24 máj 19, 00:52:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779780 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
E.D.I.
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #1290 Dátum: 11 aug 27, 21:35:47 »

De még erre is lenne megoldás. Elég ha csak jön valaki, aki elviszi őket egy biztonságos helyre az utolsó pillanatban. Például a teleportálós pasi, vagy Zeref, vagy akárki. Az Edolasi világban az egész Fairy Tail cégnek bujkálnia kellett, mert meg akarták őket ölni. Egy darabig a földi Fairy Tail-esek is bujkálnának, edzegetnének, meg hasonlók. Majd amikor eljön az idő, újra megküzdenek.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1291 Dátum: 11 aug 27, 21:48:20 »

És az akkor nem ugyan olyan lenne mintha másik mangákat másolták volna? Ez is tipikus shounen fight manga vonalvezetés. Akkor pedig más olvasok ezért kiabáltak volna. Így is kapott hideget-meleget mert mindig az utolsó utáni pillanatban történt valami vagy jött valaki aki megment mindenkit vagy megváltoztatja a csata kimenetelét. Itt is ez történt most de amit írtál az is ugyan ilyen jelenet lenne. A Fairy Tail csak olyan csatákban/küldetésekben kaphat ki/szenvedhet vereséget ahol nem a létük a tét. Például a korai Galuna szigeteki küldetésben bármikor vereséget szenvedhettek volna és ezután jöhetett volna a te edzéses verziód. De ott ahol a FT elveszíthet mindent, ott ha ezerszer meghalnak akkor is fel kell kelniük és folytatni a harcot a győzelemig. Ez most ilyen szituáció volt.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1292 Dátum: 11 aug 27, 21:56:27 »

Ezzel meg is semmisült a Balam szövetség , mivel lassan csak Tartanosz lesz . Urtear szerintem dutyiba megy , mert a tanács felismeri .Maldy esetleg megy a Fairy tailbe . Zerefet megpróbálják elfogni/kiiktatni , de ez valamiért nem sikerül .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
E.D.I.
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #1293 Dátum: 11 aug 27, 22:07:51 »

Tudom, hogy ez is egy sablonos befejezés lett volna, ezért is írtam, hogy egy tipikus befejezés.

Csak írtam találomra egy példát, ennyi az egész. Éppen ez jutott elsőre az eszembe. De rengeteg más módon is meglehetett volna oldani. Olyan befejezésekkel, amit már láthattunk más sorozatokban, és olyanokkal is, amit eddig még nem olvashattunk sehol máshol.

Mivel ez egy fantasy, ráadásul egy olyan fajta, ami nagyon elrugaszkodik a valóságtól, így szinte bármit meglehet magyarázni benne.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy megint megkaptuk ugyan azt, mint bármelyik másik Fairy Tail-es történet végén. Nem is tudom ez hanyadik arc már, de eddig mindég ezzel a módszerrel fejezték be a dolgokat. Eddig még talán ebben a történetben volt rá a legnagyobb sansz, hogy most máshogy fognak alakulni a dolgok. De megint csak előjött a szokásos lezárás. Mármint ez így nem teljesen igaz, mert ugye nem tudjuk hogy mi fog még történni. De a jelenlegi fő gonoszt a szokásos módszerrel intézték el.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 27, 22:19:04 írta E.D.I. » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1294 Dátum: 11 aug 27, 23:05:05 »

Tudod nálam az lett volna egy jó befejezés ha Hades és bandája egy olyan 50-50% veszteség után megfogta volna Zereffet és leléceltek volna vele. A veszteségek láttán nem arra kellett volna törekedni, hogy elpusztítsa a Fairy Tailt. Ezzel a cselekedettel Mashima azt ágyazta meg, hogy további lehetősége nem maradt. Az egyiknek pusztulnia kellett. Minden más megoldás még több sablon hegybe ütközött volna ezután. A leverés módja így is bőven sablonokkal volt tele, viszont azt is elmondhatjuk, hogy nem Natsu volt az egyetlen aki harcolt Hades ellen hanem mindenki tett bele valamennyit amennyi tőle tellett. Nem mellesleg örültem, hogy Wendy is indított egy új támadást amit eddig nem látunk tőle. Határozottan fejlődik a többi sárkányölő társaságában.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #1295 Dátum: 11 aug 28, 13:02:08 »

végre wendy nem csak üvöltött hanem az égisárkány szárnycsapását is használta:D
Naplózva
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #1296 Dátum: 11 aug 31, 12:57:56 »

Kisöcsém most tanulta meg a "köszönöm" szót, úgyhogy most mindenre ezt mondja Nevet
Mindig eszembe juttatja azt a színházigazgatót a mangából ikszdé
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
E.D.I.
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #1297 Dátum: 11 szep 01, 12:40:51 »

Azért kíváncsi vagyok, hogy Hades legyőzése után, most majd 1-2 fejezetben gyorsan lezárja a történetet a mangaka, anélkül hogy túl sok új dolgot megtudnánk, és egyből belekezd egy másik történetbe.

Vagy maradunk a jelenlegi eseményeknél, és esetleg kapunk pár olyan nyugisabb fejezetet, amivel halad előre a történet.

