24 máj 17, 12:12:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778261 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2670 Dátum: 12 ápr 06, 20:59:04 »

Iszonyat jó fejezet volt, már régóta kellett egy 50-50 kimenetelű harc  Nevet

- Natsu jól elkapta a rohadékokat, mondjuk érdekes lett volna, hogy ha Lucy kell nekik mit csináltak volna Wendyvel ha őt viszik? Csak nem tüntették volna el örökre, vagy mégis?
- Elfman első Take Overje tiszta Robbi Lucci kinézetű volt, a második meg zseniális taktika. Csak bírni kell az ütéseket és az ellenfeled magát veri meg.  Hümm-hümm Örülök, hogy Elfman hozta meg az első sikert és nem Erza vagy Natsu Mosolyog
- Bacchus, azért veszített mert nem harcolt az elejétől fogva 100%-on. Az egyik leggyakoribb vereség típus a mangák történetében. Azért én így is bírom még a karakterét, nem vallott szégyent.  Nevet
- Elfman elfogadta a fogadást végül  Mosolyog Qattro Kölyökkutya csapat  ikszdé
- Arcadiasnak meg Lucy kell a Napfogyatkozás tervhez. Gyanítom olyasvalamiről lehet szó, hogy Csillagmágus révén a Napfogyatkozásból hatalmas erőt tud meríteni, amit le kell közvetítenie Arcadias gonosz céljaihoz. Logikusnak tűnik hiszen a Nap egy csillag-->Lucy csillagmágus, úgy, hogy biztos valahogy erőt tud belőle szerezni. Meglátjuk...
- Egyébként nagyon jó ötlet a Raven Tailra terelni a gyanút, mert a Raven Tail olyan hülye, hogy ha fegyvert fognának rájuk, akkor sem tagadnák le, hogy nincs közük a történtekhez, csak azért, hogy bosszantsák a Fairy Tailt  Nevet Ideje lenne Lucynak használnia Geminit, aztán Flare-ré változnia, hogy megtudjanak ezt-azt.

Térjünk át a mozi képeire
- Nem tudom nektek hogy tetszik de szerintem kifejezetten rondán néz ki Happy és Charle, Graynek és Wendynek picit fura a fejük és Natsu szemei borzalmasak. Erza páncélja is mintha sötétebb színű lenne és a kereszt szürke rajta. Meglátszik, hogy nem az anime csapat rajzolta...
- Natsu tüze viszont élethű, szépen néz ki  Nevet Pozitívum

Mashima elkényeztet minket jövőhéten is 28 oldal és megint színes képekkel   Ohh My God Nevet

Utólag feltűnt, hogy a képen, amin azt mutatják, hogy Lucy mit csinál a többiek társaságában,(a színes nagy kép)a Raijinshuus képen rajta van Laxus fejhallgatója és prémes kabátja Lucyn, miközben Laxus lelép. Csak nem bejön Laxusnak Lucy?  kacsint
Kana meg jót játszik az adottságaival. Én is akarok ilyet játszani...  smirksweat
A szokásos féltékeny kép Juviárol is megint befigyel   Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 06, 21:47:56 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2671 Dátum: 12 ápr 06, 21:04:17 »

Mellékesen nekem most nagyon tetszett Elfman képességének és ezáltal a család minden tagjának lehetőségei. A minél több fajta léleknek köszönhetően mindig megtalálhatják a megfelelő lélektípust az ellenfélhez igazodva. Ha erő kell az ellenfél legyőzéséhez akkor olyan alakot vehetnek fel ahol az erő dominál, ha gyorsaság szükségeltetik akkor egy gyors lélekre kerül sor, ha pedig mindkettő akkor azon típusú lelket használhatnak. Itt most egy erős páncélzatú lény jött be a képbe amely a beszedett ütéseknek köszönhetően vissza is marnak, ráadásul jól is védik a használót.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2672 Dátum: 12 ápr 06, 21:17:29 »

Ecklair-nek (A barna hajú csaj a movieból, azt hiszem így hívják.) elég sok képen ugyanolyan az arca, mint Zerefnek, ez milyen gáz már.

Ez is milyen fura már: Beast Soul: Weretiger, akkor miért leopárd mintás, ha "vértigris".
Szerk.: Jobban megnézve alapból egy kotyvalék az egész, oroszlános bozontos farok, hímoroszlán sörény, gepárd gyorsaság. Mindegy...

