24 máj 19, 01:29:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779816 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #3720 Dátum: 12 aug 04, 09:18:50 »

Amúgy Sting fényt eszik , Rogue pedig árnyékokat ?  Technikai KO

Stingét még elnézem , mert Wendy is oxigént eszik , de Rogue árnyékevésére kíváncsi lennék .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #3721 Dátum: 12 aug 04, 09:31:58 »

Szerintem nekik ezen a szinten már nem szükséges a táplálkozás, mint Natsu vagy Gazille esetében, hiszem már rendelkeznek egy teljes sárkány erejével, szerintem nekik már nincs hova emelni ez erejüket az "evés" végzésével.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3722 Dátum: 12 aug 04, 10:27:56 »

A fejezet számomra nagy csalódás volt.  Neeem

Az eddig hypolt Sting és Rogue lényegében az égvilágon semmit nem tudott kezdeni Natsuval és Gajeelal és ez már picit gáz. Ígéretesnek tűnt a cím, hogy Sárkányölők csatája, egész héten várom a fejezetet, erre azt látom, hogy harc helyett egyoldalú dominálás folyik a harcmezőn. Nem éreztem semmi izgalmat a fejezet során. Kiábrándító  >.<# Természetesen kellett még bele slusszpoén, amit megadott, hogy mivel lazán le lettek darálva, így maguktól tudják aktiválni a Dragon Forcet. Figyeljétek meg, az lesz a forgatókönyv, hogy majd Natsu és Gajeel is magától aktiválja a DF-t, miután picit kiegyenlítettebb lett a csata, majd újabb nakama duma, powerup, és win. Remélem nem lesz igazam és maradunk a döntetlennél, hogy legyen értelme az ötödik napnak is.

Az ilyenek miatt nem lehet felállítani erősorrendet, mert most is, milyen erős az a személy, aki a "nagy" Sting legerősebb, eddig ki nem védett technikáját lazán blokkolja?  Gondolkozik  Valamint ha  ilyen egyoldalúak lesznek a  meccsek az ST és az FT között, akkor miért izguljak egy csata közben? Azért, hogy az ellent ne verjék le 10 mp alatt?

Pozitívum is van természetesen: a hibátlan rajzolás  Kúl Egyszerűen öröm nézni az oldalakat, hogy milyen igényesen és kidolgozottan vannak megtervezve. Mashima egy zseni Nevet

A következő fejezet címe alapján lelassítunk és kitérünk Sting és Lector múltjára. Tudja valaki, amúgy hogy az imént említett fejezet is két hét múlva fog-e jönni az Obon fesztivál miatt?  Gondolkozik

UI: Rogue dísznek használja a kardot, vagy menőzni akar vele? xd
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #3723 Dátum: 12 aug 04, 10:28:18 »


Most nem azért, de te is olvastad mit tud a második eredet. Eleve duplája lesz a mágikus erőd (mennyiségre, tehát tovább bírod), továbbá amíg az egyiket használod, addig a másik töltődik. Persze ez túl overkill lenne ha tényleg ilyen erős lenne, de Gazille és Natsu a helyzetből adódóan is egy szinten vannak. Persze továbbra is Natsu a fő(bb) szereplő.  ikszdé

UI: Rogue dísznek használja a kardot, vagy menőzni akar vele? xd

Előttem már írta valaki, hogy Gazille meg fogja enni, akárhányszor szóba kerül az a kard mindig ez jut eszembe. Nevet
Lehet lesz valami különleges varázslata mint Stingnek az a pecsét, de ha az is olyan erős lesz csak mint az a semmitérő pecsét, akkor lehet tényleg megeszi Gazille a kardot. xD
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 04, 10:35:10 írta kopasz7 » Naplózva
baton
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3724 Dátum: 12 aug 04, 10:48:08 »

