24 máj 19, 01:06:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779791 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #4110 Dátum: 12 szep 08, 01:27:07 »

Én a Fairy Tailt alapból a humoráért szerettem, a jó harcok csak később fogtak meg benne.
Amúgy látszik azért hogy van különbség filler és mellék-szál között. Szerintem többet kéne Mashimának a fillerekbe belefolynia, mert eléggé szánalmas teljesítmény (anime) . Én eltudnám ezt olvasgatni még hetekig, de ha már legalább mellékszál, akkor csapjon hozzá még pár oldalt.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4111 Dátum: 12 szep 08, 02:52:04 »

Külföldön, azért akad anyázó rendesen. Inkább örülnének annak, hogy kapnak 2 poénos fejezetet egymás után ahelyett, hogy Mashima bejelenti, hogy most 2 hét szünetet vesz ki anyaggyűjtés vagy szabadság miatt.
Mashima Rulez!   Köszi

Lehet tényleg adatgyűjtésen van, csak hát unatkozott a vonaton, előkapta a rajzfüzetét és... ikszdé
Naplózva

EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #4112 Dátum: 12 szep 08, 12:45:17 »

Nagyon jo fejezet volt, csak kár hogy cenzurzva lesz Szomorú
Erzátol nem ilyen reakiot vártam volna. Arra kiváncsi lennék hogy mi történ volna ha Gerard helyett Ichiya csinálta volna. Nevet:D:D
Naplózva
heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #4113 Dátum: 12 szep 08, 13:37:32 »

Lehet hogy én tévedek de a jobb sarokban az a lány nem Kinana? Aki elméletileg filler szereplő. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/298/13
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4114 Dátum: 12 szep 08, 13:48:36 »

Nem tévedsz az ott Kinana.  Nevet
Kinana valójában nem filler szereplő, csak a mangában sokáig csak egy céh kártyán tűnt fel, ami az egyik kötet extrái között volt.

http://images.wikia.com/fairytail/images/8/86/Kinana_Guild_Card.jpg

Az animében meg előszeretettel szerepeltetik. Pl: Amikor a Blue Pegasus megjelent a Fairy Tailnél, hogy találtak valami nyomot a Tenrou csapatról, akkor a mangában csak Lakinak bájologtak a Trimenek, az animében meg Kinanának is.  Mosolyog

Egyébként már lehetett Kinanát látni a Fairy Tail tagjai között akik szurkolnak a Nagy Mágia Játékokon.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #4115 Dátum: 12 szep 08, 14:30:58 »

Nem tévedsz az ott Kinana.  Nevet
Kinana valójában nem filler szereplő, csak a mangában sokáig csak egy céh kártyán tűnt fel, ami az egyik kötet extrái között volt.

http://images.wikia.com/fairytail/images/8/86/Kinana_Guild_Card.jpg

Az animében meg előszeretettel szerepeltetik. Pl: Amikor a Blue Pegasus megjelent a Fairy Tailnél, hogy találtak valami nyomot a Tenrou csapatról, akkor a mangában csak Lakinak bájologtak a Trimenek, az animében meg Kinanának is.  Mosolyog

Egyébként már lehetett Kinanát látni a Fairy Tail tagjai között akik szurkolnak a Nagy Mágia Játékokon.
Értem de úgy tudtam hogy ő egy kígyó xD
Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #4116 Dátum: 12 szep 08, 14:33:41 »

Ez most engem furcsán érintett hogy mikor megnyitom egyből izgulok hogy ki a csaj és melléktörténet o.O.Bár nem sajnálom,poénos fejezet volt szokásos Fairy Tail stílusban.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4117 Dátum: 12 szep 08, 14:36:01 »

