24 máj 18, 19:37:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779488 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1305 Dátum: 11 szep 03, 21:46:42 »

Szerintem meg az "S" osztályú rang megszerzése már eldőlt mivel egyetlen személy van aki megtalálta a sírt. Figyeljétek meg ez lesz a végső döntés is. Az már más kérdés, hogy megérdemelte vagy nem, de csak Cana csinálta végig.
Naplózva
E.D.I.
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #1306 Dátum: 11 szep 03, 22:16:08 »

Igen erre is gondoltam, hogy ő fogja megkapni. De az rohadt nagy pofátlanság lenne. Legalább is szerintem. Eleve magától meg se találta volna. Na jó, mindenki választhatott magának társat, szóval mondhatni a társa segítségével találta meg.

Viszont az milyen lenne már, hogy azok nem kapnak semmit, akik legyőzték Hades-t, ő meg megkapja, mert megmondták neki, hogy hova kell mennie.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 04, 01:56:16 írta E.D.I. » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1307 Dátum: 11 szep 03, 22:25:52 »

Viszont nem a sziget védelme és Hades leverése volt a feladat. Másrészt Cana is részt vett a csatában tehát szégyen nem érheti őt sem. Az megint más kérdés, hogy mennyire volt eredményes.
Naplózva
E.D.I.
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #1308 Dátum: 11 szep 03, 23:16:05 »

A feladatot, valóban csak Cana hajtotta végre. Viszont az S-osztályú megnevezés azzal jár, hogy olyan feladatokat is végrehajthatsz, ami másoknak túl nehéz volna. Ezért is vannak olyan kevesen, akik rendelkeznek ezzel a titulussal.

Cana viszont semmit nem mutatott, amivel kitűnne a többiek közül. A rejtvényt ugyebár Lucy oldotta meg. A harcokban meg csak egy szinten volt átlagban a többiekkel. Míg néhányan képesek voltak legyőzni azt az ellenfelet, aki még Makarov-ot is legyőzte.

Nem azt mondom, hogy Cana ne kapja meg a rangot, csak ha már őneki odaítélik, akkor néhányan még igencsak megérdemelnék.

Eleve azt nem értem, hogy Natsu hogy nem kapta még meg ezt a rangot. Luxus-t már legyőzte. Bizonyította, hogy Erzá-nál is erősebb, mert azt is legyőzte, akit Erza nem tudott. Ők ketten mégis rendelkeznek S-osztályú ranggal, míg Natsu nem. A mostani harcokból is igencsak kivette a részét, meg úgy általában az összes nagy harcból, szóval ha ezek után sem lesz S-osztályú mágus, az igencsak idegesítő lépés volna.

Persze fölösleges tovább ragozni a dolgot, úgyis a mangaka dönt a karakterek sorsáról.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1309 Dátum: 11 szep 04, 08:00:08 »

Zerefen most már tényleg nem tudok kiigazodni , hogy jó vagy gonosz . Szerintem hamarosan kiderül mi az a acnologia.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1310 Dátum: 11 szep 04, 09:18:04 »



Azuma meghalt vagy nem?!

ui: Juviát el kellet volna fenekelni Nevet

Azt még nem tudjuk hogy meghalt-e csak fává változott. Ami biztos hogy azt mondta hogy a mágiájának a mellékhatása ez, ha nagyon erőlteti. Szerintem elég gáz lenne egy mágia amit ha használsz és 2x egymás után benyomsz egy übercool, megsemmisitő támadást akkor belehalsz vagy örökké fa leszel. Szóval remélem csak faként regenerálodik egy ideig.

Juviát meg Lily elfenekeli. Pedocica Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1311 Dátum: 11 szep 04, 10:39:39 »

A legjobb gray sama büntess meg erre bepucsít:P Gray meg kb told máshova a segged:P Persze a magyart nem olvastam még csak az angolt... Mega ntasu féle lisanna által kreált copfok se gyengék:D
Naplózva
Harebell
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #1312 Dátum: 11 szep 05, 09:16:56 »

