24 máj 17, 11:20:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 228 229 [230] 231 232 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778230 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3435 Dátum: 12 júl 08, 10:37:59 »

Na ilyen egy jó fejezet!
Az eleje érdekes volt, a vége pedig izgalmas Nevet
A Sting-es párbeszédtől teljesen felpörögtem ^^
Látom, már nem csak én szeretném látni egy tündér bukását Nevet (pl. Happy... akkor mikor Natsu harcol és elrabolják... utána biztos Natsu is csinálna egy természeti katasztrófát Nevet)
Amint írtátok, Natsu szerintem sem harcolna teljes erővel, ha figyelembe vesszük, hogy Gemma ellen sem harcolt igazán komolyan(mégis elpusztította a termet), akkor Sting ellen sem fog.
Azt el tudom képzelni(legalább is szeretném ikszdé), hogy Gildarts-hoz hasonlóan mutat egy erődemonstrációt, hogy "Ilyen egy Fariry Tail-es Sárkányölő"  Ördögi
Amúgy felesleges előre tervezni, Mashima ezt már számtalanszor bebizonyította.
Várom már a jövőhetet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 08, 10:38:33 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3436 Dátum: 12 júl 08, 10:44:17 »

Az már biztos hogy gonosz. A fairy tail-ről tett megjegyzése is sokat elárul róla. Aki engem aggaszt az mégis az akinek ugyanolyan volt a mágikus ereje mint zerefnek. Ez az arc a legérdekesebb az eddigiek közül. Mosolyog

Én is várom már egy tündér bukását de nem natsu-ét. Én szempontomból egy vereséget Gazille-nál látok. Nem tudom miért...de nekem rogue erősebbnek tűnik Sting-nél. Mintha rejtegetne valamit.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3437 Dátum: 12 júl 08, 11:07:21 »

Kentonsama: igen, Rouge olyan csendes típus, csendesebb Sting-nél, lehet tényleg rejteget valamit Mosolyog

Azzal, amit Sting mondott Mashima nyíltan jelezte, hogy lesz Natsu vs. Sting fejezet, nem hiszem, hogy a kövi fejezetben, talán a következő utániban Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3438 Dátum: 12 júl 08, 11:18:25 »

Remélem Mashima nem csak trollkodik velünk mert én kb a fél vesém odaadnám, ha láthatnék már végre, egy epic Sting vs Natsu csatát Nevet
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3439 Dátum: 12 júl 08, 11:27:09 »

Tuti trollkodás lesz és Mashima szétalázza Natsut a Blue Pegasusos nyuszival  Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3440 Dátum: 12 júl 08, 11:36:52 »

Ez jó ötlet és lehet emiatt natsu eléggé lebecsüli. ikszdé Csak sajna ebből a helyzetből is képes szerintem natsu nyerni. Netán még egy döntetlent kihozni. kacsint
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #3441 Dátum: 12 júl 08, 11:45:21 »

Én arra leszek kíváncsi , hogy Mashima , hogy oldja meg a csapatos csatát , mert most már csak hét csapat van .
Lehet az lesz , hogy Fairy Tail ti úgy is az utolsó céh vagytok most összeengedünk titeket (A , B csapatot is) a Sabertooth-tal mivel úgy is ők a legerősebbek ugye .  Nevet
Én ennek örülnék a legjobban .  Nevet
Lenne :

Natsu vs. Sting
Gazille vs. Rogue
Luxus vs. Orga
Gray vs. Rufus
Erza vs. Minerva

Wendy küld egy kis támogató mágiát . A többiek meg csak úgy nézik a csata végkimenetelét .  Nevet
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3442 Dátum: 12 júl 08, 12:36:10 »

Hát már említették régebben, hogy lehetne akár az is, hogy összevonják a két FT csapatot. Mondjuk benne lenne Natsu, Erza, Gray, Luxus és Gazille. Ez szerintem korrekt megoldás lenne és lehetne egy dupla sárkányölő harc.
Bár nem feltétlenül örülnék ennek a megoldásnak, mert szeretnék még mindenkit harcolni látni. (Pl. Mira, Juvia, Kana.) Én kíváncsi vagyok rájuk.