 Kiröhög
Hát ez kész, nem tudom hogy valakik, hogy tudnak ilyen jó fejezet miatt őrjöngeni.
Az ilyenek olvassanak akkor Naruto-t... Ja hogy az még a közelében sincs a Fairy Tail-nek?
Egyszerűen fenomenális volt ez a fejezet, az elejétől a végéig nevetve olvastam ikszdé
Bacchus keményen kiosztotta a Quatro kutyulikat Pandamacis úszóövben... ^^
Remélem Lassan készít egy Hentai-t is, az biztos kicsapná a biztosítékot, eléggé piszkos a fantáziája neki is Nevet (épp ezért a kedvenc Mangakám  bow )
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/298/21
Ez a kép mindent visz ikszdé itt mindenki megtalálja a maga kedvencét Nevet
Bacchus láthatóan "jól van" ikszdé, De csak nekem tűnik úgy, hogy hiányzik egy bugyi? Mint ha Jenny hagyta volna el  Nevet
A Mirás jeleneteket meg Macao és Wakaba szemszögéből lett volna jó nézni  Pirul
A végén ők is nevetséges helyzetbe kerültek ikszdé
Ez az a fejezet amire 5-ből 6 *-ot lehet adni!
Egyszerűen hihetetlenül jó volt, nem tudom szavakba se önteni ^^ Nagyon hiányzott már egy ilyen fejezet.
Aki az előző fejezet borítójától többet várt az most megkapta Nevet bemelegítésnek megette, utána meg bele a közepébe ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 08, 14:39:39 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4118 Dátum: 12 szep 08, 14:46:48 »

Nem tévedsz az ott Kinana.  Nevet
Kinana valójában nem filler szereplő, csak a mangában sokáig csak egy céh kártyán tűnt fel, ami az egyik kötet extrái között volt.

http://images.wikia.com/fairytail/images/8/86/Kinana_Guild_Card.jpg

Az animében meg előszeretettel szerepeltetik. Pl: Amikor a Blue Pegasus megjelent a Fairy Tailnél, hogy találtak valami nyomot a Tenrou csapatról, akkor a mangában csak Lakinak bájologtak a Trimenek, az animében meg Kinanának is.  Mosolyog

Egyébként már lehetett Kinanát látni a Fairy Tail tagjai között akik szurkolnak a Nagy Mágia Játékokon.
Értem de úgy tudtam hogy ő egy kígyó xD

Az is volt. Cobra kígyója, Cubelios, de Makarov feloldotta a mágiát, ami miatt kígyóvá változott( Ezt nem láttuk sehol, de a céhkártyájára rá van írva Kinanának)  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 08, 14:47:31 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #4119 Dátum: 12 szep 08, 15:18:30 »

Hát nem egyszerű egy fejezet volt ez sem Nevet
Amikor az elején megláttam az uszoda szót, rögtön tudtam hogy valami hasonló fog kisülni belőle, de ami lett, az minden képzeletemet felülmúlta Nevet
Naplózva
Saii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #4120 Dátum: 12 szep 08, 15:52:35 »

Muszáj volt beregisztrálnom mert nem volt kivel megosztanom az agymenésem Nevet 
Ez a fejezet valami kegyetlen volt nem bírom sehogy sem szavakba önteni de ha mondanom kellene róla valamit akkor az annyi, hogy szegény Max Nevet
A csuklyás emberünkről meg annyi, hogy én szemembe még mindig Lucy a legnagyobb esélyes. De ha nem ő akkor talán még Levi is lehet mert mondjuk én kinézem Leviből, hogy feltalál valami időutazó gépet, hogy visszajöjjön segíteni/figyelmeztetni vagy valami.

