24 máj 18, 21:28:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779583 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #2505 Dátum: 12 márc 17, 15:34:02 »

Nagyon tetszett a mostani fejezet. Úgy látszik, hogy Natsuban is sikerült felébreszteni a második eredetet. Lazán lecsapta Max-t, nemrég meg még a legerősebb támadását kellett bevetnie, hogy lenyomja. (Szerintem a jelenet kb arra hasonlított, mikor Gildartz egy ütéssel lecsapja Natsu-t  ikszdé)
Gildartz valószínűleg kicsontozta volna Bacchus-t ha ott lett volna, de így is vicces volt. Az szinte biztos, hogy a második nap ő fog küzdeni de hogy kivel az még nem egyértelmű.
A másik meg, hogy az a két fickó a kocsmában azt beszélték, hogy "Ez az a csapat, ami ma olyan csúfos vereséget sznvedett?" (valami ilyesmi volt) Szerintetek is csúfos vereség volt? Ezt csak a polgárok mondják, akik nem tudnak mágiát használni.
Először én is megijedtem Juvia képzelődésén. Esküszöm nagyon jól megcsinálta Mashima, mert bevettem. Aztán meg jót nevettem, mikor megláttam, hogy csak Juvia képzeleg. Lucy inkább, mintha egyre közelebb állna Natsuhoz.  Pirul
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/275/8  Itt is eléggé ölelgetik egymást. Nevet
Natsu lehet, hogy nemsokára megmutathatja, mennyire is számít neki Lucy. (bár ő minden céhtársát ugyanúgy szereti) Ugyanis az elkövetkezendő események eléggé szorosan kapcsolódnak Lucy-hoz. Legalábbis így néz ki a dolog. Ha Lucy bajba kerül valószínűleg Natsu lesz, aki kimenti a bajból. (Mondjuk ez szinte mindig így van) Nevet

A mai animéhez átkapcsolódva, felmerült bennem a kérdés, hogy vajon mikor láthatjuk legközelebb Achnologiát? Ivan-nak úgy tűnik köze van Zerefhez. Mint tudjuk Zerefnek meg köze lehet Achnologiához.  Gondolkozik Csak ,mert szerintem Achnologia ereje olyan nagy, hogy egy sárkányölő nem lesz elég a legyőzéséhez. Pedig végső harcként annyira megnéznék egy Achnoliga vs. Natsu meccset. Azt hiszem kő kövön nem maradna.  Ördögi
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2506 Dátum: 12 márc 17, 16:48:12 »

Nekem ez egy átlagos, mindennapi Fairy tail  fejezetnek számít. Pont azt is dolgozta fel ez a történet amit mindennap csinálnak/csináltak. Juvia viszont megint a toppon volt. Nekem már ő a kedvencem ebben a történetben. Olyan arcokat tud vágni, hogy csak na. Féltékeny, dühös, szerelmes, stb. Na és ezek a képzelgések amelyeket ráadásul mindenki lát. A többi elmegy.  Még egy dolog azonban bosszant és nem mellesleg undorít. Ez a kökénykirály befolyásolja a párosításokat mert neki ehhez van kedve. Engem undorít. Remélem a fejére szakad az egész tyutyurka amíg ő benne van. Hála istennek láttunk róla előzetest Charle révén. Ördögi
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2507 Dátum: 12 márc 17, 21:02:48 »

ha jobban megfigyelted, akkor lucy is bennt volt, azéé így már nem annyira poén...
amúgy csodálom h lisana nem féltékeny Nevet
sztem ez egy jó rész volt, juviának a képzelgését pedig majdnem bevettem, mind majdnem mindenki ikszdé
na mind1
sztem a sárkányölők majd csak a végén fognak harcolni, de majd meglátjuk
Naplózva
Harebell
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #2508 Dátum: 12 márc 17, 21:09:47 »

Juvia képzelgésekor megállt bennem az ütő egy pillanatra, én totál bevettem ikszdé Csak akkor esett le, amikor Gray mondta hogy neki ott van Juvia Nevet

Az FT hozta a formáját az "igyunk a vereségre" dologgal. Mosolyog Azért Gerardot is behívhatták volna ahelyett hogy hagyják depizni a tetőn:D

