24 máj 17, 09:54:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 337 338 [339] 340 341 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778192 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5070 Dátum: 13 jan 28, 17:24:33 »

Ne csak szó szerint értsed a fordítást. Ezt lehet szóvirágként is értelmezni miszerint a vérben fürdött jelentése az is lehet, hogy tömegével mészárolta le a sárkányokat. Azt pedig, hogy ettől egyre erősebb lett egyértelmű hiszen ha legyőzöl egyet vagy éppen tízet, akkor tapasztalatra teszel szert és mellette növekedik az erőd is.
Naplózva
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #5071 Dátum: 13 jan 29, 06:31:46 »

Acnologia lett a sárkányok királya (ezt a jáde sárkány mondta). Ez szerintem azt jelenti, hogy akként tekintenek rá, még ha félnek is tőle. Minden bizonnyal ő vezeti a sereget. Azt, hogy Zeref változtatta sárkánnyá Acnologiát csak attól a fejes ürgétől hallottuk. Még nem vagyunk vele tisztában, hogy mik az igazi szándékai, akár hazudhat is. Az elején nagyon darkosra rajzolták meg és hirtelen jófej lett, ez nekem gyanús. Jobb nem készpénznek venni, amit mond.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5072 Dátum: 13 jan 29, 12:50:10 »

Acnologia lett a sárkányok királya (ezt a jáde sárkány mondta). Ez szerintem azt jelenti, hogy akként tekintenek rá, még ha félnek is tőle. Minden bizonnyal ő vezeti a sereget. Azt, hogy Zeref változtatta sárkánnyá Acnologiát csak attól a fejes ürgétől hallottuk. Még nem vagyunk vele tisztában, hogy mik az igazi szándékai, akár hazudhat is. Az elején nagyon darkosra rajzolták meg és hirtelen jófej lett, ez nekem gyanús. Jobb nem készpénznek venni, amit mond.
A legutóbbi részben meg se rajzolta Mashima.
Ott kellene neki is lennie, ahol Natsuéknak.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5073 Dátum: 13 jan 29, 14:03:56 »

Acnologia lett a sárkányok királya (ezt a jáde sárkány mondta). ...

Ja, de ez szerintem olyan, mint a One Piece-ben a kalózkirály. Az ereje és az elért "eredményei" miatt tekintik őt a legjobbnak. De igazából nem uralkodik senki felett, sőt, csak arra várnak, hogy letaszíthassák a helyéről és esetleg a helyére lépjenek. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #5074 Dátum: 13 jan 29, 15:26:56 »

Ez csak a személyes véleményem. Azért mondtam el, mert ezen eddig senki sem filózgatott eddig. Már nagyon várom hogy alakul a dolog! Nevet
Naplózva
pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #5075 Dátum: 13 jan 29, 17:56:36 »


...Jövő héten: Béka    
Froschon kívül utalhat ez még bármire? ...



Most már megint reménykedek!

Grat a vizsgához. De milyen vizsga volt?

Acnologiára visszatérve, ha 1 dragonslayer átváltozhatott sárkánnyá szerintem több is. Ezt azoknak üzenném, akik őt keresték a csoport képen. A jellegzetes mintásság lehet arra utal, ha egy emberből lett sárkányt mutatnak, hisz a többiek akiket ismertünk nem voltak "foltosak". Nem tudom érthetően írtam-e... (többieak akik voltak = Igneel, Grandine, Metallicana, Skydrum, Vice Logia, bár utóbbi kettőnél nem tudom volt-e róluk kép)

ui: és ha Igneel-ék az idő utazók? És azért hagyták el őket 777.7.7. mert ha tovább maradnak, megint rosszul sül el minden? Meg magyarázná mért mondta Grandine http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/10 (alsó középső), hogy ezúttal jobb viszony...  Most esett le ezt már írtátok

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/108/10 Rogue betűk ...  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 29, 22:04:46 írta pegazus20 » Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #5076 Dátum: 13 jan 30, 18:02:15 »