Nagyon jó kis fejezet volt ez a 249-es:D Nem is tudom hol szakadtam a legnagyobbat, annyi jó poén volt benne:) Juvia nagyon durva volt, de Gazille feje is hatalmas amikor ölelgeti Lily-tXD Gildarts-ról eddig is tudtuk hogy jó arc, de hogy így oltja Luxus-t....Nevet Fried volt a legaranyosabb*.* Ja, és történelmi pillanat is megesett: Erza és Mira ritkán néznek ilyen kedvesen egymásra:D Jó lenne majd látni tőlük valamikor egy közös harcot, kivételesen nem egymás ellen hanem mellett:)
Úgy tűnik Zeref tényleg felébredt, kíváncsi vagyok végül mitől. Hades papa meg társai szerintem tutira visszatérnek még, már ha Zeref nem nyírja ki őket^^'
 Az S osztályú rangot pedig remélem nem kapja meg senki, nagyon nem tetszene ha Cana lenne az, jóval gyengébb mint akármelyik S osztályú mágus a céhben, szerintem nem is lenne képes egymaga végrehajtani egy S-es feladatot. Valószínű meggyőzik majd hogy maradjon és Gildarts is megtudja a dolgokat( már ha eddig nem tudta).
Szerintem Natsu sem kapja meg, mert egyrészt felborítaná a csapaton belüli "egyensúlyt" ( Gray idegrohamot kapnaXD), másrészt meg még mindig nem látom fejben érettnek a dologhoz.
Naplózva

May the odds be ever in your favor...
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1313 Dátum: 11 szep 08, 17:58:46 »

Végre eljutottam ide is...

498.:

Ennyi lökött marhát. A Raijinshouu elkenődött, mint vaj a kenyéren... Nevet
Valaki már írta, de nekem is egyből Shanks (One Piece) jutott eszembe Gildartz-ról, amikor ott ücsörgött Luxus mellett.
Makarov papi hogy leordította Luxust... mintha ő nem örülne neki éppen úgy (sőt még jobban), mint a többiek. Nevet

Ezen az oldalon:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/249/13
a felső három kép érdekes. Jobbról Makarov, a jelenlegi mester, középen Purehito, az előző mester, balra Luxus... a következő mester...?

Charle végre tud mosolyogni, ha Happy-ra néz. Mosolyog
Juviához meg nem fűzök hozzá semmit... ikszdé

A végén Zeref megmondta a frankót, a világ felkötheti a gatyáját.  smirksweat
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #1314 Dátum: 11 szep 08, 18:21:04 »

Nekem nem jötte be ez hogy kana inkább azzal foglalkozott hogy s osztályú legyen minthogy segítsen a többieknek az 1 dolog hogy jól sült el a dolog de erre nem vehetett garanciát ezért szerintem nem érdemli meg ha megkapja de ez csak fikció.
Naplózva

tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #1315 Dátum: 11 szep 10, 18:59:50 »

Nem akarok trollkodni (Faceg Problem?), de szombat este van, és még nincs kint a fejezet. Van valami ünnep Japánban, vagy Mashima ünnepli a kedvenc unokaöccsének a szülinapját, vagy csak késik a scan? Pirul (csak nem akarok minden 10percben refreshelni Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 10, 19:00:23 írta tocika12 » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1316 Dátum: 11 szep 10, 19:18:19 »


Ezen az oldalon:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/249/13
a felső három kép érdekes. Jobbról Makarov, a jelenlegi mester, középen Purehito, az előző mester, balra Luxus... a következő mester...?

Érdekes gondolat, sztem van benne ráció, habár a nagypapi nem egykönnyen fogja visszafogadni Luxus-t... Pedig én nem bánnám, ha visszamenne  Pirul
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1317 Dátum: 11 szep 10, 21:59:18 »

Na kész a fejezet . Eléggé mellbevágó Zeref ereje . Ha jól látom Hádésznak annyi . bye bye
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #1318 Dátum: 11 szep 11, 09:10:44 »

Érdekes egy fejezet Nevet Zeref láttán megmozdulni sem bírt a dagi.Érdekes ,hogy az utolsó lapon Zeref az égre nézett és akkor egy kicsit befosott fejjel mondta azt ,hogy Acnologia.Vajon mi lehetett az?Talán a sárkány király?Meldy meg Urtear...tipikus Fairy Tail xD
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1319 Dátum: 11 szep 11, 14:08:52 »

Detto az jutott eszembe, hogy Acnologia az egy sárkány lesz és akkor Zeref is valami sárkányölő vagy pont Acnologia miatt kezdték a sárkányok tanítani a sárkányölőket.

Zeref kamehaméja gyilkos erejű Nevet Meldyék pedig lerendezve és a kövi részben remélem választják az új s-osztályú mágust.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!