24 máj 17, 09:36:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778184 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3765 Dátum: 12 aug 05, 20:35:42 »


Amúgy lehet ezután az arc után megismerünk más országokat is Magnolián kívül. Kinyitják a kaput és lenne mondjuk egy olyan arc, ahol kicsit megismernénk a Fairy Tail világát jobban, hogy a többi országnak mi a reakciója erre, hogy kinyitják a kaput.

Naplózva

Kraddy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #3766 Dátum: 12 aug 05, 21:08:25 »

Idézet

Majd remélem, lesz egyszer olyasmi, mint amikor a Narutóban Pein lerombolta a falut, hogy lássuk, FT sem mindenható.



Szerintem a Zeref elleni harc (ha lesz) szerimtem pont ilyen lesz Mosolyog
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3767 Dátum: 12 aug 05, 21:16:23 »

Idézet
Majd remélem, lesz egyszer olyasmi, mint amikor a Narutóban Pein lerombolta a falut, hogy lássuk, FT sem mindenható.
Szerintem a Zeref elleni harc (ha lesz) szerimtem pont ilyen lesz Mosolyog
Talán ennek az arcnak a végén, de lehet inkább a következő végén lesz. Én bírnám, ha mostanában újra feltűnne. Elvileg szabadon mászkál.

Amúgy valahogy én hiányolom a mangából azt, hogy itt van az első mester és alig kérdeznek tőle a céhtagok írtó fontos dolgokat, amire biztos tudna válaszolni. Pl. Zereffel való kapcsolatát, miért volt Zeref a szigeten ilyesmiket.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3768 Dátum: 12 aug 05, 22:33:25 »

Serpens92: amúgy az ft világában szabadon lehet közlekedni, mivel fiore nem az egyetlen és körülötte sok más ország van amihez nem kell kapu. Esetleg akkor már ilyen elhagyott és semmis területre számítok ami egyben ilyen alvilági démonok lakhelye. Mivel ha már sárkányok, emberek és démonok bankettje ez a mágia játékok. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 05, 22:34:59 írta Kentonsama » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3769 Dátum: 12 aug 05, 22:48:28 »

Serpens92: amúgy az ft világában szabadon lehet közlekedni, mivel fiore nem az egyetlen és körülötte sok más ország van amihez nem kell kapu. Esetleg akkor már ilyen elhagyott és semmis területre számítok ami egyben ilyen alvilági démonok lakhelye. Mivel ha már sárkányok, emberek és démonok bankettje ez a mágia játékok. ^^
Mármint arra gondoltam, hogy a kapu kinyitására lehetne olyan arcot indítani, ami azt mutatja be főleg, hogy a Fioren kívüli világ, hogyan reagál erre. Bár ez kicsit erőltetett lenne vagy nem tudom.
Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #3770 Dátum: 12 aug 06, 06:46:17 »

http://fairytail.wikia.com/wiki/Earth_Land itt van a többi ország Mosolyog később meg tuti lesz valami világutazós rész
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 06, 06:47:30 írta olcha94 » Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3771 Dátum: 12 aug 06, 07:18:06 »

Ez csak engem emlékeztet kisértetíesen Európára? Gondolkozik És milyen kicsi már a többihez képest a Fioren ikszdé Amúgy igen egy világutazós rész poén lenne.
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
szandibandee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5



« Válasz #3772 Dátum: 12 aug 06, 09:00:10 »

Valóban hasonlít egy kicsit Európára. Mondjuk a wikia-n a Trivia bekezdésben írják, hogy Mashima szeretné elkerülni, hogy belevegye ezeket az országokat a történetbe (ha jól értelmezem). Mondjuk engem érdekelne, hogy mi zajlik Fiorén kívül. Mosolyog
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #3773 Dátum: 12 aug 06, 10:14:42 »

Egy (vagy több) másik manga megírására szerintem tökéletesek lehetnek ezek a környező országok. Lehet, hogy ezért akarja elkerülni azt, hogy belevonja a többi országot a Fairy Tail-es történetekbe...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 06, 10:15:20 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #3774 Dátum: 12 aug 06, 14:40:10 »

Lenne egy kérdésem, mégedig a statisztikákkal kapcsolatban. Ti mennyire gondoljátok mérvadónak őket? Mert nekem vannak kétségeim. Leszögezném h nem annyira kedvelem Ichiyat de vele fogok példálózni. Ő ugyebár 2t kapott erőre az 5ből, de az utóbbi fejezetek egyikében láthattuk, hogy pont egy pusztakezes harcban vert meg két ellenfelet. Akkor mi alapján megy a dolog?
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #3775 Dátum: 12 aug 06, 15:01:48 »

Ichiya a parfümjével turbózta fel az erejét, anélkül tényleg olyan gyenge. Én speciel azt mondanám a statisztikákkal kapcsolatban hogy egy alapvető elképzelést adhatnak az egyén erősségeiről és gyengéiről, azonban a valós ereje mindig is a mangakán fog múlni... Nevet
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Hórusz87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 52


« Válasz #3776 Dátum: 12 aug 07, 08:45:49 »

Mint mindig elég alaposan kifejtegettétek az aktuális fejezetet.

Én egy dolgot emelnék ki, amiért respect Mashimának:
Ez az egy dolog pedig az, hogy nem baszakodik az olvasókkal (bocsánat a kifejezésért), nem csinálja azt, mint más népszerű mangakák, akik a nagyon várt és fontos eseményeket apró 12-13 oldalas részekre szabdalják, hogy 1hónap után se történjen semmi. Mashima ezzel szemben fogja magát és ad nekünk egy 35 oldalas részt és, ha minden igaz, akkor ez e heti is hosszabb lesz... Mikor kaptunk ilyet a narutoban? Soha, és nem is fogunk.

