24 máj 19, 00:52:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779780 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #585 Dátum: 11 feb 06, 13:31:50 »

Na most már biztos Natsu sála, frankó cucc.
Urtear se lesz hosszú életű így , be kellett neki szólnia Zerefnek, de fogja azt bánni kb fél óra múlva.  Nevet
Durva mellékhatások lehetnek ha ennyire kell nekik Zeref, Hadesnek ezt tudnia kellett volna.



Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #586 Dátum: 11 feb 06, 13:47:03 »

Kicsit átvezető jellegűnek éreztem ezt a fejezetet. De azért nem volt rossz. Külön öröm, hogy a nagypapi úgy tűnik megmarad. ^^ Urtear vs. Zeref harcot megnéztem volna. Szomorú Így egy kicsit csalódás volt. Azért kíváncsi lennék, hogy a 6-7. oldalon a Zeref által "sugárzott" düh miatt csinálja majdnem össze magát Urtear? Megnéztem volna, hogy egy Halálrabló hullámmal mit kezd a csaj. Nevet

A RustyRose által vázolt terv egy kicsit Magneto vagy Apokalipszis szövegére emlékeztet (X-men). ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #587 Dátum: 11 feb 06, 13:49:38 »

Lehet, hogy megint belemagyarázom magamnak, de ez az egész terv amit felvázoltak olyan mintha a Shaman Kingből lopták volna csak a sámán helyett mágust írtak.
Mindenesetre az előző részekhez képest ez sehol sem volt.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #588 Dátum: 11 feb 06, 17:03:36 »

Heo, mikor olvastam nekem is a shaman king, és Hao (Zik) terve jutott eszembe. Mosolyog
Evergreenéket jól elverték Szomorú Bár nekik adtam volna a legkevesebb esélyt a győzelemre. De nagyon úgy látszik, hogy a Fairy Tail vesztésre áll. Eddig 2:1 a GH-nak. Bár a többi helyszínen főszereplők harcolnak, akik "nem veszíthetnek", ahogy Natsu sem vesztett, bár megfizette az árát.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #589 Dátum: 11 feb 07, 01:35:17 »

Egyre inkább az az érzésem és ez a rész is megerősített abban, hogy sajnos szegény Mirának vége. Már csak Canáé lehetne az a kéz, de ő olyan csapatban van jelenleg, hogy nemigen lehet komolyabb baja. Az öreg úgy látszik felépül és valahogy Evergreenék is megússzák a komoly verést. Már csak Erzáék vannak hátra, de azt nem gondolom, hogy Meldy képes lenne legyőzni  ráadásuk ott van vele Juvia is támogatónak.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #590 Dátum: 11 feb 07, 04:04:54 »

Én erősen remélem, hogy Meldy elsöpri őket, csak tudhat valamit a kis drága, ha egyedül oda ment. Aláírom Erza erős, de sokra nem tartom. Valami olyasmire számítom mikor Zeref felébred, és irdatlan pusztulást hoz magával. Remélem Urteart is kibelezi utólag.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #591 Dátum: 11 feb 07, 14:54:52 »

... Már csak Canáé lehetne az a kéz, de ő olyan csapatban van jelenleg, hogy nemigen lehet komolyabb baja. ...

Kanáé szerintem "nem lehet", mivel ő is szerepel a jóslatban. ^^
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/201/19
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #592 Dátum: 11 feb 07, 18:16:47 »

A jóslatban én még azt tartom furának, hogy Natsu sála már fehér.. meg egyikőjükön sincs semmilyen karc, pedig ez nem olyan csata szerintem, hogy fekszenek egy hetet és már fel is töltődtek medzsikkel... plusz, Charle-nek valószínűleg csak olyan dologgal kapcsolatban van látomása, ami szóba került, csak úgy a távoli jövőből felesleges lenne... ezek alapján kíváncsi vagyok a következő fejezetekre..
Naplózva
Streetballer
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #593 Dátum: 11 feb 11, 21:19:23 »

Szerintem a következő fejezetben meg fogunk tudni, hogy mi is az egész, ha elviszik Zerefet Hades elé. Így majd Hades beszámol neki tervéről és megtudjuk mi van. De kíváncsi vagyok, hogy végül mi is lesz, mert nekem kicsit gyanús, hogy Zeref pont a Fairy Tail titkos szigetén volt ezidáig rehabon.  Nevet 
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #594 Dátum: 11 feb 13, 08:31:33 »

Kijött az új fejezet. :3


Hát, mit is mondjak... Végig nagyon tetszett az egész, kivéve az utolsó oldal utolsó előtti képe... Na ez már nekem is sok... Mások 1 GH tagot sem tudtak legyőzni, ő meg indul is a kövihez... No comment.


Urtear meg nem 100%-as, ez már tény. Nevet Hol imádja, hol utálja Zerefet, bár meg kell hagyni, egész jól néznek ki együtt. Nevet
Zeref nagyon édi, főleg az utolsó képen. Nevet


Kíváncsi leszek, Mashima mivel magyarázza majd, hogy jó pár FT-s túlél 1-1 robbanást. smirksweat Mert meghalni szerintem senki nem fog. Nevet


És hogy miért pont Erza van a borítón, az sem világos. xD Olyasmi legyen már, vagy olyasvalaki, aki kapcsolódik az adott fejezethez. Szerintem. =)


Ja, és Ever' az egyik képen totál olyan, mint Mira. :"D
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 13, 08:33:26 írta Nikkie » Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #595 Dátum: 11 feb 13, 10:12:38 »

Szerintem ez a rész nem volt olyan jó  mondjuk lehet azért mert Evergrenn meg a másik nem épp a kedvencem. A borítón Erza volt ezért reménykedtem , hogy ő lesz benne de sajnos nem.Urtear meg Zeref tényleg jól néznek ki együtt . Kiváncsi vagyok a következő részben mi lesz.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #596 Dátum: 11 feb 13, 11:18:34 »

Számomra sokat nem mondott, ez a fejezet, de lehet azért mert utálom Elfmant meg a másikat is. Ha egy kis szerencsém van elhullott mindkettő. Urteart változatlanul gyűlölöm, és biztos, hogy nem százas. Viszont nem gondoltam, hogy ennyire húzós lesz ez az eiffel torony hajú csávó Nevet. Szépen sorban győzetnek le az FT tagjai először Miráék most meg talán Elfmanék ez már nagyon kedvemre való. Zeref remélem minél hamarabb felébred egyedül csak azt várom.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #597 Dátum: 11 feb 13, 16:02:34 »

Elfman soha nem volt ennyire szimpatikus mint most.
Hát igen ha már Gh-sok ilyen durva mágiával rendelkeznek , akkor Zereftől tényleg be fog tojni mindenki.
Natsu sáláról jó lenne végre többet megtudni , fejezet tanulásága Evergreen váltson kontaktlencsére.  Nevet
Naplózva
heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #598 Dátum: 11 feb 13, 21:22:40 »

Szerintem úgy lenne a legjobb hogy Elfman meglátja a toronyból a nővérét cipelő húgát (bocsi a nevük nem jut eszembe) akik szembetalálják magukat Hadesal és ezt látva átváltozik egy bazi nagy szörnyé és így rátámad.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #599 Dátum: 11 feb 14, 07:28:48 »

a húgot Lisannának, a nővért Mirának hívják... de én nem rajongok az ilyen agyelvesztős legyalulom csatákért...
Nekem tetszenek ezek a részek, de ezt a HiME csávót le kéne lőniXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!