A fejezet számomra nagy csalódás volt.  Neeem

Ne írd le ilyen könnyen.. ahogy te is mondtad ez csak egy fejezet, sokkal jobb lessz HA az egész harc a szemünk elé tárul.
Lehet hogy most Natsu meg Gazille, kicsit könnyedén vette őket. De a DF után ezt már nem tehetik meg, valószínűleg ők még nem tudják hogy hívhatják elő, ezért is vágtak a végén ilyen fejeket, s a céhtagok sem véletlenül hökkentek meg rajta. Azonban, nem láttunk tőlük sőt Gazille-től sem még hogy más elemet használnának, ez valószínűleg csak Natsu sajátossága lesz, nem kis meglepetést fog okozni nekik.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 04, 10:48:45 írta baton » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3725 Dátum: 12 aug 04, 11:18:21 »

Ha viszont szemléletesen nézzük a dolgokat, akkor lebontom, hogy én mit láttam és mi fog történni előbb utóbb:

1. Natsu és Gajeel megerőltetés nélkül dominál
2. Sting és Rogue magasabb szintre kapcsolnak
3. Natsu és Gajeel folytatja a dominanciát leküldve őket a földre, semmi extra, vagy új technika bevetése nélkül
4. Sting és Rogue aktiválja a Dragon Forcet, ami a Sárkányölő Mágia végső formája
(5.) A Dragon Force miatt most vagy egálban lesznek, vagy Sting és Rogue fog dominálni. Ha az utóbbi is fog bekövetkezni, akkor is még ott lesz Natsunak a második elem és Gajeelnak is biztos van rejtegetnivalója, mint ahogy említetted. Az a baj, hogy akárhogyan is nézem a dolgot, Natsu és Gajeel párosa mindig erősebb lesz mint az ST párosa, mert ha ők Dragon Forcet nyomnak, ők is feljebb kapcsolnak. Ha meg ők is megtanulják előhívni a DF-t, akkor meg nincs miről beszélni.

UI: Még mindig a Wendy vs. Chelia a torna eddigi legjobb mérkőzése.   
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
renato
Vendég
« Válasz #3726 Dátum: 12 aug 04, 11:33:50 »

Egyetértek Bastiannal, ótvar rossz egy fejezet volt, hihetetlen nagy csalódás számomra.
Addig oké, hogy alázzák Stinget és Roguet alap formában, hisz csak kell valami hatalmas erőt mutatniuk a gyúrás és a második tároló után.
Aztán jött a White és a Shadow Driver. Mondom tiszta pöpec lesz, ha így kiharcolják a döntetlent, hiszen ők magasabb szinten vannak sárkányölő technikák terén ebben az állapotban (gondoltam a Saiya-jin->Super Saiya-jin 1->Super Saiya-jin 2 gondolatmenet most itt is megállja a helyét). Nem, a legnagyobb sérülés egy szakadt póló, és egy leszakadt fejpánt lett. Itt már kezdtem furcsán nézni a fejezetre.
Slusszpoénként Natsu egy kézzel elkapta Sting ultimate technikáját, Gajeel meg simán állcsúcson hajította Rogue-t (aki mintha mondta volna, hogy az árnyékot lehetetlenség elkapni), de valahogy az előzmények miatt nem is lepődtem meg ezeken.
Egyszerűen nevetségesen nagy ez a power up. Gajeel, aki két jobber csicska Grimmore Heart tagot csak az ultimate technikájával tudott legyőzni, most simán alázza (legerősebb technikája nélkül!) Fiore egyik legerősebb mágusát, Natsu pedig minden azzal a második tárolóval ér el ennyit, amit megkapott Gray, Lucy és Juvia is, mégis esélytelenek voltak a saját versenyszámukba.

