24 máj 18, 21:32:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779585 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1035 Dátum: 11 jún 19, 16:00:07 »

... Most kéne Doranbal/Mest :teleportáció- Gerard felvétele-visszateleport- Gerard a földbe döngölné Urteart. ...

Csak előbb ennie kellene valamit és némi gyógyír sem ártana, mert a "kedves" börtönőr úgy gondolta, hogy evés luxus, kínzásból meg sosem elég...  smirksweat
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1036 Dátum: 11 jún 19, 16:15:48 »

Szerintem ebben a harcban Meredith döntése lesz a mérvadó. Nagyon szíven ütötte Gray kijelentése a barátságról. Szerintem kiábrándul nagyon gyorsan Urtearos szenvedélyéből és szembefordul vele.
Naplózva
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #1037 Dátum: 11 jún 19, 18:35:45 »

Hát igen... szegény Gerard nincs túl jó formában, hála annak a köcsög békának. De ha Gray kellőképpen lefárasztja Urteart... Na, mindegy, 90%, hogy Gerard úgysem fog jönni, pedig szívesen megnéznék egy harcot kettejük között.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1038 Dátum: 11 jún 19, 18:41:41 »

Hát eddig egyik mangában sem lehetett látni logikátlanságot, tehát ha megjelent egy két képig, akkor lesz még szerepe is. ( Ha csak az az egy kis felkiáltás nem az volt)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1039 Dátum: 11 jún 19, 19:11:51 »

Ha "szerencsénk" lesz, akkor a kövi fejezet elején vagy végén kapunk 1-2 oldalt a Delorian és a Frigó harcából, a többin pedig más lesz.
Mondjuk egy Kana és Gildartz beszélgetést el tudnék viselni. Mosolyog Még az sem kell, hogy Kana elmondja Clive-nek, hogy ő a lánya. Kicsit poénos és ugyanakkor kicsit szomorú is lenne, ha Gildartz maga mondaná ki*, és meg is indokolná, hogy miért nem mondta el, hogy tudja.

* Valaki korábban felvette ebben a témában, hogy Gildartz talán tisztában van vele, hogy Kana a lánya, csak nem akarta, hogy aggódjon érte az S- és SS-szintű küldetései alatt és azért nem mondta el neki. Mondjuk az más kérdés, hogy Clive, tudja-e, hogy Kana tudja, hogy ő az apja. Nevet
Bár az igazi pofára esés akkor lenne, ha kiderülne, hogy tévedés van a dologban és nem is ő az apja.  smirksweat Lehet, hogy lenne méni tombolás Kana részéről.  smirksweat smirksweat
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1040 Dátum: 11 jún 19, 19:28:38 »

Igen, én is haragudnék Gildartzért. De ahogy a vizsgás részeket újraolvastam, a jóslatot csak pár embernél tudnám elképzelni. Az első ember a mester. Mindenki szereti, bárki megrökönyödne a halálán. A második Gildartz, fontos Natsunak és Kanának is, és meg lehet említeni hogy nagy valószínűséggel Hades ellen ő fog menni.  A harmadik Lucy, de ő fontos szereplő nem lehetne kiírni. De lehet, hogy nem is fog senki meghalni, mert :
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/201/19
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/232/15
hasonlítanak egymásra. Szal nem tudom, hogy halott lesz-e valaki. Én személy szerint ezt pártolnám. 

Én szerintem most már Meldy is szóba jöhet áldozatként. Nagyon úgy fest, hogy a GH-s agymosás után megkapta a FT-set is Nevet besegít Graynek és ezért kinyírja az a hazug ribizli. A többiek meg ugye úgy kerülnének a képbe, hogy ép úton lennének Hádész felé és látják Meldy önfeláldozását.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1041 Dátum: 11 jún 19, 19:46:32 »

Ugyan már, Natsu meg Kana sírnának Meldy halálán? Nem hinném. Natsu max baromi pipa lenne, és nekiugrana Hadesnak
Sztem ez eléggé abszurd.


Hát Gildarzt megtudja mi a helyzet, vágna egy WTF fejet, esetleg kidőlne és ennyi, nem hiszem hogy olyan nagyon apa típus lenne. De miért hívod Gidartzot Clive-nek? Lemaradtam valamiről úgy érzem.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1042 Dátum: 11 jún 19, 19:59:23 »

Tényleg lemaradtál mivel a teljes neve Gildartz Clive.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/167/2
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1043 Dátum: 11 jún 19, 20:08:17 »

Áh, alkalmaztam a lemaradás no jutsut ikszdé Bocs igazad van Nyelvesít Pedig el is olvastam a részt, de nem maradt meg ikszdé Kösz a magyarázatot
Naplózva
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1044 Dátum: 11 jún 19, 20:38:25 »