A többit le sem írom, legalább a csata benne volt.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 06, 21:31:15 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2673 Dátum: 12 ápr 06, 21:56:03 »

Ez kurva jó fejezet volt! Natsu meg szépet robbantott ott fent a meccs közben de senki sem vette észre pedig biztos szép kis hangja volt...Arcadias-ék szépen ráakarják kenni a dolgot a raven tail-re, de viszont arra nem számítanak, hogy charle-ék már tudják, hogy valójában lucy kellett nekik és nem wendy... Ezek után simán kinézem, hogy natsu jobban fogja őrizni, bár ugye apró szépség hiba hogy azt hiszik, hogy  araven áll az egész mögött... A movie meg szép kis nalu movie-nak néz ki eddig ami nem is baj Nevet Nevet
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #2674 Dátum: 12 ápr 07, 09:39:45 »

Na ezen meglepödtem , nem gondoltam volna hogy Elfman még a Lizardmennel is lesz esélye győzni , jó taktika volt.
Evergreen hogy fojtogatja Friedet nagyon drukkolhatott Elfman-nek  ikszdé
FT és RT csunyán össze fogják ugrasztani .
Lucy már abban a szívecskés felsőben van miben szerepelt Charle látomásában, vagy azt még napokig hordja még ? Nevet
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #2675 Dátum: 12 ápr 07, 10:15:35 »

Gratulálok, Hiro Mashima . Kezd kimászni a FT manga a mélypontból.
Őszintén szólva olyanrossznak tartottam az új arc óta a mangát hogy nem írtam ide. Hamar jöttek vissza a törzstagok, irreálisan gyengék, a mágusjátékok ötlete meg émelyítően unalmas. Egyedül a sabertooth megjelenése tetszett eddig.
Viszont most Elfman győzelmével kezd visszatérni a manga varázsa. A RT mesterkedését hamarabb be lehetett volna hozni, eddig nem.volt a sztorinak értelme. Mint egy filler. De jövő héten 28 oldakas extra fejezet, illene jönni egy fordulatnak. Mástnem az Elfman harc jó lett. Kifejezetten király. Várom a folytatást.
Naplózva



 
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2676 Dátum: 12 ápr 07, 11:11:53 »

A zseniális rajzolás csak nekem tűnt fel? Szakadtam, hogy a pisztolyban még a huzalozás is látszik ikszdé
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2677 Dátum: 12 ápr 07, 11:28:42 »

A grafika az tényleg szép és dicséretet érdemel viszont nem a pisztoly miatt. A csőben lévő bemarásoknak a neve nem huzalozás, hanem huzagolás. Másrészt azért nem lehet dicsérni mert akkor utána nézhetett volna és nem kismillió huzagolást rajzolt volna egy pisztoly csövébe. Megelégedett volna 4 és 6 közötti mennyiséggel, mivel ez nem egy 5 méteres ágyú.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 07, 11:43:13 írta rini67 » Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #2678 Dátum: 12 ápr 07, 11:56:40 »

Á igaz, bocsi, huzagolás, nem huzalozás. Elírtam bocsi.

Én úgy tom, hogy a huzagolás száma tetszőleges, csak a szerszám dönti el. Ha szerszám sok kezdést tartalmaz, akkor akár lehetne 100 is, csak a nagy erőbehatást nem bírná ki és lerobbanna. Ahogy számoltam 14 db-ot tartalmazhat az a rajzolt pisztoly (amibe belegondolva így utólag tényleg sok). De nekem attól tetszik az a kép. Nem is tudom, olyan lendületes.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2679 Dátum: 12 ápr 07, 13:00:19 »

Tetszett a fejezet, Elfman megerdemelte a gyozelmet. Sztem Elfmanek azert mentek a hegyekbe edzeni, amikor Natsuek a tengerheu, hogy ezeket az uj szornyeket Elfman meg tudja szerezni take overrel. Ha ez igaz, remelem Mirajane is mutat vmi ujat kacsint .
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #2680 Dátum: 12 ápr 08, 07:50:13 »