99% hogy Erza vs Bacchus lesz a következő harc, amit én cseppet sem bánnék, már látni akarok egy Erza harcot. Ha Bacchus tényleg egy szinten van vele akkor izgalmas lesz^^ Ha mégsem Erza lesz az ellenfele, akkor én Mirára tippelek. Bacchus amúgy vicces arcnak tűnik, de ha Gildarts megtudja h mit csinált Kanával hamarosan olyan lesz mint a filézett hal ikszdé

A jóslat még mindig homály, de én is remélem hogy akkor szakad össze a házikó amikor őfelsége még bent trónol ikszdé

Naplózva

May the odds be ever in your favor...
Ririe320
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #2509 Dátum: 12 márc 17, 21:15:14 »

Ez egy jó kis fejezet volt, olyan tipikusan zakkant Fairy Tail-es este Nevet Natsu nagyon megerősödött, egyre kíváncsibb vagyok az új képességeire - meg persze a többiekére is! Mosolyog Juvia rendesen elengedte a fantáziáját, összeállhatnának Lucyval a könyvírásnál ikszdé Jól megoldotta Mashima-sensei, én kisebb szívrohamot kaptam a Lucy/Gray jelenetnél Nyelvesít Natsu meg Lucy viszont egyre közelebb kerülnek egymáshoz, ahogy Gazille és Levi is :33 Gérard meg ott depressziózott a szomszédos tetőn, Erza felmehetett volna megvigasztalni! ^^
Amúgy nem lehet, hogy ennek a lovag századparancsnoknak a sötét arckifejezése és az a bizonyos AZ arra utal, hogy valamit forral az uralkodó ellen? Mert szerintem azért nincs ideje azt a "parancsot" követnie, hogy pihenjen, mert a király ellen munkálkodik... Lehetséges, hogy az ő műve lesz a palota összeomlasztása?
A következő fejezet címe: Chariot. Nem Gérard használta a Grand Chariot nevű támadást? Lehet, hogy még egyszer szerepelni fog a harcok során? Mert ugye minden csapatnak 5 tagja van, és a fesztivál 5 napig tart, úgyhogy valószínűleg minden nap egy-egy ember megy párviadalra - Gérard meg már volt. Egyszer lesz csapatos csata is, gondolom, ilyen esetben az adott csapat összes tagjának harcolnia kell... Nem tudom, hogy Urtearék hogy fogják megoldani, hogy Gérard ne bukjon le. :S Egyébként most akkor a király állítja össze az ellenfeleket, vagy csak egy-két olyan párt mond, akiket szívesen látna harcolni, a többit meg a közönség szavazata alapján választják ki? Kár, hogy a két Sabertooth-os Sárkányölőt a végére tartogatja Mashima-sensei, engem már nagyon érdekelnének mindkettejük képességei - meg persze már most kedvelem Sting-kunt, szóval jó lenne, ha többet szerepelne xD
Gazille hogy paskolgatta már Laxus fejét! :DD Laxus meg tényleg sokat változott, nyugodtabb és megfontoltabb lett, ennek örülök ^^ Mondjuk engem kicsit már kezd idegesíteni Fried túlzott ragaszkodása Laxushoz, de poénforrásnak jó! =P Meg az is irritál, hogy a sok városi polgár, akiknek lövésük sincs a varázsláshoz, csak úgy szapulják a céheket, miközben azt sem tudják, hogy mit jelent mágusnak lenni  >.<#
Amúgy a "Bacchus vs. Er..." csatához én annyit fűznék hozzá, hogy ugye Erza eredetileg ELza és japánul az L-t R-nek kell ejteni, szóval nekik mindkét betű egyre megy. Tehát az a bizonyos Fairy Tail-es illető akár Elfman is lehet, hiszen ő átváltozásmágiát használ és a neve japánosan ERufuman.
Már most tetszik Bacchus karaktere, a neve is találó, remélem, hogy nem írják ki hamar! Már csak azért sem, mert megnézném Gildartz ellen =) Egyébként csak nekem tűnik a szemfoga kicsit nagyobbnak az átlagnál? Ennek lehet, hogy van valamilyen oka? Hiszen a Sárkányölőknek is ez az egyik ismertetőjelük...
Charle látomásai egyre izgalmasabbak, remélem, hogy Lucyval nem történik semmi rossz! De jó lenne végre többet megtudni a családjáról (főleg az édesanyjáról), meg gondolom az apja halála sem volt véletlen. Hiro Mashima-ban az a jó, hogy mindig figyelmesen kell olvasni a mangát, mert sosem tudhatod, hogy később minek lesz talán még valamilyen jelentősége.
Az a bizonyos fehér lovag a látomásban... Esetleg nem lehet ahhoz valami köze annak, hogy Sting a Fehér Sárkányölő?
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 17, 21:51:03 írta Ririe320 » Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2510 Dátum: 12 márc 17, 21:19:03 »

