24 máj 17, 09:59:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778193 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1020 Dátum: 11 jún 18, 13:05:19 »

Kedves szavak... ikszdé

Kicsit befordult fejeket láthattunk Urteartől. ^^" Legjobban a Juvia & Gray egész oldalas kép utáni oldalon, a 2. kis képen vágott feje tetszett. Mintha csak azt mondaná: "Te meg miért vagy itt? Mit akarsz már megint...? Miért LÉTEZEL egyáltalán?!" ikszdé

Juvia x Gray rajongók örülhetnek, kaptak egy remek képet. Remélem, valaki kiszínezi. ^^
Den, te is elégedett lehet, szerepel Meldy/Meredy. Nevet

Jó rész volt, de úgy igazán nem tudok semmit hozzáfűzni azon kívül, hogy végre megismertük az igazi Urteart. De az még mindig nem tudjuk, hogy került Hades mellé. Lehet, hogy tényleg igaz a duma, amit Siegrainnek levágott, hogy Ur annyira a mágia megszállottja volt, hogy nem volt ideje a lányára? És ezért hagyta ott a férje... és a lánya is...?

Már csak két kérdésem maradt:
1.) Hol van Makarov és Kana? Mert a táborban nem mutatták őket. Gildatz-cal vannak?
2.) A jégre hat az "Elveszett Mágia: Idővonal"? ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 13:10:17 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #1021 Dátum: 11 jún 18, 13:44:27 »

Első átpörgetésre nagyon jó kis fejezet  Nevet (Hosszas kivesézés, majd ha elolvastam tüzetesen a magyart Nevet ) Urtear néha iszonyat fejeket tud vágni, még mindig nem értem hogy Meldy miért tar ki Urtear melett, már ebben a fejezetben vártam, hogy átpártolni FT oldalára. Juvia-chan remélem feleszmél még a harcok előtt, mert az kicsit vicces lenne ha észre venné, hogy milyen helyzetben van most  Nevet. Csak egy kicsit lenne vörös Nevet
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1022 Dátum: 11 jún 18, 13:52:18 »

Ez a fejezett nagyon jóra sikerült.
Amikor Gray és Ultear nekiálltak bunyózni azért ott a dolgok szerintem komikusan hatnak, egyrészt Gray elkezdet vetkőzni ikszdé másrészt Ultear keménykedik,hogy ő a legerősebb ördögfióka és erre bekapja a pofont Nyelvesít
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1023 Dátum: 11 jún 18, 15:00:52 »

Azért nagyon-nagyon remélem, hogy nem egyoldalú bunyó lesz (Urtear részére), mert jó lenne látni Gray-től is új dolgokat. Rég láttuk már éles bunyóban. Legutóbb talán Sugarboy ellen...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1024 Dátum: 11 jún 18, 15:36:56 »

Úristen, ez a fejezet. *.* Annyira boldog vagyok, hogy Gray nem lett idiótának beállítva. A GrayxJuvia jelenet annyira nem tetszett, bár meg kell hagyni, egész jól mutattak azon az egész oldalas képen. Nevet Bár még job lett volna, ha Juviának még mindig a normális, rövidebb haja lenne. ·-· És Juvia milyen édi volt, ahogy elmosolyodott. Nevet


Én már kezdtem elhinni az elején, amit Urtear levágott Gray-nek a flashbackben. xD Most már világos, mint a nap, hogy ez a nő elmebeteg.


Nagyon tetszett az is, hogy nem marad Gray mindig a mestere árnyékában, és az ő akarata szerint cselekszik, hanem a jelenre koncentrál, hogy a bajtársaival akar élni, és megvannak a saját kis tervei. ^^ A kis aranyos még Natsura is gondolt egy kép erejéig. xD


Meldy meg nagyon kawaii. Nevet Remélem, végre rájött, hogy Urtear mekkora egy genya, otthagyja a p*csába és lelép FT-vel.


Igazából nekem az a vágyam, hogy Erza betoppan - most is azt hittem, ő menti majd meg Juviát. Mosolyog Mondjuk az esély megvan rá, elvégre Juviától indult el anno, amikor Azumával találkozott. Logikus lenne, ha visszafordulna megnézni, hogy Juvia mire jutott Meldy-t illetően. Legyőzni tuti nem győznék le most még ketten se ezt a lökött libát, de legalább tudna rá csúnyán nézni Erza, amikor kiderül, hogy miatta lett a kis szerelme pszichopata. Nevet


Feltehetően megjelenik majd Hades "szeme", ami miatt megszakad majd a csata, de remélem, addig is mutat Gray egyet s mást. Mosolyog


Én megint csak azt szűrtem le, hogy Urtear nagyon utálja az anyját (nyilván Gray-t is azért akarja eltenni láb alól, mert az anyja tanítványa, vagy pont azért, mert a saját lányával nem, Gray-ékkel meg foglalkozott), szóval egy kamumentes Urtear flashbacknek nagyon tudnék örülni a közeljövőben.


