24 máj 17, 11:19:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778227 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #975 Dátum: 11 máj 28, 19:29:56 »

Egyre több erős "külsős" szereplő tűnik fel. Pár fejezettel korábban Luxus (akinek már nincs meg a FT jele, mivel kirúgták a céhből) és most Gérard. Plusz ott van még Zeref is, akit egyenlőre nem tudunk, hogy kinek az oldalán áll. Erős a gyanúm, hogy a FT itt most elbukik. Majd megjelenik/összeáll egy erős, nem FT-esekből álló, de FT barát csapat, benne Luxus és Gérard is, hogy megmentsék a céhet. És még mindig ott van a fiú is, aki a tengert bámulja...
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #976 Dátum: 11 máj 28, 19:50:27 »

Hát, respect Azumának. Az első győzelme még olyan semmis volt, ott mindenki tudta, hogy leüti a három tölteléket. Utána harcolt a Mira + Lisanna kombó ellen, pont miután Zancrow kikapott Natsutól... itt szerintem elég sokan azt hitték, hogy beindul a F.T. gőzgépe, és Miráék is nyernek, de nem... Azuma bedarálta őket. És most... hát komolyan meghajolok előtte. ikszdé Rommá verte Erzát, epic.
Urtear példát vehetne róla, elméletileg ő a legerősebb rokon, mégis csak Gray-jel szerencsétlenkedik, miközben Azuma végigveri a F.T.-t.
Meldy jelenete se tetszett, nem értem, minek segít annak a szerencsétlennek... na mindegy.
Mindenesetre, ez a fejezet jó pálda volt arra, miért a G.H.-t tartják a legerősebb sötét céhnek, és, ha nincs az a génkezelt fa, Fiore legerősebb legális céhe már rég szét lett volna alázva.

Niki, még szép, hogy láttam. Nevet Már akkor lehetett sejteni, hogy Gérard jelenete jön, amikor a városi épületeket mutatták. Kíváncsi vagyok, mihez kezd vele Mashima. Az tuti, hogy elkéne ide egy olyan személy, akinek már a kivetülését is kinevezték a 10 Szent Mágus egyikének.
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #977 Dátum: 11 máj 28, 21:07:57 »

Tetszett ez a fejezet Azuma nagyon epic volt félelmetes. Erza meg magyarázhat, hogy barátai miatt nem fog kikapni, de azért el ne legyen varázsolva Azuma meg sem izzadt pedig a fél szigetet ledarálta. Az FT itt és most teljesen le lett rombolva nagyon régóta vártam ezt. Gérard meg feltűnt, eddig is annyira hiányzott mint egy vakbél gyulladás.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #978 Dátum: 11 máj 28, 21:29:05 »

Lehet hogy többre ment volna Erza az új fehérneműjével....... Gondolkozik
Most már van van elég oka Mavisnak hogy kilépjen a sírjából ......már ha tud
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #979 Dátum: 11 máj 28, 21:58:09 »

Van ez így. Az elején lenyomták a tündéreket majd jött az a rész, hogy a tündérek nyomták le GH tagokat. Most az van terítéken, hogy a GH tagjai tanítják a FT tagjait. Lesz ez fordítva is nemsokára. Azért a következő rész címe érdekes. Melyik bandára vonatkozhat? Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #980 Dátum: 11 máj 30, 04:12:01 »

Sztem anno Luxus elvesztette a jelét, és mint láttuk, ott ólálkodik ő is a szigeten, szal sztem ő lesz a megmentő. És én örülnék is neki... Nem voltam az a nagy Luxus fan, de szépen távozott.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #981 Dátum: 11 máj 30, 06:36:44 »

Luxus egyáltalán nicns a szigeten, csak mutatták egy pillanatra, hogy támadt egy rossz érzése de attól még nincs  aszigeten hanem valami sivatagban vagy hol volt...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #982 Dátum: 11 máj 30, 11:14:03 »

Az Erzával kapcsolatos megmagyarázhatatlan hiányérzet bennem is megvan, amiről Nikkie-chan írt. Persze nem arról van szó, hogy a győzelmét hiányolom.