Bár azt is eltudom képzelni, hogy hirtelen előugrik a semmiből még egy ellenfél, akit még le kell győzni.

Vagy a legrosszabb alternatíva, az hogy Hades megint rendbe jön, és továbbra is ellene kell majd harcolni.  Nevet

Én mindenesetre annak örülnék, ha most pár nyugisabb történetmesélős fejezet következne. Jó volna már kicsit többet tudni Zeref-ről.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 01, 12:45:23 írta E.D.I. » Naplózva
t.felix
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Válasz #1298 Dátum: 11 szep 01, 16:30:28 »

vajon zereffel harcolni fog natsu mostanában?aztán atartaros céhet meg a raven tail céhet is lekéne verni.
Naplózva
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #1299 Dátum: 11 szep 02, 05:49:38 »

Azért még elég sok dolgot el kell intézni,szerintem egy idei még a szigeten maradunk:
1. Ahogy Meldy nézett Urtearra, ott még történni fognak érdekes dolgok. Ördögi
2. Ha már tudják,hogy minden idők leghatalmasabb feketemágusa éppen a szent szigetüket járja, gondolom,csak megérdeklődik,hogy "Zeref pajti, mi a sz*rt keresel itt? "
3. Az még hagyjám, hogy a Fairy Tailesek,de sajna a Tanács is tud Zeref jelenlegi tartózkodási helyéről,szóval ők is fognak még vergődni szerintem. Nevet
Meg aztán még ki tudja,ezeken kívül is mit talál még ki a mangaka...
Naplózva
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #1300 Dátum: 11 szep 03, 16:01:40 »

Egész jó fejezet volt ez a 249-es. A Raijunshuu hogy örült már Luxusnak, Evergreen a kis kétszínű Ördögi
Gazille mekkora volt már, mikor megkérdezte Lillyt, jól van-e. Levi hogy csitiítgatja Gazille-t.
Gildarts meg mekkora arc, beszólogat Luxusnak ikszdé
Gray meg hogy aggódott Juviáért. Juvia kérése is tettszett: -Büntess! -Nincs nekem ilyen hobbim! -Nekem vaaaan ikszdé
A hét rokon meg kettőre csökkent. vajon Bluenote-ot otthagyták? Úgy tűnik Meldy és Urtear sincs a repülőn. Kíváncsi vagyok mit tesz most Hades Zereffel. Valami nyomot biztos hagyott benne Makarov beszéde.
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1301 Dátum: 11 szep 03, 16:06:15 »

Manga 249:

-Nagyon nagyon bejött!  Nevet Nevet Nevet

- Kelett már egy ilyen fejezet amibe több volt a duma mint inkább a harc
-Végre a mellékszereplők is kaptak egy fontos szerepet, ennek külön örültem
- 7. oldal Natsu pacsi Bixlowal ikszdé
-Juvia megint hozza a formáját= Virgo 2.0, Büntess meg és közben pucsít  Nevet
-Laxus és a Raijinshuu találkozása is hatalmas volt   Mosolyog
-Elengedni Hadest..... csak nem lesz egy visszatérő gonosz karakter,karakterek?
-A 7 rokonból úgy látszik 2 maradt, elég gyenge arány +- Bluenote?
- Zeref már csak hab volt a tortán- kezdődhet az új világ muhhhahha  Nevet

Azuma és Meldy csatlakozzonn az FT-hez...
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 03, 16:08:24 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
E.D.I.
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #1302 Dátum: 11 szep 03, 17:07:01 »

Na igen, ez egy korrekt fejezet lett. Nagyon kellet már egy ilyen is, ahol a szereplőkön, meg a humoron van a hangsúly, nem pedig a verekedésen.

Viszont most nagyon úgy néz ki, hogy megint előjön a gyors lezárás. Általában ha legyőzik a főellenséget, utána nem nagyon szokta a mangaka továbbvinni az adott helyzetet, hanem egyből belekezd az új történetbe. Úgy érzem ez most sem fog változni. Pedig kicsit reménykedtem, hogy hosszabb levezetést kapunk. Szóval minden fontos benne volt ebben a fejezetben, csak kicsit furcsállom, hogy egy-egy harcra akár 5-10 fejezet is elmegy, ebbe az egybe meg beleraktak elég sok mindent. Szerintem jó volna, ha több mesélős rész lenne úgy általában.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1303 Dátum: 11 szep 03, 20:49:18 »

Még lesznek történések a szigeten, egyszerűen kell, hogy legyen
1. Mesték kértek egy csapást a sziget ellen ha jól emlékszem
2. Meldy és Ultear is ott vannak még
3. az új S-osztályú tag választását is be  kéne fejezni

Azuma és Meldy csatlakozzonn az FT-hez...

Azuma meghalt vagy nem?!

ui: Juviát el kellet volna fenekelni Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
E.D.I.
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #1304 Dátum: 11 szep 03, 21:02:30 »

Idézet
3. az új S-osztályú tag választását is be  kéne fejezni

Szerintem ezzel a dologgal nem fognak már túl sokat foglalkozni. Tippre azt mondanám, hogy majd egy csomóan megkapják az S-osztályú mágus rangot, amiért sikeresen legyőzték a sziget elfoglalóit.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!