Igazából ezzel a képpel az a gond, hogy nem tudjuk pl. történésileg sorban vannak-e, vagy egyazon esemény miatt lesznek-e majd, vagy időben különálló törénések képei-e. Mert Mashima szeret hasonló képeket rajzolni, mintegy becsapásként, csaliként. Lásd a középső képet, illetve az alsó sor középső képét, amik majdnem pont olyanok, mint a látomásban. Ám a látomás képeiből mit szűrhetünk le?
- Kana valamiért/valakiért sír. A feje melletti オオオッ jelentése "Óóóó", valószínűleg a sírás hangutánzó szava. Rajta, vagy a ruháján nem látszik sérülés. Szóval igazából semmi sem zárná ki, hogy ne a 232.fejezet képe lehessen, csak közelebbről.
- Natsu sála fehér, nyoma sincs rajta sérülésnek, pedig azért ő is kapott már eddig jó pár pofont, meg esőt is, mégsem látszik rajta semmi... Az arca leginkább rémületet tükröz. És itt is látszik az "óóóó". Ehhez hasonló képet még nem találtam.
- Az a kéz elég picinek tűnik, nem olyan, mint Gildarz-é, vagy Makarové. A 225. fejezetből amit linkeltem képen a kéz melletti felirat ドサッ jelentése "tompa puffanás", de itt megint az "óóó" van, szóval elvileg kizárja, hogy a kettő ugyanaz legyen. Bár talán csak ez az "óóó" utal arra, hogy ugyanazon esemény jelenetei a látomás képei.
- a következő képen a "jelen" Charle-jának egyik szemét látjuk, ami mellett szintén ott van az "Óóó". Most akkor ez a látomás része, vagy háttérzaj a céh izgalmából?
- És a látomás folytatásaként a következő oldalon Zeref van. Kicsit morcos képet vág, de a szeme nem a 400 évig szundikáló "rin'neganos" Zerefé, és már nincs rajta az "óóó".

Ááá, nekem nem áll össze a kép. Kana szerintem az apja halála miatt, bőgne ilyen keservesen (és ezt erősíti az is, hogy a saga egyik fő szála róla és Gildartz kapcsolatáról szól). Natsu is tuti megrendült lenne a pótapja halála miatt, de az a kéz szerintem nem Gildart-é. És hogy jön Zeref a képbe? Nem úgy néz ki, mintha ő lett volna a "gyilkos" (már ha tényleg halálról van szó). Inkább olyan, mintha éppen most jelentené be, hogy vissza tudja hozni aput az életbe, de valami nagy ára van...

* Valaki korábban felvette ebben a témában, hogy Gildartz talán tisztában van vele, hogy Kana a lánya

Az én voltam, és még mindig tartom magam ahhoz, hogy Gildartz tudja, csak valamiért nem akarta megmondani Kanának. De szerintem nem azért, hogy ne aggódjon miatta, inkább csak azért, mert nem tartja magát megfelelő szülőnek egy kislányhoz. Natsu más tészta, őt lehet bevállalná fiának Nevet
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1045 Dátum: 11 jún 19, 20:43:57 »

... Hát Gildarzt megtudja mi a helyzet, vágna egy WTF fejet, esetleg kidőlne és ennyi, nem hiszem hogy olyan nagyon apa típus lenne. ...

Bár a mangában nem jött annyira át, de az anime apró, de normális fillerekkel dúsított részeiben eléggé úgy állították be Gildartz-ot, mint aki szereti a gyerekeket. Sokat volt együtt Natusval és Lisannával, mikor azok még kicsit voltak. Sőt, van egy ilyen mangaborító is: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/234/2
A poén pedig az, hogy azok a héten vagy az utána következőn, amikor a linkelt manga kijött, volt az az animerész, ahol szintén Lisanna-Gildatz-Natsus visszamelékezés volt. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1046 Dátum: 11 jún 19, 21:01:48 »

De Luxus sem marad alul perverzségben: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/051/13 Nevet

Erre én miért nem emlékeztem? Nevet Ugye ez nem volt animében? Vagy ennyire szelektív a memóriám? :O
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1047 Dátum: 11 jún 19, 21:14:24 »

Válaszomat lásd ITT, mert ebben a témában ez már tényleg nem tartozik a témához. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1048 Dátum: 11 jún 19, 22:32:43 »

Ember, hogy Ur lánya micsoda kétszínű... nem hittem volna, de helyen volt Gray esze és szíve, nagyon jó harcnak nézzünk elébe Mosolyog Mosolyog már várom Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #1049 Dátum: 11 jún 20, 16:29:26 »

Két kezemet összetéve fohászkodom, Mashima sensei nevét mormolva, hogy Juvia térjen magához, jól kenjék el Urtear száját Gray-el karöltve és győzze meg Meldyt, hogy csatlakozzon az FT-hez.  Mama
Sajnos nem hiszem, hogy ez fog történni, de reménykedni még lehet. ^^ Mondjuk Erza és Gérard is beszállhatna - okuk van rá bőven - , az lenne csak a szép harc. *álmodozás no jutsu vége*

Valószínűleg láthatunk egy rövid, de látványos harcot jégmágusunk és a gonosz boszi között (jó lenne látni valami új varázslatot már), majd valaki közbelép (Erzára tippelek), mire Urtear elmenekül Zereffel, Meldy pedig marad harcolni, de végül jó útra térítik, így talán tőle megtudhatjuk az őrült nőszemély tervét/múltjának részleteit.

A jóslattal kapcsolatban pedig Orph D.eus mond szerintem jókat, lehet, hogy nincs olyan nagy jelentősége a látomásoknak, mint ahogyan azt mi hisszük. Egyedül a kéz aggaszt, gyanúsan pici, nőies kéznek tűnik és nem hinném, hogy Lucy-ét látta Charle. Meldyre gyanakszom, de remélem, hogy nem hal meg, nagyon szimpatikus szereplő, bár érte meg nem Natsu meg Kana sírna, szóval az is lehet, hogy teeeeeljesen félre vagyunk vezetve.  Gondolkozik Nyelvesít
Naplózva

Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!