24 jún 18, 12:12:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1858669 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Harebell
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #1005 Dátum: 11 jún 11, 09:56:57 »

Jó fejezet volt ez, Fried-ék csapatmunkája tetszett:) Azért remélem Gray-nek lesz annyi esze, hogy nem rohan meghalni, csak mert Urtear azt mondta. Akiről mellesleg nem tud semmit, nincs rá garancia hogy a kiselőadása igaz volt.( igazából elég sanszos hogy csúnyán átveri Gray-t)
Naplózva

May the odds be ever in your favor...
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1006 Dátum: 11 jún 11, 10:40:35 »

Én várom már, mikor lesz egy nagyon kemény Natsu közbe lépés Nevet Nevet Bár már nagyon nem kell, amikor elolvastam az aktuális (238.fejezetet). Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1007 Dátum: 11 jún 11, 11:52:08 »

Tocika12: Nem Kishi találta ki azért a feketelyukat, az így működik egyszerűen Mosolyog A Chibaku Tensei is hasonló elven működik, csak más nevet kapott.
Naplózva

Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1008 Dátum: 11 jún 11, 13:11:57 »

Azért van különbség, mivel a Tensei magáRA vonzotta a dolgokat, és összegyűjtötte, a Fekete Lyuk pedig magáBA vonzza, és elnyeli.
Naplózva



 
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1009 Dátum: 11 jún 11, 13:22:01 »

Jó fejezet volt de a nagyoktól valmi másabb harcot vártam mármint jó volt meg látszodott hogy Gildarts és Blunote erősek de valami technika dúsab harcot reméltem de ez is jó volt Nevet
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1010 Dátum: 11 jún 11, 13:42:46 »

Történelmi pillanat: Lisanna is tud hasznos lenni, ha akar.

A harcok szépek voltak, bár Gildartz-éknál van egy csepp hiányérzetem.

Hirtelen azt hittem, a tengert bámuló fiú jön, mivel Macao és Romeo voltak a borítón, hirtelen arra asszociáltam, hogy akkor mégiscsak Romeo lett volna az a fiú... De nem túl valószínű.

Hogy ez az Urtear mekkora egy köcsög. ikszdé  Mondjuk Gray is hülye, ha már csak gondolkodni is elkezd azon, hogy feláldozza magát. Urtear nagyon számító nőszemély, ezt most Azuma szavai is megerősítették. Elnyeri Hades bizalmát, közben meg Gray-t arra kéri, ölje meg őt... Bár lesz itt még csavar, úgy érzem...

Meg elég fura, hogy nagy FT-sként Gray csak úgy simán hagyja elmenni Urteart Zereffel. o.O Jól beetette az a nő szerencsétlent...

Viszont fura volt nekem, hogy Erza szóba hozta Gérard-t. Hmm? Mert ha Urteartől kérdezte volna, azt még nyilván meg is érti az ember, de pont Azumától. Hmm? Mindenesetre ismét várok egy Urtear vs. Erzát, ahol ez utóbbi győzelmére várok. Hümm-hümm Persze nem most.

Egyre jobban izgat, hogy hogyan "szedte fel" Hades Urteart, és hogy mi történt a múltban, amiért ő lett a legnagyobb bizalmasa.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 11, 13:44:04 írta Nikkie » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1011 Dátum: 11 jún 11, 21:45:03 »

Hát vegyes érzések vannak bennem a fejezet után.

1. Ne hogy már Azuma meghaljon. Végre egy normális "gonosz" karakter akinek király mágiája van és van stílusa is, akit rögtön el kell távolítani. Cobra után még egy "gonosz akit igen bírtam. Remélem csak regenerálódik a földben és harcképtelen lesz egy ideig. Simán mehetne a harcok után az FT-be. Meldy fix hogy megy sztem.

2. A csapatmunka Rustyrose ellen tetszett csak az bosszant hogy ennyi ember kelett a leveréséhez ergo erős volt de mindenképpen ki kelett kapnia.. Fried és Bixlow nélkül nem mentek volna semmire. És mi lett a szelemekkel amit Rusty Friedékre küldött 2 fejezettel ezelött, addig nem lehet volna végezni velük amig nem volt erejük? ikszdé

3. Bluenote. Karakterben a legnagyobb csalódás az arcban. Első megjelenésénél mikor csak az árnyalt alakját láttuk a stílusa alapján királynak tűnt, meg még ment a hypja hogy egyedül elpusztított egy kék sárkány ezredet. Hagyjuk. Azóta megjelent és debil viselkedésével szétidegesített és 228 fejezetbeli bemutatkozása után kemény 10 fejezet alatt lenyomták. Bravó.