Hogggyyyyy mennnyi  is 10000sárkányy???????Hogy fenébe vannak ilyen sokkan azt nem merem elhinni senki se tud vagy láttot felülök valamit,tehát egy tippem van másik világban vannak sárkányok de ha rosszul mondtam akkor még1 meglesem Fairy tail térképet és szépen tanulmányozom^^
Erza vs Kagura résszt tetszett is meg nem is,de commentek alapján egyet értek Kagura védelme nagy nulla tehát félig meddig harcot elfogadom.
Ami 2kedvenc illetni LuxusvsOrga és hoppá vs Jurra hehe nem számoltam hajrá Luxus !!
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5077 Dátum: 13 jan 30, 21:53:19 »

@Serpens92

Lehet igazad van, nem mondom, hogy nincs. Szerintem azonban ha gonosz lenne, akkor nem kockáztatta volna a saját életét a dicsőbb jövő elérésének érdekében, az nem vall egy (fő)gonoszra, legalábbis a legtöbb könyv, film és sorozat alapján.

Amúgy engem az érdekel már nagyon, hogy anno a Fairy Tail harca! arc-ban Natsu és Gazielle nem tudtak kijutni a csapdából, ami nem engedte ki a szobrokat és a 80 évesnél idősebb személyeket... Ugyanakkor Zeref valahonnan ismeri Natsut... Na kérdezem én, hogy ITT mi lehet az összefüggés? Nevet Arra tippelek, hogy Natsu is és az összes 1. generációbeli sárkányölő is valami ősi lény lehet, esetleh a sárkányok tényleges gyerekei, ugyanis egyikőjüknek sem ismertek a szüleik és a többi...

A legextrémebb amire gondolni tudok, az az, hogy Natsu rokona esetleg Acnologiának, bár akkor nem okádta volna le a Fairy Tail-t egyből
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 22:26:00 írta olcha94 » Naplózva
zisz88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 9


« Válasz #5078 Dátum: 13 jan 30, 22:25:33 »

Sziasztok!

Már annyit olvastam a fórumot, hogy nem bírom tovább és muszáj hozzászólnom a témához!
A 101. fejezetben Grandine azt mondja Igneelnek, hogy reméli ezúttal Wendy és Natsu között barátságosabb viszony alakul ki. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de számomra ebből az jön le, mintha Natsu és Wendy (és ezzel együtt gondolom, hogy Gazille is) már nem az első életét éli. És ezzel lehetne azt is magyarázni, hogy mondjuk Zeref, aki ugye 400 éves mégis honnan ismeri Natsut. Bár, ha mindig más életet élnek, akkor az nem magyarázza a "80 évesnél idősebbek nem hagyhatják el a helyet" szabályt Laxus kis játékában. De mi van ha akkor a sárkányölők is csak aludtak jó sok éven át, mint Zeref? Vagy ez így hülyeség?  smirksweat
Naplózva

Semmit nem fogsz tanulni, ha azt hiszed, már mindent tudsz.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5079 Dátum: 13 jan 30, 22:29:32 »

A sárkányölő mágia témában kicsivel az Achnologiávalm kapcsolatos infók előtt, a Rave Masters-re és a sárkányölő mágia jellegére alapozva, volt egy olyan elméletem, hogy a sárkányölők egy idő után sárkánnyá válhatnak e? S ennek fordítottja, hogy a sárkányok valaha sárkányölők, azaz emberek voltak e?

Achnologia esetében részben be is igazolódott. Ugye a Zerefes rész még kicsit bizonytalan. De ha minden igaz, akkor egy sárkányölőből lett sárkányról van szó.

No de kérem szépen, csak egy egyedi esetről van szó?

Úgy értem, Achnologia idejében mellette voltak még más sárkányölők s.

Ha a sárkányölők spontán szintlépéssel fejlődnek tovább, vagy főleg ha Zeref kezében van a digiváltozás kulcsa.
Akkor vajon elképzelhető e az, hogy az a 10.000 sárkány egykoron 10.000 sárkányölő lehetett.

