24 máj 17, 09:45:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 650 651 [652] 653 654 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778188 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9765 Dátum: 15 jan 19, 18:41:26 »

Hát ez egy rohadt jó fejezet volt, kivéve az utolsó oldalt. Azért kíváncsi vagyok, hogy fogja jól megcsinálni ezt Mashima, de ez még a jövő zenéje.

Úgy látszik nem tetszett a rajongóknak (vagy Mashimának már) Wendy új frizurája Mosolyog.

Örülök, hogy végre valami mély pillanatot kapott a Gruvia páros. Engem valahogy nem zavart, hogy nem hülyéskedték el a végét azzal, hogy Juvia elájul az öleléstől. Így viszont meghatóra sikeredet. Most nem éreztem fanservice szagúnak a fej mellbefúrását Mosolyog.

Makarov úgy értette, hogy szétszóródik a céh, ahogy Kuro mondja. Nem is tudna megszűnni, mert mindenki azért akar erősebb lenni, hogy megvédje a többieket és amíg a céh tagok így éreznek egymás iránt, addig nem szűnhet meg a céh. (de szépen fogalmaztam Nevet).

Remélem, hogy mutatják a szereplők edzését. Nem lenne jó, ha néhány fejezet múlva beállítanának felturbózva.

A Zero-t még nem olvastam.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9766 Dátum: 15 jan 19, 18:55:43 »

Hatalmas Mind Blow a Fairy Tail egy sötét céh! Nyelvesít

De akkor most ki az alapító pontosan?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #9767 Dátum: 15 jan 19, 19:04:37 »

Ha tényleg most 1 évet ugrunk ,vagy ha mutat is az edzésböl valemennyit akkor wendynek alapból is nőhetett volna valamennyit a haja. Remélem nem sablonosan lesz megoldva az edzés hanem majd valami esetleg félbe szakítja, vagy nem sima edzőtábor lesz hanem egyfajta bolyongos kalondozós fajta, végül is kaphatnának közbe néhany boss-t.
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9768 Dátum: 15 jan 19, 19:11:44 »

A 26. oldalon konkrétan kijelenti Makarov h feloszlik a céh. Nem pedig azt h nem építik újjá stb. Bár szerintem is csak ideiglenes lesz. Talá mald Gildarts újjászervezi a céhet...
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
johne1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #9769 Dátum: 15 jan 19, 19:46:13 »

igazából azt mondja hogy a "fairy tail most feloszlik", ergó később újra egyesülni fog
Naplózva
szigi29
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #9770 Dátum: 15 jan 19, 19:53:45 »

Hát ez nekem egy váratlan és hihetetlen fordulat volt. Igazából mindenre számítottam volna, csak erre nem.
Csatlakozom az előttem szólókhoz... Ez MIND BLOW, de tényleg eldobtam az agyam. Nevet
Naplózva
johne1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #9771 Dátum: 15 jan 19, 19:58:05 »

amúgy csak egy kérdés, mostmár hivatalos natsu=end, de akkor hogy a fenébe lehet hogy natsu-t egyik tartaros-os tag se ismerte fel? mivel ő a mesterük elviekben és ő alapítottaaz egész céhet....   ez nekem kicsit érthetetlen
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 19, 20:02:00 írta johne1 » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9772 Dátum: 15 jan 19, 20:01:38 »

amúgy csak egy kérdés, mostmár hivatalos natsu=end, de akkor hogy a fenébe lehet hogy natsu-t egyik tartaros-os tag se ismerte fel? mivel ő a mesterük elviekben és ő alapította ez nekem kicsit érthetetlen

Egyszer sem említették hogy ismerik személyesen. Sőt szerintem soha nem találkoztak vele. Elvégre mind Zeref teremtményei és mind könyvekből szöktek ki szóval eléggé esélyes hogy azt se tudják hogy néz ki END. Ráadásul Natsu valószínűleg END formában totál másképp is néz ki.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9773 Dátum: 15 jan 19, 20:06:48 »

Ez az egész h END a Tartaros mestere a kezdetektől sántított. Egyértelmű volt h ő csak afféle tiszteletbeli mester és valójában Mard Geer hozta létre a céhet.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 19, 20:56:48 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Lindako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #9774 Dátum: 15 jan 19, 23:04:11 »



Egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne rakjam be, ha már ennyi tragikus dolog történt ;n;
A tumbli tele van haláli emberekkel :'D
Naplózva
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #9775 Dátum: 15 jan 20, 03:44:47 »

That Boobs...http://www.mangareader.net/fairy-tail/416/12
Még a hópelyhek is 'véletlenül' pont 'oda' kerültek.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #9776 Dátum: 15 jan 20, 10:09:24 »

Azzal kezdeném, hogy ez lett az eddigi kedvenc FT fejezetem. Rendkívül érzelmesre és emberire sikerült.