Ééés... Amit nagyon hiányoltam, az az, hogy Leonról egy szó sem esett, pedig elméletileg neki is tudnia kellene az Iced Shellt, és az a srác is Ur tanítványa. Őt akkor miért nem utálja? Hmm? Ezek szerint akkor csak az lehet mégis Gray-jel a baja, hogy "miatta" halt meg anyuka...? Akkor persze ugrott az "utálom az anyukámat" elméletem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 15:38:14 írta Nikkie » Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1025 Dátum: 11 jún 18, 20:28:24 »

A grimoire heart-ből már csak Urtear és Hádész van (meg persze Meredy) . Remélem Gray kiüti Ultear-t . Hádészt meg remélem Natsu , mert már megfogadta , hogy kiüti .   
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
E.D.I.
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #1026 Dátum: 11 jún 19, 02:22:54 »

Egész jó kis fejezet volt. Viszont szerintem elég kiszámítható volt egy Gray vs Urtear harc. Nem hiszem, hogy bárki is komolyan vette, hogy majd Gray megy Hades ellen az Iced Shell-el.

Lehet, hogy több főszereplője is van a történetnek, na de azért mégis csak Natsu a központi karakter. Eddig minden fő gonoszt ő intézett el, persze időnként segítséggel. Egy kivétel volt, ha jól emlékszem, a Phantom Lord arc. De ott is inkább Natsu harca volt a középpontban.

Valószínűleg most sem lesz ez másképp. Egyik lehetőség, hogy Natsu majd nagyon begorombul, és egyedül lecsapja Hadest, esetleg majd valamelyik társa segít neki ebben. Bár nem hiszem, hogy most meghúznák ezt a lépést. Hades túl erős karakternek van beállítva. Simán lenyomta Makarovot. Ha ezek után Natsu pedig lenyomná Hadest, az nagyon felborítaná az erőegyensúlyokat. Így a másik lehetőség, amit valószínűbbnek tartok, az egy Makarov visszavágó. Vagy esetleg egy Gildarts vs Hades harc.

Na, szóval várható volt, hogy Gray majd Urtearral fog megküzdeni. Ami kicsit talán meglepett, hogy máris egymásnak estek. Azt hittem, hogy ezt is jobban el fogják húzni.

Azt viszont nagyon remélem, hogy ez lesz az utolsó harc, a végső összecsapás előtt. Túlzásba vitték az időhúzást ebben az arc-ban. Az elején tetszett, hogy végre kicsit lazábbra vett rész jön, ahol tényleg a vizsga lesz a lényeg. Na de ez a felállás hamar borult. Ebbe végül is gyorsan beletörődtem.

Az viszont már zavar, hogy ennyire elnyújtották a dolgokat. Ahogy írtam, sejthető, hogy mi lesz a végkimenetel. Érthető, hogy minél több karakternek próbálnak szerepet adni, és nem egy szálon vinni a történetet. De túlzásba estek. Eleve túl sok karakter van jelen, és ráadásul, túl sok kisebb csoportra osztották szét őket. Erre még pluszba rájött, hogy Hadesnek is ott a héttagú csapata, akikkel külön-külön meg kell küzdeni. Ráadásul, némelyikkel többször is. Közben meg a sztori nem halad sehova.

Na, még az lesz szép, ha tényleg teljesül, amit többen megjósoltak, hogy még jönnek mások is a szigeten kívülről. Az megint csak újabb időhúzás volna, amiből már volt éppen elég.

Itt az ideje, hogy elkezdődjön a végkifejlet. A Hades elleni harc is valószínűleg jó pár fejezetet ki fog tölteni. Ha ráadásul még Zerefnek is komolyabb szerepet szánnak ebben az arc-ban, az megint csak jó pár plusz fejezet. Szóval jó lenne, ha kicsit felgyorsulnának az események.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 19, 02:25:36 írta E.D.I. » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1027 Dátum: 11 jún 19, 09:35:47 »

Gyorsítani? Nevet
Így sem tudunk még egy csomó mindent. Jó lenne minél több infó Urtearről, Urról, Zerefről, Hadesről, minek a Grimore-nak Zeref, az első mágiáról, a fiúról, aki a tengert bámulja, stb. Ha ezek (vagy jó részük) nyitva marad, akkor nem sok értelme volt ennek a sagának. Persze bunyó közben is meg lehet ezeket válaszolni, csak ne nagyon maradjanak ki. :-)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1028 Dátum: 11 jún 19, 10:30:05 »

"Egy magad fajta sehol sincs egy olyanhoz képest, mint"  PLACCS
Ez fergeteges volt, sztem színezgetek egyet Nevet Majd linkelek.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1029 Dátum: 11 jún 19, 10:57:05 »

Na ez is jó fejezet volt. Végre felmossák a padlót a hibbanttal.