amúgy titeket nem emlékeztet Bacchus Shaku-ra? (a yu yu hakushoból)

ha tényleg Erzával fog bunyolni, akkor kettő lehetöség van:- Erza kitrancsírozza
                                                                                              - vagy ha csodafolytán megússza, akkor Gildatz kifilézi
szegénynek nem áll jól a szénálya ikszdé
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #2511 Dátum: 12 márc 17, 22:02:23 »

Juvia képzelgésénél én először azt hittem hogy valaki felvette Lucy alakját Nevet Aztán persze koppant a fejem az asztalon Nevet
Bacchus biztos valami részeges karatemester lesz, csodálkoznék ha a mágiájának nem lenne köze a piához.
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2512 Dátum: 12 márc 17, 22:49:04 »

Gazille képességér kíváncsi leszek, hogy mennyit is fejlődött mert, mert neki Urtear nem ébresztette fel a "második eredet" nevű képességet, hanem Lilyvel(nem tudom hogy 1 L vagy 2 Nevet) "titkos edzést" csinálnak.

FIGYELEM! AZ ALÁBBI SZÖVEG EPILEPSZIÁS ROHAMOKAT IDÉZHET ELŐ!

vajon mire jutottak??? Gondolkozik talán Gazille is tud már szárnyakat idézni és repülni? vagy valami hiper szuper vassárkány fogkeféje nevű támadást fejlesztek ki? vagy felkérték Zerefet hogy, tanítsa őket harcolni?(mire Zeref: én nem tudok harcolni.... CSAK PUSZTÍTANI!!!! HA HA HA HA Pontosan ) igen ez lesz a helyes
de nem... Nevet biztos Metalica koncertre (Gazille: az vajon milyen ízű?) mentek  ikszdé
de bármi is legyen a lényeg hogy, kiderül Nevet

vagy csak kicsit élénk a fantáziám smirksweat smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 17, 22:51:03 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2513 Dátum: 12 márc 17, 23:48:15 »

Már miért ne lehetne 2. eredete? A FT B csapatában Gérard is játszik, szal Urtearral is simán találkozhatott. Szerintem az egész B csapaton is elvégezte a powerupot, úgy igazságos Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2514 Dátum: 12 márc 17, 23:51:12 »

Szerintem meg a második eredetet csak Natsuék kapták meg Urteartól. Miért? Azért mert 3 nappal a verseny kezdete előtt kapták meg és utána jó ideig dögrováson voltak Natsuék.  Alig értek el a városba. Gerardék csak ezután találkozhattak az öreggel és jöhetett az az ötlet, hogy Gerard is vegyen részt a versenyben mint Mistogun. Ha viszont a B csapat is megkapta volna ezt a 2. eredetet akkor ők a verseny kezdeti időpontjában lettek volna dögrováson. Persze tudhatnak róla a többiek, hogy Natsuék ezt kapták, hiszen Juvia is részt vett ezen a keresztségen és a B csapatnak a tagja. De az is igaz, hogy nem hiszem, hogy Juviának eljárt volna a szája. Mondjuk én még most sem igazán látom ennek a 2. eredetnek a hasznát. Talán kicsit erősebbnek tűnt Lucy és Gray is, de ez még mindig semmi szerintem a kiesett 7 évhez képest. Ennek a 2. eredetnek talán még több idő kell ahhoz, hogy teljesen feltöltődjék. Másrészt ha még erre rádolgoznak Natsuék és tényleg edzenek, akkor ez a 2. eredettel együtt hatalmas potenciált jelenthet.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2515 Dátum: 12 márc 17, 23:54:43 »