Az előző kommentemben pedig elfelejtettem dicsérni Mashima-t. A rajzolás egyszerűen gyönyörű. Ez teszi olyan élvezetessé az amúgy is izgalmas manga olvasását. Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3443 Dátum: 12 júl 08, 13:48:34 »

Ha a következő rész címe '' tengerészeti csata '' akkor olyasmi lesz, hogy mindenki ilyen kis hajón lesz és elsüllyeszteni kell a másikat nem? Akkor itt a fairy tail 2 csapata tarolni fog. Persze A lamia scale még. Lucy aquariussal nagy előnyben van. Juvia is nagy előnyben lesz a vízzel. Leon szépen tud fagyasztgatni. Itt szerintem ha sorrendet teszek győztesekben akkor.
1. Fairy tail A
2. Fairy tail B ( Leon nem fogja bántani a kis júviáját ikszdé )
3. Lamia scale
A többi meg majd jön magától.
Naplózva
Hórusz87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 52


« Válasz #3444 Dátum: 12 júl 09, 08:43:14 »

Ha a következő rész címe '' tengerészeti csata '' akkor olyasmi lesz, hogy mindenki ilyen kis hajón lesz és elsüllyeszteni kell a másikat nem? Akkor itt a fairy tail 2 csapata tarolni fog. Persze A lamia scale még. Lucy aquariussal nagy előnyben van. Juvia is nagy előnyben lesz a vízzel. Leon szépen tud fagyasztgatni. Itt szerintem ha sorrendet teszek győztesekben akkor.
1. Fairy tail A
2. Fairy tail B ( Leon nem fogja bántani a kis júviáját ikszdé )
3. Lamia scale
A többi meg majd jön magától.

Igazad van abban, hogy jól szerepelnének, csak egy a bökkenő... nem szerepelhetnek, mivel Leon, Gray és Juvia már az első nap részt vettek egy versenyszámban.
Lucy Aquariussal, ténylég előnyben, bár a saját gazdáját is elsodorná Mosolyog

Fairy Tail A-ból részt vehet: Wendy, Lucy;
Fairy Tail B-ből: Luxus, Mistgun (nem tudom, h újra csatlakozik -e) és Mirajane.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3445 Dátum: 12 júl 09, 08:49:49 »

Luxus nem hiszem, mert ő harcolt legutóbb. Mistgun nem biztos, hogy visszamegy, a legvalószínűbb, hogy Mirajena fog harcolni
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3446 Dátum: 12 júl 09, 10:40:56 »

Hórusz87: Igen, igazad van. Ők nem szerepelhetnek. De mivel 2 csillagszellemet is megidézhet lucy akkor már aquarius mellé miért ne idézhetné meg scorpiust? És akkor már övé minden. Ha csak nem vesz részt az a Sabertooth-os de nem tudom mi az igazi ereje még. :/
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #3447 Dátum: 12 júl 09, 10:50:11 »

én nem hiszem hogy össze vonnák az A-B csapatot, de hát na ki tudja mit tervez Mashima sensei. de az is jó lenne ha össze engednék mind a maradék 7 csapatot egyszerre abból milyen világ vége lenne te jó ég ikszdé
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3448 Dátum: 12 júl 09, 11:43:48 »

Tuti trollkodás lesz és Mashima szétalázza Natsut a Blue Pegasusos nyuszival  Nevet
Na azon röhögnék egy nagyot ikszdé (habár már nagyon érdekel, hogy mit tudhat az a nyuszi Gondolkozik)

Hát már említették régebben, hogy lehetne akár az is, hogy összevonják a két FT csapatot. Mondjuk benne lenne Natsu, Erza, Gray, Luxus és Gazille. Ez szerintem korrekt megoldás lenne és lehetne egy dupla sárkányölő harc.
Bár nem feltétlenül örülnék ennek a megoldásnak, mert szeretnék még mindenkit harcolni látni. (Pl. Mira, Juvia, Kana.) Én kíváncsi vagyok rájuk.
Mirajane-t kár lenne kihagyni ebből a csapatból, van olyan erős (és szép Nevet), mint Erza Mosolyog

Ha a következő rész címe '' tengerészeti csata '' akkor olyasmi lesz, hogy mindenki ilyen kis hajón lesz és elsüllyeszteni kell a másikat nem? Akkor itt a fairy tail 2 csapata tarolni fog. Persze A lamia scale még. Lucy aquariussal nagy előnyben van. Juvia is nagy előnyben lesz a vízzel. Leon szépen tud fagyasztgatni. Itt szerintem ha sorrendet teszek győztesekben akkor.
1. Fairy tail A
2. Fairy tail B ( Leon nem fogja bántani a kis júviáját ikszdé )
3. Lamia scale
A többi meg majd jön magától.
Csak azt felejtetted el, hogy mivel jármű és van vagy négy sárkányölő a Fairy Tail csapatában úgyhogy nem olyan biztos az az első két hely Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3449 Dátum: 12 júl 09, 14:00:31 »

samdav: Direkt nem említettem meg ezt. Nevet Hiszen Lucy a soros mert Natsu volt már eventen Wendy meg 3. nap harcolt tehát ők már kilőve. Gazille is Natsu-val szerepelt a 2. napi eventen tehát ő is kizárva erről az event-ről. Szerintem Lucy a soros mint eventen és Fairy tail B-ből meg passz. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 228 229 [230] 231 232 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!