4. Ultear meggyőzőképességével elmehetne politikusnak is. Ha Gray nekimegy Hadesnak Iced Shell ide vagy oda a büdös életbe nem nyerhet . Nem lesz annyi ideje hogy használja. Plusz Mashima nem nyírná ki Grayt. Egyébként Ft-ként miért is hagyja elmenni Zerefet?
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1012 Dátum: 11 jún 14, 07:08:10 »

Az elejéhez nem fűznék semmit, az magáért beszél.

De ez az Urtear... Akkora kamu szaga van a dolognak, hogy egy trágyadomb virágoskert mellette. ^^"
Még hogy Ur akarata... Nem hiszem, hogy azért mentette meg annó Gray-t, hogy most meg pont egy Iced Shell-lel és pont Hades ellen küldje. Bár aki a saját lányát egy ilyen alak "szolgálatába adja"... már ha ez a része igaz a történetnek.
Viszont Azuma kicsit lehúzta Urtear megítélését, és nem hiszem, hogy az a mondat véletlen volt ebben a részben.
Másik dolog: Lehet, hogy egy Iced Shell elzárná Hadest, de azért ahol Makarovnak nem volt esélye, ott kicsit durca lenne, ha Gray "győzne". ^^"
Ahhoz képest, hogy mennyire képes volt "felhozni magát" Urtear szememben, most annyira le is húzta. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1013 Dátum: 11 jún 14, 08:28:16 »

Végülis Deliora is keméyn volt, mégis le lehetett győzni.. Csak nem mindegy, hogy feláldozzuk-e az életünket és biztosra megyünk, vagy harcolunk. Am nem vágom én se, Gray miért hisz Urtearnak.
Naplózva
red
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #1014 Dátum: 11 jún 17, 21:06:46 »

Azt meg nézném hogy Gray neki ugrik Hadesnek ikszdé Perpillanat Hadest tartom a legerősebbnek a mangában Faceg
Naplózva

Sharingan no hontō no chikara ga... kono Uchiha Madara no chikara ga!
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1015 Dátum: 11 jún 17, 21:14:43 »

Jaja Hades mester elég erős, de sztem azért most, hogy Gildartz felkelt, elég esélyes, hogy ő a legerősebb Mosolyog Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1016 Dátum: 11 jún 17, 21:25:03 »

Gildartz felkelt, mint mindenki más, mert visszakapta az erejét, nincs ebben olyan nagy epic-ség.  Nevet
Én inkább Red nézetét vallom, ahogy Hades lecsapta Makarovot, a tíz szent mágus egyik legerősebbikét, na az a nem mindegy. Bár, ha egyszer elszabadul a valódi Zeref, mellette még Hades is csak kispiskóta lesz.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1017 Dátum: 11 jún 17, 21:39:25 »

Azért azt ne felejtsük el, hogy ki volt Hades mielőtt erre az útra tért volna. Már akkor is oda tartozhatott volna ha nagyon az akart volna lenni. Nagyon valószínű, hogy Gidartz is alulmaradna vele szemben jelenleg, bár ez a feladat azt hiszem Natsura vár valamikor később. Másrészt gondolni kell a tovább folytatásra is. Ráadásul Hades azóta még erősebb lehet mint akkoriban volt. Véleményem szerint most, hogy az emberei elbuktak, ő is mozgásba lendül és menti a még menthetőt. Ha Zerefet meglovasítja és az életben lévő csapata tagjait összeszedi akkor megnyeri ezt a csatát de nem a háborút. És itt valahol lezárhatjuk ezt a vizsga történetet és elkezdhető egy újabb sztori.
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1018 Dátum: 11 jún 18, 07:58:45 »

Na, örülök, hogy Mashima sensei nem akarta Gray-t a "teljesen hülyegyerek vagyok, elhiszek minden szót, amit valaki kedvesen mond" irányba elvinni, és értelmes a srác Mosolyog Így sokkal érdekesebb lesz a történet, hogy Gray felfogta, hogy nem kéne csak úgy dobálózni az Iced Shell-lel, hanem élni akar ^^ A következő részre kíváncsi leszek, most kissé úgy tűnt a végén, hogy Ultear azért meglepődött Grayen, bár gondolom ez a támadása alig karcolta meg.
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1019 Dátum: 11 jún 18, 10:28:02 »

Gray nagyon tetszett, ahogy ez a fejezet is. Vártam valami ilyesmit Urteartől meg a belem kifordul, ha akár egy oldalon is feltűnik ez egy féreg. Remélem Gray a vérében fog fürdeni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!