Egyébként vajon mennyit kell fizetnie a céhnek a strand miatt? Mosolyog
Naplózva

"Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt okádva sétálgatnak." - Dr. Perry Cox
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #4121 Dátum: 12 szep 08, 19:48:39 »

Erza és Mistgun Pirul, meg Cana fehérneműje... Elfmanék hogy bujkáltak...Nevet  Jenny bosszúja is kemény volt...eddig szerintem ez volt az egyik legviccesebb rész  Mosolyog
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #4122 Dátum: 12 szep 08, 20:12:45 »

Az már több mint biztos hogy a sárkányok meg fognak jelenni a torna alatt. Ha máshonnan nem is hát innen: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/12
A következőkben amit leírok pusztán csak fikció szerintem akár ez is megeshet ha nem tetszik nem kell a torkomnak esni. Tehát a titokzatos személyről annyit hogy én azt sem tartanám kizártnak ha ez a csuklyás nő nem más mint Natsu anyja. Namost ha ez így van és netán ez a nő lenne Zeref testvére akkor választ kapnánk a mágikus erőre és hogy Zeref honnan ismerte Natsut. Namost ebben a nagy fekete folt csak annyi lenne ,hogy Gerard honnan ismeri az édes mamát.
 Azonban szerintem ez az időutazós dolog azért sántít mert ha a céhből lenne a csuklyás akkor szólna nekik hogy figyeljetek már itt para lesz készüljetek fel vagy ne menjetek oda vagy mit tudom én Nevet . De ha nem is a céhből van és csak Natsu aki fontos a titokzatos nőnek neki akkor is szólna minél hamarabb ,hogy elkerülje a keserű jövőt.
Levinek az írásai pedig szerintem olyansmi bevágások mint régen Mario volt a fiú aki a tengert nézi (nem emlékszem pontosan Nevet )
Naplózva

Shillya-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #4123 Dátum: 12 szep 08, 20:53:01 »

Először kicsit csalódott voltam, amikor láttam, hogy nem sárkányokról szól ez a fejezet. De, amint tovább lapoztam ez el is múlt.  A fejezet nagyon ütött. ikszdé Humoráért egy nagy ötös. Kicsit sajnáltam, hogy Lucy és Natsu most hanyagolva volt, de örülök, hogy most a többiek is reflektorba kerültek. Nagyot nevettem, amikor Erza mindenkit kiosztott. Kivéve egy... öhm... két személyt. Nem titkolom, hogy örültem a Gerard x Erza jeleneteknek.  Pirul (Gerard is nagyon örült, hiába tagadja Nyelvesít) Gray/Juvia/Lyon háromszöget sose tudom megunni. ikszdé Akármit csinálnak dőlök rajta. ikszdé Szegény Juvia most tényleg megkavarodhatott a csúszdás jelenet után. ikszdé Natsu meg... hát ő Natsu... nem csalódtam benne. ikszdé Laxus-t meg külön öröm volt "bébiszitterként" látni. ikszdé Meg persze más miatt is. Akárcsak Gray-t. (ÁÁÁ! Nem vagyok elfogult Nyelvesít) Kíváncsi vagyok mi lesz a másik kis mellékszál. Nyelvesít
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4124 Dátum: 12 szep 08, 21:07:20 »

Igen a sárkányok tuti meg fognak jelenni.
Az időutazós elmélet nekem csak azért jön be, mert amikor Levi, ír Lucy-nak az egy jövőbeli kép. A csuklyás fazon engem pedig Lucy-ra emlékeztet.
Hogy miért is nem szól a többieknek arról, hogy gáz lesz?  Gondolkozik Nyilván valami célja van annak, hogy itt van. Lehet csak a megfelelő időre vár.
Vagy (és itt jön az őrült elméletek kategória) ha tényleg a jövőből jött a fazon akkor tudja, hogy nem lehet elkerülni a katasztrófát. Mivel a jövőből jött feltehetőleg sokkal erősebb, mint ebben az időben volt és azért jött vissza, hogy egyedül megakadályozza a történéseket. Ha ez a valaki Lucy vagy mondjuk egy FT-s és Natsuék rájönnek, akkor valószínűleg ők is "besegítenek." Ezzel az egésszel arra akartam utalni, hogy szerintem Natsuék megakadályozzák majd a rossz történéseket.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!