'Kicsit'? Lucy majdnem szétcsapta a stadiont, Natu meg a trágyába gáncsolta Max-et, akivel első körben alig bírt el...
Na meg a B-csapatban a hardcore-abbja van, és Erzának sem volt semmi baja. Nem hiszem hogy ő sokkal atomabb lenne Miránál, vagy Luxusnál.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2516 Dátum: 12 márc 18, 00:06:22 »

Lucy megidézett 3 csillaglelket. Kettőt eddig is megtudott idézni. Majd megidézte az Urano Meteriát és ezzel ki is futott a varázserőből és beájult a ringben. Egyszóval elfogyott a varázsereje azzal az utolsó varázslattal még ha nem is aktiválódott a varázslat. Az ájulás nem a megtört varázslatnak a hatása amiért be kellett volna ájulnia, mivel az a törés a varázslata ellen irányult és nem Lucy ellen. Egyszóval kapott egy kis pluszt, mint ahogy Gray kalapács idézésén is látszott. Viszont még nincs kiteljesedve Urtear varázslata. A 7 évvel még nem egyenértékű. Viszont éppen azt gondolom, hogy aki minél később kerül a ringbe az annál sokkal erősebb lesz. Erzáról meg van sejtésünk, hogy miért nem látszott rajta a második eredet aktiválása. Szerintem a válasz is bent volt a mangában és a mangaka Grayel mondatta ezt ki. Mert már eddig is használta.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2517 Dátum: 12 márc 18, 00:33:58 »

A Raven Tailes csávó szívta el Lucy varázserejét, azért ájult be, nem azért, mert kifogyott a szuszból Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #2518 Dátum: 12 márc 18, 01:04:57 »

ahol van 2 tároló ott van több-is !
remélhetőleg naci meg kajolja majd az ellenfelek mágiáját,(bár ha a jeget meg enné megnézném Gray képét hogy más is tud jeget használni Nevet) bár Wendy is rájönne hogy kell ,    
Gazille meg fixx hogy kísérletezett, elment edzeni 3 hónapra valahova és az is biztos hogy nem vitt magával vasat igy a környezetből  kajolt be csak ki tudja mit ( azt lehet tévedek )
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 18, 01:05:30 írta Qtics » Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #2519 Dátum: 12 márc 18, 01:29:41 »

Jó volt így a nap végére egy tipikus idióta FT (most már magyarul).  Nevet

Juvia képzelgésének én is bedőltem, bár furcsálltam, hogy így ajtóstul ront a házba Lucy, de jól volt megcsinálva.

Gerard nagyon beleélte magát a szerepébe. ikszdé

A fejezet elején még azt hittem Kanáról szól a cím, de amint megemlítették Bacchust sejtettem, hogy új szereplőt látunk.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem nem kell rögtön utálni a királyt, amiért előre eldönt néhány párosítást. Aki azt mondja, hogy nem használná ki ha a kedvenc sportjában befolyásolhatná a párosítást, az nem mond igazat (pl. fociszurkolóknak BL). Szerintem ő itt vagy áldozat lesz, vagy egy sötét szereplő, de még nem tudhatunk semmit.

Valaki okos, aki tud japánul, megmondaná mit nyögdécsel az eredetiben a király?  bow Mert ha jól tudom a magyar szöveg is angolról van fordítva, ott pedig az er-er jelentheti azt, hogy ööö-ööö. Az angol változat olvasásakor át se futott a fejemen, hogy az egy név eleje lenne, és rögtön Elfmanre gondoltam (aztán Mirajanere). Ebből szerintem az első párosítás lenne érdekes, mert Bacchust közelharcosnak képzelem, ezt is mutatta eddig.

Charle látomása pedig elég hátborzongató, de legalább Lucy pólóját figyelve, tudjuk mikor közeledik a vész. Nevet

Ja és a fejezet csúcspontja a Luxus fejét paskolgató Gazille.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 18, 01:32:06 írta dtatar » Naplózva
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!