Jó volt ez a fejezet Mosolyog Tetszett az elején a Natsu-féle üldözés Nevet Elfman meg gyíkocska lett. Cuki. Tényleg jó taktika volt Bacchus ellen, habár nekem kicsit furán jött ki, hogy átváltozik gyíkká és ezzel máris legyőzi.
Az első mozis képnél először tényleg azt hittem, hogy Zeref van a képen. Aztán látom hogy csaj Hmm?
Ez a kép meg aranyos volt: Kép Az utolsó sorban Evergreen kis híján megfojtja Freed-et. Szegényke Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 08, 07:51:43 írta Beatreex » Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2681 Dátum: 12 ápr 08, 12:23:13 »

Jó volt a fejezet . Elfman új átváltozásai nagyon ütöttek , de én megnéznék még egy Szörny lélek :Acnologiát is . Nevet

Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2682 Dátum: 12 ápr 08, 13:13:44 »

Érdekes, hogy pont Lucy kell nekik, legalábbis ő a csillagmágus, bár remélem lesz még 1 csillagmágus, aki Lucyval harcol, és Lucy majd és elnyeri tőle a kulcsait Nevet nekem a Sabertooth-ból az a köpenyes csaj eléggé csillagmágusnak tűnik Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/268/12
De én egy Erza vs Mirajane harcnak is nagyon örülnék, és akkor végre eldőlne, hogy ki is az erősebb Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 08, 14:36:09 írta Domynyk » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2683 Dátum: 12 ápr 08, 17:24:20 »

A zseniális rajzolás csak nekem tűnt fel? Szakadtam, hogy a pisztolyban még a huzalozás is látszik ikszdé

Mashima-sensei szerintem szeret fegyvereket, főleg közelharci fegyvereket rajzolni. A Rave Master mangában is sok fegyó volt és itt sincs kevés, elég ha csak Erza fegyverarzenáljára gondolunk. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/278/2
Akkor nem csak nekem ugrott be Zeref a csajról... -.-
Viszont itt http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/278/5 (bal alsó sarok) meg már Ur-ra hasonlít a csaj (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/037/19).
És az a sárga madár(?) csak engem zavar már így előre is...? ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/278/7
Amikor a spoiler RAW-ban megláttam ezt a képet azt hittem, hogy Őrült Kutya Worly, a Koczkafej tért vissza... Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/278/16
Azért Bacchus is laza, még ő is alig tudja visszatartani a röhögést az új céhnevük hallatán. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/278/17
Kicsit oltás lenne, ha a jobb alsó sarok képének mozdulatait ugyanúgy és ugyanolyan hangeffekttel oldanák meg animében, mint a Yuu Yuu Hakushóban Saku hasonló mozdulatit. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/278/20
2. sor jobb szélső kép: Itt kezdett Bacchus kicsit szimpatikus lenni. Eddig nem tudtam eldönteni, hogy rossz fiú vagy csak szimplán egy baromarcú. ^^" De itt ahogy kiveri a víz azért lejött, hogy nem csak egy agyatlan idióta, hanem azért szöget ütött a fejébe, hogy a Gyíkember tüskéi az ő kacsóinak sem tesznek éppen jót. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/278/22
Szegény Fried... ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/278/23
Még Jasonnek is a torkán akadt a "Király!". Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/278/26
Szegény Fried... még mindig... ^^" ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/278/28
[Fordítói megjegyzés:] Egyelőre "elsötétülés"-t írtam az "eclipse"-re. Mert ugye a napfogyatkozás az "solar eclipse" a holdfogyatkozás meg "lunar eclipse". Ha később kiderülne, hogy ez tényleg nap/holdfogyatkozás lesz, akkor javítom. Mosolyog Persze az angol verzióban sem kell 100%-ban bízni, úgyhogy majd később a szövegkörnyezetből kiderülhet, hogy pontosan miről is van szó. ^^

Részemről örülök, hogy Elfman így győzött. Jobban "illett" hozzá egy ilyen erős ellenfél ellen egy ilyen győzelem, mintha hirtelen a padlóba döngöl egy olyan alakot, akihez eddig hozzá sem tudott érni. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #2684 Dátum: 12 ápr 08, 19:32:10 »

Engem a terv neve az ekliptikára emlékeztetett. Elviekben ez a nap az égbolton egy évben megtett látszólagos útja, miközben elhalad 12 csillagkép előtt. Pont a 12 aranykulcs csillagképe előtt. Lucy-nak meg ebből 10 is van. Lehet, hogy a maradék 2 már megvan nekik, és az is sejthető, hogyha együtt lesz a 12 kulcs akkor biztos történni fog valami.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!