Újra csak annyit mondanék, hogy: Köszönjük.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3777 Dátum: 12 aug 07, 09:41:21 »

Én is hasonló véleményen vagyok: Köszönjük

Mondok most valami durvábbat. Annak, aki régóta követi a mangát nem lesz újdonság, de még a Tenrou-szigetes arcnál....kapaszkodjunk meg...... Mashima egyszerre adott ki három fejezetet Ohh My God Konkrétan a 207, 208, 209 egy hétvégén jött ki. Na ilyet nem fogunk kapni a Narutoban és sehol sem soha. Respect.  Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3778 Dátum: 12 aug 07, 10:40:47 »

Natusék nem veszik túl komolyan, az a vicc az egészben. ...

Már hogyne vennék komolyan. Natsu nem rohan fejjel a falnak (bár az ő fejét ismerve, az csak a falnak ártana Nevet), Gazille meg nem eszelősen vigyorogva tombol. Teljesen komolyak, de nem bosszúszomjasak. Vagy ha mégis, akkor is higgadtan küldik. ^^

... Most mindneki az állát keresi a dragon force miatt de azt én sem értem, hogy miért... Mert gazille is simán betudja maga indítani mert natsu ellen is használta anno amikor full vas a teste az a dragon force-a mert mondta is happy hogy vas sárkány pikkelyek és ugye a dragon force külső jellegzetessége, hogy akkor megjelennek az adott sárkány pikkelyei a testen...

Gazille ott semmi Dragon Force-t nem használt. Az neki egy saját képesség.

... Slusszpoénként Natsu egy kézzel elkapta Sting ultimate technikáját, Gajeel meg simán állcsúcson hajította Rogue-t (aki mintha mondta volna, hogy az árnyékot lehetetlenség elkapni), de valahogy az előzmények miatt nem is lepődtem meg ezeken. ...

Én meglepődtem. De nem ezen, hanem azon, hogy ezt ilyen nehéz felfogni. ^^ Egy anyagtalan dolog hogy tud kárt tenni egy fizikaiban? Sehogy. Vagyis ahhoz, hogy Rogue az Árnyék Hév közben támadni is tudjon, részben meg kell szilárdulnia. Onnantól viszont el lehet kapni.

Amúgy Sting fényt eszik , Rogue pedig árnyékokat ?  Technikai KO

Stingét még elnézem , mert Wendy is oxigént eszik , de Rogue árnyékevésére kíváncsi lennék .

Ez egy érdekes dolog. Lehet, hogy Stingnél is van/lesz egy hasonló kikötés, mint Wendy-nél. Vagyis pl. sötétben/éjszaka/kevés fényben nem nagyon tud harcolni (Wendy esetében ugye szennyezett levegőben gyengül).
Bár ha mákunk van, láthatjuk is őket még táplálkozni. Ha most nem is de egy későbbi* harcban talán igen.
(* Erről később.)
Bár az is lehet, hogy a lacrimájuk miatt nekik már nem kell az elemüket enniük. Viszont Cobra is lacrimás és ő ette a méregködöt. Bár ő csak 2. generációs sárkányölő volt.

A következő fejezet így kezdődne:
Natsu: Gazille, ideje lenne komolyan vennünk.
Gazille: Nem ártana. Hé mi az ott nálad?
Natsu: Atherion tabletta, kérsz?Nevet
...

Doppingszer használata miatt kizárják őket. ikszdé


Egy korábbi harcot említenék. Vagyis kettőt. Tenrou sziget, Juvia és Lisanna "harca" Erza ellen. Ott, mivel nem volt igazán vérre menő tétje, Juvia nem is harcolt mindent beleadva. Persze megtett mindent, de azért igazi ok nélkül nem volt az igazi. Erza szépen meg is picsázta mindkettőjüket. Viszont később, amikor Meldy Gray-t fenyegeti igencsak megkapja Juvia az indokot a harcra és meg is mutatja, hogy nem véletlen volt ő S-osztályú mágus a Phantom Lordban (Erza is elismeri). ^^
Valami hasonlóra számítok Sting és Rogue részéről is. Eddig szépen rágyúrtak és nagyjából indok is van, hiszen Sting túl akar tenni Natsu-n, Rogue pedig... hát... konkrétan még nem nyilatkozott erről, de valszeg hiányolta Gazille-t a hét év alatt és ezt akarja leverni rajta (hasonlóan, mint Yoruichi és Soi Fon története a Bleach-ben). Stingnél be fognak játszani a Lectorral kapcsolatos emlékei és érzelmei is, de erről még nem tudunk semmit. Ha itt ki is kapnak Rogue és Sting, szerintem lesz még nekik harcuk. Pl. az összes Mágiajátékos sárkányölő (Natus, Gazille, Wendy, Luxus, Sting, Rogue) valami nagyon erős ellenfél (Acnologia vagy egy másik sárkány) ellen, esetleg egy nagy csapat démonnal szemben. És itt majd láthatunk igazi gyógyszerelgurulós, felszínre-hozom-az-igazi-erőmet, megvédem-a-bajtársaimat -féle jelenetet tőlük is. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3779 Dátum: 12 aug 07, 10:51:27 »

Szerintetek mi esély van arra, hogy a Sabertooth magja a későbbiek folyamán csatlakozik az FThez? Mert ha itt most Sting és Rogue veszít az szerintem egyenlő azzal, hogy ki vannak rúgva.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!