A Natsu VS Hades: Ez eléggé egyoldalú lenne. Nem hiszem, hogy az FT-nek lenne ilyen felállásban esélye. Ha megnézzük, az összes FT tag már megvert egy nagyon erős ellenfelet, és még most menjenek egy mindegyiküket felülmúló ellen? A csapatból már alig van használható: Gildartz, Natsu, Bixlow-ék, talán Erza még. Nem is beszélve, hogy Hades kezében ott a titkos fegyver, a Grimor-law. Szerintem ezt a csak a mester meg Luxus tudja.

Én személy szerint egy Luxus vs Hades harcot néznék meg. A mester állapota remélem elindít valamit. Ha Luxus jelen van, akkor a felállás már más, mert a két nagy tudja használni a Law-ot, és így egyiküknek se érdeke használni. És nem hiába volt bemutatva Luxus se.

Nekem jó a történet menete, sztem nem kell se gyorsítani, se lassítani. Én  megelégednék a végén egy vagy két magyarázó fejezettel.

Szerintetek a mester meg fog halni? Mert nekem kezd olyan érzésem lenni, hogy Gildartz is esélyes Szomorú
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1030 Dátum: 11 jún 19, 11:45:00 »

Személy szerint kicsit zokon venném, ha Gildartz, akitől saját, normális, igazán kemény harcot még nem is láttunk, aki elvileg a Fairy Tail legerősebb mágusa, most ki is lenne írva. Szomorú Végre neki is van a tagságon kívül más kapcsolata is a céhhez, a lánya, Kana személyében. Oké, nem épp egy jeles apaminta, de Kana sem éppen egy minta-kislány. ikszdé Nem várom én el, hogy Clive főszerepeket kapjon, mert nélküle is megy a történet a maga útján, de azért legyen jelen, ha kell. Mosolyog

Az öreg Makarov mester meg igazából "nem jelentős" szereplő. Sokszor feltűnik, de ritkán mozdítja előre a cselekményt. Semmi értelme nem lenne kiírni a történetből. Amúgy meg egy arc a kisöreg, nélküle nem lenne ugyanaz a Faity Tail. Nevet Lehet, hogy Luxus is beillene mesternek, de róla nehezen képzelem el, hogy söröskorsóval a kezében ül a pulton és a pincérnőket bámulja, vagy éppen a szokásos kis belső tömegbunyózókat választja szét. Nevet Inkább beküldene közéjük pár villámot... ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1031 Dátum: 11 jún 19, 13:04:31 »

Igen, én is haragudnék Gildartzért. De ahogy a vizsgás részeket újraolvastam, a jóslatot csak pár embernél tudnám elképzelni. Az első ember a mester. Mindenki szereti, bárki megrökönyödne a halálán. A második Gildartz, fontos Natsunak és Kanának is, és meg lehet említeni hogy nagy valószínűséggel Hades ellen ő fog menni.  A harmadik Lucy, de ő fontos szereplő nem lehetne kiírni. De lehet, hogy nem is fog senki meghalni, mert :
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/201/19
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/232/15
hasonlítanak egymásra. Szal nem tudom, hogy halott lesz-e valaki. Én személy szerint ezt pártolnám. 

Én bírnám Luxus FT mester posztban, a verekedések gyorsan csillapodnának ikszdé. És ki tudja, lehet még Luxusból perverz is :ikszdé
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1032 Dátum: 11 jún 19, 14:56:21 »

Hmm... Ténnyeg. A síró Kana ott majdnem ugyanolyat.

De Luxus sem marad alul perverzségben: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/051/13 Nevet

Azért kíváncsi leszek, hogy akar Urtear megpattanni a szigetről. Gondolom nem akarja Hades alól kilopni a hajóját. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #1033 Dátum: 11 jún 19, 15:20:09 »

Luxus,mint a Ft mestere...Drasztikus csökkenésnek indulnának,vagy a viták,vagy a életben lévő tagok(főleg,ha Luxus is beszállna a bunyóba...)  smirksweat
A fejezetről pedig:én eddig-sokakkal ellentétben-egyáltalán nem utáltam Urteart,de ez most drasztikus változásokon ment keresztül. Még hogy megöli Juviát... Neeem Gray viszont hatalmasat nőtt a szememben, ennek ellenére nem tartanám reálisnak, ha egy az egy ellen harcolva ő győzne. Most kéne Doranbal/Mest :teleportáció- Gerard felvétele-visszateleport- Gerard a földbe döngölné Urteart. Aztán Hades leverne mindenkit, majd Zeref felébred,és leveri Hadest...    De majd meglátjuk,mi lesz végül.

Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1034 Dátum: 11 jún 19, 15:23:55 »

Én is most lepődtem meg rajta, amikor jobban meglestem azt a képet ikszdé

Jah, ha nagyon akarjuk, akkor Natsu is felismerhető:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/206/21
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/201/19
Majdnem sír és reszket, hasonlóság ikszdéú

A kéz még ismeretlen, de valahol meg fogom keresni Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!