céh tagokra és azokra akiknek jók a szándékaik. Ezért sem halt bele senki. Ezt egyébként Fried is elmondja de mindegy. Tudjátok egy oldal linkelgetése helyett olvassátok el az egész fejezetet.

Szóval igen elismerem a történet során Natsu általában azért nyomta le a legtöbb ellenfelét mert vagy besegített neki valaki vagy kapott egy random powerupot. So what? Ez olyan mintha a fociban meg akarnák magyarázni hogy ha a labda csak fél centivel van a gólvonal mögött akkor az nem gól. A gól az gól és kész. Teljesen mindegy hogy hogy nyer valaki. Elég csak megemlítenem Erzát! Fél hulla módban is lenyomott bárkit. És ha valaki erősebb és makacsabb mint Erza akkor az Natsu. Nevet

Egyébként természetesen nem a mostani Natsura gondoltam amikor azt írtam hogy erősebb Laxusnál pláne hogy nem tudom mennyit fejlődött most Laxus. De azt elmondhatom hogy Natsu tuti hogy sokkal erősebb már nála. Az elején minimum egálban lettek volna ha Mashima hagyja de mivel a FT arra épül hogy család és barátok és mindent együtt ezért ez soha nem fog kiderülni. Ezért is kár vitázni róla.

Egyébként jelenleg 75 mangát olvasok, ebből elég sok Shounen szóval ja van fogalmam a dologról.
Szóval nyugodt szívvel kijelenthetem hogy MINDEN SHOUNEN FIGHT mangában a főszereplő a legerősebb!
Az lehet hogy vannak nekik mestereik akik az elején még erősebbnek vannak beállítva de mivel ők a főhősök ezért mindig ők nyerik a csatát. Ez alól nincs kivétel egy sem. Ez a Shounen törvény bárkivel kerül szembe a hős mindig ő nyer. Kivéve amikor nem és el kell mennie edzeni. Nevet Mint itt is jelen esetben.
De ahogy itt is más mangánál is felesleges ezt taglalni mert egyik sem tér arra ki kinél erősebb vajon.
Ami így hirtelen eszembe jut ahol volt ilyen az a Dragon Ball és a Yu Yu Hakusho ahol 100%-ra ki lehet jelenteni ki a legerősebb ráadásul az eleje óta. És ugye YYH-nál sem véletlen volt hogy ott is a főhős a legerősebb elvégre egy féldémon volt.

Itt sem lepődnék meg ha hasonló történne hogy Gray megtudja pl hogy Natsu END erre véltlen vagy direkt kinyírja és meghal Natsu erre feltámad a démon énje és onnantól Natsu a fő ellenség és na akkor onnantól lehetne várni a nagy csatákat hogy ki fogja lenyomni vajon Natsut. Egyébként soha nem fog kiderülni de "ismerve" Mashi-t ez szerintem nem fog bekövetkezni de ha mégis akkor Lucy fogja megfékezni majd Natsut. Már csak a Shippingerek miatt is.

Remélem kielégítő választ adtam Jon, végül is egyet is értek veled meg nem is, egyezzünk meg egy döntetlenben. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 11, 00:53:28 írta Kuro25 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10297 Dátum: 15 márc 11, 00:58:44 »

Ezt most már tényleg a "Ki nyerna csatában?" témába folytassátok:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3758.0
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #10298 Dátum: 15 márc 11, 01:02:53 »

Huh hát bocs Jon de nem fogok kitérni minden egyes mondatodra mert egyrészt felesleges hisz egyetlen fejezettel megtudom magyarázni miért nem értek egyet másrészt pedig késő van ahhoz hogy regényt írjak.
-mondta, majd írt ismét egy oldalt xD
Naplózva
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #10299 Dátum: 15 márc 11, 10:06:13 »

Charka elméletére szerintem ( sajnos   pedig megnézném)  szerintem nem kerül sor Szomorú    itt látszik hogy  vmiért eltűnik grayról a jel + a felszívott démon akármicsoda. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/412/4

Lehet hogy kicsit az esélye de mi van ha gray talált magának vkit aki bejön neki ? Mert ha belegondoltok Juvia már megszokta az elutasítást miért lenne ilyen depis hacsak pl gray nem halt meg bár az nem túl valószínű ,   viszont ez a nyomott nem törődöm és semmi nem érdekel tekintet   jöhetne pl abból hogy gray bácsinak van valaki aki a szívének kedves. Még ha eddig nem is volt az a romantikus alkat , bár gemini 1x mondta hogy lucy graynek egészen az ízlése szerint való Nyelvesít 

 Az is lehet hogy Lucy val titokban találkozgatnak dzsuvia meg ki kémkedte hogy ezek ketten kavarják a port és depi mód on ^^.

Na de tényleg az első részét komolyan gondoltam. Vélemény?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10300 Dátum: 15 márc 11, 10:17:25 »

Azután, hogy meghalt az apja, és megesküdött, hogy meg fogja ölni END-t?
Kétlem...Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #10301 Dátum: 15 márc 11, 17:23:15 »

Na de tényleg az első részét komolyan gondoltam. Vélemény?

A véleményem az, hogy Chakra elmélete megtörténhet, te pedig elsiklasz amellett, hogy a démonölő képessége nem tűnt el Gray-nek, mert azt aktiválja.
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10302 Dátum: 15 márc 12, 07:23:58 »

hibának tartom hogy megint újramelegítették a "szeretem-nem szeretem" viszonyt Gray és Juvia közt.
Az előző fejezet végén már egymást ölelték,ölelgették, most meg? 
Nem szeretem az ilyen lapos fordulatokat!

kivéve, ha Graynak annyi.

Natsu ereje kissé nagyra nőtt. Már a Gravitáció se hat rá. Reszkess Superman! Mosolyog Nevet  Kúl
 Pojén
A fejezet JÓ, csak egy bajom volt: hogy a Búcsúzás elvitt vagy öt oldalt.

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10303 Dátum: 15 márc 12, 13:19:13 »

És 7-8 oldallal lett hosszabb a fejezet, szóval bőven belefért a végén a kis "elnyújtott" búcsúzás, bár szerintem pont elég volt.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10304 Dátum: 15 márc 12, 14:30:06 »

hibának tartom hogy megint újramelegítették a "szeretem-nem szeretem" viszonyt Gray és Juvia közt.
Az előző fejezet végén már egymást ölelték,ölelgették, most meg? 
Nem szeretem az ilyen lapos fordulatokat!

kivéve, ha Graynak annyi.

Miért vontok le elhamarkodott következtetést? Nevet
Gray és Juvia közt soha nem volt semmi csak barátság. Az hogy ölelkeztek, annak sem volt semmi köze a szerelemhez, szimpla vigasz volt semmit több. Egyelőre pedig nem tudni mi van Gray-el de valószínűleg parkoló pályára tette Juviát hogy tudjon edzeni. Ezt azért meg lehet érteni.  Gray meg tuti él semmi értelme nem lenen ha halott lenne. Akkor nem lenne Gray vs Natsu. Bár én továbbra is úgy érzem hogy inkább Natsu vs Lucy lesz a végeredmény. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 685 686 [687] 688 689 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!