Következő fejezetről:
Nagyon várom, talán eljut oda Sting és Rogue, hogy Natsuék körme alól a retket ki tudják szedni. Sokat már nem várok ettől a harctól.
Naplózva
baton
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3727 Dátum: 12 aug 04, 11:37:13 »

Ahogy láttad Natsu besegített Gazille-nek, míg Sting és Rogue nem igazán dolgoztak össze, most ha ehhez hozzátesszük hogy mennyit fejlődtek 3hónap alatt erőben, dominálnak. De, DF után hiába kapcsol Natsu villámlótűzsárkány üzemmódba, nehézkesen fog csak nyerni, s sok teknikát fog bevetni (pl, amiket Luxus ellen is használt a végén) szóval nem hiszem hogy döntetlen lenne, nem sok értelmét látnám. Főleg hogy úgy nem igazán tudnának bosszút állni Lucy-ért: (

Azt nem látta senki amikor előhívta a DF-ot, sőt sokkal inkább csak megjelent rajta. Lehet hogy Mavis figyelte a céhet, de nem hiszem hogy közben elhagyta volna a szigetet igazán. Egyetértek, legyen belőle még jobb harc^^
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3728 Dátum: 12 aug 04, 11:42:43 »

Nem hinném, hogy Natsu meg Gazille olyan könnyen fogja venni őket. Gazille is meglepődik, hogy milyen nagy erőt mozgósítottak. De néhány csapást tuti bekapnak majd. Gazille-ra most egy kicsit jobban kíváncsi vagyok, hogy mit tud előhúzni a tarsolyából. Natsu-nak tudjuk, hogy ott van a villámló tűzsárkány mód. Mondjuk ha azt beveti akkor Sting-nek megrázó élményben lesz része az tuti. Nevet
Remélem Natsu beveti a Guren Bakuenjin-t. Szerintem eddig ez a legerősebb és legdurvább technikája. Nevet
Sting még mindig keménykedik, hogy ők bizony megölték a sárkányaikat. Azért röhögnék egyet, ha Igneel társaságában beköszönne Skyadrum és Vice Logia is, hogy: "Kikkel is végeztetek ti?" ikszdé Mondjuk remélem, hogy az összes sárkányölő sárkánya megjelenik majd.

Szerintem meg pl. Natsu-nak ez az erő pont, hogy nem nagy power up. A második eredettel mondjuk, hogy legalább kétszer olyan nagy a mágikus ereje. Ebből a szempontból nincs gáz. Fizikailag eddig is elég kemény volt Natsu is. A sárkányölő támadásai pedig ránézésre is kb 2-szer 3-szor erősebbek az eddig megszokottakhoz. Az lenne a túlzás, ha ilyen Jura féle erőt produkálnának. Gazille pedig végigtolta a 3 hónapos edzést, tehát a fizikai ereje nem lep meg. Ez az árnyéksárkányt senki sem kaphatja el duma meg csak egy hülyeség. Ez lehet egy sima mágus ellen bejön, de basszus a sárkányölőknek mi is olyan nagyon jó? Ja, hogy a szaglásuk? Simán kideríthette így Gazille, hogy merről fog támadni Rugoe.
Igen a White és Shadow Driver kicsit le lett alázva, ami nem volt az igazi. Ha Natsu legalább úgy védi ki a támadást, hogy közben mágiát használ az ok. Így puszta kézzel, viszont elég furcsára sikerült.
A Dragon Force-tól pedig sokat várok. Most azt nem tudom, hogy csak simán a Dragon Force-t aktiválták, vagy aktiválták már a lachrimáikat is? Vagy most aktiválták a lachrimáikat?
Az a lényeg, hogy Sting és Rugoe eddigi ereje nem győzött meg arról, hogy megölték a sárkányaikat. Lehet Mashima egy sima hazugsággal magyarázza ki ezt, vagy akkor a sárkányok voltak nagyon gyengék vagy pedig most Sting és Rugoe egy teljesen más szintre kapcsolt és tényleg hatalmas erőt mutatnak be.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 04, 11:59:36 írta hagabi » Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #3729 Dátum: 12 aug 04, 12:01:06 »

Én nagyon valószínűnek tartom, hogy gazille el fog bukni és natsu is majdnem, mondjuk mindkettőt rugdossák már a földön, gazille már a halálán van és erre natsu erőre kap és mindkettőt lenyomja.