Laxus felébredése és egész jelenete nagyon szép lett. Tetszett az, hogy milyen őszintén kinyilvánította az érzelmeit a barátai felé.

Gray és Juvia jelenete tele volt érzelmekkel. Imádom, ahogy meg lett valósítva. Innentől én is Gray és Juvia páros támogatónak mondom magam. (Eddig nem voltam az, mert mindig csak el lett poénkodva.) Ha továbbra is ilyen őszintén nyilvánítanák ki érzelmeiket szerintem ők lehetnének a legszebb szerelmes pár az egész FT-ben.

Gerard mondandója nekem is Sasukét juttatta eszembe. Erzát ilyen Narutonak képzelem el, aki nem engedi el és harcol érte. Lesz még a végén Erza Gerard páros szerintem.

Az, hogy Makarov feloszlatta a céhet (még, ha csak egy időre is) az eddigi legváratlanabb és legjobb húzása volt Mashimának. Ez egy teljesen helyénvaló döntés volt és ehhez pont egy olyan bölcs vezetőre volt szükség, mint Makarov. Átlátta a helyzet komolyságát és meghozta a legjobb döntést.  Ezzel Makarov szerepét is tökéletesen lezárta. Az ő szerepének innentől vége. (Persze még ott a Lumen és azzal is kezdeni kell valamit.)
Mesten én is meglepődtem. Mit mondhatnék. Az FT ott van mindenhol.

Natsu és Happy szerintem egyedül fognak edzeni. Szerintem szükséges lenne a karakterének.
Ha kb olyan személyiséggel térne vissza, mint Gildartz az lehetne az ő személyiség fejlődésének megkoronázása. Hiszen gondoljatok bele. Gildartz hülye, mint a segg. De, ha a helyzet úgy kívánja, akkor megkomolyodik. Natsunak is ez lenne tökéletes. A vicces oldala megmaradna, hiszen mindenki ezért szereti. De mellé ott lenne a az, hogy komolyan viselkedik ha arról van szó. Például vegyük a Natsu Lucy párost. Natsu kis megkomolyodásával a kapcsolatuk talán tényleg kapcsolattá fejlődhetne, és nem lenne ledegradálva egyszerű fanservice-é.
Lucy pedig szerintem Wendyékkel marad.

Én valami hasonlót várok, amúgy mint a One Pieceben, hogy mindenkiből mutatnak egy kicsit majd utána térnek vissza. Plusz karakterdizájn változásokat. Pl Laxusnak olyan haj, mint ami Yurinak van.

Ha már FT Zero. Sokmindent nem tudok hozzáfűzni. Sokmindenre gondoltam, hogy Mavis honnan tanulhatta a mágiát, de hogy pont Zereftől az mellbevágott. A végén pedig, Mavis a Fekete mágus. Nem tudom, mi van velem, de annyira imádom Mavist. Ebben a jelenetben is olyan aranyos volt. Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9777 Dátum: 15 jan 20, 13:13:40 »

Most úgy állítottad be, mintha Natsuba egy csepp komolyság nem szorult volna. Csaták alatt ő mindig komoly.

Jó ez a Frozenes hasonlat. Kicsit kiegészítettem. Nevet
Let it go, let it go
They don't need me anymore
Let it go, let it go
give me chicks and alcohol
I don't care what they're going to say
Let the gramps have fun
The guild never bothered me anyway
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #9778 Dátum: 15 jan 20, 14:31:18 »

Hehe, amikor először szóba jött E.N.D már akkor megmondtam, hogy Natsu az, és még csak fel se figyeltetek az ötletemre Mosolyog

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3766.msg846382#msg846382

Kicsit szomorú rész volt amúgy, elég komoly és drámai dolgokat vetít ez így előre.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9779 Dátum: 15 jan 20, 16:00:56 »

Én nem lepődnék meg ha Natsu most valahogy bekerülne egy sötét céhbe. ikszdé Többször is viccelődtek már azzal, hogy beillene oda. Meg szerintem érdekes lenne elgondolkodni mi lenne ha anno nem Makarov talál rá Natsura miután Igneel elhagyta. Bár van egy olyan érzésem, hogy az se volt véletlen. Arra is kíváncsi vagyok, hogy a Grimoire Hearth-al mi történt Tenrou után, hiszen az erősebb tagok közül elvileg csak Bluenote, Rustyrose és Kain maradt. Felteszem Bluenote vette át a mester szerepét...
De sajnos így, hogy Natsu eredetileg a FT tagja volt már nem valószínű, hogy valaha is sötét mágus lesz  Neeem
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 650 651 [652] 653 654 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!