24 jún 18, 12:21:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 275 276 [277] 278 279 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1858702 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #4140 Dátum: 12 szep 12, 16:23:30 »

a nyúllal is jól meglepett minket végül is, ott is mindenkire számítottunk (én spec Shimonra is), és erre Nichiyát kaptunk, ugy hogy tuti vmi nagyot ütő dolgot tervez
(Narutoval kapcsolatban meg köbö Tobi megjelenésével lehetett számolni h ő Obito, (vagyis én 99,99%-ban biztos voltam h ő lesz az))
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4141 Dátum: 12 szep 12, 18:09:45 »

De nem csak számunkra kell, hogy ismerős legyen, de még Gerárd számára is, plusz valaki váratlan személy... Vagy nem a személy lesz váratlan, hanem a miértje... De ezt már kifejtettük korábban is...
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #4142 Dátum: 12 szep 13, 10:48:42 »

kint az új fejezet http://www.mangareader.net/fairy-tail/299

Számomra nagy csalódás. Az utolsó fejezet elég nagy meglepetés volt mert nem hidtem volna hogy tetszeni fog de mégis jó volt egy kicsit el lazulni,de ebben a fejezetben már ténleg egy kicsit túlzás,sajnos nagyon hasonlítt a értelmetlen fillerekre :/
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #4143 Dátum: 12 szep 13, 10:56:47 »

Köszi a linket.


Még nem olvastam el az uj fejezetet de már nagyon hiányzott. (pont mint a hoshi no samidare is jelenleg Nevet)

Függö lettem. Szomorú
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #4144 Dátum: 12 szep 13, 11:06:27 »

Ez a fejezet nem netszett, de a követkekzö biztos hogy jo lesz.


Mashima lenyulta a narutobol ezt a stilust. Csak ott az egyik fögonosz gyerek korárol volt igy visszaemlékezés.
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #4145 Dátum: 12 szep 13, 11:17:51 »

EnxTheOne nekem is egyből az ugrott be Nevet Csak ott valamennyire jogos volt a vissza emlékezés. A következő fejezet biztos epikus lessz,nem véletlenül húzza így az időt. A 300-adik fejezet különleges lessz,legalább is remélem
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #4146 Dátum: 12 szep 13, 11:23:54 »

A szövegfogalmazás tényét nem vitte valami túlzásba, de a falu sorsán szétröhögtem magam! Ez egy állat, szavak nélkül és képes állatságot összehozni. Jó rész volt, legalább nem kell majd sokat várni a fordításra, a kevésbé tudó angolosoknak Nevet
Hmm amúgy mi a szösz van a héten? Minden manga kijött 1 nappal korábban. Megint valami készül kint, és elkezdtek 110%-ban dolgozni az emberek?
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #4147 Dátum: 12 szep 13, 11:27:55 »

Egyébként arrol mit gondoltok hogy a ST-ban a sárkányölök a leggyengébbek ?
Amikor natsu legyözte öket nem nagyon rémültek meg, max a céh mester volt kicsit dühös a vereség miatt.

Amikor ugy tünt hogy Ivan könnyedén legyözi Luxust akkor a fairy tail tagjai közel sem voltak olyan nyugodtak mint a saberesek.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4148 Dátum: 12 szep 13, 11:42:01 »

Tehát láttuk Gildartsot. Körülbelül ennyi. A végén picit nevettem, de ez a rész különösképpen nem váltotta meg a világot.
A következőnél valami hatalmas dologra számítok, lévén 300. fejezet, színes oldalak és 2 hét előkészület a fejezetre.

Orga megint ki volt emelve, legalábbis volt róla kép, szóval még mindig nagyon reménykedem benne, hogy mutat valami epic dolgot.  Kúl

Arról nekem sincs fogalmam miért jött minden 1 nappal korábban. Lehet új szkennelőt vetettek be a fordítók vagy passz. Szerintem jövőhéten visszatérünk a péntekre és helyre áll a rend. Ha nem, akkor jó lesz a csütörtök is.  Mosolyog

A Saberben a sárkányölők valószínűleg a leggyengébbek. Ha nem így lenne, akkor már rég összesz*rták volna magukat a többiek. Valószínűleg Minerva a legerősebb, a másodikról egyenlőre nem nyilatkozom.  Mosolyog   Amúgy a múltkori fejezetben Gemma itt galambot eregetett, hogy mindenki elmenekült  smirksweat

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/297/7
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4149 Dátum: 12 szep 13, 14:13:37 »

Én örültem a fejezetnek. Mosolyog Végre láttuk gildartsot. Hogy orga pontszámát miért mutatták meg azt nem tudom, de mashima tervez valamit vele az tuti. Mit mondjak még? Poén volt az egész. Mosolyog
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4150 Dátum: 12 szep 13, 14:15:33 »

Ez nagyon beteg volt:) Gildarts olyan mint Natsu csak neki már egy apró esés is veszélyes lehet vagyis nem neki hanem a környezetnek)
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #4151 Dátum: 12 szep 13, 14:45:39 »

Chaplin stílus az uralkodó mostanában úgy nézem Nevet

Ezt a fejezetet én is könnyű szerrel megértettem pedig aztán nem vagyok angolos Nevet

Na de a fejezetről is essék szó, én nem estem tőle hasra. ez tényleg csak az idő húzására volt alkalmas, meg hogy a Gildarts rajongók is örüljenek Mosolyog
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
kissmicy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 18


« Válasz #4152 Dátum: 12 szep 13, 16:51:42 »

vicces volt a rész, ha annyira nem is ütötte meg az elmúlt 4-5 (10-15 Nevet ) manga színvonalát. Mosolyog Na és még annyiban is jó volt, hogy lett egy fasza új avatarom  Nyelvesít
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4153 Dátum: 12 szep 13, 19:20:15 »

Reakció a 299-re: Ez meg mi volt?  Gondolkozik

Ebben semmi párbeszéd XDDDD Chakráéknak jó dóguk lesz Nevet

Amúgy semmi fontosat nem tudtunk meg, csak hogy folytatódik a történet a 300. fejezettel... És hogy a sárkányokról lesz szó... Szerintem Gajeel találni fog valamit ott, nem csak csontokat... Mosolyog
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #4154 Dátum: 12 szep 13, 19:52:28 »

Szerintem pedig oltári fejezet volt,  az elözövel simán felért,  kis mókás fejezet, láttunk Gildart erejéböl kb 15-30 % ot, még igy is hegyet bontott, és igen, eddig nehezen volt elképzelhető hogy ha nem figyel oda összezúz mindent ,de neki majdnem sikerülne összerombolnia a stadiont egy sima pofára eséssel, ugyanugy mint ahogy most itt tette a faluban, mint a sárkányölök harcában a talaj zúzás ikszdé  Faceg (vagyis a sárkányölönek sikerült, de az amúgyis full power volt Nevet)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 275 276 [277] 278 279 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!