Hát remélem nem lesz igazad, ezt már elégszer eljátszották, hogy Natsu-t mindenki szétveri majd egy power up után lenyomja az ellent. Én inkább egy kemény csatát remélek ahol erőben majdnem egyenlőek,  végül nagy nehezen de győznek Natsuék és nem lesz ilyen "alázós rész"  kacsint
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3730 Dátum: 12 aug 04, 12:05:52 »

Mondjuk nem tudom mit vártatok. Szerintem éppen ez volt az alap, hogy így kezdődik a mérkőzés amelyben feltörlik velük a padlót majd folyamatosan növelik az erejüket illetve egyre erősebb technikákat vetnek be. Véleményem szerint ennek így kellett történni. Annyiban ellentmondásos a dolog, hogy Stingék már látták Natsu valamennyi erejét és felkészülhettek volna rá. Másrészt Natsuéknak láthatóan eszükbe sem jut a bosszú Lucyért. Nagyon hidegvérűen cselekednek. Natsu láthatóan másért haragszik rájuk. Ez a bosszú szerintem nem is az ő reszortjuk lesz hanem Erza feladata. A következő fejezetben/fejezetekben valószínűleg feltörlik velük a padlót, míg a végére ők is bekeményítenek és leverik Stingéket. Ez a leosztás szinte örök minden mangában és az emberek többsége ezt is várja el, hogy legyen egy kis szó a mangaka és a fanok közötti kapcsolatról. Másrészt én azért nem húznám túl sokáig ezt a harcot sem. 3-4 fejezett alatt lerendezném ezt a mérközést.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 04, 12:13:26 írta rini67 » Naplózva
KillerSpawn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #3731 Dátum: 12 aug 04, 12:08:45 »

Amikor natsu kivédte Sting csapását nem Titkos sárkányölő technikát használt?Vagy azt Sting támadására értette h. titkos technika?
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3732 Dátum: 12 aug 04, 13:17:42 »

Na végre megnézhettem a fejezetet. Mit is mondjak...átlagos. Tudtam hogy ez lesz. smirksweat
Na de azért pár pozitívumot is.
Jó volt a rajzolás. Kíváncsi vagyok hogy majd hogy lesznek kiszínezve. Nevet

Amit a következő fejezettől várok az az hogy ha most rákapcsol sting meg rogue akkor legyen is eredménye. Most szerintem fordul a kocka. Elverik egy kicsit natsut meg gazillet. De majd ezek után látják hogy nekik is fullon kell nyomni ezért kiegyenlített lesz és remélem izgalmas. Nevet

hundanny: Türelem rózsát terem. Mosolyog
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3733 Dátum: 12 aug 04, 13:39:18 »

Én nagyon valószínűnek tartom, hogy gazille el fog bukni és natsu is majdnem, mondjuk mindkettőt rugdossák már a földön, gazille már a halálán van és erre natsu erőre kap és mindkettőt lenyomja.

Hát remélem nem lesz igazad, ezt már elégszer eljátszották, hogy Natsu-t mindenki szétveri majd egy power up után lenyomja az ellent. Én inkább egy kemény csatát remélek ahol erőben majdnem egyenlőek,  végül nagy nehezen de győznek Natsuék és nem lesz ilyen "alázós rész"  kacsint

ja vagy akkor, amit Juvia meg Lucy csinált a mennyország tornyában, hogy egyesítették a mágikus erejüket... ugyanezt csinálná natsu és gazille is... xD atyaég és bedobnának egy villámló vassárkány támadást:D
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3734 Dátum: 12 aug 04, 13:52:20 »

Serpens92: Hát akkor már inkább egy villámló forróvas sárkány. Nevet Nevet

Mavis ennyire ismeri a DF-et? Gondolkozik Honnan?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!