Gérard megjelenése azért egy kicsit jobban hiányzott, mint egy "vakbélgyulladás". ^^ Végre láthattuk, hogy még ő is megvan. Persze, hogy hogyan jön ki onnan, az jó kérdés. Az, hogy Mest hozza ki, elég rázós, mert ő mégiscsak a Tanács embere (még ha szimpatizál is a FT-lel) és az ő szemében Gérard rossz fiú. Lehet Luxus megy érte, de ő meg azt se tudja Gérard-ról, hogy létezik. Vagyis ismer egy Gérard-t, de ő nem Gérard, vagyis ő Gérard, csak... na jó, Mistgum. Nevet Viszont ne feledjük, hogy Luxus tudott Mistgun kis titkáról. Szal akkor mégsem tudjuk, hogy mennyit tud Luxus. Nevet
De lehet, hogy Luxus tud a villámaival utazni, mert a Fairy Tail csatájában is azzal jelent meg a Raijinshuuval együtt a céhépületben a megkövült csajok előtt.

Kellett már ez a kis elgyepálás a Fairy Tailnek, az nem vitás. Csak most már össze kellene fűzni a szálakat, mert kezdenek nagyon gabalyodni. Van egy Urtear-ünk és a Gray-ünk, akik még mindig nem szóltak két értelmes, (számunkra) informatív mondatot egymáshoz. Van egy Luxusunk, aki valahol egy sivatagban kolbászol. Van egy Gérard-unk, hét lakat és pecsét alatt. Van egy Mágiatanácsunk, akik ha kapnak végre infót, lehet küldenek érte cserébe egy Aetheriont. Van egy Mestünk, aki azt se tudja, hogy segítsen-e a FT-nek, vagy pattanjon meg onnan. És van egy csapat tönkrevert vizsgázónk és vizsgáztatónk, akiknek rohamosan csökken a mágikus ereje és ezzel együtt az életereje is. És persze egy Erzánk, akinek nem tett jót az egész Tenrou sziget mágikus ereje és kiterült, mint egy pokróc. ^^" No és persze van egy fiú, aki a tengert bámulja... ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #983 Dátum: 11 máj 30, 12:42:59 »

Én hozzátettem volna, hogy van egy szigetünk amiről még keveset tudunk és azon van egy koporsó ami még mindig tárol valamit. Sok választási lehetőség van még. Egy biztos. A FT vereséget szenvedhet de nem semmisülhet meg, hisz akkor.....

A következő rész címe elég beszédes és a kérdés az, hogy melyik céh-ről szól. Beakarja mutatni a GH. Szerintem már nem kell. Elég jól láttuk, hogy milyen. Ha FT-ről szól akkor pedig szerintem a nagy feltámadás kezdete lesz és azt mutatja meg, hogy miért az a FT amiért a legjobbnak tartják.
Naplózva
heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #984 Dátum: 11 máj 30, 14:30:36 »

De lehet a következő mangában megjelenik egy másik céh is. Ha jók akkor azért hogy segítsenek ha rosszak akkor meg azért hogy megállítsák Zerefet mert nem akarnak egy nagy hatalmú varázslót aki parancsolgasson nekik vagy csak mert tökhülyék xD
Naplózva
red
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #985 Dátum: 11 jún 01, 16:44:58 »

Tudjátok min halnék be ha jönnének Ivánék Makarov fiának a céhe  ikszdé Faceg
Naplózva

Sharingan no hontō no chikara ga... kono Uchiha Madara no chikara ga!
monique_monic
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 6


« Válasz #986 Dátum: 11 jún 01, 17:06:02 »

Én örülnék neki ha a fairy tail nyerne mert szeretem őket meg végül is róluk szól és luxus remélem vissza jön mert ö a legjobb ebben az egészben és tiszta jó lenne újra ott lenne és ugyan olyan tapló paraszt Nevet:D:D
És adom az előzőket hogy ha még jönne luxus apja is. Röhej lenne.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #987 Dátum: 11 jún 01, 17:34:48 »

Detto-detto. A Raven Tail belépője azért is lenne pöpec azon kívül, hogy így magyarázható lenne Luxus megjelenése, mert:
1. leszámolhatnának a rivális sötét céhhel
2. megszerezhetnék a FT kraftos varázslatait
3. Ivan legyőzhetné a Hadést aki legyőzte Makarovot és azért ez dobna a hangulaton.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #988 Dátum: 11 jún 01, 20:09:41 »

És egyben véget is érne a manga, mert nem marad több téma Szomorú (na jó, a sárkányok holléte még mindig kérdés maradna)
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #989 Dátum: 11 jún 02, 06:52:22 »

... A Raven Tail belépője azért is lenne pöpec azon kívül, hogy így magyarázható lenne Luxus megjelenése. ...

A Raven Taillel való kapcsolatba kerülés neki csak hátrányos lenne, mert apuci ki akarja szedni belőle a villámsárkány lacrimát. Lehet, hogy nem lenne oda minden mágikus ereje, de hogy sokat gyengülne az fix. Bár lehet túl sem élné. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!