Sőt talán nem is egy koron, hanem a közelmúltban. De ugye ez még sárkányölőben is sok

Ha esetleg Zeref azzal szórakozott, hogy sárkányölőket gyűjt és stázisba helyezi őket, akkor a hosszú élete során összegyűjthetett 10.000 példányt, akiket most így egybe sárkánnyá változtatott.

csak egy elmélet volt honnan került elő eme rengeteg süsü smirksweat


Naplózva

Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5080 Dátum: 13 jan 31, 02:11:52 »

@Serpens92

Lehet igazad van, nem mondom, hogy nincs. Szerintem azonban ha gonosz lenne, akkor nem kockáztatta volna a saját életét a dicsőbb jövő elérésének érdekében, az nem vall egy (fő)gonoszra, legalábbis a legtöbb könyv, film és sorozat alapján.

Amúgy engem az érdekel már nagyon, hogy anno a Fairy Tail harca! arc-ban Natsu és Gazielle nem tudtak kijutni a csapdából, ami nem engedte ki a szobrokat és a 80 évesnél idősebb személyeket... Ugyanakkor Zeref valahonnan ismeri Natsut... Na kérdezem én, hogy ITT mi lehet az összefüggés? Nevet Arra tippelek, hogy Natsu is és az összes 1. generációbeli sárkányölő is valami ősi lény lehet, esetleh a sárkányok tényleges gyerekei, ugyanis egyikőjüknek sem ismertek a szüleik és a többi...

A legextrémebb amire gondolni tudok, az az, hogy Natsu rokona esetleg Acnologiának, bár akkor nem okádta volna le a Fairy Tail-t egyből

szerintem az, hogy "ezúttal, reméljük hogy jobb viszony alakul ki" utalhat arra is, hogy a sárkányok valahol valami időn kívüli térben vannak
bár ez az állítás ellentmond annak, hogy akkor hogy tudott reagálni grandine pont akkor, amikor luxussal harcolt natsu, hogy veszélyben van az élete
de ha időn kívül vannak, akkor az azt is jelentheti, hogy mindent egyszerre látnak, és az a beszélgetés ennyi erővel bármikor megtörténhetett
de ha mindent látnak egyszerre, akkor grandinnak azt is tudnia kell, hogy natsu és wendy jól ki fognak jönni majd egymással

én azt gyanítom, hogy a FairyTail világában nem ez lesz az első alkalom, hogy kinyitják a kaput, lehet már több ezerszer megcsinálták, és mindig más-más idősík lett az eredménye és mi jelenleg most az EGYIK ilyen idősík történetét élvezhettünk, kicsit több, mint 300 fejezeten át
csak maga a történet most jutott el magához a paradoxonig, ahol is megint használni fogják a kaput és minden megváltozik, a szereplők tulajdonágaitől kezdve a körülményekig
és most a kapuhasználat után, lehet egy olyan idősík fog következni, ahol Natsu-Wendy-Gazille 3 hatalommániás köcsög lesz 3 nagybirodalom élén és egymásnakugranak
Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5081 Dátum: 13 jan 31, 06:55:38 »

az a baj, hogy mindenki elmélete helytálló lehet, szóval az ember itt most abban a helyzetben van, hogy nem tudja konkrétan, hogy mi fog történni Szomorú
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5082 Dátum: 13 jan 31, 10:51:30 »

Szerintem nem is baj, legalább egy kicsit izgalmas. Nem rég még úgyis az volt a gondja mindenkinek, hogy a Fairy Tail egyre kiszámíthatóbb.  Mosolyog
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5083 Dátum: 13 feb 01, 11:36:08 »

Kint is van az új fejezet: http://www.mangareader.net/fairy-tail/317 Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #5084 Dátum: 13 feb 01, 13:23:29 »

Jajj remélem nem írja ki Roguet Mashima. Az árnyéknak tuti köze van Skydrum-hoz... És igen most még jobban várom a jövöhetit pedig az angolból sem értettem meg sokmindent... Ebben a mangában pont az a jó, hogy mindig fenn tudja tartani az érdeklődésemet.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/172/19 másik térben akkor olyasmi mágiát is használ Horologium mint Minerva?
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 01, 14:53:05 írta pegazus20 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 337 338 [339] 340 341 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!