24 máj 17, 13:08:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 464 465 [466] 467 468 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778295 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6975 Dátum: 13 szep 20, 21:40:46 »

Így, fáradtan olvasva azt hittem, hogy Flare lobbant lángra  ikszdé De aztán mikor megláttam, kiről is van szó, meglepődtem, bár nem annyira, mintha az előző eset állna fenn. Nevet
Pörgős fejezet volt, kíváncsi vagyok, hogy mit mesél majd nekik a sárkány.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #6976 Dátum: 13 szep 21, 07:09:56 »

Jó fejezet volt.
Attól az izétől én is többet vártam, de már nem kell félni, hogy megvadul ismét. A Kisasszony kissé meglepődött Natsun.
A lángról pedig azt hittem először, hogy Múltbéli Natsut pillanthatunk meg(na az ütősebb lett volna Nevet), az utolsó előtti oldal hatására, már gondoltam, hogy egy sárkány lesz, csak nem rá gondoltam. Ahogy nézem már Natsu erősítésére fog koncentrálni Mashima. Egy tűzsárkány nem véletlenül kerülhetett a jelenbe, azt is el tudom képzelni, hogy egy Jég-/Fagysárkány fagyasztotta be őt(Jégsárkány Király Grayneelius ^^"), hogy majd a jövőben segítségére lehessen Natsunak. Lássuk be, hogy nagy esélye van most annak, hogy megtanítja néhány újabb technikára. Az viszont biztos, hogy jelentősen nőni fog az ereje az elkövetkezendő fejezetekben.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6977 Dátum: 13 szep 21, 08:02:00 »

352:
Natsu szépen megsütötte azt a csirkét.
Valahogy sejtettem hogy egy sárkány lesz,de Atlas Flame-re nem gondoltam.Most,hogy feltűnt,lehet megtudhatunk Igneel-ről is valamit.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6978 Dátum: 13 szep 21, 09:27:07 »

... Egy tűzsárkány nem véletlenül kerülhetett a jelenbe, azt is el tudom képzelni, hogy egy Jég-/Fagysárkány fagyasztotta be őt(Jégsárkány Király Grayneelius ^^"), hogy majd a jövőben segítségére lehessen Natsunak. ...

Eddig nem volt befagyasztva, csak a közelmúltban került az óriások faluja a mélyhűtőbe. ^^
Atlas Flame 400 évig valszeg ott szunyált az oltáron, tartalékra tett lánggal, ami még úgy is kb. egy hegynyi volt. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6979 Dátum: 13 szep 21, 10:22:47 »

Megnéztem volna a meglepődést az arcán, hogy ledől szundizni egy kicsit és mire felébred már egy egész falut és kultúrát építenek köré és Istenként tisztelik. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #6980 Dátum: 13 szep 21, 11:18:27 »

Én meg azon törtem a fejem, hogy lehet, hogy Natsu simán felélesztette a lángot. Már mint, tűzet lehelt rá, ez eddig oké, de rájöttem, hogy valószínűleg azért is sikerült ilyen simán felélesztenie, mivel korábban evett a lángjából. Talán tudatosan használta fel azokat a megevett lángokat, hogy most vissza adja, nem? Vagy ez mindenkinek egyértelmű, és én vagyok lassú smirksweat
Itt ette meg a lángjait: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/332/6
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #6981 Dátum: 13 szep 21, 13:22:52 »

Jut eszembe, Atlas még mondott is valamit arról, hogy az övé az óriások tüze vagy mi: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/333/7 Bocs, ha már írta valaki. De ezek szerint elképzelhető, hogy már 400 évvel ezelőtt is az óriások szövetségese volt.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #6982 Dátum: 13 szep 21, 13:54:08 »

hát ez zsír volt !

Lucy megint szépen pózolt Mosolyog
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6983 Dátum: 13 szep 21, 15:34:48 »

Lucynak már kb minden részben van egy ilyen Póza,több mint bárkinek is smirksweat

Atlas Flame meglepett egy kicsit,de belegondolva logikus és szép lépés volt. kacsint
Natsu titkos tüze jól megpörkölte a környéket és "kis csirkét".Sőt már oda is égett.
Az alapnak használt óriásnál majd lehet lesz egy kis fejfájás utólag Nevet
Flarera kíváncsi leszek,ha jól emlékszem az örökkévaló lángtól kapta az erejét.
Ebből most még kisülhet valami. kacsint
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6984 Dátum: 13 szep 21, 19:54:28 »

Tán te is arra akarsz kilyukadni, hogy Flare egy teszkó gazdaságos sárkányölő? Pojén

A befagyasztással kapcsolatban pedig nem feltétlen egy jégsárkány/jégsárkányölő műve.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/089/9
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/089/14
Naplózva

dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #6985 Dátum: 13 szep 22, 12:16:25 »

Hogy lehettem ilyen figyelmetlen? Neeem Atlas Flame, az óriások tüze, a pokol lángjai, a Tartaros kapuja, egy ismerős hang. Minden arra mutatott, hogy ő lesz ott de még csak nem is gondoltam rá.
Na mindegy, így legalább élveztem a fejezetet. Nevet
Naplózva
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6986 Dátum: 13 szep 22, 16:27:38 »

Szerintetek mennyit tud Atlas a sárkányok hollétéről?

Flare Lucyval egyidősnek néz ki, úgyhogy szerintem az elmúlt 7 évben csatlakozott a Raven Tailhez, amikor meg elment, még egyben volt a falu. Vagyis Atlas Flame tudhatja az okát, hogy miért léptek le Igneelék tizennégy évvel ezelőtt.
Az a 400 év valószínűleg meg se kottyant neki, ha figyelembe vesszük, hogy Grandine is és Igneel is elmúlt 400. Plusz itt van még az is, hogy Atlas már az előző arcban is "a tűzsárkányok királya" néven emlegette Igneelt: egy olyan sárkányból meg már csak nem lesz király, akinek még rajta van a tojáshéj a fenekén, szóval tuti, van vagy 700 éves szerintem.

(Fioréban most 791 van... mekkora poén lenne, ha valamelyik sárkány pont ennyi idős lenne...)
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6987 Dátum: 13 szep 22, 18:15:06 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/11
A sárkány a középső képen a formája, szárnyai és a fekete foltjai alapján nagyon Igneelnek tűnik. És nem tudjuk, hogy év telte el a sárkány polgárháború kirobbanása és a "400 évvel ezelőtt" között.
Vagyis, ha az a sárkány Igneel, akkor már a polgárháború előtt is volt valaki, ha egyszer olyan súlya volt a szavának, hogy polgárháború lett a vége.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6988 Dátum: 13 szep 23, 00:19:31 »

Azért arra kíváncsi lennék, hogy ez az Atlas Flame honnét ismeri  Ignel fiát, mármint Natsut, hiszen a jövőbeli nem ismerte. A jelenkorival pedig nem találkozott.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6989 Dátum: 13 szep 23, 00:53:20 »

Ha a kapuból jöttre gondolsz,akkor egyszerűen.
Akkor a sárkányok a múltból jöttek és miután visszatértek megmaradt a találkozás emlékként.
Miután visszatért és a jelen között valaki/valami lefagyasztotta és most lett szabad.
Tehát a jövő Rogue elleni harc az a számára már a nagyon régi múlt.
Ha mégse így volt akkor egy kicsit elnéztem.Elsötétülés kapu bezavart egy kicsit a végén.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 464 